W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The Plan 2000  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2014
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 09 Wrz '06   Temat postu: The Plan 2000 Odpowiedz z cytatem

Witam,
niedawno natknąłem się na pewien wywiad, Greg Szymanski (rbnlive) przeprowadza wywiad z niejakim:
"George Green A former investment banker (Registered Financial Principal with the N.A.S.D. and a Broker/Dealer. Securities Underwriter, Real Estate Developer, Insurance Broker and Publisher. A frequent guest on radio and TV talk shows. He is Publisher of "Handbook for the New Paradigm" written by the ET's. Each attendee will receive a complimentary copy. He is President of Global Insights, Inc. George Green has spoken to 1000s of people through his lectures and has appeared on numerous talk shows and TV shows telling his story."
www.NoMoreHoaxes.com - jego strona zdaje się.
Oto ten wywiad: http://mp3.rbnlive.com/Greg/0601/20060120_Fri_Greg2.mp3
Przeprowadzony został 20 stycznia tego roku. Wywiad wydał mi się dość interesujący. Nie jestem może najlepszy w angielskim ale wyłapalem wiele ciekawych rzeczy.
Green mówi tu o tzw. "Plan 2000" czyli depopulacji naszej planety. Jesli dobrze zrozumialem, plan opiera się na zbombardowaniu atomówkami połkule północna.
Jest to teoria spiskowa której szczególnie się obawiam. Jeśli miałby ktoś jeszcze jakieś informacje, dowody chętnie się zapoznam.
Dosłyszałem się w tym też o tzw. (nie bijcie jesli się myle, wspominałem juz o moim rewelacyjnym angielskim;]) "paingap"? w Australi. Gdzieś na środku Australi wybudowano podziemne objekty czy bunkry "underground facilites" dla 35 000 ludzi. W tych bunkrach ważniejsze osobistości miały by przeczekać realizację tego planu. Gdyby ktos miał jakies info o tych obiektach też chętnie się zapoznam.
W wywiadzie można się jeszcze dowiedzieć o wielu innych ciekawostkach jednak nie bede ich już opisywał. Sami posłuchajcie.

P.S. Fajnie by też było gdyby ktoś naprawdę umiejący angielski troche tu napisał o co ciekawszych kawałkach wywiadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość





PostWysłany: 22:42, 09 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa...
1. w 5. minucie wywiadu (udzielonego 20.01 br.) gość prognozuje koniec świata w ciągu 90 dni...ooops...pomyłka.

2. w 15. minucie: "cała współczesna technologia pochodzi z rozbitych UFO"....ooops...sorry, nie mam na to czasu. Confused

Osobiste zdanie (jak zawsze) Twisted Evil

P.S. chodzi o "PINE GAP"
Powrót do góry
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 09 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje pogooglowac nt. "Georgia Guidestones"

- jest to tajemniczy obelisk postawiony w latahc 80. przez ameryknaksich masonów z 10 ateistycznymi przykazaniami dla świata po III wojnie swiatowej, napisy wykonano w 8 najważniejszych jezykach, w tym po chiinsku, a obramowania w jezykach wymarlych takich jak sanskryt czy pismo klinowe... calosc dodatkowo ukierunkowana jest od katem astronomicznym.

obeliks nazywany jest "amerykanskim stonehenge" i jest niemal powszechnie nieznany...

kilka linków:

http://www.radioliberty.com/stones.htm

http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

THE MESSAGE OF THE GEORGIA GUIDESTONES

1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
2. Guide reproduction wisely - improving fitness and diversity.
3. Unite humanity with a living new language.
4. Rule passion - faith - tradition - and all things with tempered reason.
5. Protect people and nations with fair laws and just courts.
6. Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.
7. Avoid petty laws and useless officials.
8. Balance personal rights with social duties.
9. Prize truth - beauty - love - seeking harmony with the infinite.
10.Be not a cancer on the earth - Leave room for nature - Leave room for nature.

Pierwsze "przykazanie" ma charakter depopulacyjny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość
Gość





PostWysłany: 01:29, 10 Wrz '06   Temat postu: Re: The Plan 2000 Odpowiedz z cytatem

Duff napisał:
Jest to teoria spiskowa której szczególnie się obawiam.


TEORII spiskowych nie ma się co obawiać.
Można obawiać się SPISKÓW ! Wink
Powrót do góry
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapoznałem się z zamałą liczbą dowodów jak na razie aby z teori spiskowej stała się dla mnie spiskiem;]
No ale cóż założyłem tu ten wątek w nadzieji, iż może dowiem się czegoś więcej na ten temat;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Proponuje pogooglowac nt. "Georgia Guidestones"
- jest to tajemniczy obelisk postawiony w latahc 80. przez ameryknaksich masonów z 10 ateistycznymi przykazaniami dla świata po III wojnie swiatowej, (...)
1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
(...)
Pierwsze "przykazanie" ma charakter depopulacyjny...


WOW, znowu MASONI atakują !!! Twisted Evil
Muszę przyznać, że te "przykazania" są moim zdaniem całkiem rozsądne.
Pierwszego nie odbierałbym jako "depopulacyjne" tylko jako wskazanie odnośnie naturalnej KONTROLI WZROSTU populacji. ("Maintain...in perpetual BALANCE..")

Duff napisał:
Zapoznałem się z zamałą liczbą dowodów jak na razie aby z teori spiskowej stała się dla mnie spiskiem;]
No ale cóż założyłem tu ten wątek w nadzieji, iż może dowiem się czegoś więcej na ten temat;]


Wiesz, miałem zamiar zrobić z teko transkrypt, ale podobnie jak "Gościowi" powyżej, odechciało mi się słuchać po kilunastu minutach.
Każdy może mówić co chce, ale ja rezerwuję sobie prawo do niesłuchanania tego, czego nie chcę, lub uważam za marginalne.

Nie wydaję tutaj opinii o teorii jako takiej, ale generalnie uważam, że wszelakie katastroficzne prognozy różnej proweniencji są głównie "szumem informacyjnym" - a czasami celową lub mimowolną DEZINFORMACJĄ - zwłaszcza, gdy podaje się konkretne daty, które się nie sprawdzają (jak na razie).
Bardziej przerażające i ważne wydają mi się sprawy związane z rzeczywistą ZAGŁADĄ, ZNIEWOLENIEM I LUDOBÓJSTWEM rozgrywającymi się na naszych oczach.
Nie potrzebujemy UFO, żeby się wykończyć (niestety...)

Facet mówi o kilu ciekawych rzeczach (np. o tym, że głównym źródłem ropy dla USA są...Kanada i Meksyk !) ale jak pojawia się UFO, wymiękam.
Poza tym - masz przykład: podaje datę zagłady, ta się nie sprawdza, w ten sposób dyskredytuje siebie, swoją teorię, a TAKŻE inne żeczy, które mówi, a które są ISTOTNE.
To jest jedna z podstawowych technik dezinformacji.
Warto na to zwracać uwagę, gdyż jest to np. przyczyną całkowitej fragmentyzacji tzw. "911 thruth movement" w Stanach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do UFO to się zgodzę, można wimięknąć;]
Jeśli chodzi o przepowiadanie zagłady to może się myle ale jest tam akurat mowa o "financoial collapse" czyli załamaniu finansowym i do tego zostało niby 90 dni a nie do zagłady. Inna sprawa, że to też się nie sprawdziło;] chyba...

Jeśli chodzi o "przykazania" to również wydają mi się rozsądne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 10 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O georgia Guidestones pisalem akurat z cieniem sympatii:) Dodajmy, że amerykańscy fundalmetaliści chcieli w zeszłym roku zburzyć ten monument jako "dzieło szatana"... no comments
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Plan 2000
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile