W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wiem juz co sie święci  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1371
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 04 Gru '08   Temat postu: Wiem juz co sie święci Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie dlaczego pozwolono aby takie filmy jak o tym z 11 wrzesnia czy Zeitgeist endgame i inne w tej tematyce ??? jak myslicie?
A tu moja odpowiedz krótka i tresciwa: po prostu ci na górze chcą wywołac dzieki temu nasz bunt. Ja mysle ze zacznie sie to w USA wojną domową i wszystkich tych co wiedzą prawde będą tępic tak jak arabów uwazanych za terrorystów . albo to tylko moja shizofremiczna wyobraznia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ile dobrze zrozumiałem pytasz "dlaczego pozwolono na takie filmy...?"

dlatego że nie ma nikogo kto mógłby na to nie pozwolić.
ten system kieruje się swoimi prawami, prawo jest spisane, urzędnicy, politycy i prokuratorzy go przestrzegają... na co dzień nie ma możliwości zabronić komuś nagrać sobie film i opublikować go na youtube.
nie ma nikogo kto "pozwala" - co najwyżej ktoś kto rządzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@iron32

Wcale nie schizofreniczna. Eksplozja świadomości i wybudzenia z matrixa, w dużej mierze zapoczątkowana została na taką skalę dzięki Zeitgeistowi, który jak widać po Zeitgeist Addendum sam używa odniesień w ujęciu "przebudzenia" do źródeł ideologicznych NWO. Mam tu na myśli Towarzystwo Teozoficzne i promowany w Project Venus futuro komunizm. Fenomen Zeitgeista jest jeszcze większy niż filmików Alexa Jonesa.

Moim zdaniem, to wybudzenie też jest po to aby była rewolucja, wojna między nimi a nami. Jednak na zasadzie kontrolowanego chaosu - ORDO AB CHAO. Celem tego będzie stworzenie fundamentu pod ostateczny endgame NWO, czyli ONE WORLD RELIGION. Tak samo jak kontrolowaną rewolucją była rewolucja bolszewicka, opisywana w planie Alberta Pike'a jako etap w budowie New World Order, polegający na zdobyciu swoich wpływów w Rosji i pozbycie się cara, tak i tą rewolucję sami chcą ukierunkować w pewnym duchu, aby i one była następnym już końcowym etapem NWO.

Jestem prawie pewien, że w procesie wybudzenia NWO odegrało jakąś rolę. Viralna cecha internetu to trochę za mało. Nie sądzę, aby przeoczyli w swoich kalkulacjach ryzyko z nim związane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 04 Gru '08   Temat postu: Re: Wiem juz co sie święci Odpowiedz z cytatem

Internet to nadal wolne medium, niby jak mieli by zabronić rozpowszechniania tych materiałów??
Człowiek myślący odpowiednio rozgraniczy to co zostało mu przekazane, za to baran powie że został zmanipulowany i zmuszony do wystąpienia przeciwko światu.

z filmu Matrix:
Matrix to system
Ten system to nasz wróg
Leczy gdy jesteś w środku co widzisz?
Biznesmenów, nauczycieli, prawników, stolarzy.
Umysły ludzi, które staramy się ocalić.
Lecz zanim to zrobimy, ci ludzie są częścią tego systemu...
a to czyni ich naszymi wrogami... (gdyż...)
...większość z tych ludzi nie jest gotowa do odłączenia.
A (...)wielu z nich jest tak bezwładnych, tak beznadziejnie zależnych od systemu że będą walczyć w jego obronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 04 Gru '08   Temat postu: Re: Wiem juz co sie święci Odpowiedz z cytatem

Damian.87 napisał:
Internet to nadal wolne medium, niby jak mieli by zabronić rozpowszechniania tych materiałów??


"wolne medium " pod ścisłą kontrolą
nawet ta stronka ma egzorcyste Smile
który decyduje co jest "politycznie" poprawne

Cytat:
Mam takie pytanie dlaczego pozwolono aby takie filmy jak o tym z 11 wrzesnia czy Zeitgeist endgame


przyzwolenie na te i inne filmy oraz zawarte w nich nieścisłosci ,fałszywe dowody ma na celu ośmieszenie ruchu 9/11 i odwrócenie uwagi od istoty sprawy
ludzie pierdolą bzdety o czystych trawnikach i namiotach zapominając dlaczego ktoś pozwolił rozkręcić te karuzele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iron zastanów się nad przyczyną tego co napisałes. Przeczytałeś podanie i .......... jest ten wpis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 04 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morfeusz też wierzył w proroctwo a jak wiadomo Neo powiedział mu,że to było po to aby wami sterować.Chyba wiecie o co mi chodzi Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 04 Gru '08   Temat postu: Re: Wiem juz co sie święci Odpowiedz z cytatem

Damian.87 napisał:
Internet to nadal wolne medium, niby jak mieli by zabronić rozpowszechniania tych materiałów??
Człowiek myślący odpowiednio rozgraniczy to co zostało mu przekazane, za to baran powie że został zmanipulowany i zmuszony do wystąpienia przeciwko światu.

Ty ... z oczkiem Zeitgeist. Próba analizy tego, czy NWO miało jakiś wpływ na sam proces wybudzenia i ewentualne przemycenie pewnych treści, które mogłyby być im na rękę jest właśnie rozgraniczaniem tego co było nam przekazane. To właśnie baran przyjmie to bezkrytycznie i zachowa się tak jakiego właśnie od niego zachowania oczekiwano.

System jest taki, że rewolucja pożera własne dzieci, a historycznie to właśnie NWO wielokrotnie maczało łapki w ich wywoływaniu i konsolidowaniu jeszcze większej władzy. Trzeba więc krytycznym i uważać aby i tym razem nie popaść w stary schemacik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 04 Gru '08   Temat postu: Re: Wiem juz co sie święci Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:

Ty ... z oczkiem Zeitgeist. Próba analizy tego, czy NWO miało jakiś wpływ na sam proces wybudzenia i ewentualne przemycenie pewnych treści, które mogłyby być im na rękę jest właśnie rozgraniczaniem tego co było nam przekazane. To właśnie baran przyjmie to bezkrytycznie i zachowa się tak jakiego właśnie od niego zachowania oczekiwano.


A niby o czym ja piszę?
BTW te "Ty" zachowaj głęboko dla siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie jak zobaczylem zeitgeist to tak naprawde sie przebudzilem . Przyznaje przed oglądnieciem bylem zwykłą małpą , orangutanem czy czyms podobnym . a teraz zaczolem myslec trzezwo no ale wczesniej sie takimi sprawwami nie interesowalem . moze dlatego ze jestem mlody i mi dupy w glowie były hehehehe Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 05 Gru '08   Temat postu: Re: Wiem juz co sie święci Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
"wolne medium " pod ścisłą kontrolą
nawet ta stronka ma egzorcyste Smile
który decyduje co jest "politycznie" poprawne

zawsze możesz założyć własną scorpio. są darmowe serwisy, z blogami, forami, itp.

naprawdę, chętnie odwiedzę Smile

zapodaj do stron internetowych: viewforum.php?f=22
zużyje ci jedynego posta, no ale cóż... przynajmniej odeślesz swoich sympatyków do wiarygodnych źródeł informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iron32 napisał:
no wlasnie jak zobaczylem zeitgeist to tak naprawde sie przebudzilem . Przyznaje przed oglądnieciem bylem zwykłą małpą , orangutanem czy czyms podobnym . a teraz zaczolem myslec trzezwo no ale wczesniej sie takimi sprawwami nie interesowalem . moze dlatego ze jestem mlody i mi dupy w glowie były hehehehe Laughing

Otóż to, Zeitgeist zwrócił moja uwagę na problem, w miarę upływu czasu szukałem więcej szczegółów i korygowałem informacje które przekazuje film.
Prawdę mówiąc gdyby nie Zeitgeist uznałbym NWO, 9/11 jako zamach rządu na obywateli, i inne podobne tematy za kompletne bzdury. Zeitgeist faktycznie zapoczątkował u mnie inny sposób postrzegania problemów, aby w końcu włączyć myślenie i wiele spraw samemu dokładnie analizować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Wałęsa powiedział, że oni mają plan ale nie mogą go zdradzać, żeby agenci im nie pokrzyżowali planów Laughing Cóż - rzeczywiście, w kwestii agentury śmiało można Wałęsie zaufać Laughing

Natomiast powiedział jeszcze jedną rzecz. Mówił, że jakby jego ojciec żył i Wałęsa by mu powiedział, że wszystkie kraje Europy połączyły się i tworzą jeden kraj - to by padł na zawał serca.
Nie powiedział tylko, że to wszystko dzięki wszechobecnej manipulacji i mediom, któe z pokolenia na pokolenia przyzwyczajają nas do Globalnego Bagna.

Rozczarował mnie natomiast Dalajlama. Jak on się chce dogadywać z kimś, kto zamiast dyskusji woli likwidację oponenta Sad


A co do "podwójnej teorii spiskowej". Nie wiem czy Zeitgeist albo Alex Jones są celowymi zabiegami mającymi zogniskować rewolucję pro-NWO, ale jak patrzę na proeuropejską PO z tymi faszystowskimi ustawami i na katolicki PiS ze wsparciem Rydzyka zwalczające się nawzajem to od razu nasuwają mi się Jezuici winiący za całe zło Masonerię i obecny system finansowy (zresztą Wałęsa dzisiaj też mówiąc o globalizmie skrytykował ten system fiansowy zastrzegając, że rozwiązanie jest tajemnicą Wink - słaby z niego agent Smile ) kontra cała zachodnia Illuminacka polityka na linii Sarkozy-Bush.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 20:08, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może napiszemy list do Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie pogwałcenia praw obywatelskich, konstytucji i prawa człowieka w sprawie tarczy antyrakietowej?
Z tego co wiem to sprawy obronne kraju mają być decydowane przez obywateli oraz prezydenta (tylko w czasie wojny).
Może jeszcze do Strassburga bądź Hagi? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lupi




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie, "oni" nie pietnuja tych filmow bo wyszli z zalozenia ze nagonka na tego typu publikacje zwiekszylaby tylko ogladalnosc. Zreszta w ktoryms z tych filmow(nie pamietam w ktorym o 11.09) byla o tym wzmianka.A im nie jest potrzebne naglosnienie(poprzez krytyke) istnienia tego typu filmow.Bo trzeba sobie jasno powiedziec ,ze niestety,ale swiadomosc istnienia alternatywnych tez jest u przecietnego smiertelnika znikoma.
A "wielcy" podnoszac larum tylko zwieksza grono ogladajacych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wcale nie schizofreniczna. Eksplozja świadomości i wybudzenia z matrixa, w dużej mierze zapoczątkowana została na taką skalę dzięki Zeitgeistowi, który jak widać po Zeitgeist Addendum sam używa odniesień w ujęciu "przebudzenia" do źródeł ideologicznych NWO. Mam tu na myśli Towarzystwo Teozoficzne i promowany w Project Venus futuro komunizm. Fenomen Zeitgeista jest jeszcze większy niż filmików Alexa Jonesa.

Moim zdaniem, to wybudzenie też jest po to aby była rewolucja, wojna między nimi a nami. Jednak na zasadzie kontrolowanego chaosu - ORDO AB CHAO. Celem tego będzie stworzenie fundamentu pod ostateczny endgame NWO, czyli ONE WORLD RELIGION. Tak samo jak kontrolowaną rewolucją była rewolucja bolszewicka, opisywana w planie Alberta Pike'a jako etap w budowie New World Order, polegający na zdobyciu swoich wpływów w Rosji i pozbycie się cara, tak i tą rewolucję sami chcą ukierunkować w pewnym duchu, aby i one była następnym już końcowym etapem NWO.

Jestem prawie pewien, że w procesie wybudzenia NWO odegrało jakąś rolę. Viralna cecha internetu to trochę za mało. Nie sądzę, aby przeoczyli w swoich kalkulacjach ryzyko z nim związane.


Laughing Laughing Laughing Laughing
To co wiesz o rewolucji bolszewickiej jest właśnie wynikiem tego co chceli Illuminaci, abyś wiedział... krótko mówiąc większość ludzi wypowiada się na rzeczy, o których nie ma zbytniego pojęcia. Łącznie ze wszystkimi rewolucjami i PV. Większość rewolucji bydełka właśnie dawała ludności więcej praw i wolności niż wcześniej (i to o wiele więcej!). Niestety zawsze się sie ktoś dorywał potem do władzy podesłany przez odpowiednie grupy. Rewolucja Francuska pomimo, że wielu ludzi zginęło dało ludziom we Francji takie prawa o jakiś wcześniej nawet nie śnili, dlatego jak Napoleon wrócił wszyscy poszli za nim. To samo się tyczy Rewolucji Bolszewickiej i każdej innej. Mało kto wie, ale Lenin wprowadził w ZSRR wolny rynek... A większość niestety o tym nie wie i potem gadają takie pierdoły jak wyżej duplikując kłamsta książek z historii. Trocki w latach 30 wypowiadał się, że Stalin w ogóle nie propaguje ich myśłi ideologicznej przeinaczając wiele ich rozwiązań, które de facto dały ludziom aż do 24 r (czyli daty smierci Lenina) wolny rynek i o wiele wiele więcej - między innymi uwłaszczono chłopów Wink.

Cytat:
Internet to nadal wolne medium, niby jak mieli by zabronić rozpowszechniania tych materiałów??
Człowiek myślący odpowiednio rozgraniczy to co zostało mu przekazane, za to baran powie że został zmanipulowany i zmuszony do wystąpienia przeciwko światu.


Dokładnie.

Coś Wam krótko powiem. Między illuminatami są takie relacje jak między nami i takie same rozłamy. Po za tym są znacznie większymi egoistami niż my i to powoduje u nich jeszcze większe konflikty. Jakby tak nie było nigdy nie dowiedzilibyśmy się o nich i o ich planach. Są tam grupy osób, którym się to po prostu nie podoba.
Wypowiadacie się tak samo o masonach bardzo źle... A podstawą Masonerii są rzeczy, o które my właśnie walczymy, niestety u władz masonów znaleźli się ludzie, którzy ich cele przeinaczają i również nimi manipulują, żeby osiągnąć swoje chore cele. O ile dobrze pamiętam to illumiaci przeniknęli do najwyższych kręgów masonerii na początku XIX wieku i przejęli tam władzę. Wszytkie niższe kręgi wierzą w to, że walczą w słusznej sprawie.
Ogólnie mówiąc co z tego, że illumiat jakiś będzie robił coś dobrego? Czy to od razu musi być w planie pozostałej reszty? Trzeba być właśnie ową niemyślącą owieczką, żeby nie dostrzegać tego, że oni też są ludźmi. To, że jakiś illumiant robić coś wbrew swojemu zakonowi nie oznacza, że to jest w ich planie...
Głupotą jest sądzić, że oni są jednomyślni Wink.

W pewnej książce autor napisał tam rozmowę z jednym illuminatem i powiem tyle - facet wierzył, że robi dobrze i że da ludziom bardzo dużo i że ludzie będą szczęśliwi (był nieświadomy tego co wyższe kręgi robią) - mówił także, że silniki magnetyczne mają i działają w podziemnych labolatoriach (ale to temat na inną rozmowę), a najważniejsze jest to, że to książka zakazana była. Ogólnie mówiąc to są tacy sami ludzie jak my, tylko na szczyty włądzy dostali się jacyś chorzy na dekiel ludzie.
Tyle z mojej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wiem juz co sie święci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile