W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prezydent Izraela - Wykupujemy Polske  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4543
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 25 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Tomkiewicz watek jest o czym innym. Ty i Lara cały czas nie nie na temat piszecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xsjado!




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 26 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że możemy sobie tutaj polemizować
na temat rozkradania,czy tez słyszności wtrącania
do kotła kościoła k.
Nie zmienia to faktu,że Żydzi zaczeli i bedą chcieli skończyć...
Wszyscy wiemy ,że to naród eztremalnie chciwy i kieruje sie
zyskiem. Mysle,że z góry jestesmy na straconej pozycji...
Obym sie mylił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 27 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Oto przykłady jak wygląda odzyskiwanie przedwojennego mienia należącego do gminy żydowskiej.
www.kurierlubelski.pl
artykuł z dn. 25.11.2008r
"Gminy żydowskie walczą o majątek"
Cytat z artykułu - "Fiaskiem dla Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich, zakończyła się wczorajsza rozprawa przed komisją restytucyjną, która rozpatrywała kwestię synagogi oraz biblioteki miejskiej w Łącznej. Na razie nieruchomości nie zmienią właściciela i pozostaną w rekach samorządu. .....Synagoga należała przed wojną do gminy żydowskiej ... Jest to powszechnie wiadome i potwierdzone solidną dokumentacją.... wątpliwości miała jednak komisja, która twierdzi ze strona żydowska nie potrafiła udokumentować prawa własności."
Śmieszne, no bo niby do kogo miała należeć synagoga przed wojną? Do katolików? Smile Ciekawa jestem czy Komisja Majątkowa ma takie same wątpliwości w oddawaniu mienia Kościołowi?
drugi cytat " Do komisji restytucyjnej wpłynęło już ponad 5,5 tys. wniosków z całego kraju o zwrot mienia odebranego Żydom od 1939r. Jak na razie rozprawy doczekało zaledwie 26 proc. spraw."
Tak to Żydzi są uprzywilejowani w Polsce. Wink



tam stracili a tu dwa razy zyskali (och to to samo wojewodztwo, ahhh):



i co łyso ci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 27 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

franek12 właśnie tego się obawiam. Na mocy tych przepisów, o których wspominają ci panowie, będą mogli żadać zwrotu swoich nieruchomości nawet ci Żydzi, którzy dostali rekompensatę lub sprzedali swoje majątki (np w 1968 roku).

Zwolennikiem ojca dyrektora nie jestem, ale zaciekawił mnie fragment tego newsu:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081124/TORUN01/304505721

Ojciec Tadeusz Rydzyk nie poniesie żadnych konsekwencji za słowa wypowiedziane podczas wykładu w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Dyrektor Radia Maryja miał powiedzieć, że "sprawa Jedwabnego służyła tylko temu, by środowiska żydowskie mogły wyłudzić od Polski 65 miliardów dolarów".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Athenor - ponieważ nie poczułeś się do najlżejszych przeprosin Lary - domyślam się, że Twoja mama jest traktowana nie takimi tekstami i sytuacjami i godzi się z tym z uśmiechem na twarzy, który przystoi chrześcijańskim męczennicom.

Lara ma swoje "jazdy" i miewa problemy z intersubiektywną komunikowalnością, ale tym razem trudno się nie zgodzić, że znalazła świetny moment na powiedzenie o obrzydliwej sytuacji KRK w Polsce.
Dobrze zauważyć takie czy inne zagrożenia związane z uprzywilejowaniem, którego domaga się Izrael...
... Jeśli jednak jednocześnie odrzuca się problem KRK w Polsce (który jest z tej samej parafii Laughing tylko dużo bardziej obecny w naszym kraju) to zakrawa na conajmniej hipokryzję... jeśli nie na schizofrenię.

Niech Pan Jezus Chrystus będzie z Tobą i Twoją rodziną Athenor i niech przenajświętsza Matka Boska Ci wybaczy Twój brak szacunku do pierwiastka matki, który jest w każdej kobiecie - także w Larze.

A tak po męsku - mężczyzna, który nie szanuje kobiet, to nie mężczyzna., tylko zwykły łach - obyś Ty nie musiał dobrze sprzedawać swojego dupska.

Następnym razem jak Ci zabraknie argumentów to policz do dziesięciu.

@Lara - żeby było jasne - między nami dalej "bez odbioru" Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego, ja nie mam nic do kobiet, ale dlaczego pani Lara popiera złodziejstwo na ogromną skalę webec Polaków? Proponujesz abym w imie szacundku dla pań jeszcze je całował w rękę za takie poglądy wygłaszane publicznie? Nie szanuję kobiet (mężczyzn też), które publicznie popierają złodziejstwo. Moja mama nie popiera złodziejstwa.

SZANOWAĆ ZWOLENNIKÓW ZŁODZIEJSTWA NA CAŁYCH NARODACH NIE UMIEM BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ!

Nie odrzuca mnie problem KK a jedynie pisanie nie na temat, "świetne momenty" niech pani Lara znajduje w swoich wątkach, a nie w każdym.

Lara - "I dobrze. Lepiej sprzedać Żydom, niż oddać za darmo Kościołowi."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inecki, jaki jesteś rycerski. Embarassed A wracając jeszcze do Kościoła katolickiego czy się to komuś podoba czy nie, tylko w 2008 r poszło na Kościół z budżetu prawie 2,5 miliarda złotych. Ponad 1 miliard 600 mln, w 2008 r, tylko na pensje dla katechetów / czytaj ostatni numer "Faktów i Mitów" - niewielu jest takich którzy mają odwagę o tym pisać /. Jak o tym myślę, wszystko się we mnie wywraca do góry nogami ze złości. Co mnie obchodzą Żydzi i ich zamiary, podczas gdy w przypadku chciwości Kościoła, stoimy przed faktem dokonanym. I to się już ciągnie od prawie dwudziestu lat. Chyba nigdy nie zapomnę słów wypowiedzianych przez kard. Dziwisza na wigilii dla ubogich. Gruby, z dużym brzuchem i złotym pierścieniem na palcu, oraz z nutą wyższości w głosie, /co dla mnie brzmiało jak ironia/, powiedział do tych biednych ludzi: "Jak wam źle, to pamiętajcie że Jezus urodził się ubogi". A czy Oni o tym pamiętają? Hipokryci. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777 napisał:
Kolego, ja nie mam nic do kobiet, ale dlaczego pani Lara popiera złodziejstwo na ogromną skalę webec Polaków? Proponujesz abym w imie szacundku dla pań jeszcze je całował w rękę za takie poglądy wygłaszane publicznie? Nie szanuję kobiet (mężczyzn też), które publicznie popierają złodziejstwo. Moja mama nie popiera złodziejstwa.

SZANOWAĆ ZWOLENNIKÓW ZŁODZIEJSTWA NA CAŁYCH NARODACH NIE UMIEM BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ!

Nie odrzuca mnie problem KK a jedynie pisanie nie na temat, "świetne momenty" niech pani Lara znajduje w swoich wątkach, a nie w każdym.

Lara - "I dobrze. Lepiej sprzedać Żydom, niż oddać za darmo Kościołowi."


1. A gdzie Ona to poparła?
2. Nic nie zwalnia z szacunku. Powtarzórzę: rynsztok pozostaw w rynsztoku, chcesz być ważnym głosem na tym forum - to zacznij od reperacji swojego poziomu moralnego, bo inaczej to chcąc dobro wyrządzać , więcej zła czynisz - parafrazując Goethego
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inecki iloma epitetami tu mnie obrzucono? rynsztok zwalczacie rynsztokiem? Smile

Lara - "I dobrze. Lepiej sprzedać Żydom, niż oddać za darmo Kościołowi."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:21, 31 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurde, to pisemko, w którym jest ponaglenie do spłaty ''zaległych ofiar'' to już objaw takiej bezczelności, że aż chce się śmiać Very Happy

co za fenomenalny tupet Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albertynki dostały 1500 ha ziemi, bo w PRL utraciły... 69 ha

No cóż. Chyba rzeczywiście lepiej sprzydać Żydom, Masonom czy Murzynom albo nawet Azjatom. Inna sprawa, że wreszcie zainteresowało się tym CBA - pytanie, czy tak z dobrej woli, czy może dlatego, że jakiemuś Żydowi kilka działek sprzątnięto sprzed nosa Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to są tylko pozory. W obecnej polskiej rzeczywistości, nikt z Kościołem nie wygra. Komisja Majątkowa to twór kościelno-rządowy, powołana tylko do tego celu żeby robić dobrze Kościołowi. Urzędnicy mają wysokie pensje i bardzo gorliwie wypełniają swoje obowiązki. Dopóki Komisja Majątkowa będzie istnieć, Kościól bedzie dostawał więcej i coraz więcej. Boże chroń Polskę. Pray
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 06 Sty '09   Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Nieźle mieszają.

Powinni nazywać się ojcowie korupcjanie i siostry rockefelerki Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inni żydzi i ich wypowiedzi (z pamięci więc może niedokładne ale sens oddany wiernie):

- Steven Soderbergh (reżyser) - żyd
"poznałem Cohena (jeden z braci reżyserów), zwąchaliśmy się od razu, żyd? zapytałem, żyd odpowiedział i...."
"przecież urodziliśmy się (żydzi) aby rządzić"

z tego jasno wynika, że żydzi, którzy żyją wśród nas, tutaj zarabiają i robią karierę traktują siebie jako innych i preferują innych żydów


- Dominique Strauss-Kahn (szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego) - żyd marokański aszkenazyjski, niedawno w polsce był na jakimś uniwersytecie z wykładem
"w europie co chwilę toczyły się wojny, szczególnie między niemcami i francuzami, więc wymyśliliśmy (kto???), żeby powiązać ich interesami i teraz żaden niemiec ani francuz nie myśli o prowadzeniu wojny"

bo w czasie wojen zazwyczaj były pogromy żydów i odzysk od nich majątku

- XXX - żyd holenderski którego znam osobiście w rozmowie ze mną, handlarz stalą, milioner, ma biuro również na Śląsku
"to wszystko i tak nie ma znaczenia, bo i tak i tak was wykupimy, zobaczycie"

- XXX2 - półżyd, czy jak oni mówią nie- żyd bo tylko z ojca, znam go osobiście bardzo dobrze, z rozmowy z nim

- cel jest taki, że was wykupimy, ... , tylko zastanawiam się nad tym, skąd macie tyle pomysłów?

odpowiadam mu - wy macie zdolności werbalno-logiczne, inaczej mówiąc są badania że mózgi mamy takie same, natomiast wy myslicie lewą półkólą a my prawą - stąd u nas duzo lepsze zdolności przestrzenno wizualne, poza tym jesteśmy bardziej leniwi i nie chce nam się tak mocno koncentrować, co wynika z biologii, przystosowaliśmy sie do zimniejszego klimatu i jak sie tylko da ograniczamy myślenie aby zaoszczędzić energię, szczególnie w zimę gdy jesteśmy ospali, ale teraz jedzenia jest pod dostatkiem.....

on na to po naprawdę długiej chwili - więc stąd tyle pomysłów bo musicie wszystko sobie wyobrazić? (mądry a pół-żyd)

tak (odpowiadam) wolniej przez to myślimy, moze mniej dokładnie, ale i tak wszelkie myśli które wam szybciej przychodzą do głowy bierzemy pod uwagę w rozumowaniu, tylko jesteśmy bardziej leniwi i nie chce nam się tak naprawdę do końca myśleć,
Jesteśmy również u siebie, nie mamy tak dużego parcia na robienie kasy (choć na pewno każdy by chciał), chcemy wygodnie żyć poprostu

on na to lekko oburzony - to będziecie żyć wygodnie i pracować na nas, bo bedziemy właścicielami (nie pamiętam czy nas czy wszystkiego wokół nas)

ja na to - nigdy nie będziecie właścicielami, bo jak trochę wykupicie to będzie pomiędzy sobą sie wykupywać, zresztą i tak myślę że za jakiś czas, jak było to wiele razy, a historia lubi sie powtarzać, ktos was wytnie...

no i tak skończyła się nasza znajomość

mogę podać XXX i XXX2 nazwiska na priva, jakby ktoś bardzo potrzebował

ostatnia wypowiedź jakiegoś finansisty (ważnego) z Wall Street nie pamiętam nazwiska niestety, jakiś rok temu
- szczerze powiedziawszy to my prawie nic nie posiadamy, potrafimy tylko zarządzać majątkami innych, zobaczcie tylko jak mało jest żydów w forbes 500....

no i wszystko jasne, każdy może wyciągnąć wnioski z tego

spiskowo może wyglądać to tak: globalizują, aby powstały globalne instytucje, w których swoja przebiegłością i brakiem skrupułów bedą przejmować władzę
nie bedą dużo posiadać, bo sie do tego nie nadają, do zdobycia ogromnego majątku potrzebna jest równowaga, trzeba być ostrym i skutecznym jak i miłym i uprzejmym, bo kto będzie z nami robił interesy?
trzeba czuć związki lokalne, potrzeby ludzi i wymyślać coś nowgo aby im to dać, a nie kombinować jak by tu geszeft zrobić i swoim cwaniactwem "przekręcić" innych

może ostre słowa, ale myślę że coś w nich jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:17, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777 napisał:
Kolego, ja nie mam nic do kobiet, ale dlaczego pani Lara popiera złodziejstwo na ogromną skalę webec Polaków? Proponujesz abym w imie szacundku dla pań jeszcze je całował w rękę za takie poglądy wygłaszane publicznie? Nie szanuję kobiet (mężczyzn też), które publicznie popierają złodziejstwo. Moja mama nie popiera złodziejstwa.

SZANOWAĆ ZWOLENNIKÓW ZŁODZIEJSTWA NA CAŁYCH NARODACH NIE UMIEM BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ!

Nie odrzuca mnie problem KK a jedynie pisanie nie na temat, "świetne momenty" niech pani Lara znajduje w swoich wątkach, a nie w każdym.

Lara - "I dobrze. Lepiej sprzedać Żydom, niż oddać za darmo Kościołowi."


Jestem tutaj nowy, ale ten wątek mnie zaintrygował,
więc Panie Athenor, trochę przesadziłeś z tym zarabianiem na tyłku (nie pasuje) ale,
z drugiej strony przyznaję Ci rację, wątek jest o żydach i "kupowaniu" Polski i nie tylko, nie jest to wątek o kościole katolickim (który w sumie też kradnie, ale przynajmniej z tego majątku nie wyzyskuje polaków - jak żyd - wy-oszukać kamienicę od polaka a potem mu drogo wynająć).
Więc zwracam sie do Pani, Pani Laro, aby kontynuowała Pani zamysł Athenora.
Takie zaciemnianie tematu poprzez porównanie (a 'la Stalin zabijał a ktoś wtrąca - Hitler zabijał i rozmowa o Hitlerze, nie Stalinie, bo jego głośniejsze zbrodnie...) przypomina mi działanie prewencyjne żydowskiej Ligi przeciwko Zniesławieniu (ADL), która na pewno monitoruje a myślę, że nawet w jakimś stopniu aktywnie działa na tym forum.

Zapewne pozostawiają bez działania niektóre co bardziej nonsensowne tezy konspiracyjne (lepiej nie zatrzymywać, bo wtedy większy bunt, niech lepiej idą niewłaściwą drogą) a bardziej prawdziwe próbują wygładzić, "zapomnieć" itd. itp.

Czyżby Pani Lara była z ADL?

Idąc tym tropem, można przeprowadzić badanie na forum, które z tematów pozostają nie naruszone (a tym samym bardziej narażone na błędny kierunek rozważania) a które zagłuszone (lub w jakikolwiek inny sposób została od nich odwrócona uwaga - jak np. poprzez pyskówke w wątku) bo może te bardziej trafiają w sedno?

Razz Znając przebiegłość żydów, mozna uznać że sami stworzyli to forum (lub współuczestniczą w stworzeniu) aby wyłapać najnowsze tendencje konspiracyjne i ludzi którzy najaktywniej działają, a także aby propagandą zwracać uwagę na "właściwe" tematy (jak KK hehehe). To oczywiście juz paranoja, ale taki sposób myslenia przy rozgryzaniu intencji i intryg "wysokointeligentnych" żydów i nie tylko żydów, myślę że należy zastosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Bidzi na forum.

Ciekawie piszesz - faktycznie warto zwrócić uwagę które tematy są zarzucane bzdurami i offtop-ami.

Do "zobaczenia" w innych wątkach Wink
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 22 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś byłem pewien że temat "wygaśnie" - niech pójdzie w zapomnienie? Tak Pani Laro?

Ciekawe... Czyżby potwierdziła Pani w ten sposób moje podejrzenie????

A to dzisiejsze dodatki (dużo ludzi myśli w Izraelu podobnie, a większość żydów w głębi podziela ten pogląd)

Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem:

"goje rodzą się po to, by służyć Żydom; Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie; Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda"

na podstawie:

http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace.....zyc-Zydom/

Powtarzam to, co w poprzednich postach, historia lubi się powtarzać, znowu będą przeginać i znowu znajdzie się ktoś kto ich przytnie. Trochę jak z chwastem w ogrodzie.

Nawet nie pomoże im, tak jak w Stanach, wprowadzenie mody na obrzezanie, choc nie jest sie żydem ani arabem...
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prezydent Izraela - Wykupujemy Polske
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile