W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Karty Iluminatów  
Podobne tematy
Hollywood - Illuminati Show62
The Illuminati Card Game5bez ocen
Fight Club i 9/1116
Ellen White przewidziała 9/111
Filmy, które "przewidziały" 9/11 26
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 52531
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
hiob napisał:
Właśnie,doskonały fragment tyle że wiekszość naszych forumowiczów traktuje Biblię jak zbiór opowieści.A szkoda Crying or Very sad

Nie wierzą, ale przyjdzie czas, że uwierzą. Łyknęli łechcącą ich próżność ateopropagandę i to całe bycie trendy z negowaniem istnienia Boga i jakim to się jest wtedy "ynteligentem" i "Europejczykiem", podczas gdy na ich oczach biblijne proroctwa realizowane są krok po kroczku. Zaś ci, którzy je wdrażają są w najczystszej postaci SATANISTAMI i sami w takie gusła jak LUCYFER wierzą!

NWO to nie tylko walka o władzę ...



Zgadzam sie z wami, a z toba goldbug w szczegolnosci, bo jak napisales juz kiedys w innym poscie miales ciagoty ateistyczne, zanim dowiedziales sie ze to wlasnie plan elit aby uspic w nas nasza religijnosc.. dokladnie tak samo bylo ze mna- ale teraz nie ma mowy, mozecie mnie nazwac zacofana- nieobchodzi mnie to, ale wierze w Boga i napewno nie pomoge elitom w budowaniu nowego ladu poprzez odrzucenie religii..

@Cham- bardzo interesujace..

mnie zainteresowaly rowniez te fragmenty ktorych nie wytlusciles zwlaszcza jesli porownac je do rewelacji nt. 2012 :

Cytat:
Kiedy więc ujrzycie "obrzydliwość spustoszenia" na miejscu świętym, o której mówił prorok Daniel - kto czyta, niech rozważy - (16) wtedy mieszkańcy Judei niech uciekają w góry. (17) Kto jest na dachu, niech nie schodzi do domu po swoje rzeczy.


Cytat:
Bo jak błyskawica zapala się na wschodzie a widać ją aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (2Cool Gdziekolwiek jest padlina, tam zbiorą się i sępy. (29) A zaraz po udręce tych dni "słońce się zaćmi i księżyc nie da światła, i gwiazdy będą spadać" z nieba i "moce niebieskie" będą wstrząśnięte.



@goldbug (pod spodem) hm.. zalezy co sie rozumie przez religijnosc- ja tez do kosciola nie chodze juz od kilku lat, ani nie przyjmuje tzw. "sakramentow" chodzilo mi raczej o wiare w sensie duchowym..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę powiedziawszy specjalnie praktykującym wiarę nie jestem. W ujęciu katolickim to już od wielu wielu lat ... nie mam żadnego kontaktu i przez te lata sam skłaniałem się ku ateizmowi. Ale teraz mam wrażenie, że ta cała medialna promocja ateizmu jest to dokładnie tym samym mechanizmem jak swego czasu Unia Europejska i bycie Europejczykiem. Na wierzchu ładnie wygląda, a pod powierzchnią NWO ....

Naprawdę jak się pogrzebie nieco w temacie to nie ma wątpliwości, że elity NWO mają silne koneksje z organizacjami lucyferiańskimi/satanistycznymi. Albo, że kod paskowy do rozliczeń transakcji znajdujący się na niemalże każdym produkcie ma w sobie przemycone 666 w "paskach strażniczych" ...



Strasznie dużo tych przypadków ... jak niewiarygodnie by to zabrzmiało to ta uważana przez większość "bajeczka" z Apokalipsy może faktycznie opisywać to co się obecnie dzieje ... brrrrr

I pamiętajcie, jeszcze jakiś czas temu na same teorie o New World Order reagowalibyście negacją i śmiechem, a jak widać to co było wcześniej nie do pomyślenia jest obecnie rzeczywistością ... to samo może być z Biblijną Apokalipsą i celem NWO jakim jest Antychryst. Tym bardziej, że proroctwa w Koranie bardzo dobrze dodatkowo potwierdzają obecny rozwój wydarzeń ... All Seying Eye = Jednooki Dajjal chcący zniszczyć Islam i cała reszta opisów temu towarzyszących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
hiob napisał:
Właśnie,doskonały fragment tyle że wiekszość naszych forumowiczów traktuje Biblię jak zbiór opowieści.A szkoda Crying or Very sad

Nie wierzą, ale przyjdzie czas, że uwierzą. Łyknęli łechcącą ich próżność ateopropagandę i to całe bycie trendy z negowaniem istnienia Boga i jakim to się jest wtedy "ynteligentem" i "Europejczykiem", podczas gdy na ich oczach biblijne....


Trafnie to ująłeś.Dla mnie osobiście takie podejście do spraw biblijnych ociera sie po prostu o ignoranctwo.Zastanawiam sie po co te szumne wypowiedzi o NWO , poszukiwanie prawdy(?) skoro negując Boga sami sie wpisują w dzieło niszczenia i praktycznie róznia się tym od iluminatów że brak im władzy...moge sobie wyobrazić co by się stało gdyby ja otrzymali...brrr Shocked
_________________
„Największe prawdy są zarazem najprostsze - tak też jest z największymi ludźmi”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiob napisał:

Cytat:
(...)Zastanawiam sie po co te szumne wypowiedzi o NWO , poszukiwanie prawdy(?) skoro negując Boga sami sie wpisują w dzieło niszczenia i praktycznie róznia się tym od iluminatów że brak im władzy...moge sobie wyobrazić co by się stało gdyby ja otrzymali...brrr Shocked


Negatywne wypowiedzi o Bogu mają inne korzenie niż ignoranctwo. Kościół Katolicki zorganizował oddawanie czci swojemu bogu (mamonie!) pod przykrywką oddawania czci Najwyższemu. Kościół Katolicki przez wiele lat wbija nam do głów nienawiść do Stwórcy, karmiąc nas zakłamanymi hasłami. Czytają "nie można dwóm panom służyć - Bogu i mamonie" a bez najmniejszego zażenowania wyciągają kasę od ludzi.Czy Pismo Święte nie zostało zmanipulowane na korzyść kościołów, czy nie podają nam wyciąniętych z kontekstu kawałków, nie zmieniają treści w tłumaczeniach, omijają niewygodną PRAWDĘ?? Kościół wbił nam do głów hasła "nie jesteś z nami, nie jesteś z Bogiem", "chcesz iść do Boga - tylko my cię poprowadzimy". Nie walczmy z kościołem, bo staniemy się jak on - zakłamani i pełni nienawiści. Nie wiem, gdzie Bóg jest, ale w kościele go na pewno nie ma. Nieufność do Pisma Świętego ma więc swoje korzenie w fakcie, że posługuje się nim kłamca, jakim jest kościół. Patrzą na swoje zyski, pielęgnują biznesy, rozwijają banki watykańskie, nadzorują strefy wpływów. Pokłon oddają szatanowi, który zmienił swoje oblicze z monety na cyfry na rachunku. Świat głoduje, świat morduje a kościół "łączy się z nimi w modlitwie"?? Głośniej krzyczą nasze małe środowiska anarchistyczne piętnowane za wywrotowość niż kościół "niosący miłość". Wysłannik papieski apeluje o pokój, palcem więcej nie kiwnie. Czy grandpapa nie widzi ich czynów? Dlaczego nie ma odwagi odezwać się, dlaczego nie potępi działań oprawców? Grandpapa wita się w uściskach z kurwą Bolkiem, z Donkiem, z Dżordżami... O co tu chodzi do cholery?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś nadal jest zainteresowany tą grą, podaje link, zachomikowałem karty, które kiedyś ściągnąłem z paru źródeł, jest ich razem ok.170 + 2 instrukcje: http://chomikuj.pl/Hoo/illuminati1.rar (waga: 12,8 MB)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 05 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ściągnąłem hoo, thx


podoba mi się ta karta - to chyba powinno być w dziale "o nas" Wink



"(...) paranoicy jako jedyni, za wyjątkiem samych ukrytych władców, zdają sobie rzeczywiście sprawę z tego co się dzieje. Jednakże ta grupa nie może podjąć akcji, dopóki coś nie da jej władzy. Nie może też być zniszczona - póki nie ma władzy."

Wink
_________________
storyofstuff
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie napisał o pewnym zabawnym fakcie. Niedługo po wydaniu tej karcianki w siedzibie SJ Games został urządzony przez Secret Service nalot. Niedługo potem także na dom Stevena. Został on oskarżony o przestępstwa komputerowe, których nigdy nie popełnił i nigdy ich nie udowodniono. Zarekwirowano sporo komputerów, dokumentów, sporo prywatnych zapisków dotyczących procesu tworzenia tej gry.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunaphu czy mógłbyś podać źródło i kiedy to w ogóle było, więc kiedy został zatrzymany nie zostały wydawane już nowe karty , hm ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 07 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana
Cytat:

goldbug napisał:
hiob napisał:
Właśnie,doskonały fragment tyle że wiekszość naszych forumowiczów traktuje Biblię jak zbiór opowieści.A szkoda Crying or Very sad

Nie wierzą, ale przyjdzie czas, że uwierzą. Łyknęli łechcącą ich próżność ateopropagandę i to całe bycie trendy z negowaniem istnienia Boga i jakim to się jest wtedy "ynteligentem" i "Europejczykiem", podczas gdy na ich oczach biblijne proroctwa realizowane są krok po kroczku. Zaś ci, którzy je wdrażają są w najczystszej postaci SATANISTAMI i sami w takie gusła jak LUCYFER wierzą!

NWO to nie tylko walka o władzę ...



Zgadzam sie z wami, a z toba goldbug w szczegolnosci, bo jak napisales juz kiedys w innym poscie miales ciagoty ateistyczne, zanim dowiedziales sie ze to wlasnie plan elit aby uspic w nas nasza religijnosc.. dokladnie tak samo bylo ze mna- ale teraz nie ma mowy, mozecie mnie nazwac zacofana- nieobchodzi mnie to, ale wierze w Boga i napewno nie pomoge elitom w budowaniu nowego ladu poprzez odrzucenie religii..


Ja w przeciwienstwie do Was mam za soba etap poznawania religii od strony gleboko wierzacych protestantow i studiow tzw pisma swietego.
Moge powiedzie ze obecnie moj stosunek do tych proroctw i przekazow biblijnych jest taki ze jest to mieszanka sluzaca kontroli i manipulowaniu ludem.
Z prawdziwym Bogiem ma to niewiele. Wiecej z wladza i bogami (mala litera czytaj wladcami) co by chcieli miec dobra kontrole nad ludem.
To ze jakies zapowiedzi sie materializuja (z wspomnianych przez Was pism) to wcale nie musi oznaczac ze jest to slowo Boga. Wrecz przeciwnie - dla mnie oznacza ze jest to ukartowany dawno temu plan ktory jest konsekwentnie realizowany (zreszta przez faktycznie wybrany do tego lud).
Moj stosunek do ksiag giblijnych nie oznacza ze jestem ateista.
Wierze w Boga ale nie wierze w twierdzenia ze biblia to slowo boze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuploadowałem plik http://chomikuj.pl/Hoo/illuminati1.rar (waga: 21,6 MB) jeszcze raz dodając 30 kart , które dodatkowo znalazłem czyli razem ok. 200(ale to i tak tylko połowa wszystkich kart), a także napisałem spis brakujących kart, znalazłem też jeszcze inną edycję, w której jest ok. 220 kart.


Jeszcze znalazłem opis i kawałek obrazka tych dwóch kart: Messiah i New World Order - End of The World, które posklejałem w całość:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 08 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoo, inecki i inni: wy zdajecie sobie sprawe, ze czesc tych kart mogla byc sfalszowana i celowo wymieszana z reszta..? bo te karty powyzej nie wygladaja dla mnie zbyt wiarygodnie..

Rep: byc moze jest tak jak piszesz.. jesli chodzi o Biblie to calkowicie jej nie odrzucam i zdaje sobie sprawe z jej wartosci moralnej, duchowej i historycznej.. mysle, ze jesli chodzi o wszystkie tzw. 'Holy Books' jak Koran, Biblia wlasnie, Tora czy skrypty Hindu to z pewnoscia tkwi w nich madrosc, natomiast zostala ona tak celowo wymieszana z klamstwem i perwersja, ze ciezko jest wyluskac z nich ten rdzen prawdy..co nie znaczy oczywiscie, ze on nie istnieje.. w kazdym badz razie jest mi blizej do ideologii ktora przedstawiasz niz do ateizmu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 11 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
hoo, inecki i inni: wy zdajecie sobie sprawe, ze czesc tych kart mogla byc sfalszowana i celowo wymieszana z reszta..? bo te karty powyzej nie wygladaja dla mnie zbyt wiarygodnie..


Oczywiście, że nie ma takiej możliwości, gdyż mam cały spis edycji tych kart, a te karty wyżej to Ja je modyfikowałem(opisy i kawałki obrazków znalezione na internecie, więc dopasowałem w paincie).

Tutaj pozostałe karty, które mi się jeszcze udało znaleźć(razem z tymi trzema powyżej)
http://chomikuj.pl/Hoo/kilka_kart-illuminati.rar(8 kart, waga:200KB)

A tutaj znalazłem taką stronę o interpretacji niektórych kart illuminati (po angielsku): http://thetruthandlight.wordpress.com/category/illuminati/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzuciłem na serwer karty illuminati (28,6 MB), a także posegregowałem wg 4 edycji:
Deluxe Illuminati(222 kart), Assasins(31/125), Unlimitted(290/412), Subgenius(5/100), jest też kilka kart w 'inne', niektóre z nich były zrobione przez entuzjastów i niemieckojęzyczne. Jeżeli komuś uda się znaleźć jakiekolwiek brakujące karty, prosiłbym o pm.

Tutaj podaje też konto testowe chomika, żeby ściągnąć plik:
login:hen35
hasło:stef1234
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoo napisał:
Hunaphu czy mógłbyś podać źródło i kiedy to w ogóle było, więc kiedy został zatrzymany nie zostały wydawane już nowe karty , hm ?


http://www.sjgames.com/SS/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 19 Lut '09   Temat postu: Karty Iluminatów Odpowiedz z cytatem

@hoo

"Podane hasło jest nieprawidłowe",może jakaś literówka ci wyskoczyła? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mi sie udalo to sciagnac. wrzucilem na rapida.

http://rapidshare.com/files/199926210/illuminati_card_game-upd_18.02.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 21 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zna ktoś więcej faktów dot. Stevena Jacksona? Czy żyje? Jeśli nie to jak umarł itd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 21 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goldbug
Mówisz o modzie na ateizm a sam zachowujesz się paranoidalnie i wszędzie dostrzegasz symbolikę satanistyczną. A tak włąściwie wiesz czym jest satanizm? Dowiedziałeś się chociarz co nie co o sataniźmie? Pewnie nie. Śmieszysz mnie bo traktujesz Boga i Lucyfera tak osobowo a przecierz to tylko symbolika. Satanizm nie polega na wiare w Lucyfera mój drogi. Wiara w boga zrobiła ci z mózgu papkę i w obliczu prawdziwej apokalipsy nie zrobisz nic po za odmawówieniem modlitwy. Rzuć proszę jakiś cytatem z bibli i podeprzyj się zdjęciem w której odnalazłeś trzy szóstki bądź pentagram. Przed czym uciekasz? Zastanów się.

Pozdrowienia od Zakonu Satanizmu Racjonalnego :].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest właśnie urocze w tym forum.
Z jednej strony chrześcijanin, z drugiej satanista, z innej strony jeszcze inne wynalazki (jak choćby ja).
Ale mimo to wszyscy jaramy się pewnym wspólnym mianownikiem Smile
W jedności siła!
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 23 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zna ktoś więcej faktów dot. Stevena Jacksona? Czy żyje? Jeśli nie to jak umarł itd?

Przypominam pytanie. Dla nie wiedzących to twórca tych kart. Zabili go, czy co z nim zrobili?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra to już jest naprawdę mocne. Zbieżność zdarzeń i metod wprowadzania NWO zdecydowanie przekracza możliwości czystego przypadku. Tym razem karta przewidująca wystąpienie plamy z ropą ... nawet obrazek przypomina, zdjęcia raportowane w mediach dotyczące tego zajścia.

KARTA OIL SPIL


Co zaś się tyczy Stevena Jacksona to facet ponoć stworzył tą grę w oparciu o trylogię Illuminatus, o czym już wcześniej słyszałem, a co dodatkowo zdaje się potwierdzać wikipedia
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Illuminatus!_Trilogy

Powiem tylko tyle, że wygląda na to, że tą trylogię naprawdę warto byłoby przeczytać. Przy takiej zgodności gry karcianej z tym co się dzieje, przeczytanie książki na której bazuje, mogłoby dać jeszcze lepszą perspektywę w z zrozumieniu o co tak naprawdę toczy się gra pomijając oczywiście, czysto polityczne, korzyści elit.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 20 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Tym razem karta przewidująca wystąpienie plamy z ropą ... nawet obrazek przypomina, zdjęcia raportowane w mediach dotyczące tego zajścia.


Powiem tylko tyle, że wygląda na to, że tą trylogię naprawdę warto byłoby przeczytać. Przy takiej zgodności gry karcianej z tym co się dzieje, przeczytanie książki na której bazuje, mogłoby dać jeszcze lepszą perspektywę w z zrozumieniu o co tak naprawdę toczy się gra pomijając oczywiście, czysto polityczne, korzyści elit.


Czy te karty widziałeś gdzieś ułożone w takiej kolejności jak występują te wydarzenia?
Chodzi mi o to czy można przewidzieć jaka powinna być następna w kolejności.

Jeżeli uważasz, że trylogia może ci coś wyjaśnić to jest ona do ściągnięcia, ale tylko w j. angielskim.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 21 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieprawda, jest tez po Polsku. Jak chcesz wyslij adres mailowy na PW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 02 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to na którym etapie (kart) teraz jest nasza planeta?
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 03 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

interpretacji tekstu apokalipsy Jana jest cała masa.
Nie wiem jak wy ale ja spotkałem sie przynajmniej z 7-10 interpretacjami.
Co najciekawsze skryba piszący apokalipse nie pisał o dalekiej przyszłości tylko o wydarzeniach które bedą miały mniejsce jeszcze za życia ówczesnego pokolenia.
W samej Biblii jest o tym mowa.
W liczbie 666 chodzi o cesarza Nerona a znamiona na reku i głowie były bardzo popularne w czasach jego panowania.Znaczono w ten sposób ludzi dla lepszego ich rozróżniania.
Fenomen tego tekstu polega na jego uniwersalności.jest napisany w taki sposób że wydarzenia z każdej epoki można było uważać za znamiona apokaliptyczne.
Troche tak jak z Nostradamusem i jego przepowiedniami.

Ci którzy piszą że Bili Windows jest antychrystem niech zrozumieją że w samej Biblii wyjaśnione jest że cała Afera z antychrystem i przybyłym z niebios chrystusem będzie miała miejsce w bardzo bliskim czasie.

pisze to bo irytuje mnie to pierdzielenie,domniemywanie, dedukowanie i przypisywanie apokalipsy czasom współczesnym.
....................................................................

zdradze wam wielką tajemnice .

wiecie dlaczego gwiazdy szołbiznesu wplatają symbolike satanistyczną w swoje teledyski.?
taka lejdi gaGA, ktorej nie można odmówić talentu jest tylko jednak tworem kierowanym i zarządzanym.nie ona decyduje jak bedzie wyglądał jej teledysk i jaki strój na siebie założyć.

Zeby znaleść odpowiedz na to pytanie trzepa spojżeć w przów,myśleć w przód.

jedną z odpowiedzi napewno będzie dyskusja poszukiwaczy prawdy którzy głowią sie nad iluminati i teledyskami.
taki efekt właśnie miało to wywołać.

przeciętni zjadacze chleba oglądają mtv i mają w dupie co tam tak naprawde leci.ważne żeby było ciekawie i nie nudno.
dwie pieczenie na jednym ogniu.

W polsce też zaczyna sie to robić modne tak jak modne zaczeło sie robić pierdolenie głupot o satanizmie itp..


Nie w szatana , nie w lucyfera , nie w boga A w MAMONA sie wierzy. no może troszke w szatanka..prawda..
.............................................................................................

Właśnie sztuką jest nie popadanie w paranoje co przy dzisiejszym świecie wcale nie jest takie proste.
Interesowanie sie przez was wieloma tematami w sposóp ponad przeciętny stwarza ryzyko łykania popeliny i wymysłów.Nikt nie powiedział że bedzie łatwo i lekko być prawdowyszukiwatornikowakami.
Sztuką jest oddzielenie ziarna od plew.
Obejżałem film o tych kartach..przeciesz to debilizm.dopatrywanie sie przekazu w karcie o skażeniu ropą naftową..prosze was.
codziennie istnieje ryzyko takiej katastrofy,czy platformy czy tankowiec zawsze może sie rozjebać.
Dlatego prawdopodobieństwo takiej tragedi istnieje i dlatego taka karta powstała a nie dla tego że zatoka meksykańska była w planach hehe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Karty Iluminatów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile