W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Silniki magnetyczne  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76112
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założę sięże więcej zadaowolonych klientów znajdziesz wpisując w gógle "magnetyzery" Very Happy Podobno jak założysz magnetyzery na przewody paliwowe, dolot powietrza to autko zyskuje na mocy i oszczędzasz paliwo Very Happy
Ale jak to teraz wytłumaczyłeś to już wiem - pole magnetyczne w dolocie schładza powietrze, czyli działa jak kompresor, czyli moc się zwiększa czyli miliony zadowolonych klientów (jak nie wierzysz wpisz w gógle to się przekonasz, odwiedzaj zadowolonych tuningowców, zakłady parające się montażem takowych instalacji).

Sprawa jest generalnie bardzo prosta:
Jeśli ktoś znajdzie sposób na znaczne obniżenie kosztów produkcji energii (nie mówiąc już o darmowej energii), ale nie chce ujawnić lub nie potrafi wytłumaczyć SZCZEGÓŁOWO zasady działania rozwiązania to jest najzwyklejszym oszustem chcącym naciągać ludzi obietnicami (wątpliwych) oszczędności. Zaperzanie się i WYKAZYWANIE słuszności swoich tez poprzez górnolotne popierdółki typu nie-wiesz-jakie-siły-drzemią-w-naturze-więc-nie-masz-prawa-negować-mojego-zajebistego-wynalazku świadczy o kompletnym braku kompetencji i braku pojęcia na temat w którym się wypowiada.

Kurwa. Jak ja bym wymyślił sposób na generowanie energii za darmo to bym go tu na tym forum szczegółowo opisał i zezwolił na dowolne rozpowszechnianie, jedynie z prośbą o zaznaczenie że wymyśliłem to ja!
Ale nieee... jak kurwa jeden geniusz z drugim coś wymyśli to jest to łądnie zamknięte, owiane tajemnicą, niemal magiczne i jak chcesz to możesz kupić, a se poszukaj ile ludzi jest zadowolonych! Kij w oko handlarzynom z dupy wziętych "rewolucji energetycznych" które nie działają!

Chcesz jeden z drugim dać jakiś wkład od siebie dla całej ludzkości? Opublikuj WSZYSTKO co dotyczy Twojego wynalazku i daj numer konta BTC dla "zadowolonych", lepiej na tym wyjdziesz (zakłądając że Twój wynalazek faktycznie działa!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyszek Kopeć napisał:
Wpisujesz w wyszukiwarkę np. PIEC JOGI lub KOCIOŁ JOGI i szukasz swoich danych, nawet dopisujesz klient, albo posiadacz i czytasz relacje chwalących się

No więc wpisałem i cytuję jeden z komentarzy (na wypadek, gdyby zniknął):

Cytat:

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem kotła JOGI od lipca 2005 r. Został on zamontowany równolegle z najzwyklejszym uniwersalnym kotłem na drewno. Niestety, nic nie mogę zarzucić wynalazcy i producentowi kotła sympatycznemu Panu Zdzisiowi, który osobiście nadzorował jego montaż, zużywa on bowiem średnio ok. 6 - 9 kWh energii elektrycznej na godzinę.(zgodnie z deklaracją). Po dwóch tygodniach użytkowania wyłączyłem jednak to cudo techniki końca XX w., włosy mi bowiem stanęły na głowie gdy odczytałem stan licznika. RACHUNEK JEST PROSTY: 7 kWh (średnio) x 24 h (doba) = 168 kWh x 0,42 zł/kWh = 70,56 zł x 30 dni (miesiąc) = 2.116,80 (słownie: dwa tysiące sto szesnaście) x 7 miesięcy (tyle trwa sezon grzewczy w moich warunkach) = 14.800 zł !!!!!!!!!!! Pomijam fakt, że tej zimy temperatura spadała nocą do - 30 stopni a wtedy zużycie wyniosłoby zapewne 9 kWh/h. Dla przykładu podam, że w kotle uniwersalnym spalam ok. 20 m sześciennych drewna, koszt. ok. 3.000 zł na cały sezon grzewczy (pomijam pozostałe koszty własne: podkłądanie do kotła, itp.)

http://systemyogrzewania.pl/Forum/kocio%C5%82-elektrodowy-14181.html?page=3

Wpis z 2006 roku - od tamtej pory cena energii elektrycznej wzrosła o 54%...

Można kogoś, kto poleca taką technologię jako oszczędną nazwać inaczej niż "oszust"?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknąłem sobie na ten piec JOGI i chyba jest nieadekwatny do tematu. To nie źródło darmowej energii ale inne rozwiązanie grzałki elektrycznej , na stronie producenta wyraźnie jest napisane, że jego sprawność to 99,999 % a więc poniżej 100% co w w przypadku zamiany prądu na ciepło nie jest rewelacją. Za to ma on inne zalety konstrukcyjne które zdecydowanie są godne polecenia w klasie klasycznych podgrzewaczy wody.

Panie Zbyszku, czy ma Pan jakiś link do konkretnego rozwiązania o którym Pan mówi, gdzie klienci byli zadowoleni i rzeczywiście uzyskali więcej energii niż włożyli tej z akcyzą nałożoną przez państwo ?
Temat jest moim zdaniem istotny dla nas wszystkich ale więcej w nim przekomarzania i oszustów jak na razie niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On (Jogi) napisał te procenty, żeby ominąć jakieś dyskusje (czy to możliwe), bo zbędne dyskusje nie dają klientów, tylko zawsze ktoś niby mądrzejszy udowadnia, że ............., i to nie ważne jak działa, ważne co wyczytaał w jakijś książce.
Warto się sprawą zainteresować, jak ma się szczególnie dom, ale należy wiedzieć, gdzie wpłacić zaoszczędzoną kasę.
Samo dokładnie 100% sprawności to ma każda grzałka (energia na grzałce i na kablu).
Do tego skutecznie działa cenzura w wyszukiwarkach, że wpadają tylko strony z reklamami. Bywa, że jestem na jakiejś stronie i kopiuję zdanie do wyszukiwarki, a ta stwierdza, że taka strona nie istnieje, a ja przecież ją czytam.
To, że wielu nie umie wykonać dokładnie patentów róznych wynalazców z magnesami jak Admas lub Bedini, albo EKOTURBINA, lub jeszcze wiele innych, to już inna sprawa.
Z piecem JOGI bywalo, że klienci kupowali, a potem reklamowali, bo rozebrali, aby dowiedzieć się zasad konstrukcji, w Polsce nawet był przypadek zakupu przez ......... od Rosjan (uczelni) urządzenia (chyba coś o strumieniach wirowych - musiałbym szukać) darmowej energii, potem rozebraali i już nie dało się złożyć, więc próbowano reklamować.

Ja dałem tylko przykłady dla pobudzenia do hobby i one nie mają znaczenia w naszych poszukiwaniach, musimy bawić się magnesami i innym, az ktoś trafi na prawidłową konastrukcję i uzyje lekkiej maszyny do napędu samochodu.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Zbyszku i w tym jest spory problem. Te wynalazki są często na granicy pojmowania nawet fachowców w dziedzinie a wymyślane przez ludzi których można nazwać albo geniuszami albo bardzo wytrwałymi w realizacji swojego pomysłu. Normalny człowiek jak musi zarabiać na chleb i rodzinę nie ma szans przejść tej drogi samemu więc potrzebuje bardzo dokładnego opisu i nawet wtedy zrozumienie go i odtworzenie urządzenia graniczy dla niego z cudem.
Dlatego prosiłem Cię o linki do czegoś sensownego, jak sam piszesz w wyszukiwarce to se można szukać tylko nie każdy ma na to czas i siły.
To, że są ludzie zdolni i wiele wymyślili to wiem, ale pamiętaj o jeszcze jednym. Opis samego patentu najczęściej też dla zwykłego zjadacza chleba jest nic nie warty. Chyba najlepszym przykładem jest patent maszyny do szycia. Jak wiesz paten zawiera tylko opis igły z dziurką na początku a nie na końcu. Na jego podstawie żaden przeciętniak maszyny do szycia nie zbuduje choćby nie wiem jak się starał. Tak niestety wygląda większość patentów, skupiają się jedyne na jednym elemencie a konkretnie na detalu który technicznie jest innowacyjny, jego praktyczne wykorzystanie to zupełnie inna bajka i wymaga najczęściej bardzo dużej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 22 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I o to chodzi, bo masz racje.
Ale nie budujemy silnika spalinowego od podstaw z wytwarzaniem dysz w gaźniku lub pompowtryskiwaczy.
Dlatego każdy musi szukać i znaleźć swoje rozwiązanie, bo patenty po to są, żeby wynalazca na nich zarabiał, toż co to za patent, jak za dwa miesiące wszyscy będą mieli urządzenie, a wymalazca pracujący 20 lat nad wynalazkiem nie ma na chleb i jest zadłużony. Pokaż mi jak, to zrobię, tak każdy prawie umie i jeszcze wielu trzeba poprawiać.

To jest ciekawe:
http://veoplayer.com/video/yt-4Y-AFQqZVBw
jeszcze nie wiem, co o tym myśleć.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 23 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlatego każdy musi szukać i znaleźć swoje rozwiązanie, bo patenty po to są, żeby wynalazca na nich zarabiał, toż co to za patent, jak za dwa miesiące wszyscy będą mieli urządzenie, a wymalazca pracujący 20 lat nad wynalazkiem nie ma na chleb i jest zadłużony. Pokaż mi jak, to zrobię, tak każdy prawie umie i jeszcze wielu trzeba poprawiać.

W tej kwestii akurat się mylisz ale ot temat na inną dyskusję i nawet był temat na forum w sprawie patentów.

A filmik ciekawy i warty osobistego dociekania bo to konstrukcja prosta. Z resztą ponad rok temu, w Szwajcarii bodajże, zaprezentowano oficjalnie na konferencji turecki silnik magnetyczny ale jakoś przeszło bez echa. Teraz trudno mi będzie linki do tego znaleźć ale powinna być gdzieś wzmianka na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zbyszek Kopeć




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:57, 23 Mar '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten turecki, powszechnie znany, podobny do PERENDEV-a - podejrzewam iż to ściema i sztuczka - pewnie on się kręci póki bateria się nie wyczerpie, na pokazie podaje moc, a jednocześnie nic nie napędza.
A ten filmik jest dość ciekawy, chociaż nie napędzi samochodu, jednak się kręci. Takie coś wykonać jako oszustwo jest łatwo (mała cewka z boku pod deską, generatorek i bateryjka), ale jak przejrzałem inne filmiki autora, to mogę podejrzewać jego uczciwość w tym temacie.
Do tego innych autoró podobnych urządzeń w necie nie znalazłem.
Są Polacy, co pracując w markecie oszukują swoich i sprzedają używane mięso. Jednak dalej raczej ufam Polakom.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY LUB MAGNETYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY!
http://www.samochodyelektryczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Silniki magnetyczne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile