W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

obronić się przed blue beam  
Podobne tematy
HAARP Amerykanska Tajemnica107
Jak działa HAARP24
HAARP w Europie 24
Pokaz wszystkie podobne tematy (10)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 11534
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lermmaker




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 27
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tydzien temu lecialem z londynu do krakowa linia ryanair. na pokladzie samolotu dostepny byl katalog z tymi pierdolami jakie zawsze staraja sie wcisnac klientowi podczas lotu stewardzi. przegladalem znudzony ow katalog natrafilem na ciekawy wynalazek.
ot, zegarek/regulator o nazwie> teslar< za 350eur .
ze zegarek to nic dziwnego, ale o co chodzi z regulacja...ano o to iz w zegarek wbudowano emiter zmiennych wartosci pola elektromagnetycznego. producent oferuje doznania relaksu, ukojenia,odprezajacego stanu umyslu, a nawet mowa jest energi "ki" lub "chi" , ktora to wlasnie owe zmienne natezenia pol mag.ma to pobudzac to tonizowac. odpowiednio do jej dobowych wartosci elektrycznych.
teslar-od tesli. ciekawe, czy ktos sie z tym spodkal?

http://www.toolsforwellness.com/teslar-watches.html
pod linkiem sa podobne zegako/reulatory ale w magazynie by inny...

nie wiem czy to juz bylo na forum i nie chce mi sie szukac

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
...Każdy myśli innymi kategoriami więc i każdy z nas posiada inny rodzaj fal mózgowych. ogółem sa one podobne ale nie na każdego działa sugestia nieprawdaż?

Ciekawa myśl. Ja też tak skłaniam się wnioskować, bo przecież mózg rozwija się u każdego idywidualnie i przyjmuje w ostateczności dość indywidualne struktury co do szczególików. Dwie różne głowy ludzkie to nie są tak identyczne jak dwa komputery określonego typu od tego samego producenta. Wyuczone podprogramy sterujace w mózgu też mają indywidualne cechy dopasowane do układu mózgu. Trudno w rozważaniach o wpływaniu promieniowaniami elektromagnetycznymi, czy magnetycznymi polami na mózg wnioskować, że osiągnie się identyczne efekty u różnych osób.
Mam w zbiorach film, o rozważaniach czy UFO to realność, czy tylko same projekcje z mózgu. W filmie pewna redaktorka udaje się do Stanów, poruszona ankietą, że 4 mln amerykanów miało w swoim życiu epizod z UFO. Tam potem jest scena u badacza wpływu magnetyzmu na mózg i poddaje się ona sama tym badaniom. Sprawa polega na tym, że gość aparaturą najpierw odebrał słabe sygnały elektromagnetyczne z pobliża strefy mózgowej w ramach przebadywania wielu ludzi. Następnie cokolwiek tam uchwycił z jakiejś modulacji, zinterpretowanej przez sprzety, opracował ostatecze w jakieś tam wzory sygnałowe. Następnie zaś z kolei nimi zmodulował silne pole magnetyczne, które potem nakierował na przednie części płatów skroniowych. Aparatura ta była na kasku założonym na głowie badanej redaktorki. Oczy w czasie badań miała zasłonięte, i miała mówić co czuje. Na tej scence z badaniem ta gościówa mówi tak:

"Znów się kołyszę, ale tym razem to boli.
Tak jakby coś trzymało mnie za lewą nogę i kostkę.
Cała lewa noga wydaje się rozciągnięta.
Nie jest to zbyt przyjemne. Okropne.
Jakby coś mnie ciągnęło, ale nie wiem co. Jakby to przerwać?"

Gość zaś tam gadał jeszcze, że ludzie doznawali różnych rzeczy i nie wynikało z filmu, że to udało mu się zestandaryzować jeśli chodzi o powtarzalność efektu u różnych ludzi. Gość gadał jeszcze, że w dawnych badaniach nie zauważano wpływu zmienności pól magnetycznych na mózg, bo badania były przeprowadzane na prostych i mało skomplikowanych wzorach i przebiegach.

Ponadto to co ludzie badający uchwycą z sygnałów mózgowych nie do końca będzie wiadome, czy są to sygnały które są poboczną jakąś emisją wynikajacą z aktywności mózgu, czy sygnały transmisyjne jeśli będziemy wchodzić w swych rozważaniach na tzw łączność z powiedzmy Nadzorcami, czy jakimiś przekazami telepatycznymi z UFO-lami. Bo jeśli miałaby być taka łączność, to język transmisyjny tutaj musiałby być logicznie już jednolity. Podobną logikę w takim rozważaniu stosuje np też dr Pająk. Można to przeczytać w jego blogach w zeszły roku. Rzuca tam hipotezą, że ten język Bóg ma nawet uniwersalny do wszystkich stworzeń biologicznych i w ten sposób utrzymuje łączność z wszystkimi stworzeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
0ozaru




Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat niesamowicie mnie zaciekawił, zaczynam go drążyć. Przeraża mnie ta bezsilność walki z tym...

@DarkTech - ciekawi mnie sposób Twoich eksperymentów na ultradźwiękach na sobie, o czym pisałeś na pierwszej stronie tematu- napisz proszę o tym coś więcej.
Tak a propo dyskusji -Zapewne wielu z was zna program I-doser. Ja nieraz go testowałem, więc znam możliwości np. fal theta na psychikę i jestem na to podatny. Program ten jest katem wszelkich sceptycznych wypowiedzi na temat możliwości wpływu fal na mózg.

oficjalna strona programu: http://i-doser.pl/news.php
większość jazd płatna, ale bez żadnego problemu można znaleźć w sieci za free - googl it.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie na wszystkich to działa ja stosowałem I-doser,BrainWave Generator,Neuro-Programmer 2,Hemi-Sync,Brain-Sync niekiedy czułem różnicę(np.większy relaks) ale nigdy nie udało mi się wywołać wizji niektórzy opisują,że takowe mieli(mają) albo odmiennego stanu świadomości jak np. po Ayahuasce albo MJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0ozaru napisał:
temat niesamowicie mnie zaciekawił, zaczynam go drążyć. Przeraża mnie ta bezsilność walki z tym...
@DarkTech - ciekawi mnie sposób Twoich eksperymentów na ultradźwiękach na sobie, o czym pisałeś na pierwszej stronie tematu- napisz proszę o tym coś więcej.

To zależy o jaką część tych eksperymentów Tobie chodzi. Jestem elektronikiem z całkiem nieźle zaopatrzonym "laboratorium". Przygoda z ultradźwiękami wypadła niejako przez przypadek, ponieważ budowałem sobie ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Ponieważ częstotliwość jego pracy dobierałem metodą doświadczalną, często "na sucho", doświadczyłem ciekawych odczuć. Od utraty równowagi, przez rodzaj ogłuszenia, do np śmiesznej zmiany albo modulacji otaczających mnie dźwięków (np efekt rury). Przyznam że te dźwiękowe bardzo mi się podobały. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


obronić się przed blue beam
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile