W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stowarzyszenie/fundacja antyNWO   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7024
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Masz rację co do tego, że nie wiadomo kto rzuca hasło i jakie ma intencje. Ale rzucanie podejrzeń o "niecne" cele jest daleko posuniętą przesadą graniczącą z paranoją.


A dlaczego mam wierzyć komuś kto rzucił tylko swoim adresem mailowym na gmialu (gmail nie wysyła adresu IP - sprytne!)? Dlaczego mam akurat zakładać dobre inetencje?

LUDZIE, CZY WY JESTEŚCIE POZBAWIENI INSTYNKTU ZAMOZACHOWAWCZEGO?
Powtarzam - DZIAŁAJCIE, ALE Z GŁOWĄ !!!


num3r ma "zaplecze medialne", pieniądze, a nawet wstydzi się przynać jak sam się nazywa i jak nazywa się jego firma. na forum zbiera (nachalnie) adresy mailowe chętnych do założenia organizacji antyrządowej. Dlaczego mam mu ufać? Nie znam tego człowieka, a on nic więcej o sobie nie chce powiedzieć.

TRZEBA UFAĆ, ALE TRZEBA TEŻ KONTROLOWAC! - tow. Lenin Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy będzie liderem Athenor. Chcesz się zapisać??? Napisz na prawdadp@gmail.com Coś o sobie, w czym jesteś dobry, jaki masz pomysł na naszą rzeczywistość. Czy kreujesz ją świadomie czy tylko żyjesz w iluzji??? Kim Ty wogóle jesteś, co !?! Wesołych Świąt i udanego startu w 2009!!!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r napisał:
Każdy będzie liderem Athenor. Chcesz się zapisać??? Napisz na prawdadp@gmail.com Coś o sobie, w czym jesteś dobry, jaki masz pomysł na naszą rzeczywistość. Czy kreujesz ją świadomie czy tylko żyjesz w iluzji??? Kim Ty wogóle jesteś, co !?! Wesołych Świąt i udanego startu w 2009!!!

Pozdrawiam


A to dobre, każdy liderem !!! Ktoś jednak będzie musiał "stać" w dokumentach! Ktoś będzie trzymał kasę, oganizował i reprezentował. Członkowie, aby się zapisać powinni sprawdzić tożsamość i wiarygodność założycieli organizacji, ich władz. Organizacje legalne i o dobrych intencjach (lub mające takimi być) nie ukrywają tożsamości swoich założycieli. Panie liderze, co już chcesz organizować spotkania - pytałeś innych liderów o zgodę? W społeczeństwie jest nikły procent liderów, większość nie jest liderami! Fajnie to brzmi jak jakaś "komuna" bez władz i zarządu Smile

num3r ja jestem rozsądnym człowiekiem Smile U ciebie w firmie tez każdy jest liderem?

Co wiadomo o num3r? Że Dołączył: 04 Gru 2008, nachalnie agituje i chce zbierać adresy chetnych do przystapienia do organizacji "antyrządowej", posługuje się adresm mailowym prawdadp@gmail.com, wobec czego nie mozna nawet ustalić skąd pisze (gmail nie ujawnia tych informacji). Ponadto twierdzi, że ma firmy i środki i już chce organizować spotkania, czyli sam się mianował LIDEREM, ale innym też obiecuje, że bedą liderami !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor masz rację, że trzeba zachować rozsądek ...wszyscy już to teraz przeczytali co piszesz Smile
A oprócz tego masz jeszcze coś bardziej interesującego forumowiczom do przekazania co by wspomogło ewentualne stowarzyszenie? Coś konstruktywnego i dającego pozytywną energię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777 napisał:
(...)


Policjanci zbierają haki na ekologów
[http://www.wykop.pl/ramka/12175/panstwo-policyjne-kontra-zieloni]

" Do walki z obrońcami Doliny Rospudy włączyła się policja. Komendant główny polecił policjantom rejestrować i rozpracowywać ekologów na terenie całego kraju - dowiedział się DZIENNIK. Pod lupą mają znaleźć się działacze i organizacje "zagrażające rządowemu programowi obwodnicy w Dolinie Rospudy".
czytaj dalej...

Ustaliliśmy, że pismo z sygnaturą WK-II-146/2006 dotarło do 16 komend wojewódzkich i Komendy Stołecznej w ostatnią środę. Podpisał się pod nim szef policji Konrad Kornatowski. Zgodnie z wolą komendanta głównego funkcjonariusze mają rejestrować ekologów w policyjnych bazach danych. (...)


sygnatura WK-II oznacza, że dokument powstał w wydziale kryminalnym. Dobre... ciekawe co za barani łeb zlecił zrobienie takiego dokumentu i kto tak się wysilił przy jego tworzeniu.


Abstrahując od powyższego tematu inwigilacji chcę zaznaczyć, że moim zdaniem nasza organizacja powinna podejmować tylko realne tematy, pomijając te spiskowe i ufologiczne. Tematy realne to te o przekrętach firm i korporacji, o cichych akcjach rządów UE i naszych polityków. O traktacie lizbońskim, o przekrętach gospodarczych i ekonomicznych, o pseudoekologii oraz o odradzającym się faszyźmie... Jednym słowem o rzeczach udowodnionych i realnych dla przeciętnego Polaka. Sugerowałbym pomijanie wątków nt. spisku światowego, akcji 2012 i innych. Podawać fakty a nie przypuszczenia i wizje. Jeśli spekulujemy, to spekulacje te podważają naszą wiarygodność. Wydaje mi się, że na naszym forum też pojawia się wielu czytelników, którzy "nie trafią" na temat, przeczytają o ufo lub o ataku marsjan w 2012 r i uciekają stąd na zawsze. Może dobrym by było ukryć te "dziwne" tematy" dla zalogowanych, a stronkę przeprogramować nieco na bardziej urealnioną? Nie chcę negować niczyjego prawa głosu i wypowiedzi, tematy wizjonerskie i antyspiskowe są ciekawe, ale ten spisek 2012 czy UFO mogą raczej zniechęcić ludzi do poważnego traktowania naszych poszukiwań Prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(...)
Co wiadomo o num3r? Że Dołączył: 04 Gru 2008, nachalnie agituje i chce zbierać adresy chętnych do przystapienia do organizacji "antyrządowej", posługuje się adresm mailowym prawdadp@gmail.com, wobec czego nie mozna nawet ustalić skąd pisze (gmail nie ujawnia tych informacji). Ponadto twierdzi, że ma firmy i środki i już chce organizować spotkania, czyli sam się mianował LIDEREM, ale innym też obiecuje, że bedą liderami !!! [/quote]

athenor777 Wiesz, nikt Cię nie zmusza do podawania danych, nie musisz kompletnie w niczym się udzielać. ba! możesz wyrejestrować się z naszego forum, bo przecież uczestnictwo tutaj też nie jest anonimowe do końca i przede wszystkim nie jest obowiązkowe. Dziecinada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haloocyn




Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

numer3 poporosze o odpowiedzi na tych kilka pytan ktore zadalem.

komentarz na ten temat - jeszcze sie nic nie zaczelo a w tlumie widac przepychanki i rozlamy.

wiekszosc (pewnie mlodych) ludzi ktorzy chca sie angazowac w obalanie "systemu" trafila na "filmy prawdy" kierowana swego rodzaju romantyzmem, poczuciem ze cos jest nie tak, ze cos sie musi zmienic zeby bylo lepiej. jak lepiej? niewiadomo.

chodzi o to ze do ludzi dociera sie jezykiem i srodkami ktore w danych czasach znaja i rozumieja. mamy czasy technologii i "wolnego" jeszcze nie do konca kontrolowanergo wszedzie internetu wiec wykorzystanie latwoprzyswajalnego i latworozpowszechnialnego filmu stwarza szerokie pole odbiorcow. mickiewicz pisal, bo mogl. kazik spiweal bo mogl.

mamy czasy kiedy np w uk rzad wydaje kupe kasy na kreowanie swiatopogladu ludzi docierajac do nich bezposrednio w 1 minutowych reklamach. czy w praktyce to sie sprawdza? cholera wie. fakt jest taki ze dociera.

ciagnac dalej - nie ufacie ludziom, lekka paranoja agenturalna sie udziela latwo, szczegolnie majac na uwadze historie polski nie mozna miec tego nikomu za zle. jezeli chcecie na prawde poznac intencje ludzi i sprawdzic czy sa na tyle myslacy samodzielnie zeby cos razem zrobic, nie trzeba zakladac stowarzyszen, organizacji.

zacznijcie wykorzystywac swoje wnetrze do przekazu informacji. grajcie razem, spiewajcie, tworzcie sztuke, filmy, teatry, rozwijajcie swoje wnetrze bo nikt wam tego nie jest w stanie zabrac, zinfiltrowac, zmienic. niech wladza sprobuje zadrzec z teatrem, filmem lub sztuka. zobaczycie kto za wami stanie w obronie wolnosci slowa.

pokazujcie inaczej ze wasz swiat jest do dupy, nie przez "rewolucje" na ktora nikt tak na prawde sie nie zdobedzie (pomijajac fakt ze czesto niosaa ze soba ofiary - a kto jest na to gotowy, he?), TWORZCIE wlasna odpowiedz na rzeczywistosc. jezeli stworzycie cos co bedzie wartosciowe ideologicznie, zobaczycie ze wartosciowi ludzie sami do was przyjda.


ale na to trzeba czasu i wysilku. kto ma jaja zeby wykorzystac swoje umiejetnosci, poswiecic czas, czegos sie nauczyc o sobie i swiecie?

edit. budujcie, nie niszczcie na sile.

numer3 - (nie miej mi za zle tonu) mozesz wykorzystac swoje zaplecze do pomocy ludziom w ten sposob, nie rozdawac im organizacyjne plakietki i bron tylko kierowac ku samodzielnemu mysleniu.
_________________
"na swiecie sa tsy prowdy. jest swieto prowda, tys prowda i gowno prowda."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777 pisałem już, że to ja maila założyłem.

Bo naprawdę nie rozumiem dlaczego tak bardzo zależy ci na odstraszeniu ludzi od pomysłu? Jakie są twoje prawdziwe intencje?

Ni jak nie potrafie wytłumaczyć, co ty masz z tego?

Stowarzyszenie jeszcze nie powstało, a ty już mówisz jakie jest złe. Nonsens. Nic nie szkodzi spróbować, nikt mózgów nikomu nie wypierze, nie uda się, to trudno będę próbować dalej.

Może ty założysz swoją organizację ? Very Happy

Zgłasza się do nas coraz więcej aktywnych i komptentnych osób. Robi się strona internetowa.

Może poczekajmy z krytyką aż stowarzyszenie powstanie, bo póki co to można krytykować tylko pomysł ;]

Prawda Dla Przyszłości
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haloocyn - właśnie to m.in. chcemy robić.

Athenor - organizacja antyrządowa??? Hahahaha, co Ty tutaj robisz??? Chyba idziemy zupełnie innymi drogami...

Wyeliminujcie strach, zróbcie krok naprzód ku lepszej przyszłości, pokażcie ludziom PRAWDE. Potrzebujemy wszelkiej maści specjalistów, potrzebujemy KAŻDEGO.

Piszcie na: prawdadp@gmail.com lub info@prawdadp.org.pl

Zapraszam na www.prawdadp.org.pl w 2009 r.

Jeszcze raz Wesołych Świąt!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 24 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły numEr.
Cytat:
ROLA TAJNYCH AGENTÓW ZYDOWSKICH

Czym mozna objasnic zjawiska takie, niekonsekwencje ze strony mas ludowych w stosunku do faktów, jak by sie zdawalo, tej samej kategorii? Objaw ten znajduje uzasadnienie w tem, ze dyktatorzy owi przez agitatorów swych podsuwaja ludowi mysl, ze dopuszczajac sie naduzyc, szkodza panstwom dla celów wyzszych, a mianowicie, dla osiagniecia pomyslnosci ludów, dla ich braterstwa miedzynarodowego, dla solidarnosci i równouprawnienia. Rzecz prosta, nie jest wzmiankowane przy tym, polaczenie podobne bedzie dokonane jedynie pod wladza nasza. I oto lud gani niewinnych, usprawiedliwia winnych, stopniowo umacniajac sie w przekonaniu, ze wolno mu robic, co tylko zechce. Wskutek takiego stanu rzeczy, naród burzy wszystko, co ma cechy stalosci i na kazdym kroku doprowadza do zaburzen.


oraz

Cytat:
DONIOSLOSC POWODZENIA PUBLICZNEGO

Goje zapisuja sie do lóz, jedni - powodowani ciekawoscia lub tez nadzieja dobrania sie ta droga do centrum spolecznego, inni zas zeby uzyskac moznosc wypowiedzenia publicznego swoich niezniszczalnych i bezpodstawnych marzen : ci pragna oklasków i emocji, która daje powodzenie, a której im nie szczedzimy. Nie wzbraniajmy im tego powodzenia, by korzystac z powstalej na tym tle zarozumialosci i przekonania o wartosci wlasnej. Przy pomocy tych czynników ludzie niespostrzezenie przejmuja sie nakazami naszymi nie strzegac sie ich w przekonaniu, ze nieomylnosc wytwarza mysli wlasne, ale cudzych nie przyjmuje. Nie wyobrazcie sobie jak latwo najrozumniejszych gojów doprowadzic do naiwnosci nieswiadomej, o ile przekonani sa o wartosci wlasnej, a jednoczesnie, jak latwo przy pomocy najmniejszego niepowodzenia, bodajby braku oklasków, pozbawic ich pewnosci siebie i doprowadzic do zupelnej uleglosci, skoro tylko zapewnic im nowe powodzenie. O ile nasi lekcewaza powodzenie, byle przeprowadzic plan dany o tyle goje gotowi sa zaniedbac wszelkie plany dla chwilowego powodzenia.


Nie dziw się ~num3r albo lepiej ~numEr. Nie znamy się zbyt dobrze, każdy z nas ma swoje prywatne życie, rodziny o które dba, dzieci które ma do wychowania na wrogów systemu (to podstawowa misja - długopanowe działanie przy minimalnych ofiarach), swoje firmy i tak dalej. Jak na cztery strony wątku, podajesz niezwykle mało argumentów. Wtykasz kij w mrowisko i obserwujesz reakcje tłumu. Takie działania są mi poniekąd znane i nader często stosowane przez niektóre instytucje. Aż do obrzydzenia. Ja jestem z natury ostrożny - co wcale nie oznacza strachliwy albo głupi. Nie jest sztuką pędzić z szabelką i okrzykiem na ustach przeciwko dywizji pancernej.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 24 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
(...)
Co wiadomo o num3r? Że Dołączył: 04 Gru 2008, nachalnie agituje i chce zbierać adresy chętnych do przystapienia do organizacji "antyrządowej", posługuje się adresm mailowym prawdadp@gmail.com, wobec czego nie mozna nawet ustalić skąd pisze (gmail nie ujawnia tych informacji). Ponadto twierdzi, że ma firmy i środki i już chce organizować spotkania, czyli sam się mianował LIDEREM, ale innym też obiecuje, że bedą liderami !!!


athenor777 Wiesz, nikt Cię nie zmusza do podawania danych, nie musisz kompletnie w niczym się udzielać. ba! możesz wyrejestrować się z naszego forum, bo przecież uczestnictwo tutaj też nie jest anonimowe do końca i przede wszystkim nie jest obowiązkowe. Dziecinada.[/quote]

O tobie Cham wiem też tylko, że Dołączyłeś: 04 Gru 2008 podobnie jak num3r no i że ostro go popierasz!!!

[URL=http://g.imageshack.us/img98/prawdaorg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 24 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I??? Organizacjo pozarządowa Ty??? Hehe...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 24 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r napisał:
I??? Organizacjo pozarządowa Ty??? Hehe...

Pozdrawiam


num3r to są informacje ogólniedostępne ! a tak wogóle to d.u.p.a. z ciebie, a nie sabotażysta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 25 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamieściłem te dane, ku przestrodze! Powtarzam - są dostepne dla każdego, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.
Panowie próbujący tu agitować i zbierać adresy mailowe celem przystapienia do organizacji mającej w założeniu "obalać system" powiazani są z tą firmą:

http://www.gfx-studio.pl/index_kontakt.html

hosting: http://prot.pl/kontakt.php

Jeżeli ja to ustaliłem, to władzuchna raz dwa przefitruje ten ruch zanim powstanie. Albo władzuchna posługuje się tą firemką i niedługo pozakłada kartoteki potencjalnym wrogom jedynie słusznego porządku demokratycznego w Polsce Jełropejskiej! Smile

PANOWIE PROWOKATORZY !!! Nie chcieliście się ujawniać, to was sam ujawniłem! Wasze działania to zwykłe PARTACTWO!

DarkTech - to samo miałem na myśli. Cztery strony wątku, a jak mało danych o liderach i celach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 25 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r napisał:


Osobiście jestem właścicielem agencji reklamowej w dwóch miastach. W zespole mam specjalistów od IT, WWW, grafików, ludzi od PR, eventów itp. Każdy z nas ma jakąś specjalizacje. Działajmy!!!



Athenor777: num3r pisze o tym już na pierwszej stronie, co jak co, ale detektyw i myśliciel z ciebie przedni.

Wielkie rzeczy zawsze się dzieją bez udziału ignorantów.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 25 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się chce spiskować, to trzeba się liczyć ze zdekonspirowaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by było się włączyć tylko dlaczego gmail.com ??
Raczej nie będę się bliżej w nic zrzeszać ale mogę zaoferować swoją pomoc w różnych kwestiach Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:17, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 - info@prawdadp.org.pl

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r napisał:
sonic3 - info@prawdadp.org.pl

Pozdrawiam

Napisałem wyżej dlaczego gmail, a ty mi podsyłasz alias, jakbym z dupa rozmawiał
num3r napisał:

Nadal czekamy na chętnych: prawdadp@gmail.com

Piszcie!!!

to ilu już was tam jest ?? i co oznacza dp - Departament Policji ??
Forma w jakiej zorganizowałeś ten temat jak i inne mnie nie przekonuje, co więcej mam podstawy, aby wierzyć, że twoje intencje mogą być zgoła odmienne od wymienionych tutaj.
Internet jest bardzo ograniczonym medium przekazu ale swojego czasu uczyłem się technik NLP, przeanalizowałem to co napisałeś wcześniej, jak i w tym temacie i przykro mi ale nie jesteś osoba, której mogę zaufać. Nie twierdze, że twój temat powstał dla innych celów ale jest to moje osobiste zdanie i nie chodzi tutaj o strach o jak wspomniałeś wcześniej ale o zdrowy rozsądek. Poza tym napisałem wcześniej wyraźnie , że nie będę się przyłączać do niczego ale mogę ew. pomóc.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NumEr. Powiedz dlaczego werbujesz ludzi z naszego forum? Czy nie mógłbyś otwarcie przedstawić swoich planów tutaj? Jeśli chcesz aby zostało to w naszym gronie, załóż wątek w dziale widocznym po zalogowaniu. "prawda dla przyszłości" - A co? Już masz informacje że nas zaorają? Niby forum prawda2.info jest dla przeszłości albo już jest przeszłością? A może wyskoczyłeś z pomysłem zjednoczenia i teraz starasz się być konsekwentnym? Myślę że takie chwyty z nami nie przejdą, ponieważ (tak mi się wydaje) większość z nas zna zasady psychomanipulacji. Zasada odwzajemniania, konsekwencji itp. były nawet wątkami na tym forum. Rolling Eyes
http://whois.domaintools.com/prawdadp.org.pl - to nie sztuczka, lecz narzędzie.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje schizofrenii paranoidalnej. Nie namawiam - zapraszam chętnych by zrobić coś konkretnego. Czytam to forum od ponad 2 lat, klub gawędziarzy i "świadomych emerytów" gdybających o "prawdzie" nie jest moim celem.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r napisał:
Gratuluje schizofrenii paranoidalnej. Nie namawiam - zapraszam chętnych by zrobić coś konkretnego. Czytam to forum od ponad 2 lat, klub gawędziarzy i "świadomych emerytów" gdybających o "prawdzie" nie jest moim celem.



Jaki atak! Jak ktoś ma słuszne wątpliwości to ma chorobę psychiczną!! num3r szkoda, że nie chcesz zdradzić "co konkretnego" chcesz robić. Masz już jakieś cele, a każdy miał być liderem - tak obiecywałeś! Jesteś liderem nad liderami?

num3r, a może ty nie jesteś pożal się boże agentem, ale potrzebujesz zwerbować paru utalentowanych pracowników/współpracowników za psi grosz? może przydałoby się poszerzyć kontakty o paru ludzi z różnych fachów, co byś im trochę roboty darmowej zlecił dla "dobra sprawy" i dobra twojej firmy? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pustka jak w atomie... To już ostatni mój post w tym temacie... Niestety kiepscy jesteście w czarnym PR. Nie chcesz - nie pisz. Myślicie, że swoimi postami zniechęcicie ludzi???

Zapraszam ZDECYDOWANYCH DZIAŁAĆ:

prawdadp@gmail.com
info@prawdadp.org.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak zapraszasz po forach to napisz do czego? Jakie to mają być działania. Dlaczego się tak denerwujesz jak ktoś o to pyta? Nikogo nie zamierzam zniechęcać - zalecam jedynie zdrowy rozsądek.

Na pytania o cel twojej działalności reagujesz emocjonalnie i agresywnie, dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Athenor - pozdrów ode mnie Irlandie czy tam Kraków... i pozostań nadal gawędziarzem...

P.S. Poczytaj temat a cele chyba będą jasne...

P.S. 2 Prowokatorom mówie zdecydowanie, NIE!!!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stowarzyszenie/fundacja antyNWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile