W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
O płytach prawdy i Grecji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 4269
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się z nim nie pokłóciłam aro, absolutnie. Po prostu nie pasuję do panoramy. Smile Mam zmniejszony limit do 4, a to dla mnie oznacza tyle samo co wyproszenie. Bardzo nieładne traktowanie ludzi. Będę się już trzymała z daleka od wszelkich forów internetowych. I tak to było jedyne forum na ktorym pisałam, bo nie udzielam się towarzysko w internecie. Wolę czytać i oglądać filmy. Szkoda że wcześniej nie mieliśmy okazji porozmawiać, ale tak już jest że lubią kleić się do mnie negatywne dla mnie osoby. Muszę trochę popracować nad prawem przyciągania. Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara nie odchodz! Mimo, ze w 99% twoich postow sie z toba nie zgadzam i nieodpowiada mi twoj styl wypowiedzi, to uwazam ze powinnas zostac..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Lara, to ma sens. Zmien siebie, a inni beda mieli do Ciebie inne podejscie...
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara przecież my wszystkie mamy limit 4 ja , gerwazjana i Ty więc spoko damy rade Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara
I ja zabiorę głos.
Otóż wg. mnie nie masz racji z tymi "płytami p[prawdy" owszem nazwa może jest trochę szumna ale...
Zgadzam się, że żadne płyty, filmy i muzyka nie nakarmi nikogo - tu nie ma żadnej różnicy zdań i chyba nikt tego nie neguje.
Jednak to forum, My, Ty choć byśmy nie wiem jak stali na głowie srali do góry to i tak nie damy nikomu żadnej pracy!
Ale możemy ludziom pokazać, że nie wszystko co TVN pokazuje to "fakty".
Od uświadamiania się zaczyna, patrzysz na Grecję i zazdrościsz, że tam tak potrafią się zjednoczyć przeciw jakimś debilom liberałom. Ale grecy, Niemcy, Anglicy, Francuzi, włosi... maja świadomość co się wokoło nich dzieje, w Polsce tego nie masz! Tu o Grecji głównie przeczytasz: "lać lewaków", "dobrze zrobili gliniarze, że go zabili" etc...
I po to miedzy innymi są te "Płyty prawdy".
Drażni cię niemoc i bezsilność - nie tylko ciebie, ale trzeba być cierpliwym, w pojedynkę nic się nie da zrobić...no może kupę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara,zostań! Czasami się nawet z Tobą zgadzalem.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, skoro mnie tak ładnie prosicie, to od czasu do czasu wrzucę swoje 3 grosze, choć czuję że nie powinnam.... Ale cieszę się że są tu osoby które na koniec okazały się dla mnie miłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze Lara .Byłem pewien,że będziesz dalej nas męczyc Smile (żart)Nie zgadzam sie z tym co pisałaś o Polakach , forum , zachowaniach etc. bo uogólniłaś i wkładałaś wszystkich do jednego wora.
I jak widzisz to nie był koniec . Może chciałaś sondę na swój temat zrobić?
pozdrawiam Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
muzyczka




Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tu czytałam o kółku wzajemnej adoracji, nic tylko cukrowanie sobie na wzajem i jak ktos ma inne poglądy niż "zarząd" czuje się napiętnowany - zatem zabieram zabawki i wypisuję się z tej piaskownicy..... a potem jednak nie, nie zostań.... a no to skoro tak mnie prosicie - i moje wypowiedzi tyle wnoszą, nie omieszkam cos od czasu do czasu dodac....

jest takie słowo...hmmm - hipokryzja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyczka, ja mam prawie 600 postów, a Ty ile? To znaczy że coś wniosłam na to forum. A czasami musiałam się nawet trochę natrudzić, żeby przetłumaczyć teksty z języków włoskiego i hiszpańskiego, aby móc zamieścić rzeczy które w języku polskim były nieosiągalne. Czasami zamieszczałam wiadomości, zanim ukazały się w polskich mediach. A Ty czym możesz się pochwalić? Bez obrazy, ale mi nie dorastasz. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skromnosc ponad wszystko =) darowalabys sobie takie infantylne komentarze. Dowartosciuj sie w inny sposob =] Skoro masz taki wklad w forum to powinnas zostac.
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 12 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dobrze, skoro mnie tak ładnie prosicie, to od czasu do czasu wrzucę swoje 3 grosze, choć czuję że nie powinnam...

Rety, jakaś Ty wspaniałomyślna. Dzięki. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Muzyczka, ja mam prawie 600 postów, a Ty ile? To znaczy że coś wniosłam na to forum. A czasami musiałam się nawet trochę natrudzić, żeby przetłumaczyć teksty z języków włoskiego i hiszpańskiego, aby móc zamieścić rzeczy które w języku polskim były nieosiągalne. Czasami zamieszczałam wiadomości, zanim ukazały się w polskich mediach. A Ty czym możesz się pochwalić? Bez obrazy, ale mi nie dorastasz. Cool


Cytat:
Dobrze, skoro mnie tak ładnie prosicie, to od czasu do czasu wrzucę swoje 3 grosze, choć czuję że nie powinnam.... Ale cieszę się że są tu osoby które na koniec okazały się dla mnie miłe


no wlasnie taki styl wypowiedzi mialam na mysli.. ale mimo wszystko mysle ze nie powinnas odchodzic.. wystarczy tylko troche spokorniec.. przestan odnosic sie w taki sposob do innych i podnoscic sobie w ten sposob poczucie wartosci i bedzie ok.. a tak na marginesie.. wlasnie zauwazylam, ze zostal mi zmniejszony limit do 4..co moglo oburzyc tak naszego najjasniejszego Administratora??? niewiem.. i chyba sie nie dowiem.. zwlaszcza, ze nie pisalam juz od kilku dni..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty mi tu gerwazjana robisz jakieś wykłady o pokorze? Rolling Eyes Spójrz na siebie. Jak tylko się pojawilaś na tym forum, zaraz się rzuciłaś na mnie jak wściekły pies, bo Ci się niepodobał mój "debilny" temat. Zajrzyj jeszcze raz i przypomnij sobie jak się zachowałaś. Krzyczałaś "o Boże, Bimi wyrzuć to, taki debilny wątek, dlaczego wpuszczasz takie osoby na forum, ludzie pouciekają stąd" tak krzyczałaś. I Ty mi prawisz morały, mnie, co się tytaj już udzielam od kilku dobrych miesięcy. Dlatego ani Ty, ani muzyczka czy inni, którzy dopiero tu powchodzili, mają po 20 - 30 posty i nic z siebie jeszcze nie dali, nie mają prawa mnie krytykować w ten sposób.Ja sobie nie pozwolę żeby mi "srano" na głowę za przeproszeniem, bo ja i tak zniosłam tutaj wystarczająco obelg. Dziwne jest to, że wszyscy mogą mnie obrażać, a ja muszę być cicho. O nie. Dlatego powtarzam jeszcze raz, że ci wszyscy którzy się na mnie rzucają jak psy, nie dorastają mi nawet do pięt. Niestety mówi się że Polak dla Polaka jest wilkiem. I jak widać, to prawda. Wszyscy tutaj są idealni, tylko ja jedna jestem zła, więc muszę się zmienić i dopasować. Wink Do was mam się dopasować? Stać się złośliwa i nietolerancyjna. Nie odpowiada mi takie środowisko. Nawet jeśli chodzi tylko o zwykłe forum internetowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara

Mają prawo cię krytykować. Bo można być inteligentem i tylko czytać i mało pisać, a można być skończonym idiotą i mieć 500-600 postów bo pisze się głupoty. Za to ty nie masz prawa ich krytykować tylko z powodu tego że mają mało postów. Znajdź sensowniejsze argumenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh przypomina mi się zdjęcie z tekstem:
"Remember kids, the bigger your postcount, the bigger your penis is".
Lara masz dokładnie takie wyobrażenie. To, że jesteś tutaj dłużej, powinno jedynie świadczyć o tym, że znasz reguły forum, oczekiwania i potrafisz się na nim zachować.
Jednak "nie dorastacie mi do pięt" temu przeczy. Robisz łaskę ludziom, że zostaniesz na forum, a po chwili taki tekst. Masz cholernie zawyżone poczucie własnej wartości. Za kogo Ty się masz? Jesteś tyle samo warta, co każda jedna osoba na tym forum, więc nie powinnaś pisać niczego w tym stylu.
W dodatku nie potrafisz dostrzec swoich wad, co jest najgorsze. Gerwazjana delikatnie Ci je przedstawiła, tak żeby Cię nie urazić. A Ty zamiast zakopać topór wojenny, to jeszcze ją atakujesz tym co było (o ile było) dawno temu. Opamiętaj się. Z takim charakterem musi być Ci trudno w życiu, ale to nie oznacza, że masz się tutaj dowartościowywać kosztem innych.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 13 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłótnia o zasługi... Ja mam więcej postów, ty masz mniej postów, ja coś tłumaczę, ty krytykujesz, ja mam więcej lat, ty jesteś za młoda(y)... Moja jest tylko racja, i to święta racja... I choćby była twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, bo właśnie moja racja, jest racja NAJMOJSZA!!!
Normalnie "Dzień świra". Admin powinien zlikwidować licznik postów. (Chociaż padł już pomysł wyświetlania wieku dyskutantów)
Forum to takie miejsce gdzie powinna trwać dyskusja. Ta polega często na przedstawianiu całkiem skrajnych opinii i poglądów. Tylko takim sposobem można dojść do prawdy - wymianą poglądów i wiedzy. Gdybyśmy wszyscy sobie przytakiwali i godzili się z opiniami współrozmówców, nie byłoby potrzeby zakładania wątków.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Dobrze, skoro mnie tak ładnie prosicie, to od czasu do czasu wrzucę swoje 3 grosze, choć czuję że nie powinnam.... Ale cieszę się że są tu osoby które na koniec okazały się dla mnie miłe.

ale rzeczywiście trochę wyluzuj .I tak wniosłaś na to forum więcej niż co niektórzy mądrale cię krytykujący Cool .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:42, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wy jesteście chorzy psychicznie, czy naćpani. Bo wszystko co piszę, interpretujecie odwrotnie. Nie można się normalnie porozumieć z Wami. Na prośby żebym została odpowiedziałam grzecznie, bo jestem osobą wrażliwą na miłe słowa, a Wy to interpretujecie negatywnie. Więc coś z Wami jest tak. Czy macie jakieś zaburzenia emocjonalne? Nie potraficie odróżnić słow pozytywnych od negatywnych? No ale taka niestety jest komputerowa społeczność. Poza tym czepiacie się mnie o to, że ja się czepiam tych co mają mało postów. Ja się nie czepiam nikogo, tylko chciałam zwrócić uwagę na to, że są tu osoby jak na przykład taka muzyczka / przepraszam muzyczka że mówię za Twoimi plecami/, która zarejestrowała się tylko miesiąc później niż ja i mając na koncie tylko 20 postów, cała jej ostatnia aktywność, to dogryzanie mi. I takich osób jest więcej. Zamiast napisać choć byle jaki temat, lubią krytykować innych. Można polemizować, ale źle jest, jeśli się obraża kogoś, poniża albo podśmiewa z innych. Takich forumowiczów jest tu sporo. Zresztą wiem że to co piszę i tak zostanie przekręcone. I teraz jestem pewna, że to proszenie mnie o zostanie było fałszywe. Wiem że mnie nie lubicie i chcecie żebym sobie poszła. Bądźcie spokojni, bo ja też Was nie lubię. Więc uczucia są odwzajemnione. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:41, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obydwóm stronom nie przyznaje racji Smile.
@Lara
Ja głupi blablablabla. Odpuszczę sobie.

Cytat:
Czy wy jesteście chorzy psychicznie, czy naćpani.

To drugie. Mówię za siebie Smile
Cytat:
Stworzyłeś forum wzajemnej adoracji, gdzie każdy musi wierzyć w to co Ty wierzysz.

To się zowie forum tematyczne.
Cytat:
Mam zmniejszony limit do 4, a to dla mnie oznacza tyle samo co wyproszenie.

Czego się spodziewałaś po założeniu kilku tematów o seksie oraz jednym o seksie i kiblach. Chyba nie powiesz mi, że to miało sens, albo że pasowało do forum... Mam nadzieje, że tak nie powiesz.
Cytat:
Muzyczka, ja mam prawie 600 postów, a Ty ile? To znaczy że coś wniosłam na to forum.

Prawda.
Cytat:
A Ty czym możesz się pochwalić? Bez obrazy, ale mi nie dorastasz. Cool

To nie robi z twojej opinii racji... Ciekaw jestem czy to samo powiedziałabyś jakiemuś profesorowi, który tu pierwszy raz zajrzał... ,,Spierdalaj! Ja tu jestem dłużej i nieważne czy masz racje, czy nie! To ja tłumaczyłam filmiki!"
Cytat:
Do was mam się dopasować? Stać się złośliwa i nietolerancyjna.

Cytat:
zaraz się rzuciłaś na mnie jak wściekły pies,

Cytat:
Bez obrazy, ale mi nie dorastasz. Cool

Cytat:
Dlatego powtarzam jeszcze raz, że ci wszyscy którzy się na mnie rzucają jak psy, nie dorastają mi nawet do pięt.

taaaa... fajny efekt, co nie?? ,,Rozejrzyj się, co człowiek robi, a teraz spójrz w lustro i to powiedz człowiekowi."
Cytat:
Na prośby żebym została odpowiedziałam grzecznie, bo jestem osobą wrażliwą na miłe słowa, a Wy to interpretujecie negatywnie.

Tylko muzyczka i gerwazjana. Nie uogólniaj, proszę. W dodatku to nie gerwazjana czy muzyczka porównały Cię do psa. To Ty im powiedziałaś, że są wściekłymi psami.
Cytat:
Zamiast napisać choć byle jaki temat, lubią krytykować innych.

Pisanie czegokolwiek to SPAM. Rzecz, która wkurwia normalnych ludzi. Słyszałaś o tym, że milczenie jest złotem?? Albo o tym, że to, iż nic nie mówię nie oznacza, że nie mam nic do powiedzenia?? ;>
Na Twoim miejscu nie dbałbym o muzyczkę czy gerwazjane. Najzwyczajniej w świecie dyskredytowałbym je przez merytoryczne riposty, a nie jakiś lament. Wtedy sytuacja byłaby klarowna... Ty jednak nie chcesz przyznać, że rozmowa o kiblach w Polsce jest gorszą opcją niż brak tej rozmowy. Takie tematy to można poruszać wśród 13latek na chacie.
Ja doceniam Twoją wartość jako tłumacza i nie darzę Cię absolutnie żadnym uczuciem. Wolę jednak, żebyś została na forum, skoro tłumaczysz news, które jeszcze do Polski po polsku nie dotarły. Sram też na Twoje wyzwiska i obelgi, bo nie dbam o nie. Nie czuję takiej potrzeby.
@ gerwazjana
Cytat:
wystarczy tylko troche spokorniec..

Wystarczy tylko nie narzucać innym tego, czego się samemu nie robi. Hipokryzja??
Cytat:
a ja tu czytałam o kółku wzajemnej adoracji, nic tylko cukrowanie sobie na wzajem i jak ktos ma inne poglądy niż "zarząd" czuje się napiętnowany - zatem zabieram zabawki i wypisuję się z tej piaskownicy..... a potem jednak nie, nie zostań.... a no to skoro tak mnie prosicie - i moje wypowiedzi tyle wnoszą, nie omieszkam cos od czasu do czasu dodac....

Czy Wy nie pojmujecie, że Ona walczy z NWO, czymś czego nie lubicie i wnosi do tej walki więcej niż głupie txty. Czy to, że robi tak, a nie inaczej, zmienia to, że jest przydatna....

Wybacz Laro, że traktuje Cię tak przedmiotowe, ale chyba wszyscy ludzie są wg.mnie narzędziami.
P.S. Przecież wiecie, że z tej dyskusji nie wyniknie nic konstruktywnego, więc po huja ją ciągniecie Smile
P.S.S. Sorry za brak ładu i składu, ale spójrzcie na godzinę, o której wysłałem posta.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem już nic nie pisać w tym temacie, bo aż żal posty marnować na karmienie trolla, ale to mnie rozbawiło:
Cytat:
Czy Wy nie pojmujecie, że Ona walczy z NWO, czymś czego nie lubicie i wnosi do tej walki więcej niż głupie txty.

Od razu przypomniała mi się pewna wypowiedź:
Cytat:
Już wolę rząd światowy z New Age, niż dyktaturę mojżeszową. Uważam że 4 tys lat takiej dyktatury i 2 tys jej chrześciańskiego odpowiednika w zupełności wystarczy.

Ta wypowiedź szczególnie utkwiła mi w pamięci. A teraz, Astan, poczytaj sobie co Lara myśli o UE, patriotyzmie, rodzinie i globalizacji, a dopiero potem oceniaj, czy ktoś jest przeciwko Nowemu Ładowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie że to najbardziej kobiecy temat na forum, wypowiedziały się wszystkie panie jednocześnie, niektóre dopiero teraz zauważyłem, a już chcą odchodzić, miło że są również kobiety wśród nas. Laughing
Ciekawe że kobieca solidarność na tym forum nie jest tak silna jak w realnym życiu i niektóre forumowiczki żrą się między sobą, nie jest to mądre, zwłaszcza że na tym forum, my mamy zdecydowaną przewagę
Very Happy
Natomiast uważam, że potrzebujemy kobiet wśród nas - wśród poszukiwaczy prawdy - one czasem pozwalają nam dostrzec inny punkt widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a rob sobie co chcesz Lara.. ja rowniez sie zniechecilam zmniejszeniem mi limitu o polowe i rzucam to komentowanie w cholere..dziekuje za to adminowi.. dziwne tylko, ze to akurat wszystkim forumowiczkom (tym aktywnym) zmniejsza sie ilosc postow..Bimi ma chyba jakas awersje do kobiet.. zle doswiadczenia? przetlumacze tylko obiecany filmik.. moze sie jeszcze kiedys odezwe jak mi przejdzie...a jak narazie to zycze powodzenia wam wszystkim, bo bardzo podoba mi sie wasza dzialalnosc, bez wzgledu na to jakie macie opinie.. robicie dobra robote, oby tak dalej! Applause trzymajcie sie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Obydwóm stronom nie przyznaje racji Smile.


Eeee, tam - ja tam lubię jak się baby żrąSmile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan ty skończony debilu i półanalfabeto. Skoro uważasz że cała moja aktywność to tylko kilka postów o seksie, to świadczy o tym że masz problemy nie tylko z czytaniem, ale świadczy również o tym jak "szerokie" masz zainteresowania. Wink Więcej takich jak Astan na forum, a zejdzie na psy. A co do ciebie Goral, to nie jesteś wcale lepszy od Astana. Jesteś tu dłużej ode mnie i wiesz dobrze o czym pisałam, więc mógłbyś wziąć moją stronę i powiedzieć coś do słuchu Astanowi. Ale ciebie tylko bawi to, jak kobiety się kłócą. Bo mężczyźni to się nie żrą między sobą tutaj? Nie ma tu na forum prawdziwych mężczyzn z "jajami". Prawdziwi mężczyźni staraliby się stworzyć przyjacielską atmosferę dla kobiet. Zwłaszcza że jest nas tak mało. Ale to właśnie dlatego że było nas mało, pokazaliście wasze wrodzone męskie prostactwo wobec kobiet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


O płytach prawdy i Grecji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile