W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
XTC88  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 5654
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chciałbyś by dożywotnio zbanowano konto XTC88?
Tak
40%
 40%  [ 16 ]
Nie
60%
 60%  [ 24 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 29 Maj '07   Temat postu: XTC88 Odpowiedz z cytatem

Czemu nic nie jest robione w sprawie XTC88 ?
Nie bylo mnie na tym forum pare miesiecy a zrobił sie taki syf, ze sciska.. O ile wczesniej brakowało i wciaz w sumie brakuje ciekawych wypowiedzi, to teraz az uderzaja dodatkowo dziwne posty XTC88...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 29 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez przesady
kto ma oceniać czy post jest juź "dodatkowo dziwny" czy może jeszcze "ciekawy"?
nie mam zamiaru wprowadzać tu żadnej cenzury, bo nie czuję się kompetentny żeby oceniać poziom waszych wypowiedzi, ani to jak bardzo są ciekawe.
xtc smieci bezsprzecznie, a do tego na bezczela bo zawsze pisze nie tam gdzie trzeba. ale co ja mogę zrobić? rownie dobrze moze sobie założyć inne konto i pisać z niego... jak wtedy odroznie czy to jeszcze xtc, czy moze juz ktos inny? tak przynajmnije mamy ten komfort Smile

dodałem opcje ignorowania - jeśli komus przeszkadzają posty któregoś z forumowiczów to nie musi ich czytać.

tak, że osobiście nie widzę tu większego problemu, szczegolnie ze i tak usuwam okolo polowy postów xtc Smile

forum jest otwarte a cenzury nie ma - ma to skutki uboczne, ale myślę, że nie aż takie straszne.

a jeśli kogoś interesują wyłącznie ciekawe wypowiedzi to może powinien poszukac innego forum. bo tutaj wiekszosc wypowiedzi jest nieciekawa, dlatego tylko wytrwali mogą tu znaleźć coś ciekawego ;P ja jestem wytrwały - prowadzę to forum od początku i szczerze musze powiedzieć, że odkąd xtc do nas zawitał to na forum pisuje więcej innych osób.
a jego nikt czytac nie musi.

pełna wolnośc - czegóż więcej trzeba? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjrzyj sie temu z innej strony, jesli robi sie off topa głoszac jakies "herezje" to juz jest rzecza co najmniej dziwna.. Tak postepuje XTC88.

Z pewnoscia sa osoby, ktorych ciekawia opinie tego uzytkownika, ale sory, zrobił sie przez to lekki smietnik. Jest to jakis małolat, ktory zrobił tu pewien harmider a ty Bimi nie potrafisz tego ogarnac. Z tego co czytam kasujesz jego posty, wiec ja juz tego chłopaka, czy to dziewczyne nie rozumiem. Wytrwały jest.. widocznie tak zafascynowany, posiadajacy pewna wiedze, ze nie bardzo maja czas na przemyslenia....

agentsmith był osoba, ktora pisała do rzeczy i pare innych osob takze w tym i Ty. Ale jedynie on mi sie wgryzł w pamiec. Czy nie było by dobrze, aby to forum było budowane przez takich forumowiczow jak wy, a nie zafascynowanych tematyka masonow itp zagadnien..?

Idea dyskusji na tego typu forum nie jest mi obca, ale wiem jedno, bez wczytywania sie w wiekszosc tematow(mam spore zaległosci..), że to forum wymaga dostosowania do jakichs norm, czy raczej bardziej rygorystycznych zasad, bo syfik za jakis czas bedzie tu prawdodpdoobnie niezmiernie duzy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiejąc obawy Alberta o kształt i przyszłość forum w tej kwestii zdaję się jednak na Bimiego ...


i tylko proszę nie podejrzewać mnie o "wazeliniarstwo" Wink



Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Boruta, jeśli chodzi o wazeliniarstwo to xtc i tak nie przebijesz Very Happy


@albercik

Cytat:
Przyjrzyj sie temu z innej strony, jesli robi sie off topa głoszac jakies "herezje" to juz jest rzecza co najmniej dziwna.. Tak postepuje XTC88.

1. dla mnie "herezja" nie istnieje, a offtop sam często popełniam.
może i żyjemy w państwie policyjnym, ale to forum jest liberalne i takie pozostanie. Smile

Cytat:
agentsmith był osoba, ktora pisała do rzeczy i pare innych osob takze w tym i Ty. Ale jedynie on mi sie wgryzł w pamiec. Czy nie było by dobrze, aby to forum było budowane przez takich forumowiczow jak wy, a nie zafascynowanych tematyka masonow itp zagadnien..?

2. cenię sobie wypowiedzi wszystkich forumowiczów, nie tylko agentsmitha. każdy jest inny ale nigdy bym nie powiedział kto jest tu bardziej wartościowy, a kto mniej... każdy ma coś w sobie i tylko w różnorodności widzę sens tego forum.
tu się więc różnimy.

Cytat:
Idea dyskusji na tego typu forum nie jest mi obca, ale wiem jedno, bez wczytywania sie w wiekszosc tematow(mam spore zaległosci..), że to forum wymaga dostosowania do jakichs norm, czy raczej bardziej rygorystycznych zasad, bo syfik za jakis czas bedzie tu prawdodpdoobnie niezmiernie duzy...

3. o ile forum będzie się dalej rozwiajać tak jak teraz, to z czasem będą się nami interesować nie tylko poszukiwacze prawdy ale i jej ukrywacze. jedni i drudzy będą nas odwiedzać i tu pisywać.
z całą pewnością syfik będzie wtedy większy, ale mi to nie przeszkadza. trudno - najwyżej będę miał więcej do sprzątania Smile



nie podoba mi się takie podejście, ze ktoś nam tu przeszkadza, więc go usuńmy by zachować naszą, jedynie słuszną, formę tego forum....
tak nie będzie.
jedynie słuszna forma jest taka, że każdy się wypowiada i każdy pisze to co chce... każdy też czyta co chce i kogo chce.

chcesz cenzury - sam zostań swoim cenzorem (mnie w to nie mieszaj)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zaspokoić swoją i waszą ciekawośc postanowiłem dodać do tego wątka ankietę...

@XTC, nie będzie ona w żaden sposób wiążąca, więc nie musisz się obawiać.
Za to, choć raz, mógłbyś oddać swój głos, choćby w imię własnej popularności Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdyby byłą wiazaca, to banowanie nie mialoby sensu i w sumei byłoby to niewłasciwe posuniecie. Ale przemowienie mu o rozumu jak najbardziej. Ten uzytkownik cos probuje, tylko czemu tak miesza... Naczytał sie to widac, wiec moze chyba w sposob bardziej umiejetny komentowac, a nie rzucac nie bardzo zwiazane z tematem zdania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbanuj mnie innowierco, a forum zaleje fala rozćwiczałych potomków Boga Ra z WLNP. ONI MAJĄ OKO NA WSZYSTKO, A OWE FORUM JEST IM ZNANE OD 14 LUTEGO 2007 R. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing <^>322
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestes co najmniej dziwny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik, musisz zrozumiec, ze xtc ma w swoim postowaniu jakis zamierzony cel Smile inaczej nie byl by taki wytrwaly.

ja jak na razie, pomimo różnych teorii (w tym spiskowych), nie zdolałem tego celu jeszcze zgłębić, ale bardzo sie staram... Very Happy
więc może kiedyś Smile

a iluminaci istnieją, więc niech mowi o nich ludziom. nikogo lepszego niż on w tej dziedzienie i tak na forum ne mamy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

322 jest symbolem Skull & Bones wypisywanym pod ich czaszką z piszczelami - najpewniej chodzi o 3/22, 22 marca, dzień równonocy wiosennej... prawda jest moim zdaniem prozaiczna, xtc należy do droit human i dlatego najeżdża na wlnp... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
a forum zaleje fala rozćwiczałych potomków Boga Ra z WLNP

LOL! choćby dla takich perełek głosuję na NIE! Cool
_________________
"I may not agree with what you say, but I'll defend to the death your right to say it"...Voltaire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, problem z XTC nie polega tylko na tym, że on (ona) wypisuje bzdury nie na temat, ale że nie ma zamiaru poważnie traktować pozostałych uczestników forum. Jest to więc gówniarski trolling w czystej postaci. Nie wydaje mi się, aby XTC prezentował(a) jakiś spójny zestaw poglądów, w związku z czym obawy o ewentualny zarzut dyskryminacji za poglądy są po prostu bezprzedmiotowe. Ale jeżeli chcesz to zjawisko traktować jako "dopust boży" - Twoja decyzja, z tym, że na dłuższą metę możesz pozostać na forum tylko z osobnikami pokroju XTC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 30 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby nie było. To nie ja oddałem jedyny poki co głos na TAK, a chyba sam xtc Smile

No własnie, to co napisał Easy_Rider jest mozliwa konsekwencja bycia niekonsekwentnym Wink

Mi poki co ta osoba nie przeszkadza tak bardzo, bo przeczytalem niewiele. Ale czemu naszło mnie juz na stworzenie tematu o nim? Wybił sie chłopak/dziewczyna.... nie ma co. A ignorowac jego postow nie zamierzam, bo niesie to ze soba oczywisty skutek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 31 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banowanie nie ma sensu, gdyż WD40 odrodzi się jak Feniks z popiołów pod nową xywką, potem znów inną i można tak w nieskończoność bawić się w kotka i myszkę.
Tu przynajmniej możemy się spodziewać, co zawierają posty.
Jak komuś nie pasują, to przecież może je ignorować.
_________________
...Nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 31 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby nie było, myślę, że nie należy wyolbrzymiać problemu
pewnie xtc dobrze się bawi czytając jak bardzo się nim przejmujemy

napisałem przecież, że usuwam sporą część jego postów, resztę potraktujcie stosownie do nadawcy i nie widze powodów, żeby się nad tym tematem rozwodzić.
myślę, ze xtc nie pierwszy i nie ostatni. szkoda czasu, a emocjonalne angazowanie sie w "problem xtc" to juz w ogole nie miesci mi sie w pale. wyluzujcie.
i nie jest to zaden "dopust bozy" - raczej zwykly "szum medialny" Smile
coś mu w coś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 31 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, WD40 to taki "wioskowy głupek", co nie? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 01 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest paranoja ......zbanowac i hu* z tym... a jak założy nowy to trudno nie badźmy przewrazliwieni i w imię wolności demokracji i słowa...demagogów nam nie potrzeba,to że pisze iż był w sekcie swiadczy o tym ze łatwo poddaje sie manipulacji...wiecej oświeconych nam nie potrzeba...tylko tych którzy są rzeczowi i ukazują fakty i SKOŃCZCIE TEN GŁUPI TEMAT!!!! bo jest bez sensu...
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
$iemo




Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 210
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 01 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb - wyluzuj, temat dobry jak każdy inny, (no, prawie Very Happy ) nie bądż śmiertelnie poważny. Odrobina rozrywki nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 01 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już niedługo wielka prawda WLW wyjdzie na jaw. Bóg Słońca gardzi wami, a po smierci wasze dusze... wskrzesi, za nie dopełenienie misji powierzonej od poczecia az do smierci.. Nareszcie zacznijcie czytać prawdziwą, miarodają biblie, biblie masońską..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 01 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze nam ja kupisz? bo ja takowej nie mam
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 04 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, jestes slepy?
Powod dla ktorego nie chce go ignorowac jest taki, ze nie widzac jego postow nie poznał bym całego kontekstu dyskusji.

Banowanie zas jest na ip, wiec musiał by sie zalogowac spod innego ip.. Ale i tym sposobem mozna go zniechecic.

Bimi bimi.. Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 04 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik to ja jestem ślepa, nie wybrzydzaj.. przystojniaku Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sami zobaczcie co porabia xtc88 he he
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 21 Cze '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech XTC zostanie. W jego postach czasami ukryte są ciekawe informacje, ale czasami pisze też całkiem bez ładu i składu. Mimo to lepiej żeby pozostał. Czasem znajdzie coś ciekawego w sieci, poda link. Ma tylko problemy z przekazem, ale wydaje mi się że raczej robi to celowo Nie wiem tylko dlaczego nie chce mówić wprost, jak by bał (bała) się czegoś.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


XTC88
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile