W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Za zamachami w Bombaju stali Hindusi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1086
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 07 Gru '08   Temat postu: Za zamachami w Bombaju stali Hindusi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
India uncovers Hindu terror group that carried out bombings blamed on Islamists

At least 10 people, including monk and army officer, held

By Andrew Buncombe in Delhi
Sunday, 23 November 2008


India is in something of a state of shock after learning from official sources that its first Hindu terror cell may have carried out a series of deadly bombings that were initially blamed on militant Muslims. The revelation is forcing the country to consider some difficult questions.

At least 10 people have been arrested in connection with several bomb blasts in the Muslim-dominated town of Malegaon in the western state of Maharashtra in September, which left six people dead. But reports suggest that police believe the cell may also have carried out a number of previous attacks, including last year's notorious bombing of a cross-border train en route to Pakistan, which killed 68 people. Among the alleged members of the cell are a serving army officer and a Hindu monk.

Bomb attacks are not uncommon in India – there has been a flurry in recent months – but police usually blame them on Muslim extremists, often said to have links to militant groups based in either Pakistan or Bangladesh. As a result, the recent cracking of the alleged Hindu cell has forced India to face some difficult issues. A country that prides itself on purported religious and cultural toleration – an ambition that in reality often falls short – has been made to ask itself how this cell could operate for so long. India's military, which prides itself on its professionalism, has been forced to order an embarrassing inquiry.


więcej na:
http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/w.....76306.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 08 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ameryki nie odkryłeś, bo ja już o tym pisałam w temacie "terroryści atakują w Bombaju". Ale wszyscy to mieli w d...e. Tacy już jesteście na tym forum. Każdy chce być najmądrzejszy. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 08 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałem właśnie zamieścić w tym wątku ale nie mogłem go znaleźć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 08 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Ci zasugerować rozwinięcie tego tematu, zamieszczając min. materiały o nazjonalistycznym i rasistowskim obliczu Indii, jeśli chcesz. O tym drugim obliczu Indii o którym niewielu wie. Zwłaszcza że są tutaj osoby które myślą że Indie to tylko kraj dobrych i uduchowionych ludzi. Na You Tube znajdują się filmy o przemocy hindusów sympatyków skrajnej partii BJP czy VHP, wobec chrześcian i innych mniejszości, o czym się bardzo mało mówi. Prawdopodobnie dążeniem skrajnie prawicowych partii jak BJP, jest stworzenie fundamentalizmu religijnego w Indiach, na wzór krajów islamskich. Warto by było się tym zająć, ale ja już tego robić nie będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 08 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Ameryki nie odkryłeś, bo ja już o tym pisałam w temacie "terroryści atakują w Bombaju". Ale wszyscy to mieli w d...e. Tacy już jesteście na tym forum. Każdy chce być najmądrzejszy.

No Lara juz tam chyba nie jesteśmy tacy źli Smile Nikt nie jest tutaj najmądrzejszy Smile Głowa do góry Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 08 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onet.pl ogłosił dzisiaj slowami Kondolizy Rise że za zamachem stał Pakistan...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Za zamachami w Bombaju stali Hindusi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile