W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wiek przy nicku  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1480
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pole "Wiek:" powinno się znaleść pod nickami ?
Tak, obowiązkowo
14%
 14%  [ 7 ]
Tak, nieobowiązkowo
42%
 42%  [ 21 ]
Raczej nie
18%
 18%  [ 9 ]
Zdecydowanie nie
24%
 24%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 49

Autor Wiadomość
sdsw




Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 10 Gru '08   Temat postu: Wiek przy nicku Odpowiedz z cytatem

Proponuje obowiazkowe dodawanie pola Wiek pod nickami. Wiem ze to nie wiek decyduje o inteligencji czy dojrzalosci, ale pozwala w przyblizeniu ocenic doswiadczenia danej osoby, w jakich okolicznosciach dorastala itp. co czasami zmienia interpretacje niektorych wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larkow




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 12 Gru '08   Temat postu: Re: Wiek przy nicku Odpowiedz z cytatem

sdsw napisał:
... co czasami zmienia interpretacje niektorych wypowiedzi.

Jestem jak najbardziej "za". Dzięki temu przypadkowo nie zbluzga się kogoś bo np. młody, nie doświadczony i wszystkiego może nie wiedzieć, w przeciwnym wypadku będzie wiadomo, że nie tylko stary, ale do tego jeszcze głupi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale wiek ma Ci pokazać w jakich okolicznościach ktoś dorastał?
Ja jestem osobiście na "nie" - młodzi ludzie mają potencjał, więc dlaczego mamy na nich od razu patrzeć z góry. Jeśli zostanie zbluzgany to trudno co to przedszkole sióstr miłosierdzia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przy okazji, myślę iż im człowiek starszy, tym bardziej zindoktrynowany przez system i mniej skory do rewolucyjnych zmian w swoim życiu. Szansę na zmianę systemu mają szczególnie młodsze pokolenia, które jako pierwsze od najmłodszych lat mają możliwość dostępu do internetu, czyli jedynego niezależnego medium.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fifi, to nie do końca prawda. Po prostu świadomy umysł ma tendencję do rozwoju i eksploracji, natomiast przypadki, o których piszesz opierają się na potężnej grupie ludzi, którym w dzieciństwie wtłoczono autorytaryzm. Ich nieświadoma część psyche jest trwale zamknięta i uszczelniona, a głęboko zinterioryzowane wartości, dogmaty w miarę upływu lat kostnieją jeszcze bardziej. Robi się taki mentalny żelbeton. Tego rodzaju ludzie gwarantują istnienie totalitaryzmu i zniewolenia.
Nie można zniewolić świadomego społeczeństwa, ale o takim nie ma mowy. Freud się wystraszył prawdy o przedmiotowym traktowaniu dzieci już po roku 1890 i zmienił swą teorię dodając teorię infantylnego seksualizmu i popędów - czym zakopał najcenniejsze odkrycie w historii nauki o źródłach przemocy. Dyscyplina, chłód emocjonalny, przemoc werbalna, fizyczna i ignorancja (bezstresowe wychowanie), gwarantują przygotowanie na przyjęcie totalitarnej władzy. W domu lęgną się przyszli niewolnicy. Państwo dopilnuje, by dzieci i ryby głosu nie miały. Rodzic, osoba święta i nawet jak leje, to robi to dla dobra naszego. Dopóki tego rodzaju myślenie nie zostanie obalone i emocjonalnie przepracowane, mamy doprawdy przejebane. A Alice Miller ma już ponad 80 lat. Czas biegnie.......tik tak, tik tak......a my wciąż dzielimy ludzi na złych i dobrych.... tik , tak......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli przy rejestracji ksero dowodu osobistego, bo jak to chcesz zweryfikować?

poza tym co ma wiek do poziomu merytorycznego pisanych tekstów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sdsw




Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
czyli przy rejestracji ksero dowodu osobistego, bo jak to chcesz zweryfikować?


Nie mam zamiaru tego weryfikowac.

Cytat:

poza tym co ma wiek do poziomu merytorycznego pisanych tekstów?


Tak jak pisalem - poziom merytoryczny wypowiedzi nie zalezy od wieku. Nie mam zamiaru ignorowac mlodszych forumowiczow tylko dlatego ze sa mlodsi. Wiek to podstawowa informacja o danej osobie - dzieki niej wiemy czy dana osoba wychowala sie w PRL czy w okresie przemian ustrojowych czy w erze Internetu. Im starsza osoba tym z reguly silniejsze wiezy rodzinne, posiadanie potomostwa sprawia ze bardzo czesto taka osoba jest bardziej odpowiedzialna, mniej sklonna do podejmowania ryzyka czy wystawiania kontrowersyjnych opinii. Czesto im mlodsza osoba tym bardziej emocjonalne podejscie do pewnych sytuacji. itp To sa tylko moje spostrzezenie, nie potwierdzone naukowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
poza tym co ma wiek do poziomu merytorycznego pisanych tekstów?


Otóż to. W żadnym razie nie da się stwierdzić, że wiek decyduje o poziomie merytorycznym. O ile ktoś tak uważa, to pewne jest , że spośród różnych stereotypowych powodów takiego przeświadczenia, jeden zasługuje na szczególna uwagę - autorytaryzm. Nie jest niczym złym uznanie kogoś za mądrego czy mądrzejszego od siebie. Patologia zaczyna się, gdy uznaje się za doświadczonego, mądrego kogoś tylko dlatego, że legitymuje się dojrzałym lub sędziwym wiekiem.
Warto sobie zapamiętać, że osoby nieświadome (nie znające źródeł swych zachowań, tłumiące emocje i żyjące od wyparcia do wyparcia), im starsze, tym bardziej nieświadomie poddają się regresowi do dzieciństwa. Taka postępująca infantylizacja, która niesie za sobą także poszukiwanie rodziców we własnych dzieciach. Osoby silnie związane ze swoją świadomością i pracujące nad nią, nie są na tego rodzaju doświadczenia skazane - są przygotowani do wolności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli ile ty masz lat, sdsw?

p.s.
mam nadzieję, że nie jesteś kobietą - nie śmiałbym pytać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głupota, ja bym nie wprowadzał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdsw




Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
czyli ile ty masz lat, sdsw?


22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdsw napisał:


22


I tyle w temacie:)

Ludzie starsi mają coś czego młodzi nie mogą mieć. Doświadczenie. I to doświadczenie ma każdy człowiek, robotnik, rolnik, nauczyciel...
Jedni mają szersze spojrzenia inni węższe - ale zawsze mają doświadczenie.
I ty nie jesteś pierwszym i nie ostatnim który chce dzielić na "starych skostniałych" i "młodych jedynie zdolnych do zmiany". Widzisz, młody człowiek może popełnić setki błędów, może ulec tępej a zręcznej demagogi jak np. zwolennicy dUPRu. Starszy człowiek dokładnie wie czym to pachnie i nie da sobie wmówić, przynajmniej większość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sdsw




Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:38, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:


I tyle w temacie:)

Ludzie starsi mają coś czego młodzi nie mogą mieć. Doświadczenie. I to doświadczenie ma każdy człowiek, robotnik, rolnik, nauczyciel...
Jedni mają szersze spojrzenia inni węższe - ale zawsze mają doświadczenie.


To mialem na mysli, piszac o doswiadczeniu w pierwszym poscie - tyle ze nie potrafie tego tak zwiezle zdefiniowac. Nie chce dzielic ludzi na starych konserwatystow i mlodych wyzwolonych, po prostu szanuje wypowiedzi osob starszych ode mnie wlasnie z uwagi na roznice w doswiadczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:56, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdsw napisał:

Nie chce dzielic ludzi na starych konserwatystow i mlodych wyzwolonych


Jedno z drugim nie ma żadnej różnicy. Są młodzi konserwatyści jak i starzy wyzwoleni.
Problem jest w zrozumieniu choćby pobieżnym "jak działa świat".
Tu nie ma różnicy wiekowej. Jedna to różnica wiekowa to inny punkt spojrzenia. Młody człowiek, pełny sił jest bardziej podatny na zręczną delikatną perswazję co może doprowadzić do całkowitego pomieszania wartości. Stary jak już napisałem się w większości przypadków na to nie załapie - bo już to zna.
Tak jak z wyborami, moje ostatnie wybory to te czerwcowe z 1989 roku... bo byłem młody i głupi, myślałem, że zmieniam na lepsze... Do dziś pamiętam wiece przedwyborcze (w TV nie było pięknych reklam wyborczych jak dziś, tylko działacze solidarności występowali na konkretnych wiecach w miejscowościach) i jak pięknie roztaczali wizję "wolnej Polski" szkoda, że tego nie nagrywałem... byłby dziś kabaret. Ale głupi byłem bo młody i dałem się nabrać, ponieść fantazji, że będzie tak wspaniale...
Ci działacze dziś są na niezłych posadach w większości w firmach finansowych o zagranicznym pochodzeniu (banki) jeden z nich został praktycznie monopolistą rynku makaronów w Polsce, bynajmniej nie polskich;)
A wyborcom? A wyborcom Balcerowicz zorganizował w 1991 roku rewaloryzację kredytów by za dużo pieniędzy nie mieli, i tak z nocy 31.12.01 na 1.01.92 kredyty skoczyły z 6% na 55%! Mnie osobiście to nie dotknęło, ja zdążyłem "uciec" z kredytem, ale najbardziej oberwali rolnicy - to jest właśnie początek Samoobrony i Leppera!!! Dziś media milczą o tym skąd się Samoobrona wzięła i dlaczego Lepper tak wypłyną.
A rolnicy oberwali najwięcej, z prostej przyczyny: Produkcja rolna jest produkcją o cyklu rocznym zaczynającym się na jesieni i kończącym na jesieni. Rolnik musi wsiąść kredyt pod koniec lata lub na jesień - zarobek widzi dopiero po roku kiedy plony urosną. W trakcie tego cyklu zmieniono warunki kredytowe (jak wspomniałem z 6% skoczyło do 55%) co doprowadziło do pierwszej i jak do tej pory największej fali bankructw gospodarstw rolnych oraz do największej liczby samobójstw (więcej niż cały PRL zabił opozycji!). Banki na wiosnę i lato przejmowały majątki (często należące od kilku pokoleń) rolnicze za bezcen. Właśnie Samoobrona i Lepper to ograniczył...
Widzisz, rozmowa o młodych i starych a zeszło na historię najnowszą, z racji twojego wieku jak sądzę nawet nie miałeś o tym bladego pojęcia.
Przynajmniej jak teraz usłyszysz Samoobrona czy Lepper to będziesz wiedział skąd się ów "Pan na salonach" znalazłSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:28, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

góral_
Ty chyba nie wierzysz w to, co piszesz??

Cytat:
Ludzie starsi mają coś czego młodzi nie mogą mieć. Doświadczenie.

doświadczenie to prowadzi połowę 50 % ludzi w Polsce do zagłosowania w udawanych wyborach na PO.
Większość głupot tego świata stworzyła banda ludzi ,,dojrzałych" - erudytów i rezolutów jakich mało na tym świecie. ( mówię tu o twórcach NWO, żeby nie było wątpliwości)
O, taki Bartoszewski. Wspaniały, doświadczony człowiek...Smile czy choćby mikke??
Doświadczony człowiek może być równie głupi i może równie dobrze dać się wkręcić jak małolat. Z tymże małolat nie został jeszcze tak zindoktrynowany, że wierzy w to, co mówią w faktach, nie jara go taniec na wodzie, rozumie, że bicie ludzi, w tym go, jest złe, zwłaszcza jak biją właśni rodzice.
Ale nie! Ty sądzisz, że doświadczenie jest więcej warte od świeżości....
Cytat:
Starszy człowiek dokładnie wie czym to pachnie i nie da sobie wmówić, przynajmniej większość.





Opierasz swoją - bądź co bądź - pogardę do młodych na niechęci do UPR. Jakie to dojrzałe.
Masa ,,doświadczonych" ludzi chodzi na wybory prezydenckie i wybiera pacana, bo daje się zindoktrynować. Chyba że tak nie jest, a Ja sobie to wyssałem z palca Laughing.
Cytat:
Widzisz, młody człowiek może popełnić setki błędów, może ulec tępej a zręcznej demagogi jak np. zwolennicy dUPRu.

Starych ludzi, którzy temu ulegli wcale nie jest mniej. Owszem UPR ma bardzo młody elektorat, ale na PiS też ludzie głosują i jakoś więcej tam ludzi ,,z doświadczonych".

Uogólniając chodzi mi o to, że sam mówisz, iż wybory to bezsens, a jednak ludzie w Twoim wieku, niezależnie jaki masz, też chodzą na wybory. Bynajmniej nie dlatego, że czytają to forum. Po prostu dali się omamić nie mniej niż zwolennicy UPR.
Wspomnę tylko, że pamiętnego 4.06.89 do wyborów poszło 62% ludzi i nie byli to tylko dwudziestolatkowie.
Jeszcze mi się przypominało, że tych młodych, słabych i podatnych na perswazję ludzi indoktrynują ludzie ,,doświadczeni", czyli Ci, których szanujesz.
Spróbuj teraz jakiemuś dziadkowi powiedzieć o NWO...przecież wiesz, że gówno z tego wyjdzie. Spróbuj teraz porozmawiać z co bystrzejszym nastolatkiem o NWO. Zapewniam Cię, że reakcja nastolatka będzie lepsza. Musisz spełnić tylko wymóg: musisz z nim rozmawiać na osobności.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:06, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan
Nie czytasz tego co napisałem dokładnie. Albo właśnie brak ci jeszcze doświadczenia:)
Przytoczyłeś zdjęcia z Mszy świętej - jak sądzę z ostatnich kilku lub kilkunastu miesięcy.
Czy chcesz bym poszukał zdjęć "kościelnych" z lat 70-siątych czy 80-siątych?
Chcesz zobaczyć ile tam było młodzieży?
W PRL-u religia odbywała się w punktach katechetycznych, z reguły przy Kościele. Uczestnictwo w 100% dobrowolne (zwłaszcza w miastach) średnio z jednej klasy na katechezę chodziło 80% danej klasy.
Chciałem ci pokazać, że akurat msze nie są dobrym przykładem.
Poza tym, nie doczytałeś mojego postu dokładnie - napisałem tam:
Cytat:
Jedni mają szersze spojrzenia inni węższe - ale zawsze mają doświadczenie.


Obrazek drugi, z protestującymi (jak sądzę) muzułmanami, zakładam , że to zdjęcie z Iraku. Jeśli tak, to chyba dalsze rozmowy o tym zdjęciu zbędne. Bo ci ludzie mają chyba ciekawsze zdanie na temat "NWO" niż nam się kiedykolwiek (daj Boże) da poznać.
Obrazek trzeci to sejm. Chcesz by w sejmie zasiadali ludzie w wieku 22 lat? Z czym? Z rozdawnictwem broni? Może z przywróceniem złota jako waluty - a co w przypadku jak ktoś lub grupa ludzi wykupi całe państwo?
A dla twojej wiedzy (jak sądzę nie miałeś o tym pojęcia) najmłodszy poseł w historii Polski zasiada dziś w sejmie, jak został wybrany miał 20 lat, jest z PO i nazywa się... Tusk! Przed "posłowaniem" był pomocnikiem tapicera w fabryce mebli. Powiedz mi, co ten młody człowiek wniósł do życia Polski?
Oczywiście wybrali go ludzie, często jak miewam starsi choć jak sądzę były to raczej małe ilości.
Dalej piszesz tak:
Cytat:
Spróbuj teraz jakiemuś dziadkowi powiedzieć o NWO...przecież wiesz, że gówno z tego wyjdzie. Spróbuj teraz porozmawiać z co bystrzejszym nastolatkiem o NWO. Zapewniam Cię, że reakcja nastolatka będzie lepsza. Musisz spełnić tylko wymóg: musisz z nim rozmawiać na osobności.


A tu uogólniasz i mijasz się z rzetelną oceną. Uważasz, że każdy "dziadek" to "moher" (tak wynika z treści) a jednocześnie przy "młodym" stawiasz warunek - "co bystrzejszy".
A ja mogę to odwrócić i napisać:
Pogadaj o życiu i NWO z inteligentnym dziadkiem oraz z młodym w MacDonaldzie.
Większość "dziadków" nie podejmie dyskusji tak jak piszesz, z kilku powodów - nie koniecznie z powodu "zwapnienia".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:53, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazam ze powinna byc opcja i jak ktos chce to sie podzieli ta informacja z innymi i tyle na temat.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:22, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce koniecznie chwalić się swoim wiekiem to niech zamieści rocznik w Nicku (np. Adun00)
W ten sam sposób można też pochwalić się swoim IQ (np. Adun00).
Można też zakodować swój wiek, płeć i rasę w awatarze wstawiając swoje aktualne zdjęcie.

Przyjmowane będą zdjęcia o wymiarach wymiarach 3,5 x 4,5 centymetra. Twarz musi być widoczna od czubka głowy do brody i powinna zajmować około 80 procent powierzchni zdjęcia.

Wink
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:16, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinna być możliwość podania wieku i z szacunkiem podejdę o każdego kto taki poda.
Na razie rozmawiamy bez tej wiedzy i traktujemy się merytorycznie, to fajne, jak pojawi się wiek to mam nadzieje nadal tak będzie a dodatkowo nauczy nas to czegoś. To cenna informacja. Gdy będzie nam się chciało wrzucić argument wieku to znaczy, że coś z nami nie tak i powinniśmy się nad sobą zastanowić Smile
Mówiąc inaczej pomoże taka informacja tym, co będą chcieli z niej skorzystać, ja będę chciał, bo uważam, że nie powinno być przepaści pokoleniowej i staram się to w sobie wypracować - do każdego równe podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zrobić tak, że pod nickiem gdzie są informacje, "Dołączył", "Posty", "Skąd", dodać jeszcze pozycję "O mnie", która byłaby linkiem do opisu osoby, jeśli taki zamieściła w dziale "O nas"? A tam już jak ktoś chce, to napisze swój wiek i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre posty pana Tomkiewicza i gorala.

Wiek nie ma znaczenia, liczy się poziom dyskusji. Kto chce może napisać ile ma lat.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wiek przy nicku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile