W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Georgia Guidestones get a Makeover  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1134
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 14 Gru '08   Temat postu: Georgia Guidestones get a Makeover Odpowiedz z cytatem

Georgia Guidestones get a Makeover

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wandalizm

GG nie są dziełem globalistów, wystarczy wczytać się w zawarty przekaż:

*Utrzymujcie populację poniżej 500 mln w trwałej równowadze z przyrodą.
*Zarządzajcie mądrze reprodukcją - wzmacniając sprawność i zróżnicowanie.
*Zjednoczcie ludzkość nowym, żywym językiem.
*Obchodźcie się ze swą pasją, wiarą, tradycją i całością rzeczy ze spokojem rozumu.
*Chrońcie ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami.
*Pozwólcie rządzić się każdemu narodowi rozwiązując zewnętrzne kłótnie w sądzie międzynarodowym.
*Unikajcie niepotrzebnych praw i bezużytecznych urzędników.
*Równoważcie prawa jednostki z obowiązkami wobec społeczeństwa.
*Ceńcie prawdę, piękno, miłość, poszukiwanie harmonii z Nieskończonością.
*Nie bądźcie rakiem na Ziemi - pozostawcie miejsce dla natury, pozostawcie miejsce dla natury.

brzmi to jak przesłanie od obcej cywilizacji bardziej...

do tego cała masa odniesień astronomicznych niczym w Stonehenge...
http://www.playback.pl/numer18/pibi/terr.....tones.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Wymordujemy 90% populacji
2. Reszcie wszczepimy chipy RFID i pozamykamy w obozach koncentracyjnych
3. Mycie zębów zapobiega próchnicy
4. Wszystkich wysterylizujemy
5. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

Ojej! To musi być przesłanie od Królewny Śnieżki!

Laughing

Voltar... ty tak na poważnie? Wierzysz w to co piszesz? "Obca cywilizacja"?

I co? Jak spełnimy "życzenia" tej "obcej cywilizacji" to przylecą do nas w 2012 roku i dadzą nam paciorki i będziemy żyli długo i szczęśliwie?
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli dla ciebie
*Utrzymujcie populację poniżej 500 mln w trwałej równowadze z przyrodą.
oznacza wymordowanie 90% populacji to gratulacje

Rozumiem, że
*Unikajcie niepotrzebnych praw i bezużytecznych urzędników.
oznacza wymordowanie wszystkich niepotrzebnych urzędników Laughing

to jest przekaz związany z rozwojem zrównoważonym i ekologią a nie mordowaniem ludzi...
ograniczenie przyrostu populacji następuje samo z siebie wraz ze wzrostem zamożności społeczeństw, ale jak wiadomo wszędzie tkwią SPISKI i NWO specjalnie sobie postawiło taki pomniczek... taaa...

poza tym nie można wykluczyć sytuacji, że po prostu brakuje jednego zera, na tym monumencie jest więcej literówek

to powiedz mi jaki jest sens stawiania takiej budowli w 8 językach i kto za tym stoi, pewnie Jezuici Laughing

Rok 2012 - co ma piernik do wiatraka? To tak jakby teorie wyburzenia WTC ośmieszać hologramami i piłą z kosmosu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są postulaty kolektywistów. To BORG w najczystszej postaci. chyba nie ma sensu bym robił Ci wykład na temat tego czym kończy się kolektywizm. Te hasła brzmią bardzo niewinnie ale GWARANTUJĘ Ci, że nie chcesz zafundować swoim dzieciom przyszłości zbudowanej przez ludzi którzy je kazali wykłóć. Dlaczego jestem tego taki pewien? Dlaczego jestem takim pesymistą?
Hmmm.... zastanówmy się... jak to było w przeszłości... kończyło się to... zawsze tak samo... ZAWSZE BEZ WYJĄTKÓW. A teraz ma się stać nagle cud i zamiast wojny, rzezi, głodu, obozów koncentracyjnych, prześladowań... przylecą Marsjanie i zapanuje "harmonia"? Chyba żyjemy na różnych planetach.

Kolektywista prowadzi Cię do baraku. Na drzwiach wejściowych napisane jest "prysznic". Jeżeli się jednak pofatygujesz i zajrzysz na drugą stronę budynku dowiesz się że tylnymi drzwiami regularnie wyjeżdżają zwłoki. I taki proces powtarza się od tysięcy lat. Za każdym razem kolektywista zapewniał, nowych klientów, że "teraz się wszystko zmieniło, teraz to zupełnie inne czasy". Z Tobą nie jest inaczej. Wierzysz, że jak Ty tam wejdziesz to jakimś cudem będzie inaczej. Będzie ciepły prysznic, pachnące mydełko i mięciutki ręczniczek...

Gdyby od tej naiwności zależała tylko Twoja przyszłość to w ogóle bym z Tobą nie polemizował. Zwracam Ci jednak uwagę, że w kolejce do "baraku" nie będziesz stał sam. Staniesz tam ze swoją rodziną, znajomymi... ze swoim dzieckiem. Zaryzykujesz? Pytam się poważnie. Czy jesteś w stanie założyć się o życie swojego dziecka o to, że za tymi drzwiami na prawdę jest prysznic a nie komora gazowa?

Do tego właśnie sprowadza się interpretacja listy przykazań spisanych na GGS. Zinterpretuj ją źle a konsekwencje będą bezwzględne. Historia ludzkości to jedna długa brutalna lekcja sprowadzająca się do tezy (wybacz, że muszę Cię rozczarować) "ŻYCIE TO NIE JEST BAJKA!"
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JackBlood napisał:
To są postulaty kolektywistów. To BORG w najczystszej postaci. chyba nie ma sensu bym robił Ci wykład na temat tego czym kończy się kolektywizm. Te hasła brzmią bardzo niewinnie ale GWARANTUJĘ Ci, że nie chcesz zafundować swoim dzieciom przyszłości zbudowanej przez ludzi którzy je kazali wykłóć. Dlaczego jestem tego taki pewien? Dlaczego jestem takim pesymistą?
Hmmm.... zastanówmy się... jak to było w przeszłości... kończyło się to... zawsze tak samo... ZAWSZE BEZ WYJĄTKÓW.

Kończyło się tak jak chcieli ci, którzy tym kierowali.

JackBlood napisał:
A teraz ma się stać nagle cud i zamiast wojny, rzezi, głodu, obozów koncentracyjnych, prześladowań... przylecą Marsjanie i zapanuje "harmonia"? Chyba żyjemy na różnych planetach.

Myślę, że nikt nie stworzy nam lepszego życia oprócz nas samych, globaliści na pewno tego nie zrobią bo to oni stoją za wojnami, głodem itp.

JackBlood napisał:
Kolektywista prowadzi Cię do baraku. Na drzwiach wejściowych napisane jest "prysznic". Jeżeli się jednak pofatygujesz i zajrzysz na drugą stronę budynku dowiesz się że tylnymi drzwiami regularnie wyjeżdżają zwłoki. I taki proces powtarza się od tysięcy lat. Za każdym razem kolektywista zapewniał, nowych klientów, że "teraz się wszystko zmieniło, teraz to zupełnie inne czasy". Z Tobą nie jest inaczej. Wierzysz, że jak Ty tam wejdziesz to jakimś cudem będzie inaczej. Będzie ciepły prysznic, pachnące mydełko i mięciutki ręczniczek...

Masz naprawdę czarne myśli - przecież to ty możesz być kolektywistą, który Cię wprowadzi do "baraku" jak to nazwałeś.

JackBlood napisał:
Gdyby od tej naiwności zależała tylko Twoja przyszłość to w ogóle bym z Tobą nie polemizował. Zwracam Ci jednak uwagę, że w kolejce do "baraku" nie będziesz stał sam. Staniesz tam ze swoją rodziną, znajomymi... ze swoim dzieckiem. Zaryzykujesz? Pytam się poważnie. Czy jesteś w stanie założyć się o życie swojego dziecka o to, że za tymi drzwiami na prawdę jest prysznic a nie komora gazowa?

Ty w nowym prządku świata sam tam wejdziesz nawet nie wiedząc o tym i zachwalając go jeszcze wielu znajomym.

JackBlood napisał:
Do tego właśnie sprowadza się interpretacja listy przykazań spisanych na GGS. Zinterpretuj ją źle a konsekwencje będą bezwzględne. Historia ludzkości to jedna długa brutalna lekcja sprowadzająca się do tezy (wybacz, że muszę Cię rozczarować) "ŻYCIE TO NIE JEST BAJKA!"

Życie to jest bajka, tylko nie Ty ją piszesz, Ty w niej tylko występujesz. Możesz to zmienić.
Pozdrowienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fred. Przyznam się, że nie potrafię zinterpretować twoich komentarzy. Masz coś chyba na myśli ale w procesie komunikacji ta myśl gdzieś się zapodziała w natłoku ogólnikowych (żeby nie powiedzieć pustych) frazesów.

"Kończyło się tak jak chcieli ci, którzy tym kierowali. "
"Myślę, że nikt nie stworzy nam lepszego życia oprócz nas samych, globaliści na pewno tego nie zrobią bo to oni stoją za wojnami, głodem itp."
"Ty w nowym prządku świata sam tam wejdziesz nawet nie wiedząc o tym i zachwalając go jeszcze wielu znajomym."
"Życie to jest bajka, tylko nie Ty ją piszesz, Ty w niej tylko występujesz. Możesz to zmienić.
Pozdrowienia."

Zrozumiałem tyle, że starasz się mnie oświecić kto stoi za zorganizowaniem wojen itp, że to ja jestem kolektywistą i chce ludzi wepchnąć do NWO oraz, że ja mogę to zmienić...

... Rolling Eyes
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie próbuję absolutnie Cię oświecać, w żadnym z tematów.
Jednak Twój pesymizm co do działania kolektywnego trochę mnie przeraża.

Twoje komentarze wskazują na to, że nie widzisz możliwości wspólnego działania by osiągnąć sukces.
Jeżeli nie, to co "wyścig szczurów" i rywalizacja? Przecież to też już było i na tym opiera się dzisiejszy konsumpcyjny styl życia.

Nie wiem, może nie rozumiemy się bo rzeczywiście żyjemy na innych planetach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
GG nie są dziełem globalistów


Cytat:

brzmi to jak przesłanie od obcej cywilizacji bardziej...


Cytat:
*Utrzymujcie populację poniżej 500 mln w trwałej równowadze z przyrodą.


zgadza sie, zmniejszcie populacje do 500mln to przylecimy i pokazemy wam gdzie jest wasze miejsce Laughing

powinno sie tam wjechac spychaczem i zrownac to miejsce z ziemia, sama idea 500mln populacji moze byc dzwignia dla jakiegos szalenca, przypomnij sobie o Hitlerze i jego obsesji na punkcie darwinizmu; mordowaniu chorych i starcow w imie utrzymania czystosci rasowej ( to jeszcze przed wojna) w koncu darwinizm to tez idea Rolling Eyes
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To są postulaty kolektywistów. To BORG w najczystszej postaci.


To nie są postulaty kolektywistów. To po prostu TOBIE wydaje się, że to są postulaty kolektywistów, tak jak w słynnym filmiku z Wałęsą gdzie 30 osób słyszy coś innego niż 10 innych. I tyle w tym temacie, nie mam zamiaru przerzucać się argumentami z osobami dla których czarne jest białe a białe czarne.

Powiedz mi od kiedy Kolektywiści tworzą monument zdradzający zaawansowaną wiedzę astronomiczną? Stonehenge też zbudował wstrętny NWO i Kolektywiści? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Cytat:
To są postulaty kolektywistów. To BORG w najczystszej postaci.


To nie są postulaty kolektywistów. To po prostu TOBIE wydaje się, że to są postulaty kolektywistów, tak jak w słynnym filmiku z Wałęsą gdzie 30 osób słyszy coś innego niż 10 innych. I tyle w tym temacie, nie mam zamiaru przerzucać się argumentami z osobami dla których czarne jest białe a białe czarne.

akurat z filmikiem z wałęsą to trafiłeś jak kulą w płot. Smile
on naprawdę mówi "nie....".
dam sobie za to uciąć rękę. ba - nawet i głowę Laughing
zdumiewa mnie że po dziś dzień słyszysz tam "w chuja.."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepszym sposobem na to aby dowiedziec sie kto nakazal postawic te monumenty jest wyslanie tam kilku żuli z naszego kraju zeby tam troche rozpierdol zrobili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już ktoś to zrobił tyle, że to i tak absolutnie NICZEGO nie zmieni.

Nawet odrestaurują zapewne za pieniądze podatników oczywiście.

http://need2know.eu/?p=1641
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nie wydaje Voltar. Ja stawiam taką tezę, a argumentami są fakty historyczne, sytuacja obecna (celowo pogłębiany kryzys) oraz plan Nowego Porządku Świata który jak wiesz przewiduje rzeczywistość bliższą literaturze Orwella, niż Braci Grimm.
Zupełnie nie rozumiem jak mając na uwadze miniony wiek oraz obecną sytuację geopolityczną i ekonomiczna można pozwalać sobie na taką naiwność ("przesłanie od innej cywilizacji"). Rozumiem gdybyśmy żyli przed I i II Wojną Światową lub gdzieś głęboko w lasach Amazonii oderwani od rzeczywistości i krwawej historii. Nie miał byś podstaw by podejrzewać, że za pięknie brzmiącymi hasłami:

*Utrzymujcie populację poniżej 500 mln w trwałej równowadze z przyrodą.
*Zarządzajcie mądrze reprodukcją - wzmacniając sprawność i zróżnicowanie.
*Równoważcie prawa jednostki z obowiązkami wobec społeczeństwa.
*Nie bądźcie rakiem na Ziemi - pozostawcie miejsce dla natury, pozostawcie miejsce dla natury.

kryje się rząd światowy ze chipami RFID, szwadronami śmierci, sterylizacją kobiet, obozami koncentracyjnymi itd. To by była niezdrowa paranoja. Po tym jednak co zafundowały ludzkości elity w XX wieku, po 9/11, po tym co teraz się dzieje w finansach międzynarodowych... symptomem choroby psychicznej jest brak paranoi.

Znasz moją tezę i argumenty. Przedstaw mi teraz swoje.
Kto więc Twoim zdaniem postawił ten pomnik i co się kryje za tymi hasłami?


PS. Czy twórcy rewolucji bolszewickiej i francuskiej szli do boju z hasłami
"zafundujemy prostym ludziom rzeź, okrucieństwa, biedę, terror jakiego jeszcze nie widzieli na oczy"?
Czy może coś bliżej:
"Ceńcie prawdę, piękno, miłość, poszukiwanie harmonii z Nieskończonością."
To oczywiście pytanie retoryczne.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest: JESUS WILL BEAT U SATANIST Smile

nienie, ja się pod wandalizmem pomników nie podpisuję.
przecież to tylko jakiś pomnik. jakie by tam nie były - ktoś sobie postawił to niech se ma, modli się czy co tam chce... co za różnica?
co innego jebnąć fajnego taga na samolocie zaparkowanym pod ścisłą ochroną... Smile

wbrew fanatycznemu ateizmowi jestem za wolnością wyznania. Laughing a napierdalaniem czerwonym sprayem po pomnikach to jest jednak chamówa. nota bene chamówa stawiająca ruch anty nwo w bardzo złym świetle Smile (jakby to miało dla nas znaczenie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast niszczyć pomnik mogli by ludziska się spiąć i obok niego postawić inny pomnik w formie wystawy przedstawiający ludzi i organizacje którzy stoją za jego powstaniem, ich dotychczasowe dokonania oraz co zmierzają osiągnąć machając przed ludźmi tymi pięknie brzmiącymi hasłami.
Taka forma protestu odmieniła by poglądy przynajmniej jednego zwiedzającego na 100.
Ale to pogląd starego spierdziałego pryka, może w czasach dzieci MTV dobry PR = solidna demolka... Dobrzy by jednak było, żeby w końcu ktoś zrobił dochodzenie i wyjaśnił kto wpadł na pomysł stworzenia tego czegoś, kto wydał dyspozycje realizacji i kto za to zapłacił. Znacznie łatwiej można by było zinterpretować te słodko pierdzące zdania.

PS. Może przemawia przeze mnie brak doświadczenia, ale na "fax" od Marsjan mi to nie wygląda. To bardziej w stylu listu do Św. Mikołaja od bywalców Bohemian Grove.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że ten pomnik nic nie znaczy, ze niczego się nie dowiemy dochodząc do tego kto go wybudował.
nie żebym zniechęcał do poszukiwań Smile

prosiłbym tylko nie demolować pomników w moim imieniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będę się kłócił, bo sprawdzałem na innym kompie i razem z kumplami i wszyscy słyszymy "ch..." Smile być może to wina śląskiego powietrza Very Happy

Cytat:
Dobrzy by jednak było, żeby w końcu ktoś zrobił dochodzenie i wyjaśnił kto wpadł na pomysł stworzenia tego czegoś, kto wydał dyspozycje realizacji i kto za to zapłacił


pisałem o tym w moim artykule. pomnik miał dodatkowo zawierać zewnętrzny krąg z kilkudziesięcioma dalszymi, mniejszymi tablicami w mniej ważnych językach, ale brakło środków finansowych, bo jak wiadomo NWO ma puste kieszenie...

jak dla mnie to dzieło wynikające z prywatnej inicjatywy, coś jak Koralowy Zamek na florydzie... ten JESUS WILL BEAT SATANISTS doprawdy rozbraja. Georgia Guidestones traktowane są jako dzieło masonów/szatanistów/okultystów głównie na nawiedzonych, protestanckich stronach

poza tym śmieszy mnie trochę ta gadka o tym, że "nadciąga NWO, ojej, ojej!" - NWO JUŻ DAWNO nadciągnął... od dawna jest realizowany i żadne pomniki nie są mu potrzebne, bo jakby na to nie patrzeć 5 mld ludzi łatwiej obrabiać z pieniędzy niż 500 mln, tak więc przesłanie jest raczej ANTY NWO, jak można być tak ślepym by przez pryzmat "500 mln" widzieć tylko zagładę, a to co sensowne "to tylko do zmyłki"

te "10 przykazań racjonalizmu" to miało być przesłanie dla ludzkości po holokauście atomowym w wyniku wojny USA z ZSRR...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Georgia Guidestones get a Makeover
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile