W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Człowiek na Księżycu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 60803
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 25, 26, 27   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy człowiek wylądował na Księżycu?
Oczywiście - jestem co do tego przekonany
23%
 23%  [ 29 ]
Nie wiem - powątpiewam w to, nie dam za to głowy
34%
 34%  [ 44 ]
Nie wylądował - wiem, że to ściema
42%
 42%  [ 53 ]
Wszystkich Głosów : 126

Autor Wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 25 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi napisał:
rozkład kraterów zupełnie inny jak u chinoli


Na obu zdjęciach wszystkie kratery sie zgadzają. Co do tego mają chinole, skoro nie zrobili tak dokładnych zdjęć Księżyca jak Amerykanie i Indusy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 25 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej bez kitu, przecież rozkład tych kraterów jest zupełnie inny ... Shocked





To w końcu które zdjęcie z tych dwóch jest oficjalnie fejkowe (?) Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że "slajdy" się nie zgadzają . Na slajdzie z 9 stycznia 2010 roku po lewej jest taki duży krater , na zdjęciu z 5 kwietnia 2021 ów krater jest widoczny choć widać, że z biegiem czasu stał się "płytszy", że tak to ujmę . Na pierwszym zdjęciu z 2 kwietnia 2021 roku masz większy krater po prawej, choć slajd jest powiększony to i tak nie widać go na zdjęciu z 5 kwietnia 2021 . Po za tym, pomniejsze kratery też się nie zgadzają.

Tak więc tymi slajdami to możecie sobie swój księżycowy rów podetrzeć Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra sorry, nie zauważyłem że jedno jest niby z apollo11 a drugie 12 Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że na księżyc być może kiedyś dotarły jakieś "ziemskie" wynalazki (tudzież z innej galaktyki) należy jednak rozróżnić z pomysłem, że był tam kiedykolwiek jakiś człowiek. Rolling Eyes

Inna sprawa, że w dzisiejszych czasach stworzenie jakiegokolwiek fejkowego zdjęcia, czy też nagrania, nie stanowi już dużego problemu. Właściwie tego typu ..."debunkerskie" zdjęcia "musiały" się w końcu pojawić (Rolling Eyes), w sumie to było do przewidzenia, szczególnie kiedy takie cuda" może stworzyć w pół godziny niedzielny gimnazjalista. Idea . To niby taka "trolerska wymówka" - albo beton- jak kto woli - ale naprawdę nie można w żaden logiczny sposób pomijać tej oczywistości i zbywać ją w niebyt tylko dlatego że stała się powszechna albo ...ambrozyjska. sunny
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idę o zakład że za 10-15 lat pojawią się świetnej jakości nagrania wideo z lądowania Armstronga na księżycu, ..pewnikiem trafem odnalezione wśród zawieruszonej gdzieś w podziemiach NASA pełnej dokumentacji technologii lotów z lat 60-tych na szpulach perforowanych. Idea Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@mooniek, @scorpio, zapomnieliście napisać, że wszystkie szczepionki są skuteczne i bezpieczne Smile
skupcie się lepiej na tym co ważne dziś, zamiast jeszcze drążyć te 60 letnie ściemy.
wszyscy już wiedzą że USA, Rosja czy Chiny - to jeden chuj. narody to koncepcja dla zidiociałego bydła, coby je było łatwiej kontrolować.

jeśli kłamali wtedy, co akurat nie ulega wątpliwości, to trzeba być niesamowicie naiwnym by wierzyć że nie kłamią teraz.

no i co z tą kurwa wodą? nagle się dowiadujemy że wody jest na księżycu od chuja i że jest "wszędzie"...
a tak żeście się swego czasu zarzekali, że wody na księżycu nie ma ni kropli, bo misje apollo jej nie znalazły ni śladu Laughing
nie znaleźli jej, bo ich tam w ogóle nie było - tylko ostatni idiota nie wyciągnął by tego najbardziej oczywistego z wniosków.
ale wy, nawet w obliczu tak oczywistych faktów, dalej się pultacie z tymi skutecznymi i bezpiecznymi...
wstyd kurwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
narody to koncepcja dla zidiociałego bydła
Z tym jednym bym polemizował. Narody to obiektywny fakt, a nie żadna "koncepcja" (...dla kogokolwiek... no chyba że dla tego, kto ignoruje pewną namacalną rzeczywistość Smile -tak jak na przykład istnienie różnych języków: niemiecki, hiszpański, polski.... .. Czy może chodzi o to, że lepiej by było, aby wszyscy porozumiewali się jednym językiem (?) Rolling Eyes )
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każda koncepcja to "obiektywny fakt"
obiektywny fakt jej istnienia.

co nie zmienia obiektywnego faktu, że jest to koncepcja przy pomocy której instytucje kontrolują jednostki, eksploatując je niczym księża ministrantów.
najlepsze więc co owe jednostki mogły by z tym fantem zrobić, to wybić sobie ową koncepcję z bani - i było by po problemie.
niestety jak pokazują realia, jednostki są do tego za głupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scratch ...errrr ... skoro tak mówisz... w każdym razie nie chcę się zagłębiać w te koncepcje za daleko ...bo jeszcze coś pomylę. Confused

A w sprawie tych zdjęć to taka jeszcze mnię myśl przyjszła do głowy, że w czasach kiedy (podobno) z satelity można czytać gazetę, albo zaglądać komuś przez ramię — sonda księżycowa robi zdjęcia, na których widać jakieś białe rozmazane plamy i cienie. Shocked eerrr... chyba znowu coś pomyliłem (?) scratch
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 26 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Oczywiście, że "slajdy" się nie zgadzają . Na slajdzie z 9 stycznia 2010 roku po lewej jest taki duży krater , na zdjęciu z 5 kwietnia 2021 ów krater jest widoczny choć widać, że z biegiem czasu stał się "płytszy", że tak to ujmę . Na pierwszym zdjęciu z 2 kwietnia 2021 roku masz większy krater po prawej, choć slajd jest powiększony to i tak nie widać go na zdjęciu z 5 kwietnia 2021 . Po za tym, pomniejsze kratery też się nie zgadzają.

Tak więc tymi slajdami to możecie sobie swój księżycowy rów podetrzeć Wink .


Podetrzyj się sam swoimi wypocinami, bo nie rozróżniasz, co które zdjęcia przedstawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 27 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje @mooniek, moja wina, moja bardzo wielka wina. Mój błąd, to są dwa różne Apollo, zauważyłem dopiero po poście @Jasnego.
Przyznaje się do "wypociń", bez bicia Wink .


Jako, że tłumaczą się winni, napisze, że na opisy zdjęć zwracam uwagę w drugiej kolejności Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:14, 29 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam uwierzyć że Amerykanie wylądowali na księżycu, pół wieku temu, ponieważ dotarły do nas japońsko-indyjskie zdjęcia jakichś rzekomych "lądowników" ... ? Confused .. Hehe, dobre sobie ..dlaczego jednak mnie to nie dziwi że to właśnie Indie oraz Chiny, kraje tak różne od siebie, a przecież tak samo wspierają hollywoodzką propagandę, płynącą gdzieś z drugiego końca świata ... Rolling Eyes , zupełnie jakby mówiły: "hej , wiemy coś o was, uważajcie sobie!".
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 29 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i po co się nakręcasz @Jasny . To są tylko zdjęcia i nie ma co się podniecać, choć logiczne jest to że podniecają się ci co wierzą , jak "Rany Jezusa" Wink .
Natomiast ciekawa jest historia i jak to się dalej potoczy. Jak kto lubi brać popcorn i śledzić Wink .
Kto wie, może dożyjemy czasów kiedy Chińczycy "przejmą" resztki widzianych na zdjęciach Apollo 11 i 12 by podkreślić swoją dominację na Ziemi Wink .

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 01 Maj '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według informacji, które udało mi się pozyskać wszystkie lądowania Amerykanów na Księżycu odbyły się tak, jak to jest powszechnie wiadome. Natomiast sfingowane materiały z lądowania też są faktem.

Już podczas pierwszego lądowania na Księżycu dochodziło do dziwnych incydentów i dziwnego zachowania załogi. Astronauci dobrze byli przygotowani na trudy podróży i eksplorację Księżyca zarówno w sposób psychiczny jak i fizyczny. To jednak czego tam doświadczyli i zobaczyli dla niektórych z nich miało skutek tragiczny. Podczas eksploracji Księżyca słyszeli np. takie głosy: "po co ty przylecieliście", "czego tu chcecie". Głosy te były słyszane tylko przez nich, żadna aparatura ich nie zarejestrowała. Z każdą misją kontakt z "Inteligencją Księżyca" był coraz silniejszy. Podobno z ostatniej misji wręcz uciekali w popłochu. To z tego powodu powstały nagrania w studiu i z tego powodu program Apollo został zamknięty. Nikt z tych astronautów nie zrobił wielkiej kariery. Nie wszyscy po powrocie doszli do zdrowia. Mieli być okryci sławą i wynoszeni pod niebiosa, a niektórzy z nich skończyli w psychiatryku.

Z drugiej strony program Apollo był przykrywką do rozmieszczenia broni masowej zagłady w przestrzeni kosmicznej, co również się Amerykanom nie udało. Okazało się że Ziemia ma ochronę w przestrzeni kosmicznej, o której nikt wcześniej nie wiedział.

Tak czy inaczej program Apollo przyczynił się do rozwoju wielu dziedzin nauki i nowoczesnej technologii. "Podbój" kosmosu co prawda nie udał się ale napędził koniunkturę. Elity rozumiały, że to co wydarzyło się podczas programu Apollo musi pozostać w tajemnicy (ludzkość nie była jeszcze na to gotowa), z drugiej strony wiedzieli też, że tylko dalszy rozwój technologiczny uchroni planetę przed III wojną światową. W związku z tym postanowiono wykorzystać nowoczesną technologię i zdobytą wiedzę do ochrony planety. Tym sposobem doszło do porozumienia w Kioto i walki z globalnym ociepleniem. Tym sposobem wyzwolono w ludziach postawę altruistyczną wobec Ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 10:54, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wpadłem na wywiad ze Stanley'em Kubrick'iem, nakręcowny rzekomo trzy dni przed jego śmiercią, w marcu 1999.

Stanley Kubrick Confesses To Faking The Moon Landings [RAW VERSION]


kopia zapasowa: https://rumble.com/v2546rd-stanley-kubri.....ored-.html

Tutaj wybrany fragment z polskimi napisami: https://t.me/IdleWind/13921
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 12:11, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
Według informacji, które udało mi się pozyskać wszystkie lądowania Amerykanów na Księżycu odbyły się tak, jak to jest powszechnie wiadome. Natomiast sfingowane materiały z lądowania też są faktem.
Innymi słowy jest to taka gruba teoria spiskowa z podwójnym freudowskim dnem; jak spece od psychologii, przewidując niedowiarstwo (a nie trzeba być geniuszem by je przewidzieć), sfingowali materiały aby tym bardziej uwiarygodnić swój prawdziwy sukces Rolling Eyes thumleft . Iście diabelski wybieg, psycho-ucieczka do przodu, zamyślona dla podwójnych ...niedowierzących w niedowiarę niedowiarków Idea . Oprócz tego że dysponowali i mogli posługiwać się materiałami całkowicie i dosłownie kosmicznymi - to jeszcze przygotowali pic na wodę fotomontaż "w razie czego" . Oczywiście po to, aby ich Wielkie (wojskowe) Tajemnice nie wyszły przypadkiem na jaw na zbyt ostrych i wyraźnych zdjęciach Wink

Cytat:
Już podczas pierwszego lądowania na Księżycu dochodziło do dziwnych incydentów i dziwnego zachowania załogi. Astronauci dobrze byli przygotowani na trudy podróży i eksplorację Księżyca
Zacznijmy od tego, że nie można być dobrze przygotowanym na coś, co się robi literalnie po raz pierwszy - a już zwłaszcza kiedy ociera się to (dla umysłu szaleńca) o wyrafinowane samobójstwo (bo dla umysłu trzeźwo myślącego jest to po prostu równoznaczne "z", a nie tylko "ociera się"). Pomysł, że można na beczce prochu polecieć sobie na księżyc, zejść z orbity lądując pionowo przy astronomicznych prędkościach dysponując wunderaparaturą odziedziczoną po hitlerowcach, i jeszcze stamtąd wrócić tą samą metodą którą się wystartowało z Ziemi....Very Happy
No chyba... no chyba że ...przyjmiemy wersję, iż kosmici posiadający swoje zaawansowane technologie odwiedzają nas od tysiącleci - więc w sumie nie stanowiło to dla nich żadnego problemu odebranie kilku ubranych jak morświny pajaców z orbity okołoziemskiej, podrzucenie ich swoim UFO na srebrny glob, przypilnowanie delikwentów aby nie zrobili sobie kuku ..nakręcili co tam potrzebują - i dostarczenie ich z powrotem do kupy złomu dryfującej na orbicie okołoziemskiej, aby w glorii i chwale, wjebali się do oceanu (czy tam wylądowali - sorry ale nie pamiętam już jak owe bajki się kończyły, a nie chce mi się nawet określonych wersji tych bzdur sprawdzać). W każdym razie tak- jeżeli przyjąć taką wersję - to "Głosy słyszane ale nie rejestrowane" też są bardzo prawdopodobne uhmm... LOL Czego to ludzie nie wymyślą aby tylko uprawdopodobnić, oraz podtrzymać swoją wersję wydarzeń Anxious bounce
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
Według informacji, które udało mi się pozyskać wszystkie lądowania Amerykanów na Księżycu odbyły się tak, jak to jest powszechnie wiadome. Natomiast sfingowane materiały z lądowania też są faktem.

Już podczas pierwszego lądowania na Księżycu dochodziło do dziwnych incydentów i dziwnego zachowania załogi. Astronauci dobrze byli przygotowani na trudy podróży i eksplorację Księżyca zarówno w sposób psychiczny jak i fizyczny. To jednak czego tam doświadczyli i zobaczyli dla niektórych z nich miało skutek tragiczny. Podczas eksploracji Księżyca słyszeli np. takie głosy: "po co ty przylecieliście", "czego tu chcecie". Głosy te były słyszane tylko przez nich, żadna aparatura ich nie zarejestrowała. Z każdą misją kontakt z "Inteligencją Księżyca" był coraz silniejszy. Podobno z ostatniej misji wręcz uciekali w popłochu. To z tego powodu powstały nagrania w studiu i z tego powodu program Apollo został zamknięty. Nikt z tych astronautów nie zrobił wielkiej kariery. Nie wszyscy po powrocie doszli do zdrowia. Mieli być okryci sławą i wynoszeni pod niebiosa, a niektórzy z nich skończyli w psychiatryku.

Z drugiej strony program Apollo był przykrywką do rozmieszczenia broni masowej zagłady w przestrzeni kosmicznej, co również się Amerykanom nie udało. Okazało się że Ziemia ma ochronę w przestrzeni kosmicznej, o której nikt wcześniej nie wiedział.

Tak czy inaczej program Apollo przyczynił się do rozwoju wielu dziedzin nauki i nowoczesnej technologii.
"Podbój" kosmosu co prawda nie udał się ale napędził koniunkturę. Elity rozumiały, że to co wydarzyło się podczas programu Apollo musi pozostać w tajemnicy (ludzkość nie była jeszcze na to gotowa), z drugiej strony wiedzieli też, że tylko dalszy rozwój technologiczny uchroni planetę przed III wojną światową. W związku z tym postanowiono wykorzystać nowoczesną technologię i zdobytą wiedzę do ochrony planety. Tym sposobem doszło do porozumienia w Kioto i walki z globalnym ociepleniem. Tym sposobem wyzwolono w ludziach postawę altruistyczną wobec Ziemi.



Zakładam, że to co tu "piszesz" to przetłumaczona przeklejka ze stronych obcych.
W nawiasie; taki bełkot był dobry w czasie njuejdźowej fazy rozwoju internetu.

pierwsze czerwone;
na czym polegało faktyczne sfingowanie materiałów z lądowania?

drugie czerwone;
Czy to, że uciekli w popłochu - jak można uciec w popłochu z księżyca!!!? - było powodem tego, że resztę (sic) nagrali w studiu ...bo było im wstyd?

trzecie czerwone;
jeśli był przykrywką, tzn. że coś pod tą przykrywką dało sie zrobić.
natomiast, jeśli miało się udać to pisze się, że miał być przykrywką.
cd. trzeciego czerwonego;
teraz wiemy, że ziemia ma ochronę, więc w konsekwencji tego, należy opowiedzieć jaką ochronę?

cd. trzciego czerwonego;
jakim cudem ucieczka w popłochu mogła się przyczynić do rozwoju wielu dziedzin nauki i nowoczesnych technologii?

czwarte czerwone;
na co ludzkość "nie była jeszcze na to gotowa"?
dlaczego elity były gotowe?
ostatecznie widać, że rozwój technologiczny pędzi a wręcz zapierdala w stronę kolejnej wojny, więc podana teza jest fałszywa.


czy autor jest gotowy na to, by poznać diagnozę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zakładam, że to co tu "piszesz" to przetłumaczona przeklejka ze stronych obcych.
W nawiasie; taki bełkot był dobry w czasie njuejdźowej fazy rozwoju internetu.

Nie, teksty, które piszę są moje; z nikogo nie zrzynam, piszę te informacje, które udało mi się pozyskać od "ludzi z cienia", za które w pewien sposób zapłaciłem. Mało mnie też interesuje zdanie zwykłego użytkownika internetu na ten temat. Dla mnie możesz sobie wierzyć w co chcesz, nawet w to że Ziemia jest płaska, albo pusta w środku.

Cytat:

pierwsze czerwone;
na czym polegało faktyczne sfingowanie materiałów z lądowania?

Masz te sfingowane materiały na stronie głównej P2

Cytat:
drugie czerwone;
Czy to, że uciekli w popłochu - jak można uciec w popłochu z księżyca!!!? - było powodem tego, że resztę (sic) nagrali w studiu ...bo było im wstyd?

To znaczy, że zamiast skakać, rozstawiać swoje zabawki, wsiedli szybciutko do lądownika, odpalili silniki i opuścili Księżyc.

Cytat:
trzecie czerwone;
jeśli był przykrywką, tzn. że coś pod tą przykrywką dało sie zrobić.
natomiast, jeśli miało się udać to pisze się, że miał być przykrywką.
cd. trzeciego czerwonego;
teraz wiemy, że ziemia ma ochronę, więc w konsekwencji tego, należy opowiedzieć jaką ochronę?

Też bym chciał znać szczegóły Smile
To co Amerykanie robili podczas Programu Apollo było mocno inwigilowane przez wywiady innych państw, w tym głównie KGB. Wszystkie rozmowy pomiędzy astronautami, a bazą w Huston były podsłuchiwane i chociażby na tej podstawie wiadome było, że astronauci na Księżycu "na coś" się natknęli.

Cytat:
cd. trzciego czerwonego;
jakim cudem ucieczka w popłochu mogła się przyczynić do rozwoju wielu dziedzin nauki i nowoczesnych technologii?

Nie ucieczka, a rozwój naukowy.

Cytat:
czwarte czerwone;
na co ludzkość "nie była jeszcze na to gotowa"?
dlaczego elity były gotowe?
ostatecznie widać, że rozwój technologiczny pędzi a wręcz zapierdala w stronę kolejnej wojny, więc podana teza jest fałszywa.

Ludzkość nie jest gotowa na wiedzę dotyczącą Wszechświata, np. to że istnieje życie na innych planetach. Elity tez nie były gotowe, a Program Apollo im to uświadomił. Rozwój technologiczny nakręcił gospodarkę, rozwinął ludzkość w tym kierunku, w którym obecnie się znajdujemy. To były dekady prosperity i względnego spokoju.
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
Nie, teksty, które piszę są moje;
W takim razie musiałeś mieć nieźle "wcięte" Rolling Eyes -zwłąszcza przy ostatnim akapicie drunken

Zostawmy na chwilę twoją wiarę w informacje od ludzi z cienia....i przejdźmy do czystej psychologii.
Cytat:
Elity rozumiały, że to co wydarzyło się podczas programu Apollo musi pozostać w tajemnicy
To co ty nazywasz "rozumieniem" byłoby po prostu ich strachem o utrzymanie władzy poprzez utrzymywanie mas w ciemnocie. Właściciel niewolnika zrozumiał że jego niewolnik nie jest jeszcze "gotowy" na poznanie smaku wolności i prawdy o własnej naturze. Na to przyjdzie jeszcze czas.... niewolnik musi do tego dojrzeć - i tym podobne banialuki, płynące WYŁĄCZNIE z potrzeby pasożytowania na niewolniku w "trosce o jego zdrowie", uhmmmm Confused thumright Bo któż jak nie właściciel niewolnika, niczym przewidujący dobry ojciec, wie najlepiej co jest dla niego dobre? Rolling Eyes Idea Laughing
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:

Cytat:
Elity rozumiały, że to co wydarzyło się podczas programu Apollo musi pozostać w tajemnicy
To co ty nazywasz "rozumieniem" byłoby po prostu ich strachem o utrzymanie władzy poprzez utrzymywanie mas w ciemnocie. Właściciel niewolnika zrozumiał że jego niewolnik nie jest jeszcze "gotowy" na poznanie smaku wolności i prawdy o własnej naturze. Na to przyjdzie jeszcze czas.... niewolnik musi do tego dojrzeć - i tym podobne banialuki, płynące WYŁĄCZNIE z potrzeby pasożytowania na niewolniku w "trosce o jego zdrowie", uhmmmm Confused thumright Bo któż jak nie właściciel niewolnika, niczym przewidujący dobry ojciec, wie najlepiej co jest dla niego dobre? Rolling Eyes Idea Laughing

Bardzo dobra interpretacja...
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobra? Eh? .... Pytanie tylko, czy piszesz to jako właściciel niewolnika- czy jako wystraszony o to co kryje się za murami więzienia niewolnik Question
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra jak na twoje zdolności rozumowania Smile
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne jasne.... Tobie, jako żuczkowi z gitarą, jakoś informacje o głosach na księżycu nie zaszkodziły, a wręcz uwolniły cię - ale już dla całej ludzkości byłyby katastrofą. Niezła MEGALOMANIA. bom
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:

Ludzkość nie jest gotowa na wiedzę dotyczącą Wszechświata, np. to że istnieje życie na innych planetach. Elity tez nie były gotowe, a Program Apollo im to uświadomił. Rozwój technologiczny nakręcił gospodarkę, rozwinął ludzkość w tym kierunku, w którym obecnie się znajdujemy. To były dekady prosperity i względnego spokoju.



no dobra ale kto ten rozwój technologiczny nakręcił i w wyniku czego to kręcenie było możliwe?
A, by sprawdzić kto jest na co gotowy, zrób test; powiedz ludziom, że inne planety (które?) sa zamieszkane (przez kogo?) a wyniki skrzętnie zanotuj i tu je przedstaw. Ocenimy na ludzkość co jest gotowa i zgodnie z tym będziemy ją edukować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 25, 26, 27   » 
Strona 26 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Człowiek na Księżycu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile