W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Taos Hum - tajemnicze dźwięki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6423
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 17 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteśmy w dupie. nic nie wiemy. ja wiem tylko tyle, że te dźwięki istnieją najprawdopodobniej, bo nie chcę łykać wszystkiego z yt, ale też to słyszałem w 2011. haha bardzo kurwa zabawne co nie,i co dalej mam iść do psychiatry czy udawać, że nie wiadomo co jest grane? najprosciej bedzie potwierdzic istnienie obcych zjawisk i byle dalej tego nie ciągnąć, bo to kurestwo ma moc i lepiej byśmy udawali debili. mam tutaj na mysli buczenie maszynerii w srodku miasta pomimo ze nie jezdzą samochody, a tym bardziej nie działają fabryki czy wentylatory.. najlepiej stwierdzic ze to oddźwięk wybuchów na słoncu albo chuj wie co.. ale wiecie co.. lepiej siedziec cicho bo bimi obetnie mi jednego posta na pół Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 18 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co ja słyszałem nie było podobne do dźwięków z youtubowych filmików. To co słyszę na yt przypomina mi jakiś film, chyba "Wojna Świtów". Ja słyszałem właśnie cos jakby buczenie, zdecydowanie cichsze ale jednostajne.

Sądzę, że słysząc coś tak przerażającego jak na filmach, nie miałbym wesołej miny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 18 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie, nagrania z YT to ewidentny fake.
Tych "naszych" dźwięków nie można podobno nagrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 21 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce być złym prorokiem, ale mi to brzmi jak :



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 21 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja sadze, że większość tych fimików to fake, a te dźwięki o których ja myślę, sa bardziej "subtelne". Nagle yt zalała fala filmików a la "Wojna Światów" a mało kto mówi o tych niskich, aczkolwiek jednostajnych dźwiękach o których była mowa na poczatku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 26 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dźwięk wydawany przez silne pole magnetyczne w tym przypadku 100T
http://www.youtube.com/watch?v=N0R8dyyXtTo&t=92


Jakos mi sie skojarzylo z tym tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 06 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no proszę dzięki polskiemu crowdfundingowi www.polakpotrafi.pl zebrali 4000 koła na zrobienie filmu o dźwiękach :

''DZIWNE DŹWIĘKI”

Krótkometrażowy film fabularny inspirowany rzeczywistym zjawiskiem „dziwnych dźwięków”. Film będzie miał bardzo ograniczoną ilość dialogów, opierając się przede wszystkim na wyrazistej formie wizualnej.

Zaplanowana forma, odwołująca się do mistrzów kina takich, jak Lynch, Kubrick, Żuławski, czy von Trier, ale także do gatunków popularnych (horror, kino katastroficzne) ma na celu oddać stan permanentnego niepokoju, lęku. Najbardziej boimy się tego, czego nie znamy, nie rozumiemy. Jak może zmienić nas taki stan, w jaki sposób możemy go znieść, do czego się wówczas uciekamy? To są pytania, które ciekawiły mnie, gdy zacząłem pisać tę krótką historię. Przyszło mi także do głowy, że przecież takie zjawisko, jak „dziwne dźwięki” mogłoby się okazać jakąś zbiorową halucynacją, jakimś masowym szaleństwem, albo wręcz zaplanowaną przez jakieś siły manipulacją. Gdzie zatem przebiega granica między tym, co pewne i jasne a tym, co wyobrażone? To obszar, który zawsze interesował mnie tak w życiu, jak i w kinie.

Rafał Andrzej Głombiowski scenarzysta i reżyser


http://polakpotrafi.pl/projekt/dziwne-dzwieki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Taos Hum - tajemnicze dźwięki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile