W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sherlock Holmes Guya Ritchiego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2190
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 01 Sty '10   Temat postu: Sherlock Holmes Guya Ritchiego Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zaliczyłem pokaz przedpremierowy Sherlocka Holmesa, fantastyczne kino w stylu znanym z pierwszych filmów (Przekręt, Porachunki), polecam

To co mnie zaskoczyło, to główny antagonista - Zakon Czterech Porządków (Temple of Four Orders) od kilkuset lat rządzący potajemnie Wielką Brytanią i próbujący wprowadzić... tak, zgadliście... New Order for the World! Oczywiście pod godłem Wszystkowidzącej Piramidy... To już się staje nachalne! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 01 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot dalszy proces maskowania rzeczywistości fikcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 04 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu modne jest ostatnio na tyle szukanie tych symboli w filmach, że reżyserowie celowo umieszczają je tam, aby przywabić poszukiwaczy spisków? Jakbym miał nakręcić jakiś film, sam bym tam wrzucił piramidę z okiem i, a główny bohater by mieszkał pod adresem New World 9/11, zawsze może więcej osób dzięki temu by o filmie usłyszało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:54, 17 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem ten film właśnie przed kilkoma minutami i podziele się swoimi spostrzeżeniami Smile
Fabuła jak przystało sensacyjna. Bystrość i spostrzegawczość Sherlocka rodem z kosmosu, no cóż taka jego rola Wink
Jednakże ,iż tło wszystkich wydarzeń kręci się wokół TECHNOLOGII która jest oparta na wiedzy. Pojawiło się stwierdzenie ,że strach jest tym dzięki czemu można kierować ludźmi- słabymi jednostkami i z tym niestety się trzeba zgodzić- ludzie szukają lidera za którym podążą -tak jest prościej, wygodniej, nie trzeba się bezpośrednio angażować- wykonywać polecenia bez własnego ustosunkowania,taki już jest ten świat, robisz coś dlatego, że ktoś Ci kazał. Pracujesz, nie dlatego ,że musisz ale dlatego ,że musisz zarabiać pieniądze by żyć a poziom tego życia zależny od tego jak bardzo będziesz wstanie mógł zarabiać pieniądze, ale odbiegłem od tematu Wink
Jeszcze pojawiło sie kilka symbolów.Kość woła nie wiem co oznacza jednakże w filmie Stanleya Kubrika " Odyseja Kosmiczna" pojawia się motyw w pierwszej scenie motyw wołu upadającego na ziemię (dalej nie rozumiem tego motywu Smile )
Kolejna kwestia. Gdy Sherlock inicjuje rytuał starożytnych i opowiada to swoim przyjaciołom używa ciekawego stwierdzenia
" W swojej podróży dotarłem o wiele | bardziej w głąb króliczej nory niż zamierzałem."
Pojawiło się troszkę motywów piramidy

Macie jakieś swoje spostrzeżenia?
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NDNS




Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 17 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://vigilantcitizen.com/?p=3230
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 17 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

film jest genialny tyle żeby to dostrzec trzeba uważnie śledzić dialogi bo wbrew pozorom jest to film demaskatorski. zreszta tak jak pisał aro_klb zwracajcie uwagi na to co mówią a nie na fabułę i efekty:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sherlock Holmes Guya Ritchiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile