W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stowarzyszenie/fundacja antyNWO   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7001
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r wszystko dla ciebie jasne, wszyscy będą liderami i bedą wspierać superlidera, w celach jakie im sprecyzujesz dokładnie?

Po co mam pozdrawiać państwa i miasta? To jeden z celów twojej ideologii? Nie tylko dla mnie twoje działania są "mętne"! Sprecyzuj te cele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
P.S. 2 Prowokatorom mówie zdecydowanie, NIE!!!


Czyli sobie w pierwszej kolejności Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777 napisał:
Cham napisał:
(...)
Co wiadomo o num3r? Że Dołączył: 04 Gru 2008, nachalnie agituje i chce zbierać adresy chętnych do przystapienia do organizacji "antyrządowej", posługuje się adresm mailowym prawdadp@gmail.com, wobec czego nie mozna nawet ustalić skąd pisze (gmail nie ujawnia tych informacji). Ponadto twierdzi, że ma firmy i środki i już chce organizować spotkania, czyli sam się mianował LIDEREM, ale innym też obiecuje, że bedą liderami !!!


athenor777 Wiesz, nikt Cię nie zmusza do podawania danych, nie musisz kompletnie w niczym się udzielać. ba! możesz wyrejestrować się z naszego forum, bo przecież uczestnictwo tutaj też nie jest anonimowe do końca i przede wszystkim nie jest obowiązkowe. Dziecinada.


O tobie Cham wiem też tylko, że Dołączyłeś: 04 Gru 2008 podobnie jak num3r no i że ostro go popierasz!!!

Aha, i poproszę taką ładną tabelkę, jeką zrobiłeś naszemu num3r. On lublin, jak Wrocław. Codziennie na piwie siedzimy, spotykamy się w połowie 500km drogi ;p

[URL=http://g.imageshack.us/img98/prawdaorg[/quote]


Synek, lekko wyluzuj, bo na zbyt wiele sobie pozwalasz. "Ostro agitujesz" czyli co? Wyrażam swoją opinię? Gość napisał, że chce coś zrobić w pewnej sprawie i potrzebuje kontaktu. Nie napisał, że jest to obowiązkowe. Gdzie Ty widzisz tutaj moją ostrą agitację? Coś wcześniej napisałem, co by można uznać za agitację? Z resztą, od czasu tamtego postu do dziś nie wchodziłem na ten wątek, co zapewne świadczy jak najbardziej o moim agitowaniu. Chłopie, nie pomawiaj mnie, bo to wkurwia lekko. Jak chcesz siać panikę albo naganiać na kogoś, kto miał więcej jaj niż Ty i wziął się za całą akcję a nie bawi się w gawędziarza forumowego to jest to przykre. A jakie powiązanie faktów: "bo przystąpiłem 4 grudnia". Dobrze, że nie 12.12, bo to magiczna data. Nie przystąpiłem panie ogranczony, lecz PRZYJĘTO mnie 4 grudnia. Myśl kurwa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co te nerwy? To wszystko z powodu, że napisałem: "Dołączyłeś: 04 Gru 2008 podobnie jak num3r i ostro go popierasz".
Co w tym tak cię uraziło? Przecież to prawda i każdy sam to sobie może sprawdzić.

Ja nikogo nie naganiam, nie zniechęcam, wyrażam swoje zdanie, a mamy demokrację. Nie tylko u mnie wasze działania wzbudziły słuszne wątpliwości. I do tego te wyzwiska, to też wiele mówi o tym waszym (przyszłym) ruchu...

Pisałem, że popierasz num3r, a nie, że agitujesz!

Ta tabelka to wyciąg z danych ogólnodostepnych nawet przez Internet panowie od "akcji"!
Napiszcie więcej o tych "pewnych sprawach", "akcjach" i celach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moglibyscie lepiej zrobic cos pozyteczniejszego niz dowodzic swojej prawdomownosci... Do przeprowadzenia tej akcji nie potrzeba wcale stowarzyszenia, a gdyby np akcja sie udala, wtedy moglibyscie myslec o czyms wiecej. Podsunalem pomysl jesli ktos ma pojecie jak sie za to zabrac, to moze napisac... Pzdr =)

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5176
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 02 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest już 2009 rok .
Działa stowarzyszenie czy fundacja , czy strona www ? Panie i Panowie . Jaka jest sytuacja ? Może kilka informacji?

pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś akcja zryw nie idzie. zgłosiłem się a NUM3R nic nie działa. Sad Może speszyło go strofowanie przez jednego z kolegów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo zawsze tak jest słomiany zapał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt. Link przez jakiś czas prowadził do strony gdzie był wymagany login i hasło. Teraz jest forbiden . Niezły numEr.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cierpliwości mości paranoicy, cierpliwości Smile

Minął ledwo tydzień, a już sie cieszycie.

Ciężka praca wymaga czasu.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@marinho
Kogo nazywasz paranoikiem ?
Żeby kogoś tak nazwać trzeba być ..kretynem!!!???
Udowodniłeś tym samym że nadajesz sie do takich rzeczy jak gaz do zasilania rakiety Laughing
Ktoś napisał że sie cieszy???
Nie umiesz rozmawiać na tym forum a chcesz robić coś wiecej???
Wykasujcie mojego e-maila! Chyba że już go dawno nie ma w Waszej bazie danych Laughing Laughing Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był tylko żart, skierowany do wszystkich i nikogo, tak zwana ironia...

Nie rozumiem, dlaczego to słowo tak boli? Może trochę dystansu?
Czy ktoś o zdrowych zmysłach poczułby się urażony z tego powodu?
I od razu atak słowny i nazwanie kretynem

Num3r wyszedł z inicjatywą, a jedyne z czym się spotkał to z krytyką i atakami. Mi własnie też się dostało..

Czemu tak jest? Nigdy tego nie zrozumiem.

W każdym bądź razie będziemy walczyć w "realnym świecie", bo trzeba mieć jaja.

A jak ktoś będzie chciał was zinwigilować, to nie będzie do tego zakładał żadnych stowarzyszeń, tylko zrobi to tak, że nawet nie będziecie wiedzieli kto, co i kiedy!

Proponuje rozejm, zdystansować się, i pomyśleć.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy była wojna ?
Nie rozumiesz tego? Bo nie wszyscy czytają ze zrozumieniem i trzeba sie wypowiadać raczej konkretnie.Jak ktoś zadawał pytanie [?] Ja tak zrobiłem. To była cisza .Teraz wyskakujesz z paranoikiem .No to troszkę kretyńsko i ja pojechałem .Remis.
Przypomnij sobie jak się czyta. Bo może nie umiesz odczytać właściwego przekazu . Ironię można pokazać w tekscie inaczej niż kończąc zdanie kropką ,co oznacza zdanie twierdzące.
narka
PS
Nie traktuj mojej wypowiedzi jako pouczającej, bo daleko mi do pouczania kogokolwiek , nawet...marinho(ironia)
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowany
Przyjrzyj się uważnie i zobacz jakim znakiem zakończyłem pierwsze zdanie Smile

Konkrety będą i to jakie!

Chodzi o to, że num3r napisał o styczniu i 2009, nie minęło kilka dni, a ludzie zaczęli pisać o słomianym zapale, i ogólnie narzekać itd.

Dlatego, może trochę zbyt humorystycznie, poprosiłem o cierpliwość. Jak będzie wszystko dopięte, na pewno się o tym dowiemy i to jako pierwsi.

Pozdrawiam serdecznie! Na prawdę! W internecie nie obrażam się za szybko... Wink
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. 3majcie się .
Żal postów na takie pierdoły ale naprawdę mnie ciśnienie bujnęło z deczka Wink
A , emotikon to nie jest w języku polskim znak interpunkcyjny Crying or Very sad

narka
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysl swietny.
Sam mam grupe ktora przygotowywuje sie do dzialania.
Jesli cos stworzycie to dajcie znac, polaczymy sily, ale:

-pamietajcie, ze bedziecie podsluchiwani
-bede infiltrowac Was swoimi agentami (a wierzcie mi, ze NICH**a nie odroznisz dobrego agenta od przyjaciela)
-jesli Wam sie powiedzie to beda Was straszyc

i najwazniejsze- W GRUPIE SILA, jesli bedzie Was napraaaaawde wielu i bedziecie zdeterminowani i zdesperowani to macie ogromna szanse.

Jesli nie bedziemy nic robic tylko pier***ic i wysylac sobie linki na forum to juz wkrotce rozbiora polske na czesci. Po podpisaniu traktatu lizbonskiego bedzie baaardzo ciezko stawic jakikolwiek opor Sad

pozdrawiam i zycze sukcesow
czasami megafon i madra gadka na ulicy zwroci wiecej ludzi niz rozdawanie ludziom filmow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 10 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
To był tylko żart, skierowany do wszystkich i nikogo, tak zwana ironia...


Jak nazywanie ludzi paranoikami to dla Ciebie żart, no to pięknie! Num3r nie został zalany falą krytyki, ale pytań, na które nie bardzo mógł lub chciał odpowiadać rzeczowo. Zadawanie pytań w tym temacie spotyka się z dziwną agresją. Skąd ta agresja, ludzie się pytają, mają wątpliwości, a w odpowiedzi - atak! Atak czyli wyśmiewanie, wyzwiska, podejrzenie o "tchórzostwo", wulgarność. Jakby nie należało mieć żadnych wątpliwości i we wszystko wierzyć bezkrytycznie. Za dużo niekontrolowanej agresji u potencjalnych członków tego przyszłego ruchu.

qweq3 napisał:

Jesli nie bedziemy nic robic tylko pier***ic i wysylac sobie linki na forum to juz wkrotce rozbiora polske na czesci. Po podpisaniu traktatu lizbonskiego bedzie baaardzo ciezko stawic jakikolwiek opor Sad

pozdrawiam i zycze sukcesow
czasami megafon i madra gadka na ulicy zwroci wiecej ludzi niz rozdawanie ludziom filmow


Jakie działania zamierzacie podjąć, aby zapobiec "rozbiorowi Polski na części"? Jak zamierzacie sprzeciwić się podpisaniu Traktatu Lizbońskiego? Ilu możecie przekonać do swoich racji megafonem, zanim go wam wyłączą? To mi przypomina hasełka typu "wolny Tybet" i manifestacje pod ambasadą chińską, z których nic nie wynika. Według mnie nie ma sensu podejmować działań z góry skazanych na niepowodzenie, a do takich zaliczam zwłaszcza te nieprzemyślane, gdzie więcej zapału niż zdrowego rozsądku. Może nie chcecie ujawniać swojej strategii na forum, ale dziwi mnie fakt, że nawołujecie tu do przystąpienia do tego ruchu, przecież agentura pierwsza się tam zapisze, po co narażać wszytkich na ewentualne nieprzyjemności przed czasem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 11 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie węszę w sieci i próbuję ustalić gdzie się zapodziała grupa zakładana przez "num3r"-a. Natrafiłem na forum "Grupa2B - Prawdopodobnie grupa najlepszych na świecie!". Dostęp do forum jest tylko dla zalogowanych, zaś nazwa sama w sobie jest przynajmniej zastanawiająca....
http://www.grupa2b.yoyo.pl/
Może ktoś ma informacje na ten temat?
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 11 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, ze nie za bardzo rozumiem o co wam chodzi? Jakie niebezpieczenstwa?

Ponieważ

Po pierwsze: Żadna grupa, czy stowarzyszenie jeszcze nie powstalo
Po drugie: Skoro nie powstala zadna grupa, trudno, aby nieistniejacy twor mial miec jakakolwiek strategie czy statut, czy komukolwiek zagrozić!
Po trzecie: Wedlug mnie numer chcial po prostu zobaczyc czy sa ludzie zainteresowani takim pomyslem, a rowniez chcial dowiedziec sie jak ludzie widzieliby takie stowarzyszenie, jaki mialoby miec to ksztalt.
Po czwarte: Nikt zainteresowany stowarzyszeniem nie zna sie osobiscie, wiec trudno wysuwać jakiekolwiek wnioski. Ja nie znam num3ra, nie podoba mi sie fakt, ze ostatnio zalozyl temat o shapeshifting.
Po piate: Wiekszosc powyzszych wypowiedzi polega na krytykowaniu czegos, co nawet jeszcze nie powstalo, co jest w sferze zbierania pomyslow, zamiast propozycji dotyczacych tego ksztaltu, badz racjonalnych argumentow przeciw.

Nie widzę sensu krytykować czegoś, co jeszcze nie istnieje i nawet się nie określiło. (stąd żart o paranoi;)) Lepiej poczekać, aż pomysł z forum stanie się realny, wtedy bedzie mozna go merytorycznie ocenic
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 11 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho po co angażować sie w takie "nic"? Nic nie wiadomo, nikt nie przystąpił... Smile
Jak to jest w sferze zbierania pomysłów, to powiem, że mało ich macie na starcie. Od kiedy to zadawanie pytań i posiadanie wątpliwości nazywa się "krytyką"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 11 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supergrupa na darmowym serwerze? (choć to oczywiście nie zarzut) a może kółko wzajemnej adoracji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie przystapil, bo jeszcze nic nie powstalo! troche logiki... jak mozna przystapic do czegos co nie istnieje?

zamiast zbierania pomyslow, zrobily sie proby odstraszenia, ja tam tego nie rozumiem, moze miejscami przesadzilem, ale to po prostu ze dziwienia ;p
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:
nikt nie przystapil, bo jeszcze nic nie powstalo! troche logiki... jak mozna przystapic do czegos co nie istnieje?


No przecież zbierano zgłoszenia mailowe celem zebrania członków jeszcze nie istniejącej organizacji... Widzisz marinho jak coś nie jest jasne i precyzyjne, a bliżej nieokreślone i mgliste to budzi takie reakcje a nie inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dlatego ten temat trafil na forum, zeby 'to' bardziej rozjasnic i uczynic bardziej precyzyjnym! A ci ktorzy sa produktywni, kreatywni i maja czas mieli uksztaltować tego wyglad i dzielic sie pomyslami. To wlasnie my forumowicze mielismy to stworzyc. Ja sam nie wiem jak ma to wygladac w szczegolach. Wiem tylko, ze mialo byc przeciwko NWO, a jestem zdania, ze wiecej da robienie czegos, niz niczego, wiec zaaprobowalem pomysl.

Cos co nie istnieje jak dla mnie nie moze budzic zadnych reakcji, a tym bardziej dziwna jest dla mnie ogromna agitacja przeciwko czemus, co jeszcze nie powstalo, to odstraszanie i odpychanie ludzi od przeciwstawienia sie NWO!
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest! Znalazłem kluczowy, najważniejszy pomysł!

Musi pojawić się ktoś, kto przedstawi absolutnie porażające dowody, swój cel i pokaże siłę. Za takim kimś pójdą owce z tego forum. Jeśli zaś na tym forum są osobnicy, którzy nie są owcami, to nie potrzebują takiego stowarzyszenia.

Po prostu prośby o jakieś maile, próby robienia czegoś, ale nie wiadomo czego, świadczą o majakach i halucynacjach z góry skazanych na niepowodzenie lub służy to czemuś całkowicie przeciwnemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stowarzyszenie/fundacja antyNWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile