W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stowarzyszenie/fundacja antyNWO   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6989
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 17 Gru '08   Temat postu: Stowarzyszenie/fundacja antyNWO Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wystąpić z inicjatywą założenia stowarzyszenia/fundacji antyNWO. Działalność taka zaowocowała by szerokim spektrum działania na oficjalnym polu w naszym kraju. Organizowanie róznorakich eventów, konferencji, może nawet całych kampanii społecznych. Pokażmy co umiemy. W grupie siła. Każdy z nas jest dobry z jakiejś dziedziny. Każda profesja jest na wage złota. Co o tym sądzicie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byl juz podobny temat... raczej niemozliwe =|
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ripsonar




Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 245
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, sam pomysł uważam za bardzo dobry. Dzieki temu na pewno łatwiej moglibyśmy robić jak powyżej napisano konwenty, konferencje itp. Poza tym mielibyśmy kapitał na stworzenie promocji w szerszym zakresie: Płyty prawdy, projekt wlepa, czy ogólnie twotrzenie czy dystrybucja materiałów informacyjno-edukacyjnych na wiele szerszą skalę.A więc sama tematyka miała by wieksze możliwości.

Widze jednak sporo minusów.... Sad

1). Sama budowa stowarzyszenia (zwykłe,, czy z działalnością...- nie wazne) ponosi za sobą odpowiedzialność i trudności organizacyjne (prawne, lokalizacyjne, zarząd , cele itp....)
2) zastanawia mnie rónież jeżeli to "byłby dobry pomysł", to dlaczego nie zauważyłem właśnie takowych stowarzyszeń, fundacji , już nie mowie na arenie Polski, ale ogólnie na świecie?? (no jedyną formacją która coś tam pobąkuje jestt związane z azjatycką mafią (chińska, japońska itp...)
3) Poza tym mogło by dojść do konfrontacji, pytanie jakiego rodzaju... czy tylko oczernianiu, podciągnięcie nas za sekciarzy (którzy są sektę NWO skredytować, he, he- bo jak nazwać grupę ludzi o zapędach hiper imperialistycznych, a do tego zaaferowani takim słodkim upadłym aniołkiem jakim jest lucyfer i cała ta ich religia...) czy podjęcie innych środków, albo nawet i to nie, przecież społeczeństwo to stado baranów (bez obrazy- powołuje się na porównanie Ice...) przecież nie uwierzy w takie iformacje i sami nas zlinczująSmile

To tak na szybko,

Hej
_________________
Kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/RipsonarNews

The Truth Is Out There. Find and enjoy it. It was only us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie pomysł dobry ale...

Jest takie powiedzenie, jak wkraczasz do gry stajesz się celem.

Cytat:
"Ci, którzy odmówią współpracy z Antychrystem, będą wyszukiwani i zsyłani do obozów karnych.
Różne kolory oznaczają zróżnicowane stopnie surowości rygorów i prześladowań stosowanych wobec tych najbardziej niewygodnych dla sił Antychrysta".


Wystarczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemożliwe??? Dlaczego??? Chyba tylko ogranicza brak chęci realnego zaangażowania żeby coś zmienić. Jedni chcą robić/robią filmy, inni vlepki itp. Czy nie lepiej zrobić coś konkretnego??? Zintensyfikować/skumulować działania i to na polu oficjalnym???

Z Waszych wypowiedzi widze jeden widoczny wniosek: STRACH

Strach przed konsekwencjami. Dlatego do stowarzyszenia potrzebni są ludzie, którzy znają odpowiedź na pytanie: ile jestem w stanie poświęcić dla przyszłości.

Ja już znam odpowiedź. A Ty???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za. Moja propozycja na początek, "na rozgrzewkę" Wink jest taka by fundacja zajęła się zlecaniem tłumaczenia filmów anty-nwo i profesjonalnym ich przygotowaniem do dystrybucji (a więc tłoczenie, okładki, kolportaż z np. NEXUSem), oczywiście wszystko legalnie a więc za zgodą ich autorów. Nie jest to specjalnie trudne, więc dalibyśmy sobie z tym radę. Jedyny problem jaki widzę, to rejestracja tego i kasa. Aby zarejestrować, trzeba mieć określoną ilość członków (kto wie ilu?), napisać statut, powołać władze, i zarejestrować w sądzie. A problem widzę w tym, czy znajdą się chętni działać publicznie z imienia i nazwiska. Very Happy Co do kasy, to wiadomo, aby mieć kasę na działanie, musi być sporo chętnych by regularnie płacić składki. Smile Zdaje się, że fundacja może sprzedawać anonimowe "cegiełki" więc darczyńcy o paranoicznych skłonnościach Wink nie muszą się ujawniać. Pytanie tylko czy znajdzie się wystarczająca ilość chętnych? I żeby nie narazić się na zarzuty o defraudację, wszystko musi być transparentne. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Stowarzyszenie musi mieć conajmniej 15 członków.

2. Oczywiście działania w pełni jawne z imienia i nazwiska(patrz post wyżej o strachu).

3. Fundusze można zdobywać w róznoraki sposób, np. zapraszając do współpracy/partnerstwa różne firmy(nie wszystkie duże firmy czy korporacje są w koalicji z NWO).

Osobiście jestem właścicielem agencji reklamowej w dwóch miastach. W zespole mam specjalistów od IT, WWW, grafików, ludzi od PR, eventów itp. Każdy z nas ma jakąś specjalizacje. Działajmy!!!

Niestety koniec limitu.

Zainteresowany: Co więc proponujesz??? Forum jest chyba jakimś początkiem, ponieważ nie znamy się osobiście. Obawiasz się ujawnienia??? Oczywiście sformuowanie anty jest tutaj tylko zobrazowaniem. Cele i statut stowarzyszenia byłyby przystosowane do naszej polskiej rzeczywistości, oczywiście wszystkie działania kierowałyby w jedną strone. NOT for NWO.

Do jutra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaczynajcie od dupy strony , że tak powiem .
Chcesz lemingom mówić o NWO to NWO powie to lemingom dosadniej .
Nie mówię żeby nic nie robić ale to wszystko co chcę (czy chcemy) zrobić trzeba przemyśleć z 500 razy i powiem szczerze że forum to jest najgorsze z możliwych rozwiazań żeby o wspólnych działaniach rozmawiać .
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, zniechęcajcie go, macie racje najlepiej nic nie robić.

Co do stowarzyszenia antyNWO, to nie jest dobry pomysł zaczynać od bycia "anty" dlatego że takie stowarzyszenie jest skazane na bycie zaszufladkowane jako "stowarzyszenie miłośników teorii spiskowych", jeszcze minie trochę czasu ale zamierzam zorganizować coś z prawdziwego zdarzenia, ale nie będzie anty- tylko pro-.
A póki co, wszelkie organizowanie popieram, uważam że nawet mała organizacja choćby internetowa która w zorganizowany sposób działała by na rzecz choćby uświadomienia ludzi jest dobrym pomysłem.
Nie prawdą jest, że "jak wkraczasz do gry stajesz się celem", przemyśl to co napisałeś revolution i pomyśl czy to w ogóle ma sens to całe powiedzenie.
Jeśli wkraczasz do gry, poprostu musisz grać lepiej niż dotychczasowi gracze by wygrać, jest to trudne ale nie niemożliwe.
Nie wszyscy odnajdą się w polityce i działalności politycznej, zwłaszcza "młodzi gniewni" będą mieli z tym problemy, polityka rządzi się swoimi prawami, które trzeba poznać.
Ale przecież, manifestować czy rozdawać ulotki może każdy.
Sądzę jednak, że jeśli czujesz się na siłach by coś zorganizować na poważnie i masz na to czas, kasę, nie-jednorazowy zapał oraz trochę zaufanych osób to zaczynaj działać, myślę że tutaj jest trochę osób które w tym Ci pomogą.
Niestety znajdzie się też garstka defetystów, jęczących "i tak ci się nic nie uda"
"po co coś organizować, i tak wyjdzie na to samo", "nwo was zabije", no i niestety właśnie ci defetyści wolą pierdzieć w stołek i jeszcze do tego zniechęcać innych do działania, piszę to byś nie myślał że rzucisz hasło "działajmy" i popłyniesz na fali entuzjazmu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obawiam sie że powiem komuś jak się nazywam i co robię ....ale istnieje zawsze jakieś ale.
Ilu ludzi zna się normalnie i wymieniło ze sobą kilka innych wiadomości niż tu na forum???
Skad wiesz ,ze wśród wszystkich zarejestrowanych nie ma kogoś , kto jest tylko po to żeby śledził Twój ruch i wspólne działanie?
Skąd wiesz że Bimi to nie kobieta??? (zrozum to dobrze Bimi) Wink
Jaką masz pewność że wszyscy zarejestrowani to normalni PRAWDOMÓWNI ludzie a nie zgrywusy i szczeniaki szpanujący przed kolegami w gimnazjum WIELKĄ WIEDZĄ o ciekawych sprawach jak np. 11 wrzesnia , historia różna różnista . Sory za takie podejście ale realnie trzeba zacząc weryfikację ,żeby ktoś nie powiedział My tu k..a jeszcze wrócimy z Olem Laughing Laughing Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze? Czy to w ogóle ma znaczenie? Mi się wydaje że nie. Czego się boisz? Kto Cię wyśledzi? Jak się boisz to się zabezpieczaj - używaj tora, pgp, ssl itp.
Nie wpadajmy w paranoję, obcy mi jest taki bezsensowny strach, trzeba puścić się na żywioł i działać, no ale to kwestia motywacji i charakteru, na pewno działanie nie jest opcją dla pięknoduchów...

Edit: No i jeszcze jedno. Co z tego że ktoś forum czyta dla szpanu czy jest nieprawdomówny, jaki to ma związek z działaniem itp? Sądzę że to co napisałeś jest irracjonalną bojaźliwością i mnożeniem przeszkód, bez obrazy, poprostu charakteryzuje to ludzi którym nie chce się działać i próbują w swoich oczach i oczach innych to usprawiedliwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się że działac trzeba i działam tylko tak może na forum (nawet PRAWDY) napisać każdy . (niestety)
BIMI prośba jest o weryfikację . Kto chce działać daje do Ciebie cynk i trzeba wtedy się ujawnić . Wchodzimy tak , czy nie.
No jak chcesz działać z avatarami. Nie wszyscy widzą z drugiej strony kompa człowieka .Większosc aktywnych działa i jak się siedzi w necie to widać .Robienie organizacji to poważniejsza sprawa niż wpisy pod artykułami na onet czy wp.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na początek zachęcałbym raczej właśnie do tego żeby zorganizować wpisy pod artykułami na onet czy wp, o odpowiedniej treści, to właśnie jest ogromne narzędzie uświadamiające - taka wspólna akcja aby pod każdym artem znalazły się odpowiednie komentarze, zaczynajmy od małych rzeczy później przechodźmy stopniowo do coraz większych, nie porywajmy się z motyką na słońce, nie od razu Kraków zbudowano, taka akcja komentarzowa na wp i onecie według mnie jest jedną z lepszych rzeczy którą na chwilę obecną w internecie można robić, jednocześnie poprzez zorganizowane akcje poznacie się w internecie, na gg, a może później w realu i dzięki temu będziecie mogli później wykonywać dużo bardziej skomplikowane akcje, przede wszystkim: nic na siłę, nic poprzez "danie cynku" i przymusowe ujawnienie - to jest zły pomysł, ja bym raczej był za tym by tworzyć pomiędzy wspólnie działającymi użytkownikami naturalne więzi przyjacielskie, nieprzymusowe dzięki którym nawiążą się relacje, które znacznie ułatwią działalność i scementują "wspołnotę" działających...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak .Zły pomysł jest powiedzenie : nazywam się roch kowalski a to moja pani kowalska.
I dlaczego piszesz : bedziecie mogli . Ty nie ? Widzisz . Takie pisanie różni sie od mówienia bo nie słyszysz intonacji , akcentu i t d , i t p. Jedno z forum lokalnych na którym się "udzielam" też zaczęło kierować sie zasadą że forum jest ogólne a wiadomości newsy i działania idą tylko podczas spotkań albo mailami. To jest tylko forum lokalne i grupka (mała) chcąca zmienić komunistę burmistrza i sługusów radnych. bez korzyści dla siebie wprost tylko posrednio.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie w to nie mieszajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowany:
Dlaczego? Piszę "będziecie" bo dotyczy to osób które jeszcze nie działają, tymczasem ja już działam, w takim zakresie jaki narazie jest możliwy (wykop, komentarze wp/onet itp) oraz innym...
Poza tym, raczej zwracam się do num3ra - który wyszedł z propozycją zorganizowania czegoś, a że nie organizuję tego razem z nim to nie piszę "będziemy" tylko "będziecie". Logiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit ma rację.

Inicjatywa dobra warto próbować aaranżować programy, wywiady, dyskusje. Trzeba stworzyć grupę ekspertów. Ale najpierw trzeba zarejestrować.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Przepraszam . Lepiej spierać się o konkrety niż o pierdoły . Przepraszam .
Działajmy tak jak kto może i umie .Jak chce sie nauczyć niech czyta forum SmileSmileSmile
pozdrawiam
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 18 Gru '08   Temat postu: Pomysł dobry, kto zrealizuje? Odpowiedz z cytatem

Idea jest naprawdę warta zachodu. Jeżeli założymy TERAZ, to:
1% z podatku każdy z nas będzie mógł przekazać na naszą fundację.
Za tym idzie pieniądz może niewielki, ale wystarczy na:
-zrobienie płyt prawdy
-wynajęcie prywatnego serwera
-zorganizowanie konferencji czy wygłoszenie referatów - małe tournee po szkołąch i uczelniach
-można uderzyć jako organizacja do klubów parlamentarnych, do TV, do biura poselskiego, do samego prezydenta. Można na jamiś spotkaniu przyprzeć do muru panatuskową ekipę, udającą, że traktat lizboński jest okej...
-można skupić wokół siebie ludzi, którzy też dązą do PRAWDY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 18 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o i to mi się podoba - pomimo że masz nick Cham widać że myślisz mądrze Wink , właśnie taki konkretny plan jest potrzebny, łatwy do zrealizowania na początek, realny i jak najbardziej rozsądny.
Ja bym stawiał też na to aby każdy w swoim środowisku stworzył takie małe towarzystwo - w sensie osób chcących działać i później te towarzystwa połączyć w ogólnopolskie "towarzycho działających", wówczas każda z tych grup lokalnych dzieliła by się celami z innymi grupami z innych miejsc Polski.
Czyli tworzyć lokalne grupy osób zainteresowanych zmianą rzeczywistości i współpracować z podobnymi grupkami z innych regionów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 18 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie grupy już istnieją (wiem z własnego doświadczenia). Problem w tym żeby się zorganizować, taka fundacja czy stowarzyszenie to bardzo dobry pomysł.

num3r poprosze o maila


EDIT

Każdy, kto mógłby w jakikolwiek sposób wspomóc mające powstać stowarzyszenie, proszony jest o kontakt.

Prawda Dla Przyszłości

PrawdaDP@gmail.com
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jes123




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też już od dłuższego czasu myślałem o takiej inicjatywie - aby powołać do zycia organizację - uwa absolutnie za takim pomysłem - rozmawiałem wstepnie z moimi znajmymi (jakieś 2 miechy temu) i niestety tylko ok 10-15% rozumiała o czym mówie - niestety przez reszte zostałem posądzony o sekciarstwo Wink. Ale moge pochwalić się że otworzyłem 4 umysły - zobaczymy na jak długo będą otwarte.

Ostatnio od znajomego dostałem takiego linka:
http://niepoprawni.pl/blog/80/jak-zmanipulowano-wybory-2007-roku
podobnie warto zacząć - uczmy się od najlepszych i działajmy !!!

Ja tez jestem grafikiem - jednoosobowa firma - wpółpracuje z 2 agencjami reklamy oraz drukarniami - mój sąsiad jest dyrektorem małego radia (jeszcze z nim na ten temat nie rozmawiałem) - ale myślę że znalazłby kilka minut na antenie aby zrobić mała audycję o takiej organizacji.

ps. uważam że organizacja powinna zająć się głównie problemami polski - i walce z NWO w polsce i ostatecznie pokazać innnym krajom drogi i sposoby walki z NWO!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasza akcja nie ma sensu. I tak będziecie zaczipowani ( RTFD). Staniecie się zakładnikami własnego umysłu. To jest nieuniknione. Właśnie pokazujecie ( poprzez takie akcje ) jakimi jeteście łatwymi kąskami dla " mocodawców " Nowego Porządku Świata. Prędzej, czy później jak ( nie daj Boże ! ) wasza akcja stanie się ogólnopolska skonfiskują wasze kompy a wtedy już nikt wam nie pomoże. Exclamation Przez wasze posty przenika nieunikniona zawiść o Nowy Porządek Świata. A normalnie myślący człowiek popiera Nowy Porządek Świata, żywnośc zostanie zmodyfikowana ( przez co zdrowsza ), będziemy kontrolowani 24 h na dobe ( spadnie liczba przestępstw, napaści, gwałtów, itd ), wszystkie klasy społeczne zostaną zrównane do określonego, wspólnego poziomu.
Obawiacie się Nowego Porządku Świata, bo jesteście pospolici i nie potraficie samodzielnie myśleć. ( myślą za was inni ). Nowy Porządek Świata nie jest żadnym spiskiem Antychrysta. Tak to prawda, iluminaci to chora, globalna, żydo-masońsko - syjonistyczna sekta o cechach megalomańskich i egocentrycznych, ale wy na to nic nie poradzicie. Ci ludzie i tak i tak wdrożą NWO. Wy jesteście szarymi owcami i powinniście się ich słuchać. Może wtedy zrozumiecie, że Nowy Porządek Świata jest dla świata potrzebny. Żyjemy przecież w tak neprzyjaznym dla rozwoju świecie. Ludzie chcą zmian ( ludzie którzy są inteligentni i myślą przyszłościowo ). Ludzie, którzy się kiszą we własnym sosie i są częścią systemu " matrix " będą usilnie bronić własnego " terytorium ".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 19 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88

A dlaczego mamy nie dzielić się naszą wiedzą z innymi ludźmi, to jeden z głównych celów - informowanie.

Dlaczego jedynym argumentem przeciwko jaki ktoś potrafił wskazać jest konfiskowanie komputerów? I kto tu sie boi?

Kto tu mówi o antychryście? Mam nadzieję, że stowarzyszenie nie będzie zajmowało się takimi rzeczami.

Trzeba wykazać się na racjonalnym polu, poprzez argumenty zrozumiałe dla wszystkich.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 19 Gru '08   Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Numer - ja też jestem za a nawet przeciw (mam nadzieję, że nie będzie jak z Solidarnością, której w końcu wsadzili Bolka na szczyt) założeniu takiej fundacji.

Myślę, że w sumie 15 osób znajdzie się bez problemu, więc ... działajmy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stowarzyszenie/fundacja antyNWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile