W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stowarzyszenie/fundacja antyNWO   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7031
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham- swietny pomysl z przekazaniem 1% podatkow!

jes123- pomysl z radiem- GE-NIA-LNY! rozpowszechnianie w mediach (nawet tych na drobna skale) napewno bedzie pomocne!

a do XTC88 i zainteresowanego.. niewiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, ze zniechecanie i konfabulowanie na tym forum to wasze celowe zalozenie..

brawo dla wszystkich, ktorzy wychodza z taka inicjatywa!! i pamietajcie nie dajcie sie zwiesc ani zniechecic! w was sila!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana mylisz się co do mnie . Przeczytaj ze zrozumieniem . Ja już sie zapisałem Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jes123




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samo wyjście z inicjatywą niestety nic nie da - od pogaduch na forum do realnego działania jest baaardzo duża droga - przerabiałem w życiu kilka podobnych organizacji (nieformalnych - ale skupiających ok 20-30 członków) i niestety pogodzić zdanie wszsykich jest bardzo ciężko - potem zorganizować ajkieś wspólne działanie ehhh ale uważam że należy coś zrobić więc ....

.... może faktycznie zacząć od czegoś bardzo prostego czyli wpólnego poznania się poprzez gg czy też mail - co zresztą już zostało zaproponowane.

najważniejsze aby ten wątek nie urósł do 89 stron, a faktycznie nic nie zostało zrobione Wink bo niestety sporo akcji "forumowo-internetowych" się tak kończy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Piszcie na mail podany przez Marinho, coś o osbie i jak widzi swoją rolę w stowarzyszeniu(na fundacje trzeba mieć sporo funduszy na start). Zawsze możemy się starać o przyznanie statusu organizacji pożytku publicznego, wtedy 1% z podatku wchodzi jak najbardziej w gre. Jak zbierze się jakaś konkretna grupa, zoorganizujemy spotkanie real i przejdziemy do dalszego działania. Działajmy!!!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r napisał:
Witam

Piszcie na mail podany przez Marinho, coś o sobie i jak widzicie swoją rolę w stowarzyszeniu(na fundacje trzeba mieć sporo funduszy na start). Zawsze możemy się starać o przyznanie statusu organizacji pożytku publicznego, wtedy 1% z podatku wchodzi jak najbardziej w gre. Jak zbierze się jakaś konkretna grupa, zoorganizujemy spotkanie real i przejdziemy do dalszego działania i wspólnej dyskusji. Działajmy!!!

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> marinho

Cytowałem fragment książki Leara i właściwie powinienem był cytat rozwinąć i napisać (poza cytowanymi "złymi siłami antychrysta"), że chodzi o popleczników globalnego rządu, którzy grzecznymi owieczkami nie są.
Wydawało mi się to oczywiste i nic nie poradzę na religijny wydźwięk cytowanej książki, widocznie autor stwierdził, że inaczej nie da się dotrzeć do chrześcijan.
Nic na to nie poradzę, że książka ta zawiera taki religijny bełkot a jednocześnie między wierszami informuje o skrytych planach nwo.

Teraz brzmi lepiej?

Pomysł jest ciekawy i "dobry" co by nie mówić, absolutnie nie zamierzam nikogo ani zachęcać ani tym bardziej zniechęcać, każdy odpowiada za siebie i swoje działania.

Chciałbym jedynie zwrócić uwagę na pewien aspekt, ktoś napisał, że po sformalizowaniu działalności chce się udać do polskich władz, do rządu. Nie wiem tylko czy się śmiać czy płakać. Od kiedy to wchodzi się z biała chorągiewką do jaskini lwa?

Co politykom zaproponujecie w zamian za realizację Waszych planów a nie planów globalistów w których kieszeniach niektórzy siedzą.

To tak jakby jeden z Was poszedł do urzędu zarejestrować samochód z silnikiem na darmową energię. Skutek oczywisty.

Powodzenia, jak największego! może kiedyś sam się na to skuszę i porzucę partyzantkę Laughing

p.s. Czasem w indywidualności większa siła, zależy czego dotyczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 20 Gru '08   Temat postu: Re: Stowarzyszenie/fundacja antyNWO Odpowiedz z cytatem

Do każdej organizacji opozycyjnej posyła się agentów, aby rozsadzić ją od środka lub przejąć kontrolę. Odpowiednie służby infiltrują Internet i wszelkie ruchy religijne, społecznościowe, fundacje itp. Niektóre nawet jeżeli są zgodne z ich polityką są po cichu finansowane. Co innego pisać sobie na forum, a co innego podjąć aktywną walkę z systemem! Tego żadna władza nie lubi.

Pomysł słuszny, ale idą takie czasy, że niedługo wszędzie będzie można zamykać obywateli bez sądu na podstawie jakiejś tam "ustawy antyterrorystycznej". Rozpowszechnianie pewnej wiedzy, będzie zakrawało na "osłabianie państwa" i surowo zwalczane.

Gdybym był pracownikiem odpowiednich służb, to sam bym założył takie stowarzyszenie antyNWO, aby skupić zwolenników takich idei - w odpowiednim czasie wiadomo kogo unieszkodliwić... Nie koniecznie zamykając, ale np. proponujac intratne posady liderom w celu odciągnięcia od "wywrotowych zajęć".

Istnieje zawsze coś takiego jak "kontrolowana opozycja", ponieważ nie da się już ukryć pewnych faktów. Wtedy produkuje się filmy "wyjaśniające" dane sprawy, ale nie tak do końca. Czasem nawet wydają się rewolucyjne, a to tylko taki "wentyl bezpieczeństwa".

Pomysł popieram, ale obawiam się właśnie, że to tak może się skończyć. Poza tym tam gdzie pojawiają sie pieniądze pojawiają się różne ciekawe zjawiska po pewnym czasie. Wg. prawa zarząd fundacji może przeznaczać 7% wpływów na swoje wydatki tj. wynagrodzenia. Niektórzy świetnie żyją z różnych fundacji np. p. Owsiak - wcale go nie potepiam, ale wiecie ile to jest 7% od tego co zbiera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 20 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal czekamy na chętnych: prawdadp@gmail.com

Piszcie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 20 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym sie zapisal ale mieszkam w usa i raczej nic wam nie pomoge, chyba?
ale jak mnie chcecie to napiszcie na PW
Smile
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:13, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

num3r napisał:
Nadal czekamy na chętnych: prawdadp@gmail.com

Piszcie!!!


Ja bym nie pisał, bo cię osobiście nie znam i nie wiem, kim jesteś. Może najpierw ujawnij swoje dane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:36, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vulpes pilum mutat, non mores.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:49, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Władza zbiera "haki" na legalne organizacje. num3r dopiero co dołączyłeś (jak ja) to tego forum i już chcesz zbierać dane? A łacinę skąd znasz, prokurator jesteś, czy co? Smile


Policjanci zbierają haki na ekologów
[http://www.wykop.pl/ramka/12175/panstwo-policyjne-kontra-zieloni]

" Do walki z obrońcami Doliny Rospudy włączyła się policja. Komendant główny polecił policjantom rejestrować i rozpracowywać ekologów na terenie całego kraju - dowiedział się DZIENNIK. Pod lupą mają znaleźć się działacze i organizacje "zagrażające rządowemu programowi obwodnicy w Dolinie Rospudy".
czytaj dalej...

Ustaliliśmy, że pismo z sygnaturą WK-II-146/2006 dotarło do 16 komend wojewódzkich i Komendy Stołecznej w ostatnią środę. Podpisał się pod nim szef policji Konrad Kornatowski. Zgodnie z wolą komendanta głównego funkcjonariusze mają rejestrować ekologów w policyjnych bazach danych. Ich nazwiska znajdą się tam obok niebezpiecznych kibiców, złodziei, gwałcicieli i morderców.

"My zbieramy informacje, inwigilując przestępców. Te same metody mamy teraz stosować wobec Bogu ducha winnych zielonych" - dziwi się wysoki rangą oficer policji. "Osłupiałem, jak się wczytałem w treść. Jednak jest to polecenie służbowe, więc przekazałem je niżej" - mówi jeden z komendantów. Niżej, czyli do wydziałów kryminalnych. To elitarne wydziały policji, których funkcjonariusze stosują w swojej pracy metody operacyjne: podsłuchy, podglądy, współpracują z agentami. "Poczułem się jak funkcjonariusz SB. Wstydziłem się przekazać to polecenie podwładnym" - mówi jeden z naczelników.

Sam komendant główny uważa, że nie złamał ani nie naciągnął prawa: "Tu nie chodzi o zbieranie informacji niejawnych, tylko o rozpoznanie, z kim mamy do czynienia, ile tysięcy ludzi przyjedzie do doliny, oraz o badanie opinii na forach internetowych. W tym piśmie nie ma nic poza dobrymi intencjami" - tłumaczy.

Jednak autorytety prawnicze krytykują Kornatowskiego. Profesor Marian Filar z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu mówi wprost: "To jest niezgodne z prawem. Protesty są czymś jak najbardziej normalnym w wolnym kraju. Dziwię się, że MSWiA nie ma innych zmartwień i zajmuje się kilkoma młodymi ludźmi, którzy siedzą na drzewach w obronie jeleni" - uważa.

Podobnego zdania jest profesor Bruno Hołyst: "Metody operacyjne stosuje się wobec groźnych bandytów, zorganizowanej przestępczości, a nie wobec organizacji ekologicznych".

Były szef MSW Marek Biernacki z Platformy Obywatelskiej bije na alarm: "Nie wolno inwigilować legalnych organizacji. Nie mam wątpliwości, że to decyzja polityczna i do tego niezgodna z prawem. Za chwilę rząd będzie śledził lekarzy, dziennikarzy czy adwokatów" - mówi DZIENNIKOWI Biernacki."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777
No i co teraz schować głowę w piasek i nic z tym nie robić?

Własnie jesteś ofiarą takiego zastraszenia.

Niech inwigilują, jeżeli mamy zrobić coś sensownego to i tak trzeba się ujawnić.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być świadomym, że takie stowarzyszenie lub organizacja będzie traktowana przez rządy i jego służby specjalne jako organizacja przestępcza, co się wiąże z konsekwencjami.

Postawcie się w roli silnej mafii w jakimś mieście. Któregoś dnia dowiadują się, że ktoś chce przejąć ich teren. Co zrobią? Sprawdzą co jest grane. Gdy zobaczą, że to jakieś dzieci, to tylko się roześmieją, a gdy zobaczą potencjalną siłę, powiedzą sobie: Ktoś chce nam tu wejść w paradę - wiemy co robić: namierzyć, zinwigilować i zlikwidować tak szybko jak tylko się da.

Tak sobie myślę, dlaczego udaje się rządom wprowadzać coraz bardziej okrutne, albo absurdalne prawa szkodzące swoim obywatelom. Myślę, że to wina zmiany trybu życia. Teraz każdy żyje sam sobie. Ludzie nie żyją już w społecznościach, gdzie jeden stoi murem za drugim. Każdy stał się jednostką o zawężonych horyzontach martwiącą się tylko o siebie.

Wyobraźmy sobie 1000 ludzi, którzy pewnego dnia wzieli jakieś plakaty i wyszli na miasto. Ale zrobili to każdy osobno i każdy w inne miejsce miasta. No cóż, po pierwsze mało kto z otoczenia się nimi zainteresował, a po drugie, policja nie miała problemu, żeby każdego z osobna zwinąć do radiowozu.
A teraz wyobraźmy sobie, jaką moc oddziaływania ma te same 1000 osób zebranych razem w jednym punkcie miasta i czy łatwo ich ruszyć.

Tak więc "divide et impera". Gdy się rozbije społeczność na osobne jednostki, gdy się sprawi, żeby nikt nikomu nie ufał, wtedy można masami dowolnie rządzić, torturować, zabijać i bawić się jak zabawkami, bo jednostka jest słaba - jest niczym.

Oczywiście to jest część definicji.
Teraz trzebaby pomyśleć, co zrobić, by nie pozwolić na namierzenie organizacji przez mafię, zanim nie osiągnię się siły. I to w sytuacji, gdy nikt nikomu nie ufa.

pozdrawiam
Grzegorz - jednostka egoistyczna i tchórzliwa, zamknięta w kregu swoich małych zabiegów o przetrwanie i sztucznych komputerowych rozrywek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz
Cytat:
Tak sobie myślę, dlaczego udaje się rządom wprowadzać coraz bardziej okrutne, albo absurdalne prawa szkodzące swoim obywatelom. Myślę, że to wina zmiany trybu życia. Teraz każdy żyje sam sobie. Ludzie nie żyją już w społecznościach, gdzie jeden stoi murem za drugim. Każdy stał się jednostką o zawężonych horyzontach martwiącą się tylko o siebie.


No tak tylko należałoby raczej zadać pytanie kto za ową zmianę trybu życia obywateli jest odpowiedzialny...
Jest to starannie tkana machina propagująca i mająca na celu wyhodowanie człowieka konformistę poprawnego politycznie zadowalającego się głównie konsumpcją. Korbami machiny kręcą oczywiście Ci towarzysze co posiadają prawdziwą władze.

Jak powszechnie wiadomo zmianę świata najkorzystniej jest zaczynać od siebie samego związku z tym zadajcie sobie pytania, a za nimi idące refleksje w jakim stopniu ja sam/a jestem wyhodowany na konformistę/tkę i etc., a także jak swoją poprawnie politycznie postawą przykładam przysłowiowe trzy grosze do tego , aby Panom tego świata się bardzo łatwo nami(społeczeństwem) rozporządzało. Ważne jest tu też zwrócenie uwagi w jaki sposób ustawiamy się do ludzi , którzy mają nad nami bezpośrednią władzę np. szef w pracy lub ktoś kogo uważamy za autorytet , gdyż wobec takich ''ważnych'' osób ludzie najczęściej ukrywają swój prawdziwy światopogląd oraz mają opory przed konstruktywnym działaniem na rzecz nie wychylania się przed szereg. Co jest powodem ,że czasem miewamy obawy przed wychyleniem?
Strach , lęk ? przed czym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz wychylać się trzeba mądrze, a tu pojawia się jakiś gość, co 4 gr. dołączył i zbiera adresy mailowe. Czy to nie jest podejrzane? Dla mnie bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 21 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

athenor777 napisał:
Grzegorz wychylać się trzeba mądrze, a tu pojawia się jakiś gość, co 4 gr. dołączył i zbiera adresy mailowe. Czy to nie jest podejrzane? Dla mnie bardzo.
marinho, odważny jesteś, ale pamiętaj, że każda władza ma zwyczaj ucinać rękę, którą się na nią podnosi.

Apeluje o zachowanie rozsądku, zresztą prawdziwe "podziemne" organizacje, mogące walczyć z systemem nie powstają na forach Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz wychylać się trzeba mądrze, a tu pojawia się jakiś gość, co 4 gr. dołączył i zbiera adresy mailowe. Czy to nie jest podejrzane? Dla mnie bardzo.

marinho, odważny jesteś, ale pamiętaj, że każda władza ma zwyczaj ucinać rękę, którą się na nią podnosi. Zgnoić też umie.

Apeluje o zachowanie rozsądku, zresztą prawdziwe "podziemne" organizacje, mogące walczyć z systemem nie powstają na forach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mail zalozylem ja i choc nie znam num3ra, wierze ze to kompetentny czlowiek, ma przynajmniej jakies konkretne plany dzialania. Najpierw zarzucasz mu maly staż na forum, a potem piszesz, że na forum sie nie tworzy podziemnych organizacji. Zgadzam sie, bo widzę reakcje. Num3r dał ogłoszenie i ja zaproponowalem rozpoczecie dzialania, bez wzgledu na konsekwencje. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak nic, to tez sie nic nie stanie, bo lepiej coś robić niż nic. Zręsztą zgłosiło sie juz kilka konkretnych osób, o ambicjach większych niż gadanie na forum.

A moim zdaniem podanie maila, jest jak podanie adresu, kazdy, kto ma wladze bez problemu moze sobie to sprawdzic.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojowniczy Athenorze, niech będzie, że jestem agentem prosto od Zbysia Z. Może być???

Ja nie szukam na siłe, jak tylko ktoś ma ochote zrobić "coś"(a jak wiemy z "cosia" powstaje potem konkret), niech skrobnie coś o sobie na podany mail. Najbardziej interesują mnie umiejętności i wiedza, którą możemy wykorzystać. Nie od razu Rzym zbudowano(chociaż to chyba niedobre porównanie Cool )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:22, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko jak ja to bym widział.

Fundacja: "Principis Obsta - Respice Finem" (w wolnym tłumaczeniu: stawiaj opór początkom biorąc pod uwagę możliwe konsekwencje)

Celem Fundacji jest:
Poszerzanie wiedzy obywateli Polski i Europy o zagrożeniach płynących z kolektywizmu i faszyzmu.

Wzorowałbym się na www.freedomforceinternational.org

H. Ford by w tym miejscu powiedział:
"Potrzeba mi wielu ludzi, którzy dysponują nieograniczonymi zasobami niewiedzy na temat rzeczy niemożliwy"
lub
"Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację." Wink
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:57, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie lepiej póki co zapisac się do UPRu Very Happy! Jak narazie jest największym ruchem politycznym, którego cele są w dużym stopniu zbieżne z filozofią antyNWO! Widac to zresztą w znacznym poparciu forumowiczów dla tej partii.

Zamiast wymyslac na nowo koło, może lepiej spróbowac najpierw skorzystac z gotowych rozwiązan, przynajmniej jako sojusznika w walce z totalitarną EU i Orwellowskimi zapędami rządów!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:44, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że ktoś jest kompetentny i ma ciekawe poglądy, to jeszcze nie znaczy, że mozna z nim zakładac antyrządowe organizacje. Spiskować też trzeba umieć! Za poglądy to może nikogo nie wsadzą, ale za działania tak! Ja popieram tylko incjatywy, które uważam za profesjonalne. Zakładanie organizacji na forach to dziecinada i zaraz to obecna bezpieka w rozpirzy albo przejmie.

Władzy nie podobają się "wichszyciele". W demokratycznym ustroju jakim jest (było?) USA zginął Martin Luther King, Malcolm X, J.F. Kennedy (i jego brat) i kilku innych. Zacytowałem artykuł jak to policja w PL inwigilowała legalną organizację ekologów. Nie daje wam to nic do myślenia?

Mogę przystąpić do organizacji, której członków znam (nie z Internetu, czy TV) i jestem pewien ich intencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
athenor777




Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:46, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę przystąpić do organizacji, której członków znam (nie z Internetu, czy TV) i jestem pewien ich intencji, dlatego do UPR też nie wstąpię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:52, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? Zaczyna to juz byc w pewnym sensie irytujaco-zabawne.. powiem wam jedno: Absolutnie NIC z tego forum nie wyjdzie! Zadna inicjatywa, zadna akcja, zadna fundacja ani organizacja! NIC! a wiecie dlaczego? bo wszyscy niby chcecie cos zrobic, niby widzicie ze cos jest nie tak z tym swiatem, z tym systemem.. ale boicie sie, ze sie sparzycie..i to jest mentalnosc owiec! i owcami bylismy, jestesmy i zawsze bedziemy! bo w takim systemie sie urodzilismy i tak zostalismy wychowani! mozemy sobie obejrzec kilka interesujacych filmikow z Davidem Icke'em, poprzekazywac sobie informacje, ponarzekac na rzady, czy nagrac kilka fajnych dvd z plytami prawdy, ale jak przyjdzie do punktu krytycznego czy tez potencjalnej rewolucji to nic nie zrobicie! schowacie glowe w piasek tak jak robicie to i teraz! aaa.. bo dane trzeba podawac, a jak to jakis agent jest, lepiej dmuchac na zimne i nie wplatac sie w klopoty..moze lepiej zostane na forum, podyskutuje sobie czasami, filmik obejrze do wypelnienia wolnego czasu, ale nic wiecej..lepiej trzymac sie z dala od takich akcji..mozna wpasc w tarapaty...gowno! irytujace to jest straszne! siedzicie sobie na tym forum piszac dyrdymaly na swoim komputerku siedzac w wygodnych fotelikach w ciepelku i dacie sobie lapy zaczipowac i bedziecie wpieprzac przetworzone zarcie z chemikalnym swinstwem! (juz wpieprzacie!) a wasze dzieci beda trute lekarstwami i szczepionkami z rtecia, bedziecie omamiani przez kolejne rzady i telewizje! i nic z tym nie zrobicie! Rozumiecie?! NIC! to nadejdzie a wy przez takie sleczenie i wbijanie sobie tego do glowy im jeszcze bardziej w tym pomagacie! zadne z was nie umie sie zorganizowac.. jestescie tchorzami! bo jestescie zaprogramowani aby nimi byc! Cholera jasna kawal dobrej roboty k..!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stowarzyszenie/fundacja antyNWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile