W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Silniki magnetyczne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76113
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 15 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty się sprzeczasz. Ja kombinuję i mam nadzieję na przyszły całkowity sukces.
Fizyka jest i cały czas się zmieniają teorie na coraz nowsze.
Ale te komórki wyjaśnij, bo wyraźnie widać, że sfilmowali, chociaż nie mogli wówczas wiedzieć co to; a wniosek z filmu jest, że możliwa jest wędrówka w czasie - udowodnij, że to bzdura prawdziwymi dowodami.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 15 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie sprzeczam, tylko mówię, że się nie da - i dlatego nie ma "silników magnetycznych", ani nigdy nie będzie.
Ty się natomiast upierasz, że się da i że będą.
Więc zamiast mnie przekonywać do tego, że ziemia jest płaska, bo coś tam komórka podróże w czasie, zbuduj już lepiej ten silnik, a wtedy chcąc nie chcąc będę się musiał zamknąć i przeprosić...
Ale że nie zbudujesz, bo się nie da, to obawiam się że przeprosiny mi nie grożą. Smile

Zresztą byłbym głupi zakładając, że moje przeprosiny mogłyby być tu jakąkolwiek motywacją, w świetle faktu, ze gdyby udało ci się zbudować perpetum mobile, na tych magnesach czy jakkolwiek chcesz, to niechybnie stał byś się najbogatszym człowiekiem świata, bo energia to pieniądze, a nieograniczona energia to nieograniczone pieniądze...
Więc go for it - nie trać czasu na przekonywanie niedowiarków, lecz twórz swe wiekopomne dzieło, a historia na pewno ci odpłaci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 15 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę nie na temat ale tak mi się skojarzyło... nie pamiętam szczegółów ani tytułu- czytałem kiedyś opowiadanie o kolesiu który wynalazł (albo znalazł?) małą czarną skrzynkę z dwoma wystającymi kabelkami, z której rzekomo można było pobierać nieograniczoną ilość energii. Na początku wszyscy go totalnie zlali widząc w tym przekręt, ale jak kolo zaczął tą energię dystrybuować za psie pieniądze to w końcu cała planeta (w sensie wszelkie urządzenia elektryczne zarówno domowe jak i przemysłowe) zasilana była z tej jednej małej skrzyneczki.
A skończyło się to przegrzaniem planety, i rachunkiem od jakiejś międzygalaktycznej komisji nadzorującej przepływ energii w kosmosie - za stworzenie czarnej dziury w jakimś innym systemie Twisted Evil
Także chłopaki walczcie, nie poddawajcie się, ale pamiętajcie że energia nigdy nie bierze się z niczego, kto wie z jakimi siłami drzemiącymi w naturze o których się nawet filozofom nie śniło zadzieracie i jakie będą tego konsekwencje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
, ze gdyby udało ci to niechybnie stał byś się najbogatszym człowiekiem świata, bo energia to pieniądze, a nieograniczona energia to nieograniczone pieniądze...
Więc go for it - nie trać czasu na przekonywanie niedowiarków, lecz twórz swe wiekopomne dzieło, a historia na pewno ci odpłaci Smile



A zchodząc na ziemie , stracił byś zycie szybciej niż zdążył byś to ogłosić komukolwiek wiecej jak urzedowi patentowemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicram napisał:
Bimi napisał:
, ze gdyby udało ci to niechybnie stał byś się najbogatszym człowiekiem świata, bo energia to pieniądze, a nieograniczona energia to nieograniczone pieniądze...
Więc go for it - nie trać czasu na przekonywanie niedowiarków, lecz twórz swe wiekopomne dzieło, a historia na pewno ci odpłaci Smile



A zchodząc na ziemie , stracił byś zycie szybciej niż zdążył byś to ogłosić komukolwiek wiecej jak urzedowi patentowemu.


Myślisz, że autor poniższego filmiku jest już zamordowany?
Dlaczego najpierw nie usunęli filmiku z youtube?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten filmik - to się tylko ledwo samo kręci i nic nie napędza, czyli żadna konkruencja dla smrodzących.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktem jest, że niedawno każdy silnik prądu stałego musiał mieć szczotki z komutatorem, albo tzw. komutację elektroniczną, a już przecież się okazało, że już istnieje silnik elektryczny prądu stałego bez szczotek i bez jakiejkolwiek elektroniki, który tylko dwoma kabelkami podłączamy do akumulatora i będzie pracował.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem zdania ze nie da sie zbudowac silnika ktory opiera sie o magnesy stale, magnes sam w sobie jest w rownowadze magnetycznej i nie da sie tu wytworzyc zadnego potencjału magnetycznego.Trzeba rowniez pamietac ze pole magnetyczne nie jest waskim strumieniem tylko toroidem a probujac zogniskowac pole magnetyczne mumetalami prawdopodobnie osłabimy rowniez to pole magnetyczne wg filozofii Heraklita: panta rhei.Mnie bardziej interesowala kwestia łożyskowania magnetycznego tutaj widze duże pole do popisu.Co do elektrowni wiatrowych istnieje jeszcze sporo do odkrycia bo od kiedy człowiek kapnal sie ze odpowiednim profilem płata można wywołać potencjał sił nośnych to nic sie w tej kwestii nie zmieniło Smile, elektrownie wodne to wogole nieporozumienie konstrukcyjne.Natomiast najwiekszy potencjał widze w owianej tajemnica implozji lub mowiac bardziej "naukowo" kontrolowanej kawitacji.Ale co ja sie tam moge znać ,nie jestem ani naukowcem ani nie mam 3 fakultetów hehehe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawitacje i inne to wspaniała sprawa. Jest też produkcja chłodziarek magnesami i ewentualnie ogrzewania - rodzaj pmpy ciepła:
http://www.specjalnoscchk.odt.pl/osiagi/Mielcarek_krio.pdf
Wiatrak jest rodzajem pompy energii poprzez kształt, czyli (odpowiednik kształtu magnesów) magnesy wirujące prawidłowo ustawione z dodatkami mogą być rodzajem pompy energii nawet z czarnej dziury z odległości kilka set tysięcy lat świetlnych, albo przy zmianach temperatury w pomieszczeniu lub pod samochodem.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
energii nie musi być widać żeby istniała.
wiatr to rozpędzona masa powietrza, posiadająca energię kinetyczną - którą można zamienić na prąd.
a jaką niby energię ma magnes, z której można by skorzystać? żadnej. a z pustego i salomon nie naleje.
Tak Bimi z twego pustego łba to już nic mądrego NAWET Salomon nie naleje .To są skutki homoseksualnej penetracji doodbytniczej . Czaisz koleś ,że kiła zżera ci mózg ? Smile Z tego co wiem wszystko jest energią ,a magnesy posiadają energię magnetyczną ćwoku . http://pl.wikipedia.org/wiki/Energia_magnetyczna
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 16 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przypominam, że z magnesów energia nie pracuje i nie przekazuje, magnesy ukierunkowują energię lub pole siły.
Czyli porównując wiatrak, wiatrak nie ma energii, bo energia jest w ukierunkowanym polu np. grawitacyjnym wytwarzającym wiatr; wiec magnesy w ruchu np. wirowym "N" "S" ukierunkowują pole sił, lub ukierunkowują energię, jak w tych lodówkach z magnetycznym efektem.
Więc trzeba układać magnesy i nimi kręcić, aż będzie dobrze i uzyska się darmową energię jak przy kręcącym się wiatraku.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
Ten filmik - to się tylko ledwo samo kręci i nic nie napędza, czyli żadna konkruencja dla smrodzących.

To jest prototyp, więc istotne, że się kręci, a nie to jak się kręci.
Pozostaje jednak pytanie - czy to faktycznie samo się kręci, czy też autor filmiku to kolejny oszust?


Zbyszek Kopeć napisał:
Faktem jest, że niedawno każdy silnik prądu stałego musiał mieć szczotki z komutatorem, albo tzw. komutację elektroniczną, a już przecież się okazało, że już istnieje silnik elektryczny prądu stałego bez szczotek i bez jakiejkolwiek elektroniki, który tylko dwoma kabelkami podłączamy do akumulatora i będzie pracował.

Możesz podać jakieś informacje na temat takiego bezkomutatorowego silnika prądu stałego?
Nigdzie nie widziałem takiego silnika, więc mnie to zaciekawiło.

Czekanku, Bimi zapytał "jaką niby energię ma magnes, z której można by skorzystać?"
Daj przykład wykorzystania energii magnesu, bo póki co pokazujesz, że zrozumiałeś tylko pół zdania wypowiedzi Bimiego, a nie zrozumiałeś sensu całego pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na filmiku samo się kręci, ale nie daje energii, bo nic nie napędza, czyli jeszcze trzeba przy tym długo pracować, to może kiedyś to będzie przydatne.

Ten powyższy bezszczotkowy silnik prądu stałego DC, to chyba już prawie każdy wie, że to MONOMAGNET.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
Na filmiku samo się kręci, ale nie daje energii, bo nic nie napędza

Skoro napędza się samo, to znaczy, że daje energię mogącą pokonać opory powietrza.

Zbyszek Kopeć napisał:
Ten powyższy bezszczotkowy silnik prądu stałego DC, to chyba już prawie każdy wie, że to MONOMAGNET.

Na razie każdy wie, że taki silnik nie istnieje, więc dlatego pytam.
To, że ktoś wymyślił nazwę dla nieistniejącego jeszcze silnika ( http://www.autoelektryczne.cba.pl/ ) nie oznacza, że silnik istnieje, chyba, że coś się zmieniło - dlatego prosiłem o jakieś informacje na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 17 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MONOMAGNET - przejechałem się autem i byłem zadowolony, a informacje przecież tam są umieszczone dosyć precyzyjne (może być cała gama tych silników - to jest inny jakby rodzaj).

Jednak nie odbiegajmy od tematu.
To, że się tylko kręci to daje jakiś efekt, ale urządzenie jest nieprzydatne do napędu np. auta.
Nadsprawność - darmowa energia z nieznanych "źródeł" częściej występuje (także przy pomocy magnesów), nawet w polskich wynalazkach będących w powszechnym użyciu - przykłady:
- EKOTURBINA (darmowe ciepło z ruchu magnesów) Adriana Lange - mały wkład, a duży uzysk (ciepło to energia)
- Kocioł Jogi z Wrocławia (darmowe ciepło z prądów w wodzie) - mały wkład energii a duzy uzysk energii
- Wcześniej wspomniana "kawitacja" itp.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 18 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zamieszczone informacje są równie przydatne co wyznanie "przejechałem się autem i byłem zadowolony"... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 18 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale najważniejsze, że wykazałem w poprzednim POŚCIE, że jest możliwość uzyskania darmowej energii z niewiadomego źródła pochodzenia, nawet z wykorzystania ruchu magnesów i to w polskich patentach.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 19 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
Ale najważniejsze, że wykazałem w poprzednim POŚCIE, że jest możliwość uzyskania darmowej energii z niewiadomego źródła pochodzenia

Nie wykazałeś, lecz przedstawiłeś teorię na pozyskiwanie energii z niewiadomych źródeł.
Wykazanie to przedstawienie działającego prototypu (lub przedstawienie informacji umożliwiających skonstruowanie działającego prototypu), a tego zrobić nie możesz lub nie chcesz, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 19 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wykazałem (w zasadzie przypomniałem), bo można spokojnie sprawdzić patenty tych urządzeń w naszym URP, można kupić i zamontować te urządzenia do ogrzewania swoich domów i to od dość dawna (już od wielu lat i wielu juz takowe ma).
Oczywiście nie ma ich w markecie, bo lepsze rzeczy sa w usługach, a a w markecie nawet nie ma mirabelek (rosną na drzewach i są wspaniałe) ani super świeżego szczawiu luzem.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:49, 21 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie wykazałeś.
Nie istnieje patent na MONOMAGNET.
Nawet nie potrafisz jednego sensownego zdania napisać na temat budowy i działania urządzenia, którego nazwy jesteś autorem.

Uważam, że nie może istnieć silnik elektryczny prądu stałego bez komutatora, gdyż cewka podłączona do stałego napięcia wytwarza stałe pole magnetyczne, a stałe pole magnetyczne nie wywołuje ruchu.
Tylko zmienne pole magnetyczne (czy to uzyskane przez komutowane prądu stałego, czy też poprzez zasilanie cewki prądem zmiennym) może utrzymywać ruch wirnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 21 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko Twoje zdanie z ograniczoną wyobraźnią współczesnych wynalazków, technika idzie na przód.
Nawet nie czytasz prawidłowo moich tekstów na tym FORUM.
Przecież to co wykazałem w ostatnich POSTACH, jest w temacie tegoż FORUM, czyli darmowa energia np. z ruchu magnesów (np. EKOTURBINA) lub darmowa energia w "KOCIOŁ JOGI", lub darmowa energia z wcześniej wspomnianej KAWITACJI.
I to wszystko PATGENTY polskich wynalazców, a te urządzenia do ogrzewania domów można kupić w RP i wielu ich używa, a zaoszczędzoną kasę chowa w skarpetki albo zanosi do banku.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 21 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszku, to wszystko są takie same rewelacje jak silnik Searla (czy tam generator). Ktośtam twierdzi że działa, ale w określonych warunkach które są bardzo trudne do uzyskania i jak zbudowałeś ale nie działa to zrobiłeś coś źle, a jak nie wierzysz że może działać to się nie znasz Very Happy
Zrób i pokaż działające urządzenie, a nie pierdolisz o kij wie jakich patentach, które działają tylko w założeniach Very Happy
Wykazałeś się jedynie zdolnością do plecenia bzdur.
Energia z kawitacji?
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 21 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja robota w temacie samego magnetycznego napędu, to inna sprawa.
Te wcześniejsze przykłady, które podałem, to każdy znajdzie w necie i jest ogromna ilość kloientów każdej maszyny, która potwierdza zarobioną kasę na darmowej energii. Wystarczy poczytać, albo nawet pojechać do chwalących się klientów (byłem u takich i porównywałem rachunki i inne dane domu oraz rodziny).
Podobnie jest z "pompą ciepła" z powietrza lub z ziemi, ludzie kupili i mają zaoszczędzoną kasę na darmowej energii na ogrzewanie domu itp..
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
jest ogromna ilość klientów każdej maszyny, która potwierdza zarobioną kasę na darmowej energii. Wystarczy poczytać, albo nawet pojechać do chwalących się klientów (byłem u takich i porównywałem rachunki i inne dane domu oraz rodziny).

Jest ogromna ilość, ale w Internecie (choćby tutaj) żadnego nie ma?

Co taki naciągnięty przez oszusta klient może powiedzieć na temat jakiejś maszyny, skoro sam fakt, że dał się oszukać świadczy o tym, że nie ma o niej pojęcia i dał się naciągnąć tylko w związku z brakiem wiedzy o oszustwie?

Po co jednak jeździć do ofiar naciągaczy, gdy "wynalazca" MONOMAGNET-u pytany o podstawowe informacje odpowiada:
"MONOMAGNET - przejechałem się autem i byłem zadowolony"
Każdy wynalazca jest dumny ze swoich osiągnięć, a w przypadku oszustów mamy do czynienia z ukrywaniem prawdy na temat przestępczego procederu - i tak jest w przypadku większych oszustów (np. Andrea Rossi, John Robert Roy Searl, Howard Johnson), jak i najwyraźniej tych krajowych, którzy są tak bezczelni, że nawet komuś potrafią napisać "nie czytasz prawidłowo moich tekstów"...


Zbyszek Kopeć napisał:
Podobnie jest z "pompą ciepła" z powietrza lub z ziemi, ludzie kupili i mają zaoszczędzoną kasę na darmowej energii na ogrzewanie domu itp..

Jak działa pompa ciepła każdy wie (bo ma w domu choćby lodówkę), a jak nie wie, to w encyklopedii znajdzie informacje.
Informacji o monomagnecie jednak tam nie znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpisujesz w wyszukiwarkę np. PIEC JOGI lub KOCIOŁ JOGI i szukasz swoich danych, nawet dopisujesz klient, albo posiadacz i czytasz relacje chwalących się - ja juz pisałem o weryfikacji takowego urządzenia u klientów.
Możesz też wpisać pozostałe elementy i poczytać, a sprawa się rozjaśni.

Pompa ciepła jest przykładem darmowej energii, a nie chodzi o tłumaczenie jak działa.
Inna sprawa to, to że każdy ma lodówkę, to nie znaczy że wie jak działa.

Odnośnie lodówki (chłodziarki, zamrażarki itp.), to już uzyskuje się temperaturę bliską zero Kelwina (minus 273,16 stopni Celsjusza) z wykorzystania pola magnesów, czyli mniejszy wklad energii, więc zostaje darmowa energia. Takie lodówki wykorzystujące silne magnesy do wytwarzania zimna będą zaraz porodukowane dla wszystkich.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Silniki magnetyczne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile