W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Artykuły  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1632
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 30 Maj '07   Temat postu: Artykuły Odpowiedz z cytatem

Mamy na tym forum mnóstwo ciekawych informacji (i wniosków), których w normalnych mediach próżno szukać.

Z kolei na stronie www.prawda.w.pl nic się nie dzieje.

Może ktoś z Was chciałby opublikować tam swój tekst, który normalnie napisałby na forum?

Pod jednym warunkiem. O ile na forum cenzury nie ma to na stronie była by. Swego rodzaju...
Do tej pory pisałem tam tylko ja. Żadnego tekstu się nie wstydzę, do dziś wszystko podtrzymuję i chciałbym dalej móc podtrzymywać wszystko co się tam pojawi Smile
Innymi słowy: nie chcę żeby strona zaczęła się kojarzyć z nawiedzonymi słuchaczami radia maryja nienawidzącymi masonów i cyklistów, czy innymi wyznawcami teorii p.t. "panie, pis robi w końcu porządek!".
ja dziękuję za taki porządek - poproszę tak jak było, a może nawet jeszcze co innego. Smile



W każdym razie propozycja jest taka:
Zakładacie temat "bla, bla, bla (artykuł)" gdzie wpisujecie proponowaną treść...
Ludzie się przez jakiś czas wypowiadają, można to uzupełniać, korygować, itp... (w tym czasie możecie robić poprawki w pierwszym poscie)
Potem ja oceniam czy jest tam 100% prawdy i czy nie jest to o dupie maryny... Jesli tekst spełni oba warunki - dajmy na stronę. A jesli nie to i tak pozostaje wam spoko temacik na forum, którym możecie argumentować to że strona www.prawda,w,pl jest słaba Smile

Nikt nie ma do mnie pretensji, bo nikt przecież nie wie co takiemu świrowi jak ja się spodoba, a co nie. Smile Równie dobrze może to być tekst napisany przez XTC... (nie musi mieć obrazków) każdy ma szansę.

Wszyscy są zaproszeni, każdy ma te same prawa, praca jest społeczna - czegóż więcej trzeba?

Zachęcam do wygrzebania waszych starych tekstów - zero roboty a jaki potencjalny zysk dla ludzkości Smile
Pomyślcie o tym - dla własnej satysfakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Artykuły
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile