W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
13 Przykazań Oporu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1352
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 27 Gru '08   Temat postu: 13 Przykazań Oporu Odpowiedz z cytatem

13 Przykazań Oporu Bez Przywódcy
Leaderless Resistance ma bardzo krótką listę zasad, które są proste do zrozumienia dla każdego.

1. Jesteś na swoim, ale jesteś też częścią wielkiego kontynentu.

2. Walka nie skończy się przez jedną noc więc nie myśl o leżeniu na kanapie leniwy bydlaku.

3. Jesteś politycznym żołnierzem i walczysz poza liniami kontroli wroga, bez względu w jakim kraju żyjesz.

4. Twoi wrogowie przychodzą w różnych kolorach, ale większość z nich jest biała. Nie biali wrogowie są efektem a nie przyczyną.

5. Podstęp pierwszy: „możesz wygrać wojnę nie używając przemocy”. Podstęp drugi „możesz wygrać wojnę używając tylko przemocy”.

6. Obrona wygra wojnę. Nieprawda, nie było wojny gdzie by walczący wyłącznie obronną taktyką by wygrał.

7. Kiedy staniesz do konfrontacji z agentem ZOG, mów zawsze NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA, bez względu czy jesteś 95 letnim starcem siedzącym w domu, czy jesteś młodym uczniem/studentem którego ciągną na rozmowę z dyrektorem.

8. Koniec robi usprawiedliwienia, ale tylko wtedy gdy wygasły wszystkie zagrożenia.

9. Nie ufaj kompletnie nikomu i miej uszy i oczy otwarte na wszystkich jak to tylko możliwe.

10. Zebranie grupy dla samotnych wilków jest jak samotny pływak w rzece pełnej piranii.

11. Rób akcje warte ceny.

12. Jeżeli ktoś kiedyś zawiedzie nie spełniając tych reguł, nigdy nie dawaj mu drugiej szansy. Jeżeli zdradzą Twoje zaufanie raz, zrobią to z pewnością po raz kolejny.

13. Dla ludzi którzy twierdzą że wiedzą więcej niż Ty, powiedz prosto „UDOWODNIJ ŻE WIESZ WIĘCEJ I WIĘCEJ POTRAFISZ, ALE NIE NA MÓJ KOSZT”.

Są prawdopodobnie jeszcze jakieś zasady, ale najważniejsze jest byś używał zdrowego rozsądku.
====================================================
szukałem tego na Google i co? znalazłem tu .......:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....=f&oq=


http://www.tworca.org/index.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 27 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Treściwe.

Sam sobie, kapitanem, sterem, okrętem.


Dialog z "Młodych Wilków":

Jak coś ukradniesz i złapią cię za rękę, mów, że to nie twoja ręka Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 27 Gru '08   Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Heh ciekawe.

Przypomniał mi się fragment jednego z filmów, w którym mowa jest o prawie ziemskim i morskim (wg którego odpowiadasz przed sądem pod swoim nazwiskiem).

Ciekawe co sąd zrobiłby gdybyś będąc oskarżonym zaprzeczał, że nazywasz się xxx mówiąc, że jesteś wolnym człowiekiem.
Czy wysłaliby Cię do psychiatry ?
Co byłoby dalej gdyby okazało się, że z Twoim psyche jest wszystko ok i nadal byś to podtrzymywał ?

Czy sąd może skazać kogoś bez imienia i nazwiska np. buszmena, czy też brak tych danych skutecznie blokuje system i czyni ich nieposiadacza dla niego niewidzialnym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 27 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>
suspenser

m. inn.:

"Esoteric Agenda"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 27 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to pisane na mocnym dopalaczu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


13 Przykazań Oporu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile