W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przyjmowanie użytkowników, porażka  
Podobne tematy
dlaczego nie przyjęliście tego gościa?18
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 2738
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:53, 09 Gru '08   Temat postu: Przyjmowanie użytkowników, porażka Odpowiedz z cytatem

Podanie o rejestrację numer 783

"Ta strona bardzo popiera zeitgeistową kampanię. Obejżałem cały film. Nigdzie nie było podanych żadnych źródeł, czy dowodów potwierdzających tezę. Tezy 2 i 3 nie mogłem sprawdzić, bo sam nie mam dobrych źródeł informacji. Ale część o chrześcijaństwie już tak. Otworzyłem parę książek, wikipedie, google, i posprawdzałem. Conajmniej połowa faktów o podobieństwach z innymi bóstawmi jest wyssana z palca. Mało co zgadza się z faktycznym stanem. Jest to wymyślona teoria spiskowa, pod którą wymyślane są fakty. Tyczy się to co prawda tylko 1 części, ale w takim razie możliwe, że kolejne też są zmyślone. Chociaż w 2 mamy przynajmniej nagrania, relacje świadków itp."

Podanie zostalo rozpatrzona negatywnie.

Widac na tym przykladzie jakich idiotow pozwolila zebrac ta strona w jednym miejscu.
Mowicie o ignorancji ludzi, ktorzy nie chca sluchac o teoriach spiskowych jednoczesnie nietoletujac osoby, ktorej film o TS taki jak Zeitgeist wydaje sie podejrzany.

Oczywiscie, ze Zeitgeist to g***o wydane przez elite, zawierajaca prawde przeplatana z klamstwami.
Czesc 1 to absolutne bzdury wyssane z palca, kazdy kto choc troche jest obeznany w temacie ten wie. Czesc druga to rowniez prawda przeplatana z klamstwami. Co do czesci 3 to nie wiem. Trudno zweryfikowac ale klamstw na pewno jest tam sporo jesli byly w 1 i 2 czesci.
Idzcie dalej zapatrzeni w siebie, ze macie otwarte oczy.
Prawda jest taka, ze ludzie tworzacy spisek sa zawsze 5 krokow przed wami i dostarczaja wam informacje tylko taka ktora chca byscie znali.
A wy jak naiwne owce wierzycie w doslownie WSZYSTKO co wam podadza na tacy.

U was prawda = cos nie z mediow i opatrzone napisem "film o spisku".
Jesli potrafia siac dezinformacje w mediach, puszczac klamliwe filmy to dlaczego nie mogliby robic tego w internecie, na inny sposob??

To sie nazywa kontrolowana opozycja, wy nigdy byscie nie wpadli na to, ze cos takiego w ogole moze istniec.

Oczywiscie widze tutaj pare myslacych osob ale reszta, tzn 99% to... szkoda gadac.

Dzieki temu durnemu systemowi, kazdy moze wejsc na to forum piszac jakis post "na pokaz", a ludzie ktorzy maja cos do powiedzenia (czesto ciekawego) odrzucane sa przez dzieci neostrady i wyznawcow zeitgeista.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:44, 09 Gru '08   Temat postu: lol Odpowiedz z cytatem

no to gratuluje, ja byłem sceptyczny na poczatku bo film wydawal mi sie tak niewiarygodny ze musialem go sprawdzic, ale ja na sprawdzenie Zeitgeista poswieciłem prawie rok swojego zycia po kilka godzin dziennie, cały moj wolny czas na to poszedl, sprawdzilem całość zdanie po zdaniu, i znalazłem zrodla do wszystkiego i przy okazji dokopalem sie do rzeczy o ktorych mi sie nie sniło. nie znalazlem w filmie slowa nieprawdy, jesli intereseuja cie zrodla do czegokolwiek z tego filmu to sluze, ale jak czegos sam nie sprawdzisz to nie pisz banialuk

PS odnosnie podania:
to ze czegos nie ma w wikipedii albo ciezko znalezc na google, wcale nie znaczy ze to nie istnieje, podanie zapewne zostalo odrzucone z powodu tego ze autor nie zadal sobie wcale trudu na sprawdzenie tego czego negował Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:11, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje wsystkowiedzy jak swietnie rozumiem konczyles religioznawstwo lub chocby historie filozofii jesli nie to za przeproszenie gowno wiesz o historii religii.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się Bimi, czy rejestracja użytkowników nie powinna się ograniczyć do odfiltrowywania robotów.
Jak już pisałem, zdarza się, że nawet osoba powszechnie uważana za głupią powie coś mądrego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 09 Gru '08   Temat postu: Re: Przyjmowanie użytkowników, porażka Odpowiedz z cytatem

qweq3 napisał:
Podanie o rejestrację numer 783

"Ta strona bardzo popiera zeitgeistową kampanię. Obejżałem cały film. Nigdzie nie było podanych żadnych źródeł, czy dowodów potwierdzających tezę. Tezy 2 i 3 nie mogłem sprawdzić, bo sam nie mam dobrych źródeł informacji. Ale część o chrześcijaństwie już tak. Otworzyłem parę książek, wikipedie, google, i posprawdzałem. Conajmniej połowa faktów o podobieństwach z innymi bóstawmi jest wyssana z palca. Mało co zgadza się z faktycznym stanem. Jest to wymyślona teoria spiskowa, pod którą wymyślane są fakty. Tyczy się to co prawda tylko 1 części, ale w takim razie możliwe, że kolejne też są zmyślone. Chociaż w 2 mamy przynajmniej nagrania, relacje świadków itp."

Podanie zostalo rozpatrzona negatywnie.

Widac na tym przykladzie jakich idiotow pozwolila zebrac ta strona w jednym miejscu.
Mowicie o ignorancji ludzi, ktorzy nie chca sluchac o teoriach spiskowych jednoczesnie nietoletujac osoby, ktorej film o TS taki jak Zeitgeist wydaje sie podejrzany.

Oczywiscie, ze Zeitgeist to g***o wydane przez elite, zawierajaca prawde przeplatana z klamstwami.
Czesc 1 to absolutne bzdury wyssane z palca, kazdy kto choc troche jest obeznany w temacie ten wie. Czesc druga to rowniez prawda przeplatana z klamstwami. Co do czesci 3 to nie wiem. Trudno zweryfikowac ale klamstw na pewno jest tam sporo jesli byly w 1 i 2 czesci.
Idzcie dalej zapatrzeni w siebie, ze macie otwarte oczy.
Prawda jest taka, ze ludzie tworzacy spisek sa zawsze 5 krokow przed wami i dostarczaja wam informacje tylko taka ktora chca byscie znali.
A wy jak naiwne owce wierzycie w doslownie WSZYSTKO co wam podadza na tacy.

U was prawda = cos nie z mediow i opatrzone napisem "film o spisku".
Jesli potrafia siac dezinformacje w mediach, puszczac klamliwe filmy to dlaczego nie mogliby robic tego w internecie, na inny sposob??

To sie nazywa kontrolowana opozycja, wy nigdy byscie nie wpadli na to, ze cos takiego w ogole moze istniec.

Oczywiscie widze tutaj pare myslacych osob ale reszta, tzn 99% to... szkoda gadac.

Dzieki temu durnemu systemowi, kazdy moze wejsc na to forum piszac jakis post "na pokaz", a ludzie ktorzy maja cos do powiedzenia (czesto ciekawego) odrzucane sa przez dzieci neostrady i wyznawcow zeitgeista.


Odnośnie pierwszej części Zeitgeist nie możesz w 100% obalić tego filmu jeśli nie obaliłeś źródeł na jakich się opiera.
Najpierw obal te oto książki:

Massey, Gerald
“The Historical Jesus and the Mythical Christ”
Book Tree Publishing
Massey, Gerald
“Ancient Egypt, Light of the World”
Kessinger Publishing
Massey, Gerald
“Egyptian Book of the Dead and the Mysteries of Amenta”
Kessinger Publishing
Acharya S
“The Christ Conspiracy”
Adventures Unlimited Press
Acharya S
“Suns of God”
Adventures Unlimited Press
Churchward, Albert
“The Origin and Evolution of Religion”
Book Tree Publishing
Murdock, D.M
“Who was Jesus?”
Steller House Publishing
Allegro, John
“The Dead Sea Scrolls and the Christian Myth”
Book Tree Publishing
Maxwell, Tice & Snow
“That Old Time Religion”
Book Tree Publishing
King James Version
“The Holy Bible”
Leedom, Tim C.
“The Book Your Church Doesn’t Want You To Read”
TS Books Publishing
Remsburg, John F.
“The Christ: A Critical Review and Analysis of the Evidence of His Existence”
Prometheus Books Publishing
Irvin & Rutajit
“Astrotheology and Shamanism”
Book Tree Publishing
Doherty, Earl
“The Jesus Puzzle: Did Christianity Begin With A Mythical Christ?”
Age of Reason Publishing
Campbell, Joseph
“Creative Mythology: The Masks of God”
Penguin Publishing
Doane, T.W.
“Bible Myths And Their Parallels In Other Religions”
Health Research Publishing
Carpenter, Edward
“Pagan and Christian Creeds: Their Origin and Meaning”
The Book Tree Publishing
Rolleston, Frances
“Mazzaroth”
Rivingtons, Waterloo Place Publishing
Cumont, Franz
“Astrology and Religion Among the Greeks and Romans”
Cosimo Classics Publishing
Fideler, David
“Jesus Christ, Sun of God”
Quest Books Publishing
Berry, Gerald
“Religions Of The World”
Barnes & Noble Publishing
Frazer, Sir James
“The Golden Bough”
Touchstone Publishing
Wheless, Joseph
“Forgery in Christianity”
Cosimo Classics Publishing
Singh, Madanjeet
“The Sun- Symbol of Power and Life”
UNESCO Publishing
Jackson, John G.
“Christianity Before Christ”
American Atheist Press Publishing
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Zastanów się Bimi, czy rejestracja użytkowników nie powinna się ograniczyć do odfiltrowywania robotów.
Jak już pisałem, zdarza się, że nawet osoba powszechnie uważana za głupią powie coś mądrego Smile

Już się dawno nad tym zastanowiłem.
Jeśli zdecyduje się pójść w komercję (reklamy, albo abonament) to wtedy będzie mi zależało na tym by rejestrować jak najwięcej bydła... A na razie chcę mieć porządek i spokój na swoim małym forum, żebym mógł się odnaleźć w tym całym burdelu.

To że ktoś obejrzał jakiś film i ma na jego temat jakieś zdanie mało mnie obchodzi. Każdy ma jakieś zdanie na jakiś temat - co z tego? Jeśli chce się dostać na forum musi wymyślić coś co mnie zaciekawi.

Tak, że jeśli się to komuś nie podoba to niech sobie idzie gdzie indziej, zamiast mi marudzić i doradzać jak ma wyglądać forum, a jak nie.
Będzie wyglądać tak jak postanowiłem.
A jeśli ktoś chce śmiecić na forum i marnować swoje posty na próby wyperswadowania mi kwestii zasadniczych to niech później nie ma pretensji że zostanie za to ukarany zmniejszaniem limitu.
Tak że czekam na kolejnych ochotników do zmniejszenie limitu - proszę się wpisywać. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Komzar napisał:
Zastanów się Bimi, czy rejestracja użytkowników nie powinna się ograniczyć do odfiltrowywania robotów.
Jak już pisałem, zdarza się, że nawet osoba powszechnie uważana za głupią powie coś mądrego Smile

Już się dawno nad tym zastanowiłem.
Jeśli zdecyduje się pójść w komercję (reklamy, albo abonament) to wtedy będzie mi zależało na tym by rejestrować jak najwięcej bydła... A na razie chcę mieć porządek i spokój na swoim małym forum, żebym mógł się odnaleźć w tym całym burdelu.

To że ktoś obejrzał jakiś film i ma na jego temat jakieś zdanie mało mnie obchodzi. Każdy ma jakieś zdanie na jakiś temat - co z tego? Jeśli chce się dostać na forum musi wymyślić coś co mnie zaciekawi.

Tak, że jeśli się to komuś nie podoba to niech sobie idzie gdzie indziej, zamiast mi marudzić i doradzać jak ma wyglądać forum, a jak nie.
Będzie wyglądać tak jak postanowiłem.
A jeśli ktoś chce śmiecić na forum i marnować swoje posty na próby wyperswadowania mi kwestii zasadniczych to niech później nie ma pretensji że zostanie za to ukarany zmniejszaniem limitu.
Tak że czekam na kolejnych ochotników do zmniejszenie limitu - proszę się wpisywać. Smile




Proszę bardzo Smile
Bimi ja się zgłaszam z powodu tego co napisałeś a przede wszystkim że mam w dupie strach związany z limitem postów.
A poza ty:
- nazywasz ludzi bydłem i masz do nich stosunek jak „bohaterowie naszych” filmów.
- szukasz ludzi, którzy myślą jak ty
-mało ciebie obchodzi to ze ktoś ma pogląd na temat jeśli nie jest taki sam jak twój
- ludzie- roboty maja wyszukiwać dla Ciebie ciekawostki

Twój post to początek końca tego forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tad napisał:



Proszę bardzo Smile
Bimi ja się zgłaszam z powodu tego co napisałeś a przede wszystkim że mam w dupie strach związany z limitem postów.
A poza ty:
- nazywasz ludzi bydłem i masz do nich stosunek jak „bohaterowie naszych” filmów.
- szukasz ludzi, którzy myślą jak ty
-mało ciebie obchodzi to ze ktoś ma pogląd na temat jeśli nie jest taki sam jak twój
- ludzie- roboty maja wyszukiwać dla Ciebie ciekawostki

Twój post to początek końca tego forum



heh rozumiem ze to prowokacja, co nie ? Smile
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tad napisał:
Twój post to początek końca tego forum

Laughing
zaś twój post to początek końca limitu większego od jeden.

co do "końca tego forum" to nastąpi on dopiero wtedy gdy ja o nim zadecyduję.
na razie nie zamierzam - forum dopiero się rozkręca... Smile

wracaj skąd przyszedłeś kolego.
ostatnio ewidentnie zarejestrowałem zbyt wiele osób.
ale nic straconego - łatwo to naprawić. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nie zmienia faktu, że Zeitgeist jest NWO propagandą przygotowującą grunt pod LUCYFERIAŃSKĄ rewolucję!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Co nie zmienia faktu, że Zeitgeist jest NWO propagandą przygotowującą grunt pod LUCYFERIAŃSKĄ rewolucję!

niech ci będzie.
mi tam się podobał - mam nadzieję, ze nakręcą trójkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie fakt mnie też bije to po oczach Bimi ,że nazywasz ludzi bydłem..

Bimi
Cytat:
Jeśli zdecyduje się pójść w komercję (reklamy, albo abonament) to wtedy będzie mi zależało na tym by rejestrować jak najwięcej bydła..


Jednak wolność Tomku w swoim domku jak to powiadają Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednych biją po oczach przekleństwa, innych żydzi, jeszcze innych pedały, pały, chuje oraz muje... a jeszcze innych bydło... każdemu nie dogodzę, choć bardzo się staram Laughing

mnie np. biją po oczach obrazki z twoich sygnatur i jakoś nie płaczę.
bo co mi to da? Smile

w każdym razie to bardzo wymowne, ze czytając "bydło" od razu pomyślałaś o sobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie Bimi nie pomyślałam o sobie...
widzisz z racji uprawianego zawodu mam bardzo dobrze przepracowane poczucie wartości:)
a co do obrazków pod podpisem to powiedz jaka wielkość jest dopuszczalna proszę ,aby przestał mój podpis Cie razić być może rozważę zmianę, aby Ci dogodzić Very Happy

I cóż czyżbym dostała po limicie mam 4 Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 09 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież sama zgłosiłaś się na listę.
jeśli masz jakieś krytyczne uwagi co do funkcjonowania forum sugeruję pw - w twoim przypadku spotka się raczej z o wiele większym zrozumieniem. byle krótko. Smile

ja z kolei, z racji swojego zawodu, nie przywykłem do narzucania ograniczeń których nie da się wymusić systemem Smile
niestety, forum pozwala mieć taką sygnaturę jaką się chce. więc i ty masz taką jaką chcesz. mogę albo wyłączyć sygnatury kompletnie, albo zakazać w nich obrazków. ale chyba z sygnaturami jest lepiej?
swoją drogą do czego to już doszło, żeby admin musiał dodawać do adblocka obrazki z własnego forum Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:18, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Gratuluje wsystkowiedzy jak swietnie rozumiem konczyles religioznawstwo lub chocby historie filozofii jesli nie to za przeproszenie gowno wiesz o historii religii.


sam gowno wiesz skoro tak piszesz, nie trzeba miec kwitka zeby coś wiedzieć, wystarcza tylko checi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi napisał:
otelodreiP napisał:
Gratuluje wsystkowiedzy jak swietnie rozumiem konczyles religioznawstwo lub chocby historie filozofii jesli nie to za przeproszenie gowno wiesz o historii religii.


sam gowno wiesz skoro tak piszesz, nie trzeba miec kwitka zeby coś wiedzieć, wystarcza tylko checi


Hehe mlody jestes (na tym forum) wiec gowno rozumiesz z tego co pisze.

Twoja odpowiedz mniej wiecej brzmi tak

ja mowie ze slonce daje zycie naszej planecie a Ty :
gowno prawda bo nasza planeta zyje dzieki sloncu.

Jak latwo z siebie zrobic glupka heh
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Hehe mlody jestes (na tym forum) wiec gowno rozumiesz z tego co pisze.

Twoja odpowiedz mniej wiecej brzmi tak

ja mowie ze slonce daje zycie naszej planecie a Ty :
gowno prawda bo nasza planeta zyje dzieki sloncu.

Jak latwo z siebie zrobic glupka heh

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Bo to po to jest, aby bydłu hodowlanemu ciepło było...ja przynależny do tego bydła w "nasze słoneczko nie wierzę".....
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 10 Gru '08   Temat postu: Re: Przyjmowanie użytkowników, porażka Odpowiedz z cytatem

qweq3 napisał:
Otworzyłem parę książek, wikipedie, google, i posprawdzałem.

To sie chłopie nasprawdzałeś. Równie dobrze mogłbyś pytac papierza czy bóg istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jak chodzi o Zeitgeist to niektórym się tu aż uszy trzęsą jak tylko ktoś wymówi to słowo na Z... to brrrr... szatan..... Laughing
Film jest mocno kontrowersyjny, najwyraźniej uderza tam gdzie powinien ponieważ słychać pogłos.
Najpierw była fala anty tematów na forum odnośnie produkcji, teraz próba werbowania anty Zeitgeistowców.
Mam wrażenie jakby co niektórzy forumowicze postawili sobie za cel swojego życia zdyskredytowanie tej produkcji dlatego, że obnaża ich religie. Gdyby nie ta produkcja to pewnie i to forum by było o połowę słabiej oblegane, ta produkcja to niewygodny cierń dla niektórych systemów i jak widać system się broni.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 10 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Nie zrozum mnie, źle sam uważam, że Zeitgeist jest super zrobiony i dzięki niemu osobiście w dużej mierze zawdzięczam przebudzenie. Jednak jak mówię, dla mnie poprzez szereg odniesień do Towarzystwa Teozoficznego, jawnie lucyferiańskiego i futuro-komunizm z Project Venus oraz same wypowiedzi Petera Josepha, który na pytanie, że przecież jego podejście z umiejscowieniem człowieka jako Boga odpowiada filozofii satanistycznej nawet nie zanegował, że tak nie jest. Poza tym skąd się wziął ten kolo? Alex Jones, Icke i inni truthseekerzy przynajmniej dłuższy czas istnieli w tym środowisku. A PIOTR JÓZEF Laughing, wyskoczył nie wiadomo skąd, z jakimiś szemranymi sponsorami związanymi z okultyzmem i nagle jego produkcje są BOX OFFICE'sie Laughing. Chociaż całkiem nieźle zrobione Wink.

sonic3
Szatan nie szatan ... ja jak pisałem zanim zacząłem się interesować NWO sam miałem tendencje ku ateizmowi. Jednak na podstawie swojego researchu czym jest NWO, jak ekstremalnie może to nie brzmieć, doszedłem do wniosku, że prawdziwy ENDGAME to jest kurwa APOKALIPSA! Tak jest! Nawiedzeni mieli rację Laughing! Jeszcze się ateusze tak samo zdziwią jak ci wszyscy "pseudoracjonali" naśmiewający się wcześniej z teorii spiskowych, które nagle okazały się prawdą.

Dla nie których znowu pogodzenie się z tym, że być może ateizm był im pięknie sprzedawaną propagandą, która de facto sama czyniła z nich "racjonalnych" odpowiedników moherków kapitalnie ukrywając, że jest coś więcej. Coś co właśnie rozgrywa się na naszych oczach, ale oni będą nadal tkwili w zaprzeczeniu. Kiedy elity wdrażające plan budowy New World Order

http://en.wikipedia.org/wiki/Lucis_Trust

są otwarcie satanistami wierzącymi, stawiającymi sobie ołtarzyki i oddającymi się pogańskim rytuałom ... to ja się kurwa pytam? Czy oni są lepiej zorientowani, czy jakieś OWCE którym powiedziano, że nic out there nie istnieje i mają się skupić na żarciu trawy, zabawie i tyle, jak w tych ateo-kampaniach.

Stop worrying and get on with your life


Ten cały zmasowany wszechobecny ateo-marketing, przypomina mi wpychanie na szczycie bańki giełdowej jednostek funduszy uczestnictwa. Ktoś mnie tu chce na siłę uszczęśliwić. Ja tam tego nie kupuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:11, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jednak jak mówię, dla mnie poprzez szereg odniesień do Towarzystwa Teozoficznego, jawnie lucyferiańskiego i futuro-komunizm z Project Venus oraz same wypowiedzi Petera Josepha, który na pytanie, że przecież jego podejście z umiejscowieniem człowieka jako Boga odpowiada filozofii satanistycznej nawet nie zanegował, że tak nie jest. Poza tym skąd się wziął ten kolo? Alex Jones, Icke i inni truthseekerzy przynajmniej dłuższy czas istnieli w tym środowisku. A PIOTR JÓZEF Laughing, wyskoczył nie wiadomo skąd, z jakimiś szemranymi sponsorami związanymi z okultyzmem i nagle jego produkcje są BOX OFFICE'sie Laughing. Chociaż całkiem nieźle zrobione


Kolejny paranoik uważający Alexa Jonesa i projekt Venus za "szatański wyrób", nic tylko czekać aż sprowadzi na nas egzorcystę. Czy paranoję "antyzeitgeistową" da się wyleczyć?
Zeitgeist jak każdy inny film nie musi zawierać 100% prawdy, jest to film zmuszający do refleksji, do poszukiwania, nie zastępuje myślenia, nie jest to biblia ani kompedium wiedzy o świecie, sam chyba głosowałem by wspomniane podanie nie zostało przyjęte, nie potrzeba nam tutaj kolejnych osób które myślą że odkryły Amerykę swoimi teoriami że coś tam się w Zeitgeist czy w innym filmie nie zgadza... Zamiast szukać dziury w całym warto raczej pogłębiać wiedzę o NWO i planach które szykuje ta grupa "trzymająca władzę", bo szukając kłamstwa tam gdzie go nie ma, obudzimy się z ręką...(z podskórnym chipem) w nocniku Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:59, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
niech ci będzie.
mi tam się podobał - mam nadzieję, ze nakręcą trójkę


Laughing Very Happy

Cytat:
Nie zrozum mnie, źle sam uważam, że Zeitgeist jest super zrobiony i dzięki niemu osobiście w dużej mierze zawdzięczam przebudzenie. Jednak jak mówię, dla mnie poprzez szereg odniesień do Towarzystwa Teozoficznego, jawnie lucyferiańskiego i futuro-komunizm z Project Venus oraz same wypowiedzi Petera Josepha, który na pytanie, że przecież jego podejście z umiejscowieniem człowieka jako Boga odpowiada filozofii satanistycznej nawet nie zanegował, że tak nie jest. Poza tym skąd się wziął ten kolo? Alex Jones, Icke i inni truthseekerzy przynajmniej dłuższy czas istnieli w tym środowisku. A PIOTR JÓZEF , wyskoczył nie wiadomo skąd, z jakimiś szemranymi sponsorami związanymi z okultyzmem i nagle jego produkcje są BOX OFFICE'sie . Chociaż całkiem nieźle zrobione .


Co wiesz o komunizmie i PV, że je porównujesz do siebie? Laughing

Już to raz pisałem i powtarzam. Elity są takie same jak my i nie są jednomyślne. Potrafią świetnie wykorzystać pewne słowa "jeśli boisz się rewolucji zorganizuj ją sam". Ktoś kto widział Zeitgeista dziękuje, że otwatł mu on oczy, ale gdy ta sama osoba pokazuje jej jakieś rozwiązania to budzi to chorą podejrzliwość i zaczynają szukać dziury w całym Laughing w dodatku twierdząc, że jest to cel NWO Laughing . Elity trzęsą portkami na myśl o rewolucji, bo gdyby nie one dalej żylibyśmy w średniowiecznym feudalizmie. Na myśl o rewolucji jaka może wybuchnąć mają koszmary i zmazy nocne Laughing . To rewolucja może rozwalić ostatecznie te resztki feudalizmu, które pozostały w formie uprzywilejowanych bogatych i nieuprzywilejowanych biednych (w sumie to żadna różnica, czy będę pracował za michę, czy kupię sobie za zarobione pieniądze tylko michę, bo na tyle mnie stać. W sumie to nawet wolałbym to pierwsze, bo bym do sklepu nie musiał łazić Laughing ).
Można to podsumować krótko - JAK SIE CZEGOŚ BARDZO CHCE TO SIE SZUKA SPOSOBU, A JAK SIE CZEGOŚ NIE CHCE TO SIE SZUKA POWODU..

A co do podania to nie wnosiło ono nic nowego, bo wszystko już zostało tutaj przedyskutowane i wiemy, że fakty są naciągane. Tak, więc niepotrzebny nam tutaj kolejny temat, który nic nowego nie wniesie - oto powód nieprzyjęcia go, koniec kropka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:13, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:


ja mowie ze slonce daje zycie naszej planecie a Ty :
gowno prawda bo nasza planeta zyje dzieki sloncu.

Jak latwo z siebie zrobic glupka heh


to jedno i to samo, lub jak wolisz jedno wynika z drugiego, Twoja logika powala i nie ma nic wspolnego z tym co wczesniej napisalem, a z ostatnim zdaniem sie zgodze Razz i z podpisem tez Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 11 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Tad napisał:
Twój post to początek końca tego forum

Laughing
zaś twój post to początek końca limitu większego od jeden.

co do "końca tego forum" to nastąpi on dopiero wtedy gdy ja o nim zadecyduję.
na razie nie zamierzam - forum dopiero się rozkręca... Smile

wracaj skąd przyszedłeś kolego.
ostatnio ewidentnie zarejestrowałem zbyt wiele osób.
ale nic straconego - łatwo to naprawić. Smile


Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś bo widzę , że ciągle masz kłopoty ze zrozumieniem.
W medium takim jak Internet prowadzisz górnolotnie nazwane forum „prawda” z dostępem dla osób, które ciebie zaciekawią a w przypadku gdy nie odpowiadają twoim poglądom nazywasz ich bydłem i własną pomyłką – napisałeś to.
Podejmujesz próby wprowadzenia delikwenta na „właściwy” tor poprzez tresurę limitami postów na dodatek pod groźbą. Przebąkiwania o ewentualnej komercji dla bydła z abonamentem to super cienki pomysł. Chcesz zarabiać na spontanicznej aktywności ludzi i ich darmowej pracy ?
Rozumiem , że lubisz porządek w szufladzie ze skarpetami ale wprowadzanie porządku w myśleniu ludzi dla własnego komfortu i spokoju tu już jawna kpina. W historii nadto było ludzi wiedzących lepiej. Teraz niektórzy nazywają to korporatyzm , illuminati i co tam jeszcze a ukazał się nowy : bimizm.
To dokładnie ten sam sposób myślenia i działania.
Piszesz że masz w dupie ludzi myślących inaczej jak ty, obrażasz kobietę stosując lingwistyczny wybieg godny domorosłych guru.
Teraz zwyczajnie niech nikt nie dziwi się politykom czy innym wpływowym że mając możliwość przykręcania tuby stają się i robią to co sam stosujesz na szczęście w piko skali. Przypomnij sobie jak chciałeś zamieścić swoje poglądy w Wiki.. Oni robią dokładnie to co ty teraz.
Błędnym jest myślenie że odkrywasz tu jakąś „prawdę”. To tylko informacje jakie mogły znaleźć się w sieci a każdy z nas w zależności od tego w jakim środowisku się obraca od sołtysa po ministra zna „spiski” bez najmniejszej wzmianki w mediach.
Nazywając mnie kolegą jesteś w błędzie. Ktoś kto tak myśli a co gorsza z pogardą prezentuje taki sposób myślenia i postępowania ma kupę roboty przed sobą i przestań mnie rozśmieszać z limitami czy dostępem w tej chwili praktycznie do przeglądu prasy krajowej i zagranicznej filtrowanej pod kogoś wizję świata.. Domyślasz się z jakiego powodu?
Skąd pomysł, że możesz kogokolwiek gdziekolwiek odesłać!!! To zwykła buta i chciejstwo.
Praktycznie dobiłeś forum swoimi wypowiedziami i zachowaniem na temat tego jak naprawdę myślisz i traktujesz ludzi. Teraz jedyną pewną prawdą to prawda o twojej osobie.
Halucynacje i projekcje co do długości istnienia czy rozwijania włóż między bajki. Wartościowe forum tworzą ludzie a nie ich prowadzący, oczywiście pod warunkiem, że nie chcą skupiać mentalnych klonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przyjmowanie użytkowników, porażka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile