W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

trudno jest pisać o sobie, ale spróbuję  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 10443
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 11 Maj '08   Temat postu: trudno jest pisać o sobie, ale spróbuję Odpowiedz z cytatem

wiek - kobieta ma tyle lat na ile wygląda
zawód - "wieczna studentka", dwa dyplomy i nie koniec na tym
charakter - totalna antykonformistka, co sprawia ze czasami mam ciężkie życie w tym konformistycznym świecie. Lubię chodzić własnymi drogami.
hobby - kocham zwierzęta, naturę, spacery, jogging
wyznanie - bliżej mi do new age.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 12 Maj '08   Temat postu: Re: trudno jest pisać o sobie, ale spróbuję Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:

wyznanie - bliżej mi do new age.


"New Age" umarło pod koniec lat 80-siątych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 12 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umarło i nie umrze. To nie jest religia, tylko filozofia, sposób patrzenia na świat. Sama nazwa new age też nie ma znaczenia. To jest sposób odbierania rzeczywistości. Nie ma boga osobowego, nie ma autorytetow. Jest tylko nieskończona energia, ktorej my jesteśmy cząstką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aubergine




Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 12 Maj '08   Temat postu: Re: trudno jest pisać o sobie, ale spróbuję Odpowiedz z cytatem

zastanawia mnie tylko w czym sie przejawia ten Twoj nonkomformizm,
wybacz, ale nie wierze, że takie kobiety istnieją, a co ciekawe sama nia jestem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 12 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast dyskutować o mnie, ktoś napisze coś o sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 12 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara - w takim wypadku możesz zamknąć swój temat.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 12 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość tu to faceci i do tego nonkonformiści Smile
Ja tam mogę i o sobie pisać ale, że humanistą nie jestem więc trzeba mi pomóc na przykład konkretnymi pytaniami. Więc co o nas chciała byś wiedzieć o ile nie napisaliśmy już wszystkiego o sobie w tych tysiącach postów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aubergine




Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 12 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
A może zamiast dyskutować o mnie, ktoś napisze coś o sobie.

no tak lepiej zmienic temat Wink wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 12 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aubergine, dlaczego nie wierzysz że takie kobiety istnieją skoro twierdzisz ze sama nią jesteś? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 30 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Lara

Piekne cv.
Marze aby moja przyszła partnerka takie miała......
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 14 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przyznam, że masz ciekawe posty, szczególnie podoba mi się Twoja bezkompromisowość jeśli chodzi ocenę organizacji typu mafijnego jaką jest kościół katolicki, ale zobacz to: http://video.google.pl/videoplay?docid=2008142410898531314. Koniecznie obejrzyj cały wykład- jest niesamowity. Polecam obejrzeć wykład więcej niż jeden raz i zanim się go oceni obejrzeć do końca mimo, że długo trwa i mimo nastawienia sceptycznego, jeśli się takowe do buddyzmu ma. pozdrawiam:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, a ty nie mieszkasz na śląsku? Very Happy

za nie długo w ramach forum otworzymy kącik "poznajmy się" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 15 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cebull, dziękuję za komplement. Lubię iść pod prąd.

Voltar, nie mieszkam na Śląsku, mieszkam w Warszawie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zawód - "wieczna studentka", dwa dyplomy i nie koniec na tym


Można wiedzieć z czego żyjesz ? .

Wedle twych wypowiedzi rzekłbym iż bliżej jest ci do antykonformisty niż nonkonformisty
Nie pomyliłaś czasami pojęć ?.

Stanisław Pawlica tak definiuje owe postawy: "Być antykonformistą w społeczeństwie to najpierw się nie zgadzać, a później się zastanawiać; odwrotnie ma się rzecz z konformizmem. Nonkonformista zaś powstrzymuje się od sądu, dopóki sprawy nie przemyśli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 07 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ADL
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 08 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joordano napisał:


Można wiedzieć z czego żyjesz ? .

[/b]


Dobre pytanie, ale chyba ci nie odpowie sama. Zarabiała pisząc między innymi na tym forum. Jak została zdemaskowana to nie pisze już pod tym nickiem.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:20, 08 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Australii nie ma zmiluj sie ! Tutaj jest sie "chorym" do konca zycia. Zwykle to zycie trwa dosyc krotko od pierwszej daty zamkniecia w psychiatryku. Oscyluje od 5 do 12 lat maksimum. W moim przypadku mija wlasnie 12 lat wiec napor lekow stal sie bardzo intensywny. Czekaja na "zlotego kopa". Kazdy nastepny zastrzyk moze byc bardziej zatruty.

Ja dostalam sie do psychiatryka, bo zglosilam sie na pogotowie poniewaz odczuwalam straszne podniecenie plciowe. Kiedy w bialy dzien dopadlo mnie ono po przyjsciu ze sklepu, to zaczelam podejrzewac mojego meza, ze cos dla zabawy mi dosypal do herbaty. Minelo mi to straszne podniecenie po godzinie czasu. Moj maz powiedzial mi tylko, zebym nie dzwonila po pogotowie, bo nic mi nie jest i ze przejdzie mi to szybko. Ja jednak zadzwonilam po pogotowie. Przyjechali [tutak w pogotowiu nie jezdzi lekarz] i sanitariusz stwierdzi, ze potrzebne jest pogotowie psychiatryczne. Normalne pogotowie odjechalo bez zadnej interwencji czy pouczenia i przyslali pogotowie psychiatryczne w asyscie policji. Nie moglam sie nadziwic. Kiedy wezwalam jako swiadkow moich bliskich znajomych, to oni stwierdzili po konsultacji z moim mezem, ze ja przekwitam. Mialam wtedy 47 lat. Policja szarpala mnie do nieprzytomnosci, ale wreszcie zdecydowali, ze zostawia mnie w domu, jak moi znajomi podpisza za mnie gwarancje. Nie widzialam tej gwarancji i nie wiem, na czym ona polegala. jednakze cos podpisywala moja jedna znajoma - z pochodzenia chyba Niemka.

Policja i pogotowie odjechalo, a ja polozylam sie spac. Kiedy znalazlam sie w lozku, to to podniecenie dopadlo mnie ze zdwojona sila. Wtedy ubralam sie i pojechal na pogotowie. moj maz juz spal w drugim pokoju. Cala noc czekalam na pogotowiu na lekarza. O siodmej rano zaproponowano mi lozko na sali chorych. Ze zmeczenia usnelam. Zaden lekarz nie skontaktowal sie ze mna. Kiedy sie obudzilam o 13-tej, to pielegniarka powiedziala mi, ze zostane wkrotce przewieziona do szpitala psychiatrycznego. Po jakiejs godzinie wjechaly na sale nosze ze specjalnymi pasami. Kazano mi sie na nich polozyc. przypieli mnie pasami i zawiezli mnie do szpitala psychiatrycznego. Podejrzewam, ze to wszystko stalo sie dlatego, bo kilka miesiecy smialo politykowalam na forum Super Exprresu. Zostalam namierzona przez sluzby wywiadowcze i zostalam skierowana na leczenie psychiatryczne.

Nie mam nic do odwolania. Lekarzowi powiedzialm, ze wiem o broni HAARP, ktora zdalnie jest w stanie manipulowac czlowiekiem i kazdym innym zywym stworzeniem. Po kilku latach, lekarz sam powiedzial mi, ze skoro dokuczaja mi tylko w nocy, to na pewno musi byc to HAARP. Leczyc rzad mnie jednak nie przestal, a teraz mysle, ze czeka juz z utensknieniem na moja smierc. Glupio im chyba tak bezpretensjonalnie mnie zabic, bo jestem znana osoba na wielu forach, blogach i mam wielu korespondentow oraz znajomych w realu. Zajmuje sie polityka i zyciem spolecznym oraz tajna bronia HAARP. Czesto o tym pisze, komentuje rozne wydarzenia i wiadomosci glosno. Rozmawiam na te tematy z moim mezem i z glosem, ktory odezwal sie do mnie pierwszy raz w 2006 roku. Po czterech miesiacach przestal ze mna rozmawiac. Po pol roku znowu odezwal sie na kilka tygodni, a teraz rozmawia i komentuje moje wypowiedzi juz rok. Zdaje sie, ze te rozmowy sa gdzies slyszane i dlatego rzad dostal takiego kota z inensywniejszym leczeniem mnie zracymi zastrzykami.

Zyje wiec przezywam kazda niesprawiedliwosc i nagminne mordowanie. Tak pewnie zostanie do konca moich dni. Dzisiaj juz ma 60 lat i nie mam zamiaru sie zmieniac, udawac czy poblazac !!!

Pozdrawiam. Goska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bidzi Bidzi




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 08 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

??? zejście na inny temat ???
co do zdemaskowania to sam przyznam sie do tego (w temacie żydzi wykupują polskę)
_________________
http://www.acontrario.pl/ <-- KLIKNIJ, forum o prawdzie bez cenzury, czytaj, pisz, bądź wtajemniczony w wiedzę nie dla wszystkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LGBT




Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 13 Paź '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wiek - kobieta ma tyle lat na ile wygląda

jak kobieta tak mówi to znaczy, że jest stara. lody, lody, komu loda ? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


trudno jest pisać o sobie, ale spróbuję
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile