W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Hola Hola  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 3858
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Toe Negro PhD




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 10 Gru '08   Temat postu: Hola Hola Odpowiedz z cytatem

Witam,

Nazywam się Kuba. Od lat zajmuje się badaniem ludzkiej świadomości i jej różnych częstotliwości wibracyjnych w zestawieniu z szamanizmem, medycyną naturalną, psychologią transpersonalną i symboliką. Jestem członkiem zespołu badawczego Kliniki Sacharuna umiejscowionej w dżungli peruwiańskiej. Jest to naukowy projekt, w którym badamy lecznicze właściwości ziół lasów deszczowych, a także świętego wywaru Ayahuasca używanego podczas ceremonii leczniczych. Jakby kogoś interesowało, strona kliniki: www.sacharunaclinic.pl

Obecnie wróciłem z Peru i przebywam tymczasowo w Polsce. Na forum wpadam od czasu do czasu. Niektóre tematy są bardzo ciekawe i merytoryczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary chyba oddalem glos zebys sie tu nie produkowal ale chyba sie pomylilem WITAM Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zainteresowałem się Ayahuascą i zastanawiam się, czy jest możliwe sporządzenie jej legalnie w Polsce. Mam na myśli składniki.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toe Negro PhD




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest możliwe przyrządzenie jej w Polsce. Można zakupić składniki oddzielnie. Do tego momentu jest to legalne. Jednak po upichceniu Ayi, automatycznie łamiesz prawo. Zakazane są nie tyle same składniki, co substancja, którą Ayahuasca wytwarza. W procesie syntezy chemicznej, która zachodzi w kociołku wytwarzana jest dimetylotryptamina (DMT), która jest już nielegalnym środkiem psychoaktywnym.

Wiele osób gotuje Ayahuasce na własną rękę. Jednak z jej składnikami bywa różnie. Nie jestem ekspertem, by wypowiadać się na temat domowego przyrządzania Ayi w warunkach polskich, ponieważ w Peru używamy zawsze świeżych pnączy drzew i świeżutkich liści. Wielu szamanów mówi, że do pełnego działania świętego wywaru niezbędne są świeżutkie składniki. Kiedy kupujesz je przez internet nie masz w zasadzie pojęcia z czym masz styczność. Domowe gotowanie Ayi jest także skomplikowane i często trzeba wielu prób, by wreszcie udało się uzyskać odpowiednie stężenia. Szaman potrzebuje na ten proces mniej więcej całego dnia, a jest ekspertem. Jego wiedza o przyrządzaniu Ayi ciągnie się przez długi indiański rodowód jego plemienia i przodków-nauczycieli. Chociaż kilka osób mówiło mi już, że ugotowali domową Ayahuasce i mieli fantastyczne, głębokie doświadczenia duchowe. Jednak należy pamiętać, że ludzie są różni i jest ich bardzo wielu.

Ayahuasca to potężna roślina zmieniająca świadomość i otwierająca zmysły na zupełnie inne, fascynujące światy, które rządzą się swoimi prawami. Pijąc sam musisz mieć pewność, że poradzisz sobie z ogromem wrażeń mentalnych. Pijąc z szamanem często masz tarczę ochronną wokół siebie. W zasadzie zdarza się też i tak, że nawet pijąc Pnącze Duchów sam możesz dostać protekcję od różnych istot. W każdym bądź razie zawsze będę apelował domowych "kucharzy" o ostrożność. W Peru wiele już widziałem: zdarzały się przypadki opętania lub pomylenia zmysłów. Raz jeszcze: Ayahuasca to bardzo silna roślina zmieniająca częstotliwość naszej świadomości, a przeżycia są cudowne, fantastyczne.

Jeśli masz taką możliwość - odłożenia trochę pieniążków. To polecam spotkać się pierwszy raz z Madre Ayahuasca w dżungli z prawdziwym szamanem. Wbrew pozorom to nie jest wcale takie drogie. Jedynie bilet lotniczy kosztuje dużo, resztę da się już jakoś załatwić. W Peru wszystko jest możliwe Smile Zadziwiający i piękny kraj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toe Negro PhD napisał:
W Peru wszystko jest możliwe Smile Zadziwiający i piękny kraj...

Lepiej tak go nie zachwalaj, bo jak w Europie NWO pokaże swoje oblicze, to się cała "ekipa prawdy" zjedzie do Peru i będziesz miał nas na karku. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ayahuasca to potężna roślina zmieniająca świadomość i otwierająca zmysły na zupełnie inne, fascynujące światy, które rządzą się swoimi prawami


O ile wiem, ayahuasca to nazwa napoju a nie rośliny, napoju sporządzanego z różnych roślin (o zawartości DMT), w różnych kombinacjach, tak aby udało się to dmt wprowadzić do organizmu - a podobno nie jest to takie proste, popraw mnie jeśli się myle (w temacie siedziałem pare ładnych lat temu i teraz już pozapominało się nieco).
O ile dobrze pamiętam by sprawić że DMT zaczęło działać trzeba wraz z nim dodać jakiś inhibitor MAO, stąd dodanie samej rośliny zawierającej DMT poprostu nie dałoby oczekiwanych rezultatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toe Negro PhD




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy się śmiać, ale zbieranie pieniędzy na budowę wlasnej chatki gdzieś w dżungli to obecnie najlepsza inwestycja. Kilku Polaków więcej nie zaszkodzi Smile Ta cała paranoja na punkcie NWO szybko, by ustąpiła kiedy poszukiwacze prawdy zaczęliby funkcjonować w dżungli. Poznalibyście szamanizm + fantastyczny kontakt z naturą, zdrowe żarcie itp. Jakiś mały interes sobie możecie otworzyć, mógłbym w tym nawet pomóc Smile

dun.

Oczywiście masz rację, Ayahuasca to wywar sporządzony z dwóch roślin. Czasami po prostu traktuje Aye jako jedną roślinę (z miksu dwóch), ponieważ wywar to nic innego, jak rośliny w formie płynnej. Nie przywiązuje już wagi do nazwnictwa - Madre Ayahuasca, Pnącze duchów i Liana dusz Smile Tak właśnie dlatego dodawana jest Psychotria viridis, zawarte w niej tryptaminy podnoszą wydajność alkaloidów Ayhuasci. Kluczowy w tym procesie jest właśnie monoamid oksydazy MAO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwozisz moze takie roslinki do Polski ?
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie tej chatki w dżungli - orientujesz się może jak tam wygląda sytuacja prawna jeśli chodzi o zakup jakiejś działki/chatki przez obcokrajowców? Jakie są ceny? I w ogóle jak to mniej więcej wygląda. Chociaż orientacyjnie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mczesiekk napisał:
Zwozisz moze takie roslinki do Polski ?


Nie musi, w Polsce rośnie trochę roślin zawierających DMT, o ile pamiętam mozga trzciankowata i akacja ale nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PhD... to jest ktoś z doktoratem. Masz doktorat Toe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściema, same rośliny są w Polsce nielegalne. Za posiadanie mimosy hostilis można mieć sprawę karną, właśnie dlatego wszelkie polskie smartshopy od kilku lat mają rośliny z DMT wycofane.

Dunkel, mozga trzcinowa. Akacja tak ale nie ta polska. Na hyperreal.info jest przepis na ekstrakcję DMT z mozgi tylko trzeba kilka kilo słomy zebrac, żeby porządną dawkę DMT zrobić.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie musi, w Polsce rośnie trochę roślin zawierających DMT, o ile pamiętam mozga trzciankowata i akacja ale nie tylko.


Nie koniecznie chodzi mi o srodki psycho... Mialem na mysli egoztyczne rosliny. Mam zamiar sie zajac medycyna naturalna, wiec przydaloby mi sie kilka "kwiatkow" nieodostepnych w Polsce.
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:05, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Dr Kuba Razz
zajmujesz sie ciekawymi rzeczami w ciekawych miejscach.. zazdroszcze.
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Hola Hola
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile