W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Hejal Bobik Uta Hano  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4599
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 11 Gru '08   Temat postu: Hejal Bobik Uta Hano Odpowiedz z cytatem

Witam nie wiedziałem do jakiej kategorii dołączyć ten post, wiec umieszczę go tutaj...
Confused

Czy spotkaliście się z informacjami na temat osoby "Hejal Bobik Uta Hano", osoba ta uważa, że jest kosmitą, o dziwo, jako rejon swojego działania "wybrał" Polskę. Więcej informacji na temat tej osoby http://kosmita.wolne-media.h2.pl/.
Czy czytaliście jego książkę pt. "Wszystko jest wibracją" umieszczona jest bezpłatnie na stronie wolne-media.h2.pl, a dokładnie tutaj http://www.wolne-media.yoyo.pl/saleinji.jpg.
Jeśli ktoś czytał książkę, lub przeglądał, co sadzi na temat informacji zawartych w niej?

Moim zdaniem trochę sensownie (sądzicie, że to propaganda lub manipulacja jakiej osoby?), ale nie zgodzę się głownie z jednym z prawem karmy (chyba, że ja się mylę), że prawo karmy działa tylko na Nas ludzi...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie. nie spotkałem się z informacją o takiej osobie.
ale spotkałem wiele osób które miały o wiele bardziej nawalone w baniach.

normalni ludzie powinni się wstydzić wygadywać takie bzdury. normalni w sensie ze np. nie-geje Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie. nie spotkałem się z informacją o takiej osobie.


Czyli wymysł, to kolejny dowód, że najważniejsze słuchać siebie samego i selekcjonować różnego typu informacje... najdziwniejsze ze portal wolne-media proponuje przeczytać jego książkę...

Bimi tak z ciekawości przeglądnij sobie książkę, jest w pdf-ie, są tam poruszane rożne kwestie (GMO i nowy porządek świata), więc dlatego się pytałem, czy coś wam wiadomo na ten temat... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic mi nie wiadomo.

mimo to nie interesują mnie ludzie podający się za kosmitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nic mi nie wiadomo.

mimo to nie interesują mnie ludzie podający się za kosmitów.


Ok jasne... Miło, że przynajmniej odpowiedziałeś na mój wątek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj się.
jestem pewien że na tym forum znajdzie się wielu pasjonatów tego tematu. niestety Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie przejmuj się.
jestem pewien że na tym forum znajdzie się wielu pasjonatów tego tematu.


Zapewne... W cywilizacje pozaziemskie wierzę, ale nie wierze w kosmitę który głosi mi prawo karmy Razz

Pozdrawiam i już nie zamęczam Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądnąłem i zajefajny kawałek o nosie i katarze przeczytałem i dziękuję Smile Smile Smile
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Przeglądnąłem i zajefajny kawałek o nosie i katarze przeczytałem i dziękuję Smile Smile Smile


W sumie cała ta książka jest napisana w ciekawy sposób, ciekawi mnie czy coś w tym jest, czy to może kolejna prowokacja, manipulacja lub wymysł. jako lektura ok, ale wiadomo, nie można niczego brać od razu do serca...

PS Ona tam później wyjaśnia jak trafił te tego ciała,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w UFO w ogóle, ale książka jest ciekawa, napisana humorystycznie i zawiera wiele prawdy z "naszych obszarów", prawo karmy według mnie jest jak najbardziej realne, ogólnie książkę polecam traktować z humorem, nie na poważnie to będzie od razu łatwiej ją czytać, wyraźnie osoba która ją pisała miała zdolności artystyczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
Nie wierzę w UFO w ogóle, ale książka jest ciekawa, napisana humorystycznie i zawiera wiele prawdy z "naszych obszarów", prawo karmy według mnie jest jak najbardziej realne, ogólnie książkę polecam traktować z humorem, nie na poważnie to będzie od razu łatwiej się czytać, wyraźnie osoba która ją pisała miała zdolności artystyczne...


Dziękuję bardzo za opinię Very Happy

PS tak dla sprostowania, wierze w obcych, ale nie ma to związku z autorem książki... A co do prawa karmy owszem wg mnie karma istnieje, ale wszędzie nie tylko na ziemi Razz ( nie ma związku tylko z ludźmi)

"dunkelheit" dziękuje za ciekawą odpowiedz, "prawie" (rożni nas tylko wiara w UFO) całkowicie się zgadzam zwłaszcza z tym, że "osoba która ją pisała miała zdolności artystyczne..." Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje może nawet napisać na samym końcu jak sie znalazł czy znalazła na Ziemi,ale to do tego momentu świadczy ze to bajka. Skoro na początku jest napisane samymi uogólnieniami typu :"ktoś rzucił hasło że ..." ble ble ble . Skoro są tacy pomocni to nie wiedzieli że mamy dwie (w nosie) dziurki a wiedzą że muszą nam pomóc.( około 50 osób ich jest) . Czyste opowiadanie s-f zamiast wypracowania na j. polski w klasie 2 gimnazjum Smile Smile
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pazuzu




Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam, ze Hejal Bobik Uta Hano jest kosmita. lecielismy razem w promie miedzygalaktycznym i opowiedzial mi swoja historie gdyz bylo duzo czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bobik z tego co widze kopiuje na żywca teksty z książek o kosmitach i wlepia tam jako wpisy. Jakie są jego intencje? Może chce dobrze? A cholera nie wiem.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:41, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pazuzu napisał:
potwierdzam, ze Hejal Bobik Uta Hano jest kosmita. lecielismy razem w promie miedzygalaktycznym i opowiedzial mi swoja historie gdyz bylo duzo czasu.


I je, takiej odpowiedzi własne chciałem, dzięki teraz wiem, że to prawda.... Zmieniłeś moje życie...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@agent70 zastanawia mnie poco w ogóle ten temat założyłeś,
chciałeś wnieść coś cennego do forum, tylko jesteś za miękki, aby podtrzymać swoje tezy, czy po prostu się ponabijać lub ponabijać posty. Podszedłeś do tematu niezwykle żywo odpowiadając praktycznie na każdy post, a potem całość zbagatelizowałeś.
Więc się pytam jaki był cel tego, że założyłeś ten temat?

Przy dzisiejszym stopniu ludzkiej ignorancji przy takim temacie pewnie i ja muszę dodać stopkę potwierdzająca, że jestem normalny i nie odstaje od reszty. Oto i ona

Oczywiście nie wierze w to co w tej książce jest napisane, ponieważ wszystko na temat ziemia kosmici zostało już wytłumaczone, a poza tym to oni nie istnieją.

Niezwykle cenną cechą charakteru jest posiadać własne zdanie.
Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami. — Jonathan D\avi
W życiu nie można być niczego pewnym ponieważ miarą tego co uważasz za pewniaki są tylko prawdopodobieństwa, zbudowane na autorytetach w postaci rodziny, szkoły, mediów i znajomych, a prawdopodobieństwo wpajane nam przez autorytet za młodu staje się dla nas pewniakiem. Na tej samej zasadzie tv wychowuje nas na ignorantów, którym pojawia się szeroki banan na twarzy na samą myśl, że ktoś może mieć odmienne zdanie dla naszych pewników.
Już dawno temu przestałem twierdzić, że coś jest niemożliwe, dla mnie są tylko prawdopodobieństwa podpierane informacjami autorytarnymi.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 16 Gru '08   Temat postu: Re: Hejal Bobik Uta Hano Odpowiedz z cytatem

agent70 napisał:
Witam nie wiedziałem do jakiej kategorii dołączyć ten post, wiec umieszczę go tutaj...
Confused

Czy spotkaliście się z informacjami na temat osoby "Hejal Bobik Uta Hano", osoba ta uważa, że jest kosmitą, o dziwo, jako rejon swojego działania "wybrał" Polskę. Więcej informacji na temat tej osoby http://kosmita.wolne-media.h2.pl/.
Czy czytaliście jego książkę pt. "Wszystko jest wibracją" umieszczona jest bezpłatnie na stronie wolne-media.h2.pl, a dokładnie tutaj http://www.wolne-media.yoyo.pl/saleinji.jpg.
Jeśli ktoś czytał książkę, lub przeglądał, co sadzi na temat informacji zawartych w niej?

Moim zdaniem trochę sensownie (sądzicie, że to propaganda lub manipulacja jakiej osoby?), ale nie zgodzę się głownie z jednym z prawem karmy (chyba, że ja się mylę), że prawo karmy działa tylko na Nas ludzi...

Pozdrawiam


TO ja dziękuję i wolę poczytać Harry Pottera;d Laughing
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agent70




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 17 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
@agent70 zastanawia mnie poco w ogóle ten temat założyłeś,
chciałeś wnieść coś cennego do forum, tylko jesteś za miękki, aby podtrzymać swoje tezy, czy po prostu się ponabijać lub ponabijać posty. Podszedłeś do tematu niezwykle żywo odpowiadając praktycznie na każdy post, a potem całość zbagatelizowałeś.
Więc się pytam jaki był cel tego, że założyłeś ten temat?


Zacznijmy od tego, że ten wątek założyłem w kategorii: "śmietnik"! ktoś inny go doczepił do dyskusji ogólnej... Wiec nie zależało mi na wniesieni czegoś nowego do tego forum, NA SIŁĘ..
Tworząc go chciałem wiedzieć, czy ktoś ma doświadczenia związane z tą osobą (wiec nie wyrażałem swojego zdania, aż tak mocno)...

PS co do słów które cytuje poniżej, dostosowałem się do poziomu i pozwoliłem sobie zażartować w sposób ironiczny (myślę, że głównie o te słowa Tobie chodzi, ale widocznie żart został przez niektórych odebrany na poważnie Very Happy ) :

agent70 napisał:
pazuzu napisał:
potwierdzam, ze Hejal Bobik Uta Hano jest kosmita. lecielismy razem w promie miedzygalaktycznym i opowiedzial mi swoja historie gdyz bylo duzo czasu.


I je, takiej odpowiedzi własne chciałem, dzięki teraz wiem, że to prawda.... Zmieniłeś moje życie...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


"sonic3" zresztą zobacz jak sami komentujecie (oceniacie) ta książkę (osobę), jeżeli myślisz, że wiesz jakie działania kierują mną na podłożu psychicznym to jesteś w błędzie( z tego co przeczytałem...)

Podkreślam watek został stworzony w kategorii "śmietnik" więc Twoja teoria o "sztucznym ponabijaniu postów" dla "rozwoju postu" jest śmieszna...

dziękuje za uwagę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 19 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Procesy sądowe na Saleinji

Laughing

Odradzam czytanie tej książki tak jak odradzam książkę Misję.
Polecam Alexa Coliera.
_________________
'..nie wiadomo, czy motyl był snem Czuang Czou, czy też Czuang Czou był snem motyla..'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 19 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że tego typu książki są potrzebne. Czy autor naprawdę jest kosmitą czy nie - to jest kwestia zupełnie wtórna Smile Ważne jest przesłanie książki, spojrzenie na ludzkość z innej perspektywy. Fantastyka często służy "przymycaniu" bardzo wartościowych treści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Hejal Bobik Uta Hano
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile