W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stowarzyszenie/fundacja antyNWO   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7006
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to jest jak sie chce CZEGOŚ nie dając NIC w zamian
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
tak to jest jak sie chce CZEGOŚ nie dając NIC w zamian


Dokładnie. Chodzi o to, że ludzie chą CZEGOŚ poza pustymi deklaracjami.
Nie bierz tego osobiście do siebie, ale to co chciałeś dać to za mało.

Zacytuję założyciela tego wątku:
"Osobiście jestem właścicielem agencji reklamowej w dwóch miastach. W zespole mam specjalistów od IT, WWW, grafików, ludzi od PR, eventów itp. Każdy z nas ma jakąś specjalizacje. Działajmy!!!"

To za mało! To wciąż jest NIC! To jest tylko jakiś potencjał, możliwość, ale to nie wystarczy. Jesteś przedsiębiorcą więc powinieneś wiedzieć czym jest biznesplan.
Ludzie bez biznesplanu mówią sobie: "Lubię malować obrazy! Mam zdolności! A co tam, założę firmę i stanę się bogaty". A potem nic z tego nie wynika, bo zdolności i teoretyczne możliwości nie wystarczą.

Rozumiesz? Z tym jest tak samo.

Trzeba sformułować twoją ideę inaczej, metodą biznesplanu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie jednak nie mozna stworzyc czegos z niczego. Gdyby sam numer to wszystko zrobil byloby to zbyt subiektywne. Potrzeba kilku punktow widzenia, kilku pomyslow. Nie da sie od razu stworzyc super biznesplanu z niczego, najpierw trzeba od czegos zaczac, chocby od zalozenia tematu na forum. Dalej uwazam, ze nie mozna krytykowac pomyslu tak jakby by byl istniejacym juz tworem. Proponuje poczekac, az pojawi sie w koncu ten 'biznesplan', wtedy zabierzemy glos.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:

Cos co nie istnieje jak dla mnie nie moze budzic zadnych reakcji, a tym bardziej dziwna jest dla mnie ogromna agitacja przeciwko czemus, co jeszcze nie powstalo, to odstraszanie i odpychanie ludzi od przeciwstawienia sie NWO!


Nikt nie odstrasza i odpycha. Ja osobiście apeluję jedynie do zdrowego rozsądku forumowiczów. Przeciwstawić się NWO trzeba mądrze i skutecznie. Jak widać sami nie wiecie jak, brak pomysłów i wzbudzanie słusznych podejrzeń - to wywołaliście swoimi działaniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kim mowisz wy? jakimi działaniami skoro nie było żadnych oficjalnych działań? skąd to się wzieło? kto powiedział, że brak jest pomysłów?ludzie mają wiele ciekawych pomysłów. Twoje podejrzenia biorą się z wymyślonych, oderwanych od rzeczywistości domysłów i podejrzeń. To tyle.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:50, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
Twoje podejrzenia biorą się z wymyślonych, oderwanych od rzeczywistości domysłów i podejrzeń. To tyle.


Oj marinho, dlaczego oderwanych od rzeczywistości? Mało to agentury włóczy sie po forach i różnych "ruchach"? Pamięta ktoś Solidarność? Była naszpikowana agentami na czele z TW Bolkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno przyszła mi do głowy pewna działalność na rzecz świadomości istnienia gatunku ludzkiego.
Pragnę podzielić się z wami moimi przemyśleniami:

Nazwa: fundacja/zrzeszenie "APOCALYPTICA"

Cel działalności: Utworzenie fundacji/zrzeszenia opierającej się na stworzeniu (wykreowaniu) medialnego symbolu 4 jeźdźców apokalipsy.

Co jest niezbędne do rozpoczęcia działalności:
- 4 niesłychanie odważnych ludzi odgrywających rolę jeźdźców;
- 4 konie o różnej karnacji zgodnie z biblijnym opisem;
- 4 niesłychanie wymowne a zarazem budzące strach i przerażenie stroje

Dla przykładu:




- serwer i strona promująca ruch przebudzenia
- sporo funduszy na początek

Działalność fundacji:
Opierałaby się na pojawianiu się jeźdźców w kluczowych problematycznych momentach naszej rzeczywistości (np. zamieszki, demonstracje, konflikty) przed lub bezpośrednio po takich "iventach".

Reklama fundacji:
Poprzez różne stacje telewizyjne pokazujący określony problem w TV

Pozyskiwanie funduszy na działalność:
Na początek poprzez dotacje na konto fundacji
W okresie rozkwitania poprzez wynajęcie symbolu na określone wydarzenie
W okresie wypracowanej stabilności symbolu poprzez reklamę różnych korporacji (reklamę nie naruszającą ogólnego wizerunku jeźdźców oraz ruch przebudzenia)

Symulacja przejazdu:
- Atak terrorystyczny w Indiach (bezpośrednio po głównym ataku w okresie względnego bezpieczeństwa, przejazd przed główną fasadą hotelu)
- Krach na Wall streat (przejazd od Broadwayu po South Street przy East River i 5 minutowy przystanek przy siedzibie giełdy NY)
- Kontrowersyjne rezolucje ONZ (pojawienie się jeźdźców przed budynkiem ONZ)
- Traktat lizboński (przejazd i przystanek przy parlamencie europejskim)
- Tolerancja homoseksualizmu (przejazd na czele manifestacji w różowych pelerynach, docelowo mają być czarne z kapturami)
Itp. Itd.

na koniec info z wikipedii o jeźdźcach:
Cytat:
Czterej Jeźdźcy Apokalipsy - postacie z Apokalipsy św. Jana. Mają wyruszyć na koniach przed Sądem Ostatecznym.

Według tradycji imiona czterech jeźdźców to: 1. Wojna, 2. Zaraza, 3. Głód i 4. Śmierć. Według innej interpretacji pierwszy jeździec to Jezus Chrystus, a pozostali symbolizują nieszczęścia w dniach końca: wojnę (2), głód (3) i przedwczesną śmierć (4). Apokalipsa wymienia z imienia tylko czwartego jeźdźca - Śmierć i jego towarzyszkę Otchłań (Hades, piekło).

Fragment z Apokalipsy:
I widziałem, gdy otworzył Baranek jedną z owych pieczęci, i słyszałem jedno ze czterech zwierząt mówiące, jako głos gromu: Chodź, a patrzaj!
Zwycięzca:
I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.
Wojna:
A gdy otworzył wtórą pieczęć, słyszałem wtóre zwierzę mówiące: Chodź, a patrz!
I wyszedł drugi koń rydzy; a temu, który na nim siedział, dano, aby odjął pokój z ziemi, a iżby jedni drugich zabijali, i dano mu miecz wielki.
Głód:
A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.
I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu.
Śmierć:
A gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: Chodź, a patrzaj!
I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie.


Co o tym sądzicie dobry czy zły pomysł
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forrest_ - Ty tak na serio? Shocked
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 15 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forrest_
Zakładam, że po takich - tego typu - akcjach ludzie jeszcze bardziej będą się garnąć do struktur nwo bo tam będzie - po prostu - bezpieczniej Laughing

A tak bardziej na serio, pomysł jako pomysł - sam w sobie - nie jest zły, można też inaczej bez straszenia np. symboliczny smok z kilkoma głowami (bestia) - jedna z głów to banki, druga tv, trzecia globalny rząd (nwo-mikrochip) etc. itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 20 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r
Widać , że forum PRAWDA odwiedzasz. A co u podstaw, tzn jak stowarzyszenie?
Założyłeś super temat i marinho więcej miał do przekazania,
Nie pytam aby jakoś Tobie dopiec ale zainteresowany jestem .Poniosło mnie z podaniem e-maila i tak jakoś ... Może napisz kilka słów info.?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ostatnio num3r się nie odzywa, ale dajmy mu czas do końca stycznia. Wtedy i ja napiszę co nieco.

Pamiętajmy jednak, że pomimo wszystko, nie możemy krytykować pomysłu "zorganizowanej opozycji". Sama idea jest słuszna, a ludzie popełniają błędy.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:

Pamiętajmy jednak, że pomimo wszystko, nie możemy krytykować pomysłu "zorganizowanej opozycji". Sama idea jest słuszna, a ludzie popełniają błędy.


Socjalizm według niektórych to też była "słuszna idea", ale ludzie nie dorośli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównujesz wszelkie próby przeciwstawienia się NWO do socjalizmu? Dziwnej logiki używasz.

BTW, to co cytujesz odnosiło się do komunizmu, bo jakbyś nie wiedział, to socjalizm mamy prawie w kazdym państwie na świecie.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównuję założenie, że czegoś "nie wolno krytykować". Jak walka z NWO to już wszystko jest mądre, przemyślane i sensowne. I krytykować nie można. Dlaczego?

PS. Wyłączam się z tej dyskusji i pozwalam wam działać swobodnie, bez słowa krytyki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Athenor777 mylisz się.

Krytykować można, a nawet trzeba!

Ale krytukujemy i oceniamy konkretne realne działania! Jak narazie takowych nie było, z racji tego, że nie powstało nawet stowarzyczenie, ani nawet jego program.

Krytukujemy i oceniamy również pomysły. Jednak krytyka musi być oparta na argumentach. Jak narazie jest pomysł zorganizowania opozycji. Ty krytykujesz, ale nie podajac żadnych argumentów, lub krytykując wymyslone rzeczy.Nie ma nawet jakiegoś skróconego programu. Jak można krytykować coś nieokreslonego?

Według mnie sam pomysł jest dobry, można go krytykować, ale trzeba wyjaśnić dlaczego. Ty zachowujesz się jakby stowarzyszenie już działało, mało tego jakby było działającym wcielonym złem, co jest oczywistym kłamstwem. Nikt nie należy do żadnego stowarzyszenia ani ugrupowania, więc o kim mówisz Wy? Kolejny urojony obiekt krytyki.

Jak do tej pory padł jedynie pomysł na forum, wypowiedziało się kilka osób zainteresowanych aktywnym działaniem przeciw NWO. TO WSZYSTKO, nic więcej sie nie wydarzyło. Czekamy teraz na konkrety, i wtedy będzie można omówić po kolei, co możnaby zmienić aby było lepiej.

Nie rozumiem, jak można być tak wrogo nastawionym do samej chęci przeciwstawienia się NWO! Nie rozumiem tego. Nie mieści się to w mojej logice.

Gdybyś miał naprawdę dobre intencje, to sam byś zaproponował kilka punktów działalności, albo sam zaproponowałbyś wygląd takiej organizacji. Jak narazie, od momentu rejestracji na forum, koncentrujesz się na krytyce zrobienia czegokolwiek, bez podania argumentów. Większośc postów umieszcasz tylko w tym tymacie, jakby nie zależałoby ci na niczym poza zduszeniem realnych działań w zarodku.

Sprawa jest otwarta, nikt nie powiedział, że to num3r, czy ktokolwiek inny ma być głównym organizatorem. Wszyscy mogą przedstawić swoje pomysły i wziąć udział w czynnym przeciwstawieniu się niesprawiedliwości na świecie. I to od ogółu zależu jaką formę ta walka przybieże.

Sam z chęcią skrytukuję program takiego stowarzyszenia, ale po to by uczynić je lepszym, bardziej otwartym i uczciwym, jeżeli to nic nie da odetnę się od tego. Sam chętnie wezmę udział w czymś takich, bo czuję się wolnym człowiekiem, i ani strach, ani paranoja, ani nieuczciwość innych ludzi nie odbierze mi prawa do bycia wolnym i protestowaniu przeciwko wprowadzania nowych porządków i regulacji bez wiedzy, zgody i świadomości społeczeństwa.

Pozdrawiam każdego, kto nie chce siedzieć bezczynnie.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho nie tylko ja mam słuszne wątpliwości - padło tu dużo głosów krytycznych ze strony innych forumowiczów. Ja owszem mam swoje pomysły na walke z NWO, ale ujawnianie ich na forum, a zwłaszcza zakładanie za jego pomocą jakiejkolwiek organizacji mającej na celu walkę z systemem jest wegług mnie nieporozumieniem. Jak widać marihno ten wasz pomysł nie wypalił, nie macie pomysłu, programu, nic nie macie. Sam to przyznałeś. Nikt nie jest tu wrogo nastawiony, ale nie Ty marinho będziesz mi wyznaczał co mogę, a co nie krytykować!
Ponadto wrogie nastawienie wykazali niektórzy zwolennicy tej waszej "idei". Ja nikogo nie wyzywałem od paranoików, a obelgi to padały z ust zwolenników tej sprawy.


Niejaki Cham napisał:
"Synek, lekko wyluzuj, bo na zbyt wiele sobie pozwalasz. "Ostro agitujesz" czyli co? Wyrażam swoją opinię? Gość napisał, że chce coś zrobić w pewnej sprawie i potrzebuje kontaktu. Nie napisał, że jest to obowiązkowe. Gdzie Ty widzisz tutaj moją ostrą agitację? Coś wcześniej napisałem, co by można uznać za agitację? Z resztą, od czasu tamtego postu do dziś nie wchodziłem na ten wątek, co zapewne świadczy jak najbardziej o moim agitowaniu. Chłopie, nie pomawiaj mnie, bo to wkurwia lekko. Jak chcesz siać panikę albo naganiać na kogoś, kto miał więcej jaj niż Ty i wziął się za całą akcję a nie bawi się w gawędziarza forumowego to jest to przykre. A jakie powiązanie faktów: "bo przystąpiłem 4 grudnia". Dobrze, że nie 12.12, bo to magiczna data. Nie przystąpiłem panie ogranczony, lecz PRZYJĘTO mnie 4 grudnia. Myśl kurwa!"

num3er
"Gratuluje schizofrenii paranoidalnej. Nie namawiam - zapraszam chętnych by zrobić coś konkretnego.

marihno
"Cierpliwości mości paranoicy, cierpliwości" Smile


Kto jest wrogo nastawiony i agresywny to wyszło w dyskusji. O powodzeniu takich akcji decydują nie "jaja", ale głowa i nią bym sugerował operować przede wszystkim Smile

Z czekistowskimi pozdrowieniami! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi paranoikami to był żart, ale po twoim ostatnim poście, jestem pewien, że w twoim przypadku to nie żart. Wszędzie widzisz Onych, (Wy, Wasz), spiski i konspiracje. Ba nawet forum się boisz. Nie wiem czy robisz sobie jaja i jesteś po prostu jednym z troli, ale jeżeli na poważnie piszesz to wszystko, to współczuję. I ja ci nie mówię, co możesz krytykować, tylko chcę ci wytłumaczyć na czym ta trudna sztuka polega. Wszak śpiewać też każdy może, a że jeden lepiej a drugi trochę gorzej... Smile

I wyjaśnienie dla pozostałych forumowiczów, którzy przyglądają się dyskusji:

1. Pomysł ze stworzyszeniem jeszcze nie upadł i zapewne szybko nie upadnie.
2. Dużo więcej osób uznało pomysł "walki z NWO" za dobry, niż było przeciwników działania.
3. Nie ma żadnych Nas, Was czy kogokolwiek, wszyscy jesteśmy równymi ludźmi. Nikt jeszcze nie założył żadnego stowarzyszenia,
4. Poprzez forum się nie założy stowarzyszenia, ale Internet jest jedynym wolnym medium, w którym można znaleźć osoby zainteresowane (jak widać Athenor777 jest zwolennikiem jednososobowych organizacji...)
5. Gwarantuję wam, że nikt was do więzienia nie wsadzi, ani nie zabije, za samo wypowiedzenie się na forum prawda2 na temat opozycji wobec NWO, a za podanie adresu email nikt was nie bedzie sledzil.

Pozdrawiam
A ty Athenor777 wyluzuj człowieku, w dalszym ciągu nie rozumiem o co ci chodzi, mam nadzieję, że tylko o trollowanie, bo lubie ludzi. Nie wiem kogo i co tutaj atakujesz i za co, ale Don Kichot byłby dumny.

Dałem się sprowokować, przyznaję, za co przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Widzę tutaj bardzo aktywne próby oczerniania, wrzucania różnych ludzi do jednego worka, dyskryminowania i ataku samego pomysłu zrobienia czegoś z niesprawiedliwością. Ale jak widać niektórym sprawia przyjemność takie coś.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam możesz żartować, a innym nie pozwalasz? Sam się rogrzeszasz niby "żartem", ale marihno słowa mówią same za siebie. Kto kogo atakuje, obraża i oczernia to widać gołym okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam gdzie dwóch się bije ktoś trzeci korzysta i dalej robi swoje śmiejąc się ze swoich "przeciwników", którzy sami nie mogą się ze sobą dogadać. Chociaż w samym nwo też są zgrzyty ale i tak idą ostro do przodu.

To kolejny argument dla mnie odnośnie 1-osobowych działań

(ale to moje zdanie i opinia; przynajmniej można swobodnie działać i nie tracić czasu na zbędne gadaniny).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ci co chca to sie dogadaja.. jednostki choc wiele takich jak athenor777 nic nie wskóraja, choc próbuja byc jak psy ogrodnika, zdechna marnie - dla nich życie to film o hakerach rebeliantach z podziemi, wychowani na terminatorach i rambo..

gdybym żył w polsce to napewno bym współdziałał..
swoją drogą num3r cos sie nie odzywa, moze agenci klasy Smith go zwineli?
Think
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To "zdechną marnie" to groźba, czy obietnica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pomysł! Skończcie dziecinne kłótnie, wasze osoby i tak są nieważne więc nie ma się o co kłócić. Zacznijcie współdziałać i jak ktoś rzuca nawet najgłupszy pomysł to oceńcie na zimno zamiast wyśmiewać. A jak ktoś wasz najmądrzejszy nawet pomysł wyśmieje to zastosujcie pradawną technikę mistyczną zwaną wdupizmem.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunahpu z nikim sie nie kłócę, nie obrażam ani wyśmiewam. Od poczatku nawołuję jedynie do zdrowego rozsądku forumowiczów.

PS. Wyłączam się z dyskusji, żeby nie było, że przeze mnie działać nie możecie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor, teraz sie wylaczasz? po 6 stronach komentarzy, kiedy juz wiekszosc ktora miala jakakolwiek motywacje aby cos zrobic zostala zniechecona..?? tak zamaciles, ze teraz nie wiadomo komu tu mozna wierzyc.. zastanawia mnie to jaki ty masz w tym cel.. aby tak mieszac i demotywowac co?..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 22 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana skoro napisałem, że się wyłączam to po co drązysz temat? Jeżeli moje wpisy zniechęciły innych to znaczy, że może mogę mieć rację? Nie tylko ja jestem sceptyczny. Demotywuję, a to dobre! Dziwne, że zwolennicy (jest ich wiecej) nie umieją Cię ZMOTYWOWAĆ jak należy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stowarzyszenie/fundacja antyNWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile