W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Karty Iluminatów  
Podobne tematy
Hollywood - Illuminati Show62
The Illuminati Card Game5bez ocen
Fight Club i 9/1116
Ellen White przewidziała 9/111
Filmy, które "przewidziały" 9/11 26
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 52510
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 01 Gru '08   Temat postu: Karty Iluminatów Odpowiedz z cytatem

Myślę o tych kartach już od dawna...
Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ich temat , a także własne refleksje proszę o wypowiedzi w tym temacie z góry uprzejmie dziękuje Smile

W 1996 Steven Jackson stworzył grę planszową, którą nazwał po prostu "Illuminati".[2,3,4] Wcześniejsze wersje tej gry stworzył w latach 80-tych. Grasz w tę grę używając zestawu kart ukazujących ataki terrorystyczne, epidemie, sztucznie stworzone choroby, redukcję populacji, itp. Celem w tej grze jest mobilizacja zasobów, by stworzyć wojny, rewolty, ataki terrorystyczne, wpływać na umysły publiki, obalać rządy, etc.

http://www.grazingsheep.com/artp/glob/2005/2005_09_iluminati.htm



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domyślam się, że również znajdą się tacy którzy będą z tego wróźyć hehe, tak naprawdę to genialny sposób na wróżenie, nie trzeba rozgryzać i interpretować różnorakich symbolii jak w Tarocie, chociaż te karty wyraźnie są na nim wzorowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 01 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronka twórcy kart:
Steve Jackson

http://www.sjgames.com/illuminati

inni o kartach:

http://www.bcrevolution.ca/end_game.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:27, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko sie zgadza
jestesmy na etapie Karty nr 5
SJ przewiduje 207 tys ofiar malej epidemii
z wszelkim znanych mi zrodel wiem ze "trumien" jest okolo 180 tys.
tego typu trumny sa szczelne i nie degraduja sie, wiec zaraza sie nie wydostanie.
czyzby ktos przybyl z przyszlosci, widzial przyszlosc? a moze czytal plany Illuminati..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno większość z Was jest najbardziej zszokowana kartami przedstawiającymi atak na World Trade Center i Pentagon , a to dlatego takie moje przypuszczenie, iż wiele osób od wydarzeń 9/11 rozpoczęło swoje poszukiwania...

Czy zastanawialiście się drodzy użytkownicy jak to jest możliwe by twórca tych kart wiedział o inside job 9/11 wcześniej o jakieś 6 lat?

Czy autor kart SJ jest sam wysokiej rangi Iluminatem i stąd ma wgląd do planów naszych panów?, a jeśli założymy,że nie jest to dlaczego otrzymał odgórne przyzwolenie na rozpowszechnianie tajnych tajemnic?

Związku z tymi kartami pojawiają się pytania...czy przyszedł już czas, iż Iluminatii chcą ,aby ludzie się dowiedzieli kto i w jaki sposób rządzi tym światem.Czy też może karty mają za swój cel stanowić pożywkę dla całej społeczności interesującej się kulisami powstawania NWO?
Jednak czy ktoś z Was wierzy jeszcze w przypadki?

W oficjalnych mediach- (czytaj mediach , których właścicielami są ONI) od czasu do czasu możne wychwycić informację(jeśli zachowamy uwagę) , które są zrozumiale dla odbiory dopiero po kilku lub kilkudziesięciu latach...Jak już pisałam w innym poście o tym co powiedział Kissinger w roku 1970:
‘’Kontrola ropy naftowej oznacza kontrolowanie państw, kontrola żywności oznacza kontrolowanie ludzi’’

Już w tamtych latach rozpoczęto stawiać pierwsze fundamenty pod ''genową rewolucję''tzw. Oni doskonale wiedzą co robią i kiedy… realizują swoje pomysły z niesamowitą precyzją krok po kroku. Ich działanie każdy z nas może odczuć powoli na zacieśniającej się pętli wokół naszych szyi.
Śmiem się pytać jak wygląda ostatnia karta w tej grze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł na grę i jej scenariusz twórca tej karcianki zaciągnął z Trylogii Illuminatus!.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Illuminatus!_Trilogy

Już parę razy była mowa o niej na tym forum m.in. w części Blue Beam Project. W każdym razie nawet według tej gry ustanowienie New World Order to stworzenie gruntu pod przyjście fałszywego Mesjasza! Aha i nuklearna III Wojna Światowa jest jedną z kluczowych kart w drodze realizacji do tego celu.

http://www.cuttingedge.org/news/n1857.cfm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> Tańcząca z wilkami.

Ostatnie karty nie są za ciekawe dla nas vide mój podpis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc tak to 6 minutowy fragment z filmu The Disclosure Project
(tak tak wiem kondrix sponsorowany przez Rockeffelera)
Niemniej posłuchajcie wypowiedzi Dr. Carol Rosin
najlepiej całych aż 6 minut Very Happy, ale uwaga
1:15 ona mówi wyraźnie : the last card , the last card, the last card will be...
i nie mogę właśnie zrozumieć Rolling Eyes ktoś może mi przetłumaczyć te 2 wyrazy Question będę wdzięczna Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
1:15 ona mówi wyraźnie : the last card , the last card, the last card will be...
i nie mogę właśnie zrozumieć Rolling Eyes ktoś może mi przetłumaczyć te 2 wyrazy Question będę wdzięczna Wink



Extraterrestrial threat ---> pozaziemska grozba/zagrożenie/niebezpieczeństwo/
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie karty to FALSE MESSIAH i ogólnie nuklearna III wojna światowa w ramach wdrażania New World Order. Sama gra karciana powstała na bazie fabuły trylogii Illuminatus!.
Więcej kart można znaleźć tutaj:
http://www.cuttingedge.org/articles/icg.html
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 21:02, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ostatnie karty to FALSE MESSIAH i ogólnie nuklearna III wojna światowa w ramach wdrażania New World Order. Sama gra karciana powstała na bazie fabuły trylogii Illuminatus!.


Cytat:
Extraterrestrial threat ---> pozaziemska grozba/zagrożenie/niebezpieczeństwo/


to co w końcu specjaliści od iluminatów itd.? Jeden zaprzecza drugiemu . . .
Nie będe powtarzał że jesteście załośni w tym co "robicie" . . .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jesteś żałosny ... panie "A mój tata" ...

Czy ktoś tutaj twierdzi, że ma odpowiedź na wszystkie pytania mały zasmarkańcu?

Jak jesteś taki dobry w przewidywaniu przyszłości i planów Illuminatów, to może sam podasz jakieś predykcje. Przecież to wszystko jak się później potoczy to czysta spekulacja. Kryształowej kuli nikt tu nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Sam jesteś żałosny ... panie "A mój tata" ...

Czy ktoś tutaj twierdzi, że ma odpowiedź na wszystkie pytania mały zasmarkańcu?
Laughing Cool Dobre =)

Nikt nie ma takiej mocy aby przewidziec przyszlosc, ale chyba po to jest to forum, zeby rozszerzac "horyzonty".
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiązania Tomb Raidera z okultystyczną symboliką
Głodnemu chleb na myśli. Szukający wytrwale znajdzie, ale.....

http://www.stopklatka.pl/felietony/felieton.asp?f1i=78
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 07 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat ten skojarzyl mi sie ze swietnym filmem johna carpentera - "w paszczy szalenstwa". rzeczywistosc bohaterow przedstawionego w nim swiata okazuje sie byc tworzona przez jednego z najbardziej poczytnych autorow horrorow - sutter'a cane'a, ktory sam z kolei jest sluga starozytnych bogow z mitologii cthulhu.
wiem - troche to pokrecone, ale film jest naprawde rewelacyjny!

tak wiec tutaj mamy podobnie - karty ktore tworza rzeczywistosc heheh
kto wie? moze faktycznie jestesmy tylko postaciami z gry karcianej. w dodatku tylko statystami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 07 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://horror.polter.pl/Czym-jest-Kult-c1996

przypomniała mi się gra karciana KULT, w której rzeczywistość JEST kłamstwem...

Nic nie jest tym, czym się wydaje. Wszystko ma drugie, trzecie i siódme dno. Niewiele jest gier fabularnych tak intensywnie czerpiących z religii, filozofii. Znaleźć tu można zarówno kabałę, gnozę, astrologię, magię. Wszystko zaś jest silnie zakotwiczone w naszej rzeczywistości, tworząc bardzo spójny obraz.
Co byś powiedział gdyby nasz świat nie był prawdziwy? Był tylko tandetną dekoracją. W dodatku dekoracją w której jesteśmy więzieni przez siły, wykraczające poza możliwości naszego pojmowania. Niektórzy nazwaliby je aniołami, diabłami, bóstwami z dawnych panteonów. Są strażnikami naszego więzienia, graczami w tej największej partii szachów w historii wszechświata. Rozgrywki, w której pionkami jesteśmy Ty i ja.
Osieroceni przez Boga, rozdygotani i zagubieni, coraz częściej odkrywamy, że w scenografii świata pojawia się coraz więcej dziur i pęknięć, przez które można zobaczyć prawdziwą rzeczywistość. Brudne tunele metra, labirynty korytarzy drapaczy chmur mogą zaprowadzić nas do przerażającego Metropolis, miasta miast. Czasem wystarczy jedno wydarzenie, by odmienić nasze życie. Otworzyć oczy. Pomyśl o tym, gdy następnym razem usłyszysz w radio kolejne doniesienie o dziwnym mordzie, tragicznym samobójstwie, trudnym do wyjaśnienia zdarzeniu.
Cała ludzkość: od szalonego żebraka po decydentów w garniturach jest przesiąknięta tajemnicą, pełna zakulisowych machinacji, namiętności i kłamstw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę więcej ukazanych kart...

Illuminati Card Game pt.1/2



Illuminati Card Game pt.2/2



Widzę coraz bardziej ( w toku swoich poszukiwań) ,że wszystko jest iluzją , a życie to taka sobie układanka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UPS...
Właśnie zauważyłam błąd w moim poprzednim poście. Za co bardzo przepraszam.
Pierwszy umieszczony przeze mnie klip nie jest klipem o Illuminati Card Game pt.1/2.

Już daję korektę:

arrow Illuminati Card Game pt.1/2


Przypuszczam ,że ta pomyłka zaszła z powodu mojego podekscytowania innym filmem. Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 10 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inne karty w których ujęty jest m. inn. "czynnik pozaziemski"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca niestety film o kratach już nie trybi Sad Proponuje wszystkim co tworzą jakieś ciekawe materiały poza uploudem na youtube, uplodować je także gdzie indziej np. http://www.liveleak.com/
Zakładamy alter konta ( http://www.liveleak.com/user?a=register ), robimy przesiadki i uplodujemy wszystko co ginie, bo z YT niema przyszłości. Proponuje także dodać na forum moda aby można było wklejać także filmy z innych miejsc niż YT i VGoogle.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 12 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm coś mi się wydaję ,że użytkownik AC usunął tamte klipy , a dał nowe już daje w innej wersji(tak na szybko rzuciłam okiem i widzę ,że jest lepsza od poprzedniej Very Happy)
Co nie zmienia faktu ,że będzie trzeba i tak rozpocząć przeprowadzki;)
Illuminati Card Game pt.1/2

Illuminati Card Game pt.2/2


Dzięki za informacje:)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do planów Illuminati pewne, znane nam plany, (BLUEBEAM, HAARP i fałszywy mesjasz) wyraźnie zaznaczone są z Biblii. Sorki za wklejenie całego tekstu, ale czasami wyrwane z kontekstu zdania nie brzmią najlepiej.

(1) Jezus wyszedł ze świątyni. W drodze (na Górę Oliwną) podeszli do Niego uczniowie, żeby Mu pokazać świątynne zabudowania. (2) On odpowiedział: - Widzicie, to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam: Nie zostanie tu kamień na kamieniu - ani jeden nie zostanie na swoim miejscu. (3) A kiedy usiadł na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie na osobności prosząc: - Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twojego przyjścia i końca (tego) czasu? (4) Jezus im odpowiedział: - Uważajcie, aby was kto nie zwiódł. (5) Bo wielu przyjdzie w moim imieniu mówiąc: Ja jestem Mesjaszem. - I wielu zwiodą. (6) I dotrą do was słuchy o wojnach i wieści wojenne. Uważajcie, nie lękajcie się, tak musi się stać. Lecz to jeszcze nie koniec. (7) Bo powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, a w niektórych miejscach nastanie głód i będą trzęsienia ziemi. (Cool To wszystko początek boleści. (9) Wtedy będą was uciskać i zabijać, i z powodu mojego imienia będą was nienawidzić wszystkie narody. (10) Wtedy wielu się załamie i jedni drugich będą wydawać i nienawidzić. (11) I wystąpi wielu fałszywych proroków, i wielu zwiodą. (12) A ponieważ rozszerzy się nieprawość, oziębnie miłość wielu. (13) Lecz kto wytrwa do końca, zostanie zbawiony. (14) A ta ewangelia o królestwie głoszona będzie na całej ziemi na świadectwo dla wszystkich narodów. I wtedy nastąpi koniec. (15) Kiedy więc ujrzycie "obrzydliwość spustoszenia" na miejscu świętym, o której mówił prorok Daniel - kto czyta, niech rozważy - (16) wtedy mieszkańcy Judei niech uciekają w góry. (17) Kto jest na dachu, niech nie schodzi do domu po swoje rzeczy. (1Cool A kto na polu, niech nie wraca po swoje okrycie. (19) A biada brzemiennym i karmiącym w owe dni. (20) A módlcie się, aby ucieczka wasza nie przypadła w zimie albo w szabat. (21) Bo nastanie wtedy "udręka" tak wielka, "jakiej od początku świata aż do dziś nie było" i nie będzie. (22) I gdyby tych dni nie skrócono, nikt by nie ocalał, ale ze względu na wybranych dni te będą skrócone. (23) Wtedy jeśli ktoś wam powie: Mesjasz jest tu albo tam - nie wierzcie! (24) Pojawią się bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy, i będą czynić znaki tak wielkie, że zwiedliby, gdyby to było możliwe, i wybranych. (25) To wam przepowiedziałem. (26) Jeśli więc będą wam mówić: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie! Oto w mieszkaniu - nie wierzcie! (27) Bo jak błyskawica zapala się na wschodzie a widać ją aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (2Cool Gdziekolwiek jest padlina, tam zbiorą się i sępy. (29) A zaraz po udręce tych dni "słońce się zaćmi i księżyc nie da światła, i gwiazdy będą spadać" z nieba i "moce niebieskie" będą wstrząśnięte. (30) Wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego. I "płakać będą wszystkie pokolenia ziemi, i ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach niebieskich" z wielką mocą i chwałą. (31) I pośle swoich aniołów z wielkim trąbieniem, i zgromadzą ze wszystkich stron świata Jego wybranych od jednego krańca nieba do drugiego. (32) Uczcie się z przypowieści o drzewie figowym. Kiedy jego gałąź staje się już miękka i wypuszcza liście, widzicie, że lato już blisko. (33) Tak i wy, kiedy zobaczycie to wszystko, wiedzcie, że jest blisko już w drzwiach. (34) Zaprawdę, mówię wam: Jeszcze nie przeminie to pokolenie, a to wszystko się stanie. (35) Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. (36) Nikt nie zna tego dnia i godziny, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec. (37) A z nadejściem Syna Człowieczego będzie tak jak za czasów Noego. (3Cool Jak przed potopem (ludzie) jedli i pili, żenili się i wydawali za mąż do dnia, w którym Noe wszedł do arki, (39) i nie domyślali się niczego, aż przyszedł potop i wszystkich pochłonął, tak też będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (40) Wtedy dwóch będzie na polu: jednego zabiorą, a drugiego zostawią. (41) Dwie będą mleć na żarnach: jedną zabiorą, a drugą zostawią. (...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:22, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

H A A R P - Project Bluebeam China Earthquake connection

http://pl.youtube.com/watch?v=Cz_YUNtbNBY&feature=related
_________________
Zapraszam na:
http://swietageometria.info/ i http://forum.swietageometria.info/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
respondent




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Co do planów Illuminati pewne, znane nam plany, (BLUEBEAM, HAARP i fałszywy mesjasz) wyraźnie zaznaczone są z Biblii. Sorki za wklejenie całego tekstu, ale czasami wyrwane z kontekstu zdania nie brzmią najlepiej.



Właśnie,doskonały fragment tyle że wiekszość naszych forumowiczów traktuje Biblię jak zbiór opowieści.A szkoda Crying or Very sad
_________________
„Największe prawdy są zarazem najprostsze - tak też jest z największymi ludźmi”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiob napisał:
Właśnie,doskonały fragment tyle że wiekszość naszych forumowiczów traktuje Biblię jak zbiór opowieści.A szkoda Crying or Very sad

Nie wierzą, ale przyjdzie czas, że uwierzą. Łyknęli łechcącą ich próżność ateopropagandę i to całe bycie trendy z negowaniem istnienia Boga i jakim to się jest wtedy "ynteligentem" i "Europejczykiem", podczas gdy na ich oczach biblijne proroctwa realizowane są krok po kroczku. Zaś ci, którzy je wdrażają są w najczystszej postaci SATANISTAMI i sami w takie gusła jak LUCYFER wierzą!

NWO to nie tylko walka o władzę ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Karty Iluminatów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile