W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nazizm a komunizm a NWO  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5231
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 14 Lis '11   Temat postu: Nazizm a komunizm a NWO Odpowiedz z cytatem



Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na moją audycję w radiu kontestacja! 25 listopada o 24! http://teoriachaosu.com.pl/?tag=radio-kontestacja Temat: Czerwony Świt!
Omawiam illuminati, komunizm, faszyzm, 4 rzeszę, Unię Europejską, międzynarodowa finansjerę i watykańskie tropy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:42, 25 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogolnie spoko sa te twoje prezentacje. fajnie sie bujasz hehe wyglada to jakbys szedl przez wyklad. ale nie o tym chcialem. po prostu zastanawiam sie nad ta idea ktora probuja wcielic zycie te rozne ale w gruncie rzeczy tozsame totalitaryzmy i jakos nie widze w tym nic zlego. zalozenia sa dobre tylko wykonanie jakies takie drastyczne w swojej niecierpliwosci. eugenika nie jest wcale zlym pomyslem, tak samo depopulacja. mi osobiscie nie podobaja sie jedynie proby przeprowadzenia tego gwaltownie w postaci czystek etnicznych. jednakze jedna partia i jeden przywodca to model polityczny o wiele bardziej efektywny niz ten pseudodemokratyczny syf ktory obecnie mamy. tak samo gospodarka planowana centralnie - to bardzo dobry pomysl! haslo: "powstrzymac nwo" jakos do mnie nie przemawia. bo niby jaka jest alternatywa? tak wiec podobaja mi sie twoje wyklady ale poza biciem na alarm jakos nie widze mysli przewodniej ktora za nimi stoi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 25 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraź sobie, że ktoś dla idei "czystości" rasy ma zamiar ograniczyć powoli i pokojowo słowiańską rasę. Dasz się wysterylizować, tylko dlatego że ktoś uważa cię za genetycznie gorszego, nawet za jakieś korzyści (pieniądze, ciepła posadka, zapewniony dobrobyt)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 26 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slowianska rasa? chyba nie ma czegos takiego. z ta "czystoscia rasowa" to mysle ze to byla bardziej taka zagrywka propagandowa i ewentualny bat dla niepokornych. w praktyce wystarczylo pewnie gadac po niemiecku i sie nie burzyc by wszystko bylo ok. dwa pokolenia pozniej nikt by juz nie pamietal o polakach. jezeli spojrzysz w historie to takie wydarzenia mialy juz miejsce - np chrzest polski. myslisz ze za czasow mieszka ludzie tak na luzie porzucali stare wierzenia? myslisz ze sie nie buntowali? a popatrz teraz jak wielu uwaza ze katolicyzm to religia naszych przodkow Laughing konwersja jest skuteczniejsza niz wybijanie - tak samo byloby i z nami gdyby hitler wygral. nie ma sensu tego demonizowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 26 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko ideologia. W Korei Północnej jest ideologia wyznająca wyższość rasową Koreańczyków nad innymi rasami. To samo chyba zaczyna się rodzić w Chinach. To tylko pretekst, aby sami się zjednoczyli w bezsensownej wojnie. Taki sam powód jak religia, poglądy polityczne, kasta społeczna. My przeciw wam, wystarczy znaleźć różnicę.

Jakiś czas temu widziałem rysunki nazistowskiego doktora, który przeprowadzał autopsje na skazanych na śmierć ludzi. Zazwyczaj byli to nie-Aryjczycy. Nie przeszkadzało mu to jednak uznać anatomię ludzi "gorszych rasowo" jako ogólny wzór anatomii "człowieka właściwego" czyli Homo Nazistus.
Ta ich ideologia czystości rasowej to tylko zagrywka, która służyła do zjednoczenia Niemców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 26 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
ogolnie spoko sa te twoje prezentacje. fajnie sie bujasz hehe wyglada to jakbys szedl przez wyklad. ale nie o tym chcialem. po prostu zastanawiam sie nad ta idea ktora probuja wcielic zycie te rozne ale w gruncie rzeczy tozsame totalitaryzmy i jakos nie widze w tym nic zlego. zalozenia sa dobre tylko wykonanie jakies takie drastyczne w swojej niecierpliwosci. eugenika nie jest wcale zlym pomyslem, tak samo depopulacja. mi osobiscie nie podobaja sie jedynie proby przeprowadzenia tego gwaltownie w postaci czystek etnicznych. jednakze jedna partia i jeden przywodca to model polityczny o wiele bardziej efektywny niz ten pseudodemokratyczny syf ktory obecnie mamy. tak samo gospodarka planowana centralnie - to bardzo dobry pomysl! haslo: "powstrzymac nwo" jakos do mnie nie przemawia. bo niby jaka jest alternatywa? tak wiec podobaja mi sie twoje wyklady ale poza biciem na alarm jakos nie widze mysli przewodniej ktora za nimi stoi.


Dlaczego eugenika i depopulacja nie jest złym pomysłem? Dlaczego gospodarka planowana centralnie to dobry pomysł?

ps bujanie sie Marcina spowodowane jest problemami zdrowotnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 26 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Al kohol
Skończ głosić swoje radykalne teorie, internetowy chłopcze.

Zbiłeś kiedyś kogoś? Zgaduję, że nie.

Pierdolisz jakieś teoryjki polityczne, jakbyś kurwa nie miał normalnego życia i by Ci się widział, żeby ktoś Ci je jeszcze bardziej ustawił.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 26 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PanDante przeciez dokladnie o tym napisalem. czystosc rasowa to sciema. kazdy kto chcial mogl sie podlaczyc pod faszystowski pociag wiec straszenie wybiciem slowian jest idiotyczne zwazywszy na fakt ze slowacy, serbowie i w sumie rumuni chyba tez sa slowianami a przeciez trzymali z hitlerem. w ogole o jakiej czystosci mozna mowic skoro japonia tez byla w osi a oni to raczej z aryjczykami niewiele maja wspolnego.

erde eugenika jest dowodem na wyzszosc intelektu nad emocjami. robili juz to starozytni spartanie zrzucajac kalekie noworodki w przepasc. patologia i chorzy nie powinni miec prawa do rozmnazania sie - takie jest moje zdanie. owszem jest to moze i bolesne ale na dluzsza mete zbawienne dla calej ludzkosci. to samo sie tyczy depopulacji - nie mamy naturalnych wrogow. rozmnazamy sie jak wirusy. niszczymy naszego zywiciela - ziemie i predzej czy pozniej obroci sie to przeciwko nam. ziemia przetrwa ale my nie. pozbedzie sie nas jak chorobe. o planowanej gospodarce nie chce mi sie pisac bo i tak nie ujme tego nawet w jednym procencie tak sensownie jak p.e.1984 ktorego chyba nie lubisz. po prostu uwazam ze skoro nasz gatunek nazywa sie homo sapiens to niech mysli a nie puszcza wszystko na zywiol. niech planuje i osiaga swoje cele a nie zyje jak jakies zwierzeta. myslenie jest nie tylko przywilejem ale i obowiazkiem. wynioslo nas ponad inne gatunki na tej ziemi ale jezeli nie zaczniemy go uzywac lepiej to ulegniemy samozagladzie.

astan z naszych tutaj pogawedek nic nie wynika wiec po co sie emocjonujesz? moge miec swoje poglady? czy moze musze sie ciebie spytac o zgode? jestem z krakowa, mozemy sie ustawic to ci najebie jesli tak bardzo chcesz. w koncu do takich jak ty jedynie takie argumenty przemawiaja, no nie nastoletnia cipeczko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:13, 27 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śmieszy mnie po prostu jak sobie jakiś chłopaczek siada przed monitorkiem i pisze, że jest za zabijaniem. Idź zabij chociaż jednego, który jest tego godny własnymi rękoma. Nie zrobiłbyś tego, nawet gdybyś Ci nic nie groziło.
Tosz paplać se możesz, ń?
Cytat:
jestem z krakowa, mozemy sie ustawic to ci najebie jesli tak bardzo chcesz. w koncu do takich jak ty jedynie takie argumenty przemawiaja, no nie nastoletnia cipeczko?

Laughing
kolejny zjeb, który rzuca się na solówę, bo mu w internecie ktoś dojebał. Podaj czas, miejsce i postaw bilet w dwie strony, a będę na pewno.
Cytat:
moge miec swoje poglady? czy moze musze sie ciebie spytac o zgode?

a ja może muszę się prosić o to, żeby nawyć Ci w dupę, co?
Jeśli Ty możesz być za zabijaniem tłumów w imię jakiś poglądów, to Ja mogę Ci wyć w dupę.
Cytat:
z naszych tutaj pogawedek nic nie wynika wiec po co sie emocjonujesz?

z naszych tutaj pogawedek nic nie wynika wiec skąd wiesz, że się emocjonuje?
Cytat:
po prostu uwazam ze skoro nasz gatunek nazywa sie homo sapiens to niech mysli a nie puszcza wszystko na zywiol.

Nazywasz myśleniem to, że parę osób decyduje w najważniejszy kwestiach o bycie i niebycie całych narodów.
Oni zawsze będą nas tresować. Dawniej nie mieli takich środków, ew. szubienice, dziś za to mogą nam mącić w głowach, jak się im podoba, bo to im zwyczajnie na rękę.
A najbardziej władza lubi takich pożytecznych idiotów jak Ty.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 27 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astan nie jestem za zabijaniem i gdybys byl choc cwiercinteligentem to bys to zrozumial. prawda jest bolesna astan - jestes zwyczajnym awanturujacym sie imbecylem ktorych w internecie jest od groma, ot kolejny troll. jezeli masz jakies watpliwosci co do tego, to zastanow sie po co wszczales ta "dyskusje" ze mna. tak czy inaczej jak bedziesz na wycieczce w krakowie to daj znac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 27 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dwóch kalekich osób nie musi się urodzić kalekie dziecko. A Spartanie zrzucali każdego kto nie nadaje się do czynnego udziału w bitwie. Twoja wyższość intelektu nad emocjami wysiada wtedy gdy musiałbyś pójść do rodziców, które mają chore dziecko np. z zespołem Downa, ale je kochają a Ty musiałbyś im tę wyższosć intelektu nad emocjami wytłumaczyć.

Co do przeludnienia. Ludzie mają tendencję do zasiedlania się obok innych domostw. Kiedyś gdy społeczeństwo nie było zachwiane przez system emerytalny ludzie polegali na innych, troszczyli sie o chorych sąsiadów i im pomagali na wypadek gdyby oni sami byli kiedyś w potrzebie i tak nam zostało ewolucyjnie, jest to naturalne.

Gdy wyjedziesz poza skupisko ludzi zauważysz że są wielkie połacia ziemi, które tylko czekają na zasiedlenie i zagospodarowanie.

p.e się myli. Neguje potrzeby jednostki z której to wychodzi każda najmniejsza inicjatywa w imię jakiegoś widzimisię społeczeństwa (czytaj, kilku mędrców z rządu i ich pijarowców). Dlatego dla mnie jest pierdolonym faszystą, którym gardzę. Jego jebaniutkie wykresiki z dupy wzięte nie robią na mnie wrażenia.

Chcecie komuny to sobie załóżcie coś na wzór kibucu żydowskiego i dajcie przykład innym. Ale nie zrobisz tego. Dlaczego? Bo jesteś biedny jak mysz kościelna i masz same roszczenia godne żula lub jesteś taką pazerą że nie poświęcisz swojego majątku w imię idei.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 28 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde wiesz generalnie ja nie jestem za przymusem. a juz na pewno nie jestem za zabijaniem czyichs dzieci. takie sprawy mozna rozwiazac inaczej. przede wszystkim obowiazkowe badania prenatalne oraz odpowiednio prowadzona polityka edukacyjna polaczona z odpowiednia polityka pomocy spolecznej. w praktyce mialoby to polegac na zachecaniu rodzicow do usuwania kalekich plodow, dodatkowo akcentujac to brakiem jakiejkolwiek pomocy dla tych ewidentnie nierokujacych (zadnych zailkow, rent, rehabilitacji itd itp). jesli ktos pomimo to chce takie dziecko urodzic to prosze bardzo.

moim zdaniem nie ma zwiazku systemu emertytalnego z problemem przeludnienia. przede wszystkim trzeba sobie uswiadomic co w ogole umozliwilo obecna liczbe ludzi na ziemi - bylo to wynalezienie nawozow sztucznych oraz srodkow ochrony roslin. w kolejnych latach dochodzily do tego kolejne sztuczki przemyslu spozywczego by z duzej ilosci pozywienia zrobic jeszcze wieksza. efektem tego jest ludzkosc schorowana i uzalezniona od cukru. przy obecnej liczbie ludzi kazda proba zmiana kursu w strone produkcji zywnosci zdrowej rowna sie wielkiemu glodowi i automatycznej depopulacji. kolejnym problemem jaki generuje taka masa ludzka sa jej pozostale potrzeby, czyli potrzeby energetyczne (produkcja pradu, wydobycie i przetwarzanie ropy), potrzeby materialne (mieszkania, meble, ubrania, wszelakie maszyny i urzadzenia). generalnie piszac to wszystko nie rozumiem jak mozna o tym wszystkim nie pamietac. to chyba oczywiste ze im wiecej ludzi tym wieksze obciazenie dla ziemi. dodatkowo galopujacy konsumpcjonizm czyli produkcja dobr tak naprawde nikomu niepotrzebnych jeszcze bardziej skraca czas jaki pozostal naszemu gatunkowi na tej planecie. to sa zajebiscie wazne problemy i jakos nie widac by ktos na powaznie sie nimi przejmowal - a przynajmniej nie jestesmy o tym informowani. ja doskonale zdaje sobie sprawe ze nikt nie chce umierac ale jak ktos czegos nie zrobi to umrzemy wszyscy i tak.

czy pe1984 jest faszysta? hgw. kiedys zrobilem sobie jakis test polityczny i wyszlo na to ze ja jestem. ogladajac wyklad marcina za cholere nie moglem zrozumiec dlaczego on to podaje w takim tonie. mi komunizm i faszyzm pasuja. natomiast wiedzac ze wielu nie pasuje, to mam marzenie w ktorym kazdy z nas ma prawo do zycia w takim panstwie w jakim chce. ty w swojej liberalnej idylli a ja w swojej komunistycznej/faszystowskiej. tak byloby najlepiej. niestety nie bedzie nam to dane - i tak musimy robic to co nam wladcy kaza i nie mamy wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 29 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Al kohol
Po prostu śmieszą mnie takie rzeczy.
Pierdoli se kolejny maluczki na wielkie tematy.
Przychodzi kolejny maluczki i śmieje się z jaką łatwością przychodzi reszcie maluczkich wyrażanie wszelkich opinii. A im skrajniejsze opinie tym pewniejsi ich jesteście.
Oddalibyście głowy za czegoś, czego nie wiecie.

Skąd ta chęć ustawienia całego świata podług swojej wizji? Powinno się mieć dystans do swoich tak daleko idących przekonań, ale nie taka jest moda, nie taki jest internet. Tutaj dziwactwa i skrajności się chwali.
Cytat:
jezeli masz jakies watpliwosci co do tego, to zastanow sie po co wszczales ta "dyskusje" ze mna.

Wszystko tu napisałem dla siebie. Układam w słowa to, co we mnie siedzi. Nie interesuje mnie, jakie to ma dla kogoś znaczenie.
Cytat:
astan nie jestem za zabijaniem i gdybys byl choc cwiercinteligentem to bys to zrozumial.

depopulacja z mojego prostego punktu widzenia to zabijanie. I rozumiem, że z żadnymi zabójstwami się ona nie wiąże. Tylko że mam pecha być za prostym na takie tłumaczenia.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 29 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze spartanami zrzucającymi dziecko z urwiska to bzdura, co ty myślisz że świnie to wypasiony wojownik pilnował?

teraz zabije wam ćwieka,
- wasza eugenika, czystość rasowa, walka z islamem, nwo itp. wywodzi się z tradycji luterańskiego a później protestanckiego zaginionego plemienia izraela, narodu wybranego itp, oraz powstałych w oświeceniu głównie na protestanckim anty papieskim gruncie lożach masońskich i całego tego psełdo oświeconego gówna, z rewolucją francuską na czele (pierwsza planową eksterminacją -Vandea).

- hitlerowskie napisy na pasach Bóg jest znami - to symbol kościoła narodowego, coś bardzo podobnego możecie zobaczyć u ewangelików w USA.
- ucza was w szkole bzdur o inkwizycji, przyczym 2k kościoła katolickiego nie osiągneły ani 1/10 ofiar jakie pochłonęła sama rewolucja francuska, która co roku się francuzi podniecają.
- uczą was o inkwizycji mordujacej indian i bestialstwach konkwistadorów, nie wyjaśniając jednak jakim cudem, tam gdzie rządzili Hispanie NIE BYŁO SEGREGACJI RASOWEJ, niewolnictwo było szczątkowe i to rdzenni mieszkańcy sa dominująca często w 90% populacją. Za to w krajach oświeconych - protestanckich, miejscowi w jakiś sposób wyparowali i stanowią ani 0.5% mieszkańców, niewolnictwo kwitło pełną parą, i obowiązywała aż do 20 wieku oficjalna segregacja rasowa. Co najśmieszniejsze, likwidacje segregacji rasowej i ochronę indian wprowadzono w Hiszpanii w 15 wieku.
- segregacja rasowa w USA nie dotyczyła tylko czarnych i indian ta była najsilniejsza na południu, na północy dotyczyła ona każdego kto nie był Protestantem, nie urodził się w USA lub wielkiej brytanii, stąd tez getta włóchów, irlandczyków, którzy po prostu byli białymi niewolnikami.

- stąd też taka mgła zaćmienia na Rzeczpospolita obojga narodów, która przecież była przez prawie 400 lat największym i najsilniejszym krajem europy. Problem w tym, że Rzeczpospolita choc potężna nigdy nie była imperium, jej podstawowm hasłem - fundamentem unii, było: Czynimy Naród Narodowi Równym. Zupełna odwrotność imperialnego podboju, który dominuje w relacjach miedzy państwowych po dziś dzień.

- dlaczego Polska jest tak wyszydzana, i gnojona na świecie?
Bo gdyby odtworzyła Rzeczpospolitą, właśnie na zasadzie równości państw, to wydymała by bez mydła całą tą zachodnią śmietankę.
Unia Polski, Białorusi, Ukrainy, Węgier, Słowacji, Byłej Jugosławii, Rumuni i krajów nadbałtyckich, była by mile widziana przez Islam, Chętnie widziały by ja Chiny, jak i z zastrzeżeniami Rosja. Do tego dodajcie, rozwijająca się Afrykę, praktycznie bez przemysłu. Weście sobie do łapy mapkę i zobaczcie jakie było by położenie takiej uni, dokładnie na przecięciu najważniejszych szlaków handlowych europy afryki i Azji.

ponadto biorąc bilans rozwoju danego społeczeństwa - kraju bierzcie pod uwage całość, za równo tych na górze jak i tych na kim żerowano. Co z tego że brytyjczycy byli potęga jak miliony poddanych w koloniach żyło w nędzy.
Widzicie rzuca się gównem na Rosje, że to straszny tyran był, jednak rosja jest kilkukrotnie wieksza od usa czy całej europy, mieszkają w niej setki narodów, jej wschodnia częśc, zamieszkana jest przez plemiona, nie wiele różniące się "dzikością" od plemion ameryki pułnocnej, mimo to nie było planowej eksterminacji, nie było tego rasistowskiego gówna z USA tylko kolonizacja na zasadach współistnienia, nikt nie odmawiał mieszkańcom prawa do życia, nikt nie płacił za ich skalpy w funtach szterlingach. Całe to gówno przyszło z rewolucją bolszewicką, tutaj przypominam rewolucja rosyjska to było obalenie cara, rząd tymczasowy i rozpisanie wyborów. Na miesiąc przed wyborami finansowali z zewnątrz bolszewicy przeprowadzają zamach stanu (Lenin - Niemcy, Trocki - USA). Najśmieszniejsze jest to, że borys jelcyn, zobowiązał się i spłacił raty pożyczki jaka Bankierzy USA pożyczyli bolszewikom. Tak jak teraz Irak będzie spłacał "pomoc" w odzyskaniu demokracji USA.

Kurwa no nie, jakie związki pomiędzy Hitlerem a Watykanem?

Hitler - Kościół narodowy wywodzący się z protestanckiego, ok 3/4 mieszkańców niemiec
Watykan - kościół katolicki ok 1/4 mieszkańców niemiec
W żadnym katolickim landzie Hitler nie wygrał wyborów, tam jak zresztą od kilkudziesięciu lat wygrywała partia Centrum, która jako jedyna była w opozycji do Hitlera, jak i wcześniej do Bismarka.
Rozbraja mnie wytresowanie ludzików, kązdy jak jeden mąż startuje z pretensjami do Papiestwa - czy Kościoła katolickiego z pretensjami o Hitlerowski napis bóg jest z nami, niewielu jednak pamięta, że od samego początku kościół Katolicki walczył z protestanckimi kościołami narodowymi, które powstały w Angli i W Niemczech, a teraz zdaje się powstają w USA (ewangelicy). To jest niezłe watykan zbiera baty za grzechy swojego głównego przeciwnika.
I oczywiście zdarzało się w Niemczech, że biskupi czy księża wyrażali swoje poparcie dla Hitlera, ale robili to dla własnego prywatnego interesu, przeciwko Watykanowi.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 29 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MArcin dobra robota, ale zapoznaj się z pojęciami kościół protestancki i kościół katolicki.
Wrzucasz ich o jednego wora jako religie, ale te dwa kościoły nie po to 500 lat się ze sobą naparzały byś ty je teraz uważał za jedno. Very Happy.
taka mała różnica w podejściu do kolonizacji.
- kościół katolicki - żeńcie się z Indiankami (weź ty odróżnij chłopa z meksyku od Indianina czy chłopa z Hiszpanii)
- kościół protestancki - odmowa ślubu, prawo do życia ma wybrane plemię Izraela, które będzie czyniło sobie tą ziemie poddaną, za skalp Indianki zapłacimy 12 funtów szterlingów.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 01 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astan napisal:
Cytat:
depopulacja z mojego prostego punktu widzenia to zabijanie. I rozumiem, że z żadnymi zabójstwami się ona nie wiąże. Tylko że mam pecha być za prostym na takie tłumaczenia.

depopulacja nie musi sie wiazac z zabijaniem. ludzie sa tak skonstruowani ze umieraja sami z siebie. wystarczy wiec zmienic stosunek zgonow do narodzin i tyle - reszte zalatwi czas. np. w polsce pomiedzy rokiem 2000 a 2010 ubylo prawie pol miliona ludzi - nie mam pojecia czy wyjechali czy poumierali. na pewno nikt ich nie zabil.

ya a czemu wypasiony wojownik nie mialby niby swin pilnowac? w koncu cos musial robic. spartanie chyba nie napierdalali sie non stop? tak czy inaczej jesli chodzi o eugenike to popieram ja jedynie w zakresie eliminacji wad genetycznych. a czystosc rasowa to bzdura - kundle sa wytrzymalsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin1990




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 28 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na moja nową stronę , na razie wszystko jeszcze w budowie! http://zakazanawiedza.wordpress.com/marcin-dachtera/
_________________
Marcin Dachtera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
November09




Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 857
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 08 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia komunizmu i różnych jego wariacji w skrócie. Geneza ideologiczna rządzących UE:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.100 mBTC

PostWysłany: 22:56, 08 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

November09 napisał:
Historia komunizmu i różnych jego wariacji w skrócie. Geneza ideologiczna rządzących UE:



Jesu, jakie oszołomstwo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:30, 09 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jest masa ludzi, ktorzy chca BYĆ. Masa ludzi, ktorzy chca zaistniec chocby "jednym zdaniem". Masa ludzi, ktorzy chca sie zjednoczyc w jakimkolwiek dzialaniu - dobrym lub zlym. Jest dzisiaj masa ludzi chorych psychicznie - zarazonych konsumpcja, grami, narkotykami, lekomania i niskim poziomem edukacyjnym. Ci chorzy ludzie, to dzisiaj potega, ktora sama w sobie sie depopuluje za przyzwoleniem rzadow wszystkich panstw. Sa wszedzie morderstwa i to jest ich bardzo duzo w kazdym kraju. Sa morderstwa coraz bardziej wymyslne, ktore czesto sugeruja, ze to byl wypadek lub przypadek. Jest wszedzie masa morderstw i unicestwien wszechobecnego bezrobocia. Fale samobojstw sa zastraszajace w kazdym kraju. W kazdym kraju nastepuje tez unicestwienie chorobowe. Najczesciej dotyka ludzi gruzlica i kila. Panuje rozwiezlosc w wydawaniu pieniedzy [pozyczki, karty kredytowe i podroze]. W stosunkach plciowych panuje zupelna rozwiezlosc - partnerow sie zmienia jak rekawiczki, a do tego dochodzi wspozycie zbiorowe.

Ludzie robia wszystko i wszedzie zeby byc zauwazonym - od lat 50-tych kazda kobieta chce zostac aktorka, a kazdy mezczyzna chce miec pieniadze. Robi sie wiec wiele glupstw az do unicestwienia jakichkolwiek pozytywnych wartosci. Swiat sie stacza "pedzac" ku gorze. Ludzi przestalo obchodzic, kto tak naprawde panuje nad egzystencja. Dzisiaj tych ludzi panujacych nad egzystencja w zastraszajacy sposob ubywa. Zaczyna sie to tu, to tam wszystko walic. Dzieki temu powieksza sie bezrobocie, beznadzieja i unicestwienie.

Zbyt duzo ludzi trzyma stery wladzy. Populacja wladzy czyli tego BYCIA, wynosi juz polowe ludzi pracy. Z ilosci powstala miernota, ktora juz tylko zajmuje sie podatkami i unicestwianiem poziomow narodowych ze w zgledu na swoj poziom. Wladza w kazdym kraju sklada sie z wielu narodowosci, ktorej poziom ulegl ujednoliceniu. Wladza pecznieje, bo nie wypada zeby syn czy corka pracowali normalnie wsrod ludzi pracy. Wladza, to wladza ! Dzisiaj juz mamy masy wladcze, ktore sa oparte na wlasnych rodzinach. Coraz mniej ta wladza potrzebuje jakichkolwiek narodow, krajow czy dorobku ludzkosci. Zeby byc akceptowanym na arenie politycznej wystarcza ladna sukienka i dobry garnitur. Wladza sie zaspokoila !

Bezrobocie i depopulacja postepuje, oby nie zostala nam sama wladza !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 29 Lip '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:45, 30 Lip '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komunizm, a dokładniej marksizm kulturowy to metoda, środek do celu czyli tzw. NWO.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 30 Lip '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWO to straszak i środek do tego, by co bardziej tępi ludzie w społeczeństwie powsadzali sobie głowy w odbyt i gówno zobaczyli. Władza zawsze istniała, to nie jest tak że 2000 lat temu, 1000 lat temu, 300 lat temu czy 50 lat temu była wolność, a nagle teraz jacyś źli masoni, sataniści i Iluminaci robią totalny tak over i nam tą wolność odbierają. NWO to ślepa uliczka, wabik na takich mało ogarniętych o raczej niskiej umysłowości ludzi, jak pacjent powyżej Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 11:58, 30 Lip '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Komunizm, a dokładniej marksizm kulturowy to metoda, środek do celu czyli tzw. NWO.

Filmik powyżej mówi tylko o pewnych istotnych różnicach .
Celem jest władza która od zawsze istnieje i to już na poziomie rodu ( rodziny ) . Świat się cały czas przeobraża , a władza udoskonala formy kontroli dostosowując je do zachodzących procesów w społeczeństwie którym to procesom nadaje "ton" . Zawsze jest jakieś NWO . Poganie Mieszka I mieli swoje NWO jak im wprowadzili chrześcijaństwo itp. Zawsze coś się zmienia , ale i tak jest jakaś Władza. Mimo wszystko pojawienie się idei lewicowych poprawiło sytuację przeciętnego zjadacza chleba . Dziś byle cieć może polecieć do Egiptu na tygodniowe wakacje , co było nie do pomyślenia jeszcze 100 lat temu . Prawo do emerytur , urlopów ( płatnych ) , publiczna i powszechna służba zdrowia itd. To wszystko zostało wywalczone i krew została przelana .
Kolejna spraw jest taka , że po upadku Monarchii , kapitalizm potrzebował tzw. "wroga zewnętrznego" . By dzielić i rządzić , zainwestowali Bankierzy w bolszewików . Wprowadzając najbardziej "ordynarną wersję" socjalizmu . Nie taką jaką chciałby lud , ale taką jaką potrzebowali Bankierzy do zarabiani pieniędzy . Amerykańskim Bankierom już w 1921 roku Lenin przekazał 600 milionów dolarów w złocie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nazizm a komunizm a NWO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile