W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stowarzyszenie/fundacja antyNWO   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7028
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:21, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana oprócz odwagi przydałby się rozsądek, każda partia i stowarzyszenie ma swój program, a ja tu nic nie widzę opócz młodzieńczego zapału

Oprócz odwagi potrzeba jeszcze wielu innych czynników, aby dane przedsięwzięcie odniosło sukces! Mało kto umie założyć dobrze prosperującą firmę (a stowarzyszenie/fundacja to taka firma) a chce walczyć z systemem. Przeciętny przedsiębiorca ledwo sobie radzi z ZuSem, czy Urz. Skarbowym. Walka z systemem to dopiero wyzwanie!

R. Kluskę (szefa Optimusa i milionera) system zniszczył - mimo, że wygrał sprawę w sądzie i dostał odszkodowanie, to zrezygnował z wszelkich biznesów w Polsce.

Wątpię, czy takie stowarzyszenie/fundacja zostanie zarejestrowane. Fundacja musi być zarejestrowana w sądzie !!!! Jest ustawa, która to reguluje. Należy mieć statut i kapitał założycielski. Obowiązkiem założycieli jest wyposażenie fundacji w środki majątkowe stanowiące tak zwany majątek (fundusz).

Zgodnie z postanowieniami ustawy fundacje mogą być tworzone dla realizacji, zgodnych z podstawowymi interesami państwa, celów społecznie lub gospodarczo użytecznych !!!!


Zakładanie partii/fundacji/stowarzyrzenia wymaga PIENIĘDZY I WIEDZY (np. z zakresu prawa). Zdobywanie środków to wyższa szkoła jazdy biznesowej. Prowadzenie takiej organizacji tak, aby mieć "przebicie" i zainteresować społeczeństwo swoim programem wymaga dużo pieniędzy i wiedzy.

Do tego takie antyrządowe organizacje są infitrowane przez "służby". Poza tym nikt tego nie zarejestruje jak będzie to "niezgodne z interesami państwa" jak stanowi ustawa.

W Polsce nie ma żadnego Davida Icke (a szkoda), bo tu można zniszczyć każdego nawet milionerów (sprawa Olewnika, Kluski). I TO WAM CHCIAŁEM PRZEKAZAĆ !!

Moim zdaniem możliwe i sensowne jest natomiast założenie bloga i tam propagowanie swojej wiedzy. Blog J. Korwina-Mikke robi furrorę i jest bardzo poczytny. Ale założenie bloga, który zdobędzie zainteresowanie to też wyższa szkoła jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana
Cytat:
ale boicie sie, ze sie sparzycie..i to jest mentalnosc owiec! i owcami bylismy, jestesmy i zawsze bedziemy! bo w takim systemie sie urodzilismy i tak zostalismy wychowani!


Gerwazjana dobry post thumleft
Część Twojego postu zgadza się się z tym co ja napisałam wcześniej w swoim poście... jaką postawę mają w zwyczaju przyjmować ludzie kiedy trzeba dokonywać wyborów, decyzji.

athenor zgadzam się
Cytat:
każda partia i stowarzyszenie ma swój program, a ja tu nic nie widzę oprócz młodzieńczego zapału
Oprócz odwagi potrzeba jeszcze wielu innych czynników, aby dane przedsięwzięcie odniosło sukces! Mało kto umie założyć dobrze prosperującą firmę


Dokładnie jeszcze wiele innych czynników Very Happy
athenor dobry post ...tak przy okazji używaj opcji edycja postów Wink

Zestawienie dwóch ostatnich postów jest wg mnie bardzo dobre, gdyż doskonale został ukazany i połączony zapał do działania z pewnym doświadczeniem życiowym. Teraz wystarczy poszukać złotego środka Very Happy
Wypośrodkować to co obydwoje powiedzieliście Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mój ojciec mówił tak .(nigdy nie działał w żadnej organizacji)

"Nie wierz politykowi ,księdzu ,władzy (policji, milicji) i qrwie.
Oni wszyscy mają jednego ojca"
Pytałem jakiego, to powiedział tak : " Pieniądz"
Nie był gościem , który zjadł wszystkie rozumy, nie był gościem który skończył Oxford(mechanik samochodowy) , nie był miekki i plastyczny jak politycy, księża i ta całe reszta.
Badżmy ludzmi i się zorganizujmy tak jak "Solidarność" ale nie skończmy tak samo .
Spokojnie przemyśleć trzeba wszystko. Nikt na siłę przecież nie wciąga . Wciąga władza , która jest bagnem . Nie musimy miec władzy tylko zdrowy rozsądek i chęć zmiany tego zepsutego świata . Tak ?
Nie sperajcie się o pierdoły , tylko o konkrety. Takie pisanie skarg i wniosków na forum to jest też pewien przejaw myślenia . Zmieńcie myślenie w stronę przyszłości ale wyciągnijcie wnioski z przeszłości.

Historia jeszcze nigdy nikogo niczego nie nauczyła .

Może czas to zmienić .
Proponuję zakończyć ten wątek na forum i przejść do pisania pw lub maili. Na forum zaglądają różni i pewnie różni będą działać . Chodzi o to żeby zawsze poszukać dobra a nie mniejszego zła jakim będzie UPR czy coś innego.
Polityka politykom . Może zobaczą kiedyś co zrobili ze światem .

pozdrawiam

PS
Proszę o maile lub prywatne wiadomości i poważnie proszę o zakończenie tego wątku na forum .

prawdadp@gmail.com
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Athenor777 krytykuj, bo nie ma rzeczy idealnych. Jak się bardzo chce, to zawsze się znajdzie coś, co przeszkadza. Ale po to są ludzie, żeby to przełamywac, zresztą nic z tego, co wymienileś, nie jest dla nas przeszkodą nie do pokonania.
I nie myśl, że jeżeli ty się czegoś boisz i wydaje ci się to niemożliwe, to znaczy, że nam też się nie uda! Świat jest taki, na jaki nas stać, więc nie odbieraj innym prawa do działania.

Wymieniłes przeszkody... no oczywiscie, że są przeszkody! Bo to nie jest sielanka, hop siup i fundacja! Oczywiscie, że nie będzie łatwo!
Bo to jest praca, ciężka praca, a nie przywileje! Wymaga wielu wyrzeczeń, i tylko ignorant nie bierze pod uwagę ciężkiej pracy i poświęcenia, które są potrzebne, by dotrzec do celu. I nie martw się, bloga tez pewnie zalozymy, a może nawet cos lepszego. Wink

I pamiętaj, że gdyby nie ludzie, którzy chcą działać, i nie boją się iść w szranki z prawem i rządem, pewnie dalej byś nie wiedział o co chodzi i oglądał spokojnie tvn.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marinho napisał:

I nie myśl, że jeżeli ty się czegoś boisz i wydaje ci się to niemożliwe, to znaczy, że nam też się nie uda! Świat jest taki, na jaki nas stać, więc nie odbieraj innym prawa do działania.
...
I nie martw się, bloga tez pewnie zalozymy, a może nawet cos lepszego. Wink


Mówisz "my".
My to znaczy kto konkretnie?
Kto będzie liderem tej organizacji?
Każda rewolucja i zmiana musi mieć lidera, no więc kto "was" poprowadzi?
Kto będzie tym, komu można zaufać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to wy, chcący coś zmienić, powinniście zadecydować, komu można zaufać i kto ma coś konkretnego do powiedzenia! Ale na to potrzeba czasu. Wierzę, że rozsądek zwycięży!

Prawda Dla Przyszłości!
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest tak jak przy wypadku samochodowym. Jeżeli nie wskażesz kogoś palcem i nie powiesz: "Proszę pana, tak mówię do pana, proszę tu podejść i mi pomóc", to w większości wypadków ludzie stoją z boku i oglądają się jeden na drugiego i nic nie robią, mimo że mają bardzo dużo możliwości. To jest taka psychologia tłumu.

Tu na tym forum jesteśmy tłumem, masą, która o czymś się tam dowiaduje, ale która sama z siebie się nigdy nie zorganizuje.

Prawdziwa grupa musi mieć charyzmatycznego, silnego lidera, któremu reszta się poddaje i wykonuje jego polecenia.

Póki co działanie tego forum to rozpowszechnianie informacji i to i tak jest wg. mnie bardzo, bardzo dużo. Poza tym nawet na tym forum informacja jest tak zaszumiona, że nie we wszystko można wierzyć, więc tylko młody głupiec mógłby zaufać jakiejś anonimowej osobie z forum i robić rzeczy, które mogą być łatwo namierzone i zakwalifikowane jako działania zorganizowanej grupy przestępczej.

A jak ktoś chce zrobić sobie test swojej siły woli w tym kierunku to dam mu testowe zadanie:

Załóż w swoim mieście stowarzyszenie zwykłe związane w jakiś sposób z tematami tego forum. Stowarzyszenia może zakładać każdy. Potrzebne są tylko trzy osoby. Idziesz do urzędu miasta i składasz zawiadomienie o powstaniu Stowarzyszenia. Po miesiącu Urząd musi zarejestrować twoje stowarzyszenie.
Miałem nawet gdzieś gotowce podań i statutu. Jak znajdę to tu wleję.

Cytuję z wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie

"Stowarzyszenia zwykłe [edytuj]
Ustawa – Prawo o stowarzyszeniach obok stowarzyszeń zajmuje się również kwestią tzw. stowarzyszeń zwykłych, którym poświęcony jest rozdział 6 ustawy. Ta forma stowarzyszenia ma charakter uproszczony. Nie posiada ono osobowości prawnej (choć z mocy ustawy ma zdolność prawną), a do jego założenia wystarczy działanie jedynie trzech osób, które muszą uchwalić regulamin (a więc nie statut) oraz przedstawiciela reprezentującego dane stowarzyszenie.
To stowarzyszenie, w przeciwieństwie do właściwego stowarzyszenia, nie podlega obowiązkowi rejestracji w KRS. Jednakże fakt założenia tego typu zrzeszenia musi być zgłoszony na piśmie organowi nadzorującemu właściwemu miejscowo (który ustalany jest na podstawie art. 8 ust. 5 ustawy). Zakaz działalności tego typu stowarzyszeń może wydać tylko i wyłącznie sąd rejestrowy na wniosek prokuratora lub organu nadzorującego, jeżeli nie spełnione zostały wymogi określone w art. 16 UPS.
W przepisie artykułu 42 określone zostały czynności, których stowarzyszenie zwykłe nie może podjąć – a mianowicie chodzi tutaj o powoływanie terenowych jednostek organizacyjnych, łączenie się w związki stowarzyszeń, zrzeszanie osób prawnych, prowadzenie działalności gospodarczej, przyjmowanie spadków, darowizn i zapisów oraz otrzymywanie dotacji czy korzystanie z ofiarności publicznej. Takie stowarzyszenie winno utrzymywać się jedynie ze składek członkowskich."


No więc, kto jest gotowy założyć sobie takie stowarzyszenie? Lubisz reptalian? Załóż stowarzyszenie poszukiwaczy reptalianów. Ciekawi cię NWO? Załóż stowarzyszenie znawców NWO.

I daj potem o tym znać na forum, to możemy dopiero pogadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o co chodzi? Czytam dwie strony tekstu osób, którym przydałaby się intensywna terapia ich lęków, które ogólnie można ująć "a jak coś się stanie, to co powie mama?". Laughing Ludzie, skąd w was poczucie obowiązku przestrzeżenia innych przed jakimiś wyimaginowanymi zagrożeniami? Jak ktoś chce się wymieniać mailami, to ok. Chyba nie myślicie, że jutro do tych co podadzą adres maila zapukają siepacze NWO? Laughing
Temat wątku jest jasny, więc się go trzymajmy. Mnie w tej chwili interesuje najbardziej, co się bardzie lepsze do realizacji naszych celów, fundacja czy stowarzyszenie, oraz co jest prostsze w prowadzeniu. Mam tu na myśli głównie kwestie prowadzenia księgowości, oraz podejmowania decyzji. Uważam to za istotne ponieważ głupio by było polec przy przed urzędem skarbowym, czy też popaść w paraliż decyzyjny. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP, z tego co zrozumiałem, "stowarzyszenie zwykłe" daje mniej możliwości niż prywatna inicjatywa. Twoja propozycja zatem nie daje kroku na przód lecz w tył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 22 Gru '08   Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP - piszesz jakby mówiła jedna z żab podgrzewanych w naczyniu:

nie myślcie o wyskakiwaniu, bo na zewnątrz na pewno zginiecie, a tu nie jest aż tak gorąco - i jak będziemy grzecznie siedzieć na pewno nic nam się nie stanie Confused

Obudź sięc chłopie - na codzień nas zabijają, okradają, okłamują itp., więc nawet gdy będziesz cicho siedział i tylko się przyglądał w końcu na Ciebie tez trafi Exclamation
Wtedy będziesz żałował (lub nie) że się temu przeciwstawiłeś (lub nie) gdy trafiało na innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:35, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za_interesowany@wp.pl
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wszystko dobrze, ale ja proszę o konkrety. Wink
Nawołujecie, nawołujecie a tak naprawdę nic konkretnego nie mówicie.
Jeśli ktoś ma pomysł na fundację, to najpierw niech zrobi dużo w kierunku jej założenia, żeby pokazać, że ma charyzmę do prowadzenia ludzi, a potem dopiero niech przedstawi co jeszcze trzeba zrobić.
Proszę o cokolwiek konkretnego oprócz krzyków, bo na razie czuję się jak na jakimś szlacheckim sejmiku, gdzie dużo gwaru, puszenia się i wymachiwania małymi szabelkami, ale jak przyjdzie do działania to każdy znajdzie wymówkę na swój słomiany ogień.

Zgadza się, jestem podgrzewaną żabą i strzyżoną owcą, ale przynajmniej jestem tego świadomy i nie udaję, że cokolwiek mogę na razie z tym zrobić. Obserwuję i zdobywam wiedzę, staram się zrozumieć różne rzeczy. To może być podstawą mojego późniejszego świadomego działania. Jestem za stary, żeby pędzić z byle kim na złamanie karku. Dlatego mogę iść tylko za konkretami a nie słomianym ogniem, bo wiem jak to się kończy.

Jeśli chodzi o stowarzysznie to miał to być test, czy ktoś jest w stanie zacząć działać. Prosty test na ruszenie dupy i sprawdzenie jak działa biurokracja, itp. Poza tym stowarzyszenia zwykłe można przekształcać w inne, bardziej zaawansowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haloocyn




Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przepraszam ze przeszkadzam, na razie nigdzie sie nie przylaczam, mam jednak kilka pytan czytajac ten watek. potraktujcie to jako swego rodzaju systematyzacje.

1. komu lub czemu (nazwijmy to X) chcecie stawiac opor?
2. czy istnieje odpowiednik X na poziomie lokalnym?
3. jaki jest cel pkt 1?
4. skad wiecie ze informacje ktore chcecie rozpowszechniac na temat X sa prawdziwe?
5. skad przekonanie ze macie racje?
6. co zrobicie jak wygracie walke?

sory za bycie wrzodem na dupie ale podam prosty przyklad. watek roku 2012. dziesiatki teorii, od kosmitow do przejscia w czwarte niewiadomoco. kazda bardziej prawdziwa od poprzedniej. czesto jedyne co je laczy to data.
_________________
"na swiecie sa tsy prowdy. jest swieto prowda, tys prowda i gowno prowda."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre pytania .
Na pięć odopwiadam TAK : jest to władza.kazda , samorządowa, policja , itd, itp
Nie wiem jak inni ale ja jestem przekonany ze każda władza będzie zła.Na 100% taka która ma pieniadze:) , broń itp.
na szóste odpowiadam w ten sposób .
Nie trzeba walczyc . Walka jest słowem które z założenia daje postawienie naprzeciw sobie dobra i zła . Moze zacząć od uświadamiania . Świadomość to stan psychiczny którego nie można tak sobie mieć i nie można "kupić" .

Nie wiem czy wszyscy oglądali "Future by design"
Nie wiem czy wszyscy mają pojęcie co to są autorytety i jakie to ma znaczenie .
Nie wiem czy wszyscy chcą umieć zyc a nie umieć zarabiać , wydawać, troszczyć się o innych w sposób EKONOMICZNY Smile
Dyskusja jest ważna ale ... forum to forum . No i limit SmileSmileSmile
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP, zauważ, że ten wątek, który zaczął num3r jest o wszystkim (nawet temat reptilian się tu pojawił Laughing i nie będę wytykał kto ich tu wrzucił Very Happy), tylko niewiele o samej inicjatywie założenia "stowarzyszenia/fundacji antyNWO". num3r rzucił luźne hasło, z którego jak mi się wydaje mogłoby się coś konkretnego urodzić, a tu wyszła ogólnie mówiąc kicha, bo zamiast rzucania propozycji, mamy całą listę zarzutów i problemów włączając w to samego lucyfera. Laughing

GrzegorzP, moim zdaniem, choć niestety w dużej mierze masz rację, to jednak przesadzasz w swej ocenie. Tu na forum jest kilka osób, które działają na własną rękę bez oglądania się na innych. Ale nie wszyscy mają tyle wolnego czasu by móc założyć stowarzyszenie, kierować nim i robić wszystko inne co się z tym wiąże. Tak jak np. ja nie ma czasu własciwie na nic, to jednak tyle ile mogę "coś tam robię" z i dla UPR, choć formalnie do partii nie należę.


haloocyn, odpowiem Ci jak ja to widzę. Ale z pewnością będzie tak, że inni widzą to inaczej.
haloocyn napisał:
1. komu lub czemu (nazwijmy to X) chcecie stawiac opor?

Ja bym to nazwał postępującemu socjalizmowi i zidioceniu, które wywraca świat do góry nogami. Przykłady?
- Podatki (zbyt wysokie i marnotrawione przez aparat państwa, przyczyniające się do ubożenia społeczeństwa)
- Obowiązek edukacji (odbieranie dzieci rodzicom i ich systemowa i ogłupiająca indoktrynacja)
- Obowiązek szczepień i obowiązkowe okresowe badania kontrolne dla pracowników etatowych (narzucanie dzieciom skutkujących powikłaniami a czasem i zgonami metod zapobiegania chorób
- Głupota pt. globalne ocieplenie, czyli limity na CO2
- Oraz to wszystko co jeszcze nie zapadło, ale już niebawem nas czeka (np. kodeks żywnościowy)
haloocyn napisał:
2. czy istnieje odpowiednik X na poziomie lokalnym?

Tak, jest nim urząd skarbowy, kurator, lekarz/sanepid, ale to tylko pionki wykonujące "swoją robotę". Decyzje podejmowane są wyżej.
haloocyn napisał:
3. jaki jest cel pkt 1?

Jak mawia Korwin-Mikke: Przeżyliśmy okupację niemiecką, sowiecką, PRL, to i przeżyjemy eurokołchoz, tylko po co żyć tak głupio?
A ja dodam, chyba, że jednak ktoś zechce rzeczywiście zredukować populację, to wtedy możemy tego nie przeżyć.
haloocyn napisał:
4. skad wiecie ze informacje ktore chcecie rozpowszechniac na temat X sa prawdziwe?

To co dałem powyżej, to nie są sprawy wyssane z palca, tylko "nasz dzień powszedni". Jeśli pytanie wynika z treści filmów jakie są tu propagowane (np. płyty prawdy), to odpowiedź wymaga zadania konkretnego pytania - który film. Wink
haloocyn napisał:
5. skad przekonanie ze macie racje?

To trudne pytanie. I nie wiem, czy można tu mówić o racji. Ja uważam, że bez tego g... jakie nam się wciska będzie po prostu uczciwiej.
haloocyn napisał:
6. co zrobicie jak wygracie walke?

Zbudujemy sobie pomniki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haloocyn napisał:

1. komu lub czemu (nazwijmy to X) chcecie stawiac opor?
2. czy istnieje odpowiednik X na poziomie lokalnym?
3. jaki jest cel pkt 1?
4. skad wiecie ze informacje ktore chcecie rozpowszechniac na temat X sa prawdziwe?
5. skad przekonanie ze macie racje?
6. co zrobicie jak wygracie walke?

Nie mam nic wspólnego ze stowarzyszeniem, ale ja bym to widział najprościej tak:
1. Opór przeciwko systemowi
2. Oczywiście
3. Obalić system
4. Negatywne właściwości systemu są faktem i każdy je zna, jedni lepiej inni gorzej
5. Bo system jest tak zły, że może być już tylko lepiej
6. Wprowadzić nowy system

Przy okazji, kiedyś pisałem o organizacji (stowarzyszeniu) anty-NWO na forum: viewtopic.php?p=44361#44361 - może coś się przyda Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
haloocyn




Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy do konca zdajecie sobie sprawe z powagi walki z "systemem X". marnotrawione przez X pieniadze nie wyparowuja tak sobie, zmieniaja wlascicieli i chyba zgodzimy sie wszyscy mowiac ze podstawa ich obrotu sa niezgodne z prawem lub zgodne ze zlym prawem przedsiewziecia. od budowy drog w polsce, skompromitowanego zusu czy przepisywania drogozszych lekow przez lekarzy.

nazwany Xem rzad lub wladza swiatowa to nic innego jak korupcyjnosc, kolesiostwo i babranie sie w brudnych interesach. brudne interesy z kolei sa bardzo niebezpieczne dla ludzi posiadajacych o nich jakakolwiek wiedze. szara strefa lokalna moglaby teoretycznie rozciagac sie do globalnej, ale jestem pewien ze sa miejsca gdzie lokalne szare strefy albo wzajemnie wchodza sobie w droge albo przystaja na uklady.

jezeli zmiana swiadomosci spoleczenstwa mialaby zakladac ujawnienie jakiejkolwiek wiedzy o szarej strefie naczyn polaczonych pociagajacych tak naprawde za sznurki wladzy to czarno widze przyszlosc takich prorokow.

filmy na temat swiatowej wladzy sa nieszkodliwe tak na prawde bo przez swoja wymowe sa skierowane globalnie - antyestablishmentowo, nie do konca lokalnie - antykorupcyjnie i anty-mafiowo. to sprawia ze moga sobie spokojnie wpasc w kategorie "teorii spiskowych" i tam zostac.

lokalna wladza czy rzad sam w sobie jest kontrolowanym popychadlem mniej lub bardziej lokalnych lobby/grup wspolnych interesow w takowych rozgrywkach.

athenor777 - sprawa Olewnika, Kluski - to w zasadzie potwierdzenie szarej strefy i jej wplywu na rynek.
_________________
"na swiecie sa tsy prowdy. jest swieto prowda, tys prowda i gowno prowda."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw proponuje aby wszyscy przeczytali sobie calosc:

http://home.comcast.net/~readingnews/Hidden_Hand.html

Tam na pytania odpowieda przedstawiciel rzadzacych od pradawnych czasow ludzkoscia rodzin. Dla mnie to jeden z najwazniejszych tekstow jakie przeczytalem.
Bardzo latwo moge to co on powiedzial odniesc do tego watku na forum.
Widze dokladnie ze dominuje NEGATYWNA POLARYZACJA. To sprawia ze nie ma odwagi, nie ma sensu, nie ma czasu itd.
Najpierw trzeba sie wyrwac z NEGATYWNEJ POLARYZACJI i przejsc w POZYTYWNA.

Gdy juz to bedziemy mieli za soba to proponuje aby uniknac powszechnego problemu w demokracji / zbiorowosciach ktory polega na tym ze nie wszyscy sa zgodni we wszystkich sprawach.
Dlatego zamiast tworzyc jedno stowazyszenie / fundacje do wszystkiego (walki ze wszystkim)
trzeba tworzyc stowarzyszenia celowe, ktore beda skupiac osoby chcace dzialac i zgodne z celem. Cel powinien byc pozytywny.
W ten sposob dziala wielokrotny kandydat na prezydenta USA Ralph Nader - polecam przeczytac sobie o nim - stworzyl wiele celowych organizacji. Spodobal mi sie gosc.

http://www.rense.com/general49/OVER48S.HTM

W ten sposob mozna polaczyc komunistow, UPR-owcow, mlodziez wszechpolska, gayow, lesbijki, lekliwych i niezaangazowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne czego się obawiam to podejmowanie niemądrych incjatyw mających na celu "obalenie systemu" z góry skazanych zresztą na niepowodzenie.

Poza tym stowarzyszenie, chyba nie za bardzo może zbierać środki na swoje cele.
Ciekawy ruch stworzył Martin Luther King, ale to był prawdziwy idealista i do tego charyzmatyczny. Dlatego dostał kulke, bo ŻADNA WŁADZA NIE LUBI KONKURENCJI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się też, że zaraz wyłonia się liderzy (w tym wątku już niektórzy piszą "my"), którzy będa skarbnikami tego ruchu. Wystarczy trochę historii - Solidarność np. Ludzie w większości szczerzy przystępowali do tego ruchu, a i tak k.u.r.w.y. SBeckie go opanowały. I tak jest z każdą organizacją, która chce "obalić system". Zapał i słuszne przekonania to za mało.

Podziwiam Davida Icke, czy J. van Helsinga, bo więcej zrobili swoich książkami niż setki organizacji. To są szczerzy, charyzmatyczni, wybitni ludzie, a organizacje złożone z przeciętnych jednostek nie mają takich osiagnięć. Znacie taka organizacje, która porwała ludzi? Nawet Solidarność miała charyzmatycznych przywódców (agentów SB) i co potem wyszło każdy wie.

Ale rozumiem młodzieńczy zapał, każdy wierzy, że coś osiągnie, a w grupie siła. Tylko 99% z was nie zna przepisów prawnych, ani finansowych, żeby skontorolować waszych liderów. Na dole za zawsze szczerzy, oddani ludzie wierzacy w idee, a na górze... sami sobie odpowiedzcie. Wpółpracowałem z pewną fundacją co dokarmiała biedne dzieci i tam poczyniłem ciekawe obserwacje.

Czytam czasem blog J. K.-Mikke i gdyby stworzyć coś podobnego i tak popularnego o tematyce antyNWO trafilibyscie do milionów odbiorców! Do ilu osób dotrze ruch złożony z np 30-40 osób bez dużych środków finansowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777 siejesz tu taki defetyzm, że to Ciebie można posądzić o działanie agenturalne mające na celu rozbić rodzący się ruch. Laughing
Tych, których podziwiasz (Davida Icke, czy J. van Helsing) z całym szacunkiem dla nich, ale gówno zrobili. Świat dalej wygląda tak samo jak wyglądał i nic się nie zmienił. Może dzieje się tak dlatego, że w miejscach, gdzie mogła by się zrodzić jakaś inicjatywa zaraz pojawią się tacy athenor777owie i zniechęcają do wszystkiego. Weź się zastanów człowieku nad sobą i swoim postępowaniem, bo to co tu prezentujesz jest godne pożałowania. Nie pasuje Ci to co inni chcą zrobić? To się w to nie angażuj. Widzisz problemy? Wskazuj ścieżki do rozwiązania. Fascynuje Cię blog JKM, to załóż taki, kto Ci broni? Sam nie dasz rady? Potrzebujesz pomocy? Nie zdziw się jak się zaraz pojawią doradcy, którzy Cię bezinteresownie zniechęcą strasząc szatanem, agenturą, tym jak to jedni wyrolowali drugich i wskazując za wzory tych, których i tak nie dościgniesz. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u ja przedstawiam odmienny punkt widzenia do czego mam prawo. Nie podobają ci się moje pogłady, ale argumentujesz słabo. Założ sobie dowolną organizację i zobaczymy czy zdziałasz więcej niż Icke, którym tak pogardzasz, który jest w świecie przynajmniej rozpoznawany.

Nikogo nie zniechęcam - wskazuje jedynie zagrożenia związane z zakładaniem organizacji mających w programie "obalanie systemu" poprzez fora internetowe !!!

Ruchy mające na celu dokarmianie głodnych dzieci nie interesuja państwa, ale organizacje, które chcą walczyć z ustrojem jak najbardziej! Nikogo nie mam zamiaru zniechęcać, ale apeluję do zdrowego rozsądku !!!

DZIAŁAJCIE, ALE Z GŁOWĄ !!!

Rzuca ktoś na forum taki pomysł, a ludziska - hurrra! A kto on jest? Kto go zna? Ja nie wiem kim jest ten człowiek i jakie ma intencje. Na formum można mieć dowolną tożsamość. Może jest szczery, może nie. Może właśnie pomysłodawca ma za zadanie wychwycić element potencjalnie niebezpieczny? Pomyslałeś o tym?


KTO NIE ZNA HISTORII BĘDZIE SKAZANY NA JEJ POWTARZANIE... jak mówi przysłowie, dlatego pisałem o Solidarności!

W sumie założenia chwalebne, może i sam bym przyłączył, ale za dużo tu niewiadomych. Założyłbym stowarzyrzenie z ludźmi, których znam, albo poleconymi przez tych których znam. Nie ufam ludziom, których nie znam. Sam pomysł zakładania organizacji walcząch z systemem na forum jest dziwny i mocno podejrzany, natomiast nie mam nic przeciko takim incjatywom, byle zachować zdrowy rozsądek! I to wszystko co chciałem powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Athenor:

1. Posiadam duże zaplecze medialne i sporo mogę zrobić na tej linii frontu.

2. Pozyskiwanie środków, partnerów jak i sponsorów, znajduje się jak najbardziej w moich kompetencjach.

3. Swoje próby zdyskredytowania naszego pomysłu, możesz wsadzić sobie między...oczy Wink

Nadal zapraszam do wspólnego działania wszystkich zainteresowanych:

prawdadp@gmail.com

2009 rok będzie czasem intensywnej pracy na rzecz naszej wspólnej inicjatywy. W styczniu planuje pierwsze spotkanie grupowe.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r zatem ujawnij się !!! Napisz skąd masz środki na zakładanie organizacji po forach. Każda partia musi wykazać źródło finansowania. Jak poznam twoje dane i je sprawdzę sam się zapiszę do tego ruchu co chcesz stworzyć i będę wnosił duży wkład, bo pomysł niegłupi !! ja mam wiedzę z zakresu, prawa i finasów, mam też środki i chętnie zostanę "liderem" w stowarzyszeniu, bo też mam zmysł organizacyjny. Również prowadzę firmę !! Widzę, że już coś planujesz organizować, może marzy ci się być liderem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777, ja nie pogardzam Ickem, czy van Helsingiem. Zaznaczyłem tylko dosadnie, że ich działalność nie zmieniła świata. Myślę nawet, że oni nie mieli takiego celu. Podejrzewam, że oni chcieliby abyśmy to my się zmienili i to my dokonali tych zmian w świecie. I są właśnie takie osoby, w tym i ja, które dokonują w sobie tych zmian i chcą te zmiany przenieść na otaczający nas świat. Jakiekolwiek organizacje, jeśli okazałyby się pomocne, byłyby tylko środkiem do tego celu. I dlatego właśnie dobrze by było zastanowić się jakie każdy z nas ma cele i jak chce je osiągnąć. Zaś dyskutowanie o "zagrożeniach" jakie zostały wypisane powyżej jest uwalaniem pomysłu w zarodku.

athenor777 napisał:
Rzuca ktoś na forum taki pomysł, a ludziska - hurrra

Ale gdzie Ty widzisz te "hurra"? Bo ja widzę trzy strony "biadolenia" o zagrożeniach i problemach. Zainteresowanie wykazało raptem parę osób, ale ich głosy "utonęły" w ogólnym szumie.

Masz rację co do tego, że nie wiadomo kto rzuca hasło i jakie ma intencje. Ale rzucanie podejrzeń o "niecne" cele jest daleko posuniętą przesadą graniczącą z paranoją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stowarzyszenie/fundacja antyNWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile