W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czarna lista BTC-Bimiemu puszczają zwieracze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2439
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 10 Mar '14   Temat postu: Czarna lista BTC-Bimiemu puszczają zwieracze Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jako wszechwładny dyktator strony prawda2.info, ogłaszam co postanowiłem.

Na stronie wprowadzona zostanie czarna lista BTC, w której umieszczał będę (wedle własnego widzimisię) wybrane przez mnie konta użytkowników. Osoby z owej listy pozbawione będą możliwości jakiekolwiek obrotu bitcoinami na mojej stronie. Poprzez "obrót bitcoinami" mam tu na myśli opcje wręczania/otrzymywania napiwków za posty, jak również opłacania podatku do kiszenia kapusty, oraz zarabiania na jego dystrybucji. Oczywiście nie będą też mogli doładować sobie konta.

W momencie umieszczenia na czarnej liście, balans BTC danej osoby zostanie wyzerowany, a ja będę oczekiwał na informację od rzeczonego gagatka z adresem bitcoin na który chce abym mu wysłał środki zgromadzone do tej pory na jego koncie.

W ciągu pierwszego tygodnia od dodania do listy (licząc od momentu ogłoszenia tego w bieżącym temacie), wypłata środków z takiego konta będzie bezpłatna (ja pokryję ewentualną prowizję sieci). Jednak z każdym kolejnym rozpoczętym tygodniem opłata za wypłatę będzie się zwiększać o 0.4 mBTC (czyli np. po roku dostanie się ponad 20 mBTC mniej).

Pierwsi kandydaci do rzeczonej czarnej zostali już ustaleni, a ich nicki zostaną ogłoszone wkrótce w tym temacie. Tymczasem radzę im zastanowić się na jaki adres mam wysłać ich środki. Nie zamierzam trzymać ich gówna w swoim portfelu, bo za bardzo mi jebie kałem. Smile


Aktualna zawartość czarnej listy

Od poniedziałku, 10 marca 2014, godz. 14:02:
* chemicloo (117.98350 mBTC)
* Choone (35.79644 mBTC)
* czekan (1.04991 mBTC)
* manhattanman (0.75765 mBTC)
* NowaPolska (1.67472 mBTC)
* thecombo (5.59056 mBTC)
* wunderwaffel (0.01183 mBTC)


No to poleciałeś sobie administratorku , zamordyzm sfrustrowanego geja jest nieobliczalny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to są pierdoły , nieistotne, administracja czerpie z tego przyjemność . Więc nie ma co się napinać.

Ale najlepszy jest @tokebit1 . Pierwsze zdanie wazelina , a później wytyka błędy administracji . I gdyby administracja nie zrobiła porządków wiosennych , zapewne kisiłby to w sobie Laughing

tokebit1 napisał:
Bardzo dobra idea.

Ja i tak sie dziwiłem, ze zabezpieczasz wlasnymi srodkami BTC gostkow, ktorzy nie dosc ze nigdy nie dokonali zadnej wplaty to na dodatek piszac tony gowna drenowali je z kont tych ktorzy akurat nie pisza, dodatkowo nagradzajac sie wzajemnie za napisane bzdety. Nie wspominam juz ze te nagrody czesto byly sypane z rekawa za ublizanie tym ktorzy umozliwili im obrot BTC.
Niech sobie pisza co chca, ale nagradzac sie moga bullionkiem, ktory wczesniej sami zakupia.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopatrujesz sie wazeliny tam gdzie jej nie ma. Na koncie forum jest prawie 6BTc - czyli jakies 12K zl. Stary, jestem pewien, ze ty byś się nigdy nie podjal zabezpieczania tych napiwkow z wlasnej kasy, szczegolnie gdyby czesc z ubezpieczanych jęczała, ze ich okradasz.
Pomijam już fakt ze te napiwki dostali w gruncie rzeczy od bimiego.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jedziesz bez wazeliny , hardkor jesteś .
Cytat:
Pomijam już fakt ze te napiwki dostali w gruncie rzeczy od bimiego.
a przyszło tobie na myśli , że może nie chcieli dostać napiwku od administracji .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Na koncie forum jest prawie 6BTc - czyli jakies 12K zl. Stary, jestem pewien, ze ty byś się nigdy nie podjal zabezpieczania tych napiwkow z wlasnej kasy, szczegolnie gdyby czesc z ubezpieczanych jęczała, ze ich okradasz.

No , rozumiem . Ale ja to bym się nie bawił w rozdawanie kasy , rozumiem to podnosi status Forum . Ale to jest zabawa administracji , a niech robi co chce - według widzi mi się .

Pytanie techniczne : żeby wypłacić btc musisz się zapewne gdzieś zarejestrować , na jakiejś stronie z btc tak ? Musisz podać pewne dane . Czyli tym sposobem zawziętych przeciwników btc stawia się w jakiej sytuacji Laughing . A z czasem jak pieniążki nie będą ruszane to admin napisał , że będzie potrącał kaskę , aż z czasem wszystko przepadnie . A skoro klucz według którego wybierane są kolejne ofiary to - widzimisie , to może trza się zastanowić , czy aby administracja nie chciała odzyskać choćby części kasy którą zainwestowała na forum .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ordel - aby wypłacić bitcoiny musisz podać co najmniej długość swojej służbowej pały.
ona jest podstawą przy generowaniu adresu. Smile

i faktycznie nie radził bym ci czekać zbyt długo, bo jeszcze ci pała bardziej zmięknie i dostaniesz gorszy adres Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzimisie napisał:
Sorry @Ordel - nie przyszło mi do głowy że ty tez nie chciałeś dostawać ode mnie napiwków.
Już spieszę naprawić swój błąd! Smile
Kod:
Ordel (45.72563 mBTC)

Od ciebie , rzeczywiście nie chciałem , ale od innych .., a rozumiem , to też jak od ciebie Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie da się ukryć bystrzacho, że jeśli na forum jest obecnie 6 BTC, a mój balans wpłat wynosi 6.4 BTC, to (chcąc nie chcąc) jakiego napiwku byś od kogokolwiek tu nie dostawał, najpewniej jakoś tam pochodzi on ode mnie..
fascynujące, nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zresztą nie bądź hipokrytą.
w transakcji numer 68 (2011/05/28 15:48:07), sam wziąłeś ode mnie w "promocji" 80 mBTC - i bynajmniej cię o to nie prosiłem.
ale teraz nie pamiętasz, he?
cóż, burki podwórkowe mają krótką pamięć, ale za to dobry węch i są zajebiste w ujadaniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no nie da się ukryć bystrzacho, że jeśli na forum jest obecnie 6 BTC, a mój balans wpłat wynosi 6.4 BTC, to (chcąc nie chcąc) jakiego napiwku byś od kogokolwiek tu nie dostawał, najpewniej jakoś tam pochodzi on ode mnie..
fascynujące, nie? Smile


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zresztą nie bądź hipokrytą.
w transakcji numer 68, sam wziąłeś ode mnie w "promocji" 80 mBTC - i bynajmniej cię o to nie prosiłem.
ale teraz nie pamiętasz, he?

a , bo miałem wybór .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a przyszło tobie na myśli , że może nie chcieli dostać napiwku od administracji .


Z tego co widze na głownym to ten błąd został właśnie naprawiony.

Cytat:
Pytanie techniczne : żeby wypłacić btc musisz się zapewne gdzieś zarejestrować , na jakiejś stronie z btc tak ?Musisz podać pewne dane


Nie

Cytat:
. Czyli tym sposobem zawziętych przeciwników btc stawia się w jakiej sytuacji

No chyba tylko w takiej, zeby w końcu ruszyli resztkami tego co nazywają własną mądrością.
W niektórych przypadkach to bolesny proces - Wiedza o tym jak bezpiecznie zdeponowac własne srodki na adresie BTC jest szeroko dostępna.

Cytat:
A z czasem jak pieniążki nie będą ruszane to admin napisał , że będzie potrącał kaskę , aż z czasem wszystko przepadnie


Ja bym to potraktował jako zajebiście promocyjna opłatę za ubezpieczenie depozytu, bo jak zakładam, jeśli BTC z forum miałoby zniknąć to admin pokryje z wlasnych środków nawet to co zostało po upływie jakiegos czasu na black accounts.

Cytat:
to może trza się zastanowić , czy aby administracja nie chciała odzyskać choćby części kasy którą zainwestowała na forum .


No, pierwsze co zrobiłem jak przeczytałem że na walletach czekana i spółki jest taki ruch to sprzedałęm swoje BTC w obawie przed tapnięciem na rynku Smile


Bimi napisał:
tak ordel - aby wypłacić bitcoiny musisz podać co najmniej długość swojej służbowej pały.


przy generowaniu brain wallet - całkiem niegłupia opcja Wink
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Bimi napisał:
zresztą nie bądź hipokrytą.
w transakcji numer 68, sam wziąłeś ode mnie w "promocji" 80 mBTC - i bynajmniej cię o to nie prosiłem.
ale teraz nie pamiętasz, he?

a , bo miałem wybór .

no nie kurwa nie miałeś: przystawiłem ci gnata do łba i powiedziałem: wciśnij chuju ten przycisk tak, chcę skorzystać z promocji! Smile

nie udawaj głupszego niż jesteś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzimisie napisał:
Ordel napisał:
Bimi napisał:
zresztą nie bądź hipokrytą.
w transakcji numer 68, sam wziąłeś ode mnie w "promocji" 80 mBTC - i bynajmniej cię o to nie prosiłem.
ale teraz nie pamiętasz, he?

a , bo miałem wybór .

no nie kurwa nie miałeś: przystawiłem ci gnata do łba i powiedziałem: wciśnij chuju ten przycisk tak, chcę skorzystać z promocji! Smile

nie udawaj głupszego niż jesteś.

To pewnie chciałem , i co z tego .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wypłacę kasę to widzimise będzie miał radochę , więc zgadzam się byś ty @tokebit1 zaopiekował się tymi napiwkami BTC które miałem/mam na koncie forumowym . Oficjalnie tobie je przekazuję Smile
Administratorze proszę przekazać użytkownikowi @tokebit1 całą kwotę BTC którą miałem zgromadzoną na forum .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
widzimisie napisał:
Ordel napisał:
Bimi napisał:
zresztą nie bądź hipokrytą.
w transakcji numer 68, sam wziąłeś ode mnie w "promocji" 80 mBTC - i bynajmniej cię o to nie prosiłem.
ale teraz nie pamiętasz, he?

a , bo miałem wybór .

no nie kurwa nie miałeś: przystawiłem ci gnata do łba i powiedziałem: wciśnij chuju ten przycisk tak, chcę skorzystać z promocji! Smile

nie udawaj głupszego niż jesteś.

To pewnie chciałem , i co z tego .

to z tego że jesteś hipokrytą jakich mało.

najpierw wyciągasz łapę po moje pieniądze, choć cię nawet o to nie proszę - a potem mi płaczesz, że ci daję napiwki, czego rzekomo nie chciałeś.

weź ty się kurwa lecz - na tej twojej mundurowej emeryturze powinni dawać dostęp do jakiegoś darmowego psychiatryka. wszak nic nie ryje bani gorzej niż ta wasza "służba".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Jeśli wypłacę kasę to widzimise będzie miał radochę , więc zgadzam się byś ty @tokebit1 zaopiekował się tymi napiwkami BTC które miałem/mam na koncie forumowym . Oficjalnie tobie je przekazuję Smile
Administratorze proszę przekazać użytkownikowi @tokebit1 całą kwotę BTC którą miałem zgromadzoną na forum .

Dzięki wielkie za ten gest, ale nie smiem ich przyjąć.
W głownym podałem adres na który mozna je wpłacić - załatw to z łaski swojej bezpośrednio z bimim
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzimisie napisał:
to z tego że jesteś hipokrytą jakich mało.

najpierw wyciągasz łapę po moje pieniądze, choć cię nawet o to nie proszę - a potem mi płaczesz, że ci daję napiwki, czego rzekomo nie chciałeś.

weź mi tu nie pierdol bo 3 lata temu to była całkiem inna zabawa niż teraz . Nie było -np- podatków czy jak to tam nazywasz.
A z tym pieskiem to się dławisz coś , udowodnij tłuku , że jest tak jak piszesz , bo twoje pomówienia mogę obalić w jednej chwili .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ty mi nie pierdol.
3 lata temu to były dokładnie te same bitcoiny co i teraz.
a że przez 3 lata nie nauczyłeś się tego jak je wypłacić i wydać - to jedynie potwierdza, żeś głupszy niż jakakolwiek ustawa przewiduje.

w kwestii wypłaty natomiast - jedna deklaracja mi wystarczy: twoje bitcoiny przechodzą na konto tokebit1.
i na tym się kończy twoja przygoda z bitcoinami, ty tępy ćwoku.
niemniej jednak, mimo wszystko, radził bym ci skonsultować się z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
to ty mi nie pierdol.
3 lata temu to były dokładnie te same bitcoiny co i teraz.
a że przez 3 lata nie nauczyłeś się tego jak je wypłacić i wydać - to jedynie potwierdza, żeś głupszy niż jakakolwiek ustawa przewiduje.

w kwestii wypłaty natomiast - jedna deklaracja mi wystarczy: twoje bitcoiny przechodzą na konto tokebit1.
i na tym się kończy twoja przygoda z bitcoinami, ty tępy ćwoku.


Dzięki jeszcze raz - ale zeby nie było potem ze zmuszono mnie do czegos- nie chcę tych pieniędzy. Napisałem, gdzie je powinien przelać, jesli ma taki problem z podaniem własnego adresu.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Dzięki jeszcze raz - ale zeby nie było potem ze zmuszono mnie do czegos- nie chcę tych pieniędzy. Napisałem, gdzie je powinien przelać.

Możesz je wypłacić pod dowolny adres, jaki chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
tokebit1 napisał:
Dzięki jeszcze raz - ale zeby nie było potem ze zmuszono mnie do czegos- nie chcę tych pieniędzy. Napisałem, gdzie je powinien przelać.

Możesz je wypłacić pod dowolny adres, jaki chcesz.


Puściłem formularz

Cytat:
Proszę przelać 45.72563 mBTC z mojego konta Prawda2 na adres 1Dorian4RoXcnBv9hnQ4Y2C1an6NJ4UrjX

_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzimisie napisał:
to ty mi nie pierdol.
3 lata temu to były dokładnie te same bitcoiny co i teraz.
a że przez 3 lata nie nauczyłeś się tego jak je wypłacić i wydać - to jedynie potwierdza, żeś głupszy niż jakakolwiek ustawa przewiduje.

Że co mam wypłacać te 90 dych ( na dzień dzisiejszy ), Laughing , ty masz nas naprawdę za kretynów .




Cytat:
w kwestii wypłaty natomiast - jedna deklaracja mi wystarczy: twoje bitcoiny przechodzą na konto tokebit1.
dziękuje widzimisie
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
widzimisie napisał:
to ty mi nie pierdol.
3 lata temu to były dokładnie te same bitcoiny co i teraz.
a że przez 3 lata nie nauczyłeś się tego jak je wypłacić i wydać - to jedynie potwierdza, żeś głupszy niż jakakolwiek ustawa przewiduje.

Że co mam wypłacać te 90 dych ( na dzień dzisiejszy ), Laughing , ty masz nas naprawdę za kretynów .

nie wiem kogo masz na myśli jak piszesz "nas".

jakby mi dawali "90 dych ( na dzień dzisiejszy )" za nic - to bym brał.
no ale ja nie jestem debilem - jak mi dają to biorę, a nawet i mówię dziękuję.
ty natomiast - cóż, o tym już mówiliśmy: lecz się lepiej, zanim będzie za późno!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 10 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Że co mam wypłacać te 90 dych ( na dzień dzisiejszy ), Laughing , ty masz nas naprawdę za kretynów .

Moze do archiwum te 90 dych na dzień dzsiejszy?
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czarna lista BTC-Bimiemu puszczają zwieracze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile