W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pandemia grypy - flu apocalypse   
Podobne tematy
Ptasia grypa, nowa pandemia8
Uwaga czas szczepień rozpoczęty28
Szykuje sie nowy wirus grypy ?9bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (23)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
69 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 73852
Strona:  «   1, 2, 3, ... 76, 77, 78   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:51, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue napisał:
Oczywiscie, nikt (chyba ?) nie zaprzecza, ze na przypadek jakiejs kleski musza byc procedury, musza byc jakies plany, musza byc srodki na pomoc dla poszkodowanych. I w przypadku jakiejs epidemii musi tez istniec wspolpraca z przemyslem, np. medycznym.



Wszystkie te lokalne i światowe tzw, epidemie - pandemie były spowodowane przede wszystkim:

a)zatruta woda - cholera i inne paskudztwa. Cholera nie jest przenośna choroba (jak to nam do dzisiaj wciskają) to już Robert Koch (podróże do Indii i Egiptu) udowodnił. Jednak pod naciskiem kanclerza Bismarcka Robert Koch zmienił zdanie (za co został hojnie wynagrodzony) i stała się ona choroba zakaźna. (patrz historia Kanału Suezkiego - wojna gospodarcza Niemiec przeciwko Anglii).
Tzw epidemia "grypy hiszpańskiej", tak naprawdę, spowodowana była zaszczepianiem (trucizn - tlenki rtęci) wycieńczonych wojna żołnierzy.

b)zatruciami pokarmowymi - zepsute mięso (padlina) Bakteria wydziela toksyny tylko wtedy, kiedy odetnie się jej dostęp do tlenu. Tak jak to ma miejsce w padlinie! U zywego czlowieka czy tez zwierzecia nie ma takiego miejsca gdzie nie byloby dostepu do tlenu. Ani w organizmie ani tez na ciele!

c)chemicznymi, radioaktywnymi zatruciami żywności i środowiska - dioksyny, np. we Włoszech (Seveso 1976) gdzie chciano na początku ta awarie w fabryce zatuszować i sprawę przerzucić na wstrętne bakterie albo wirusy.

Ostatni przykład "pandemia" Melaminy - Chiny i cały świat.

A teraz wyobraź sobie, ze (polityczny nakaz) zamiast Melaminy, zaczęto by diagnozować "Ptasia Grypę" albo influence - tzw. prawdziwa grypę! Wiesz co by się działo? Nikt nie ważyłby się twierdzić czegoś innego i natychmiast wszedł by ten tzw. PLAN (o którym juz pisałem).
I tej rozpędzonej, własną dynamika, machiny nikt nie byłby i nie będzie w stanie zatrzymać!!!!!!


Coś jednak stanęło na przeszkodzie. Prawdopodobnie "Olimpiada 2008". W Niemczech miała tez już odpalić "Ptasia Grypa" ale mistrzostwa w piłce nożnej ja zablokowaly.


Cytat:
Milk scandal casualty toll rises
Source: Xinhua/Shanghai Daily | 2008-12-2

CHINA doubled the possible death toll from melamine-tainted milk powder and raised its estimate of the number of children sickened fivefold.

The Ministry of Health said yesterday that six Chinese infants might have died from consuming formula contaminated with the industrial chemical. It also said a national screening found that 294,000 infants suffered urinary-track diseases from ingesting melamine (oficjalne - moj dodatek). The previous figure was around 54,000. There was no explanation for the huge upgrade
http://www.shanghaidaily.com/article/?id=382913
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy atakowani z powietrza, wody, ziemi. To jest wojna totalna, tyle że cicha. Ciche bronie dla cichych wojen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłby mi ktoś wyjaśnić dokładniej na czym polega zagrożenie ze strony szczepionek? Słyszałem, że mogą zawierać rtęć. Skąd to wiadomo? Czy są jakieś źródła na ten temat?
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Volv
Cytat:
Mógłby mi ktoś wyjaśnić dokładniej na czym polega zagrożenie ze strony szczepionek? Słyszałem, że mogą zawierać rtęć. Skąd to wiadomo? Czy są jakieś źródła na ten temat?
Shame on you
Uprasza się nowych użytkowników forum o używanie wyszukiwarki Exclamation i czytanie wcześniejszych postów zamieszczonych na prawdzie info i jeszcze dorzucę:
Nie dublować tematów Very Happy Bo dziś czytałam chyba ze 3 wątki o nuklearnym ataku i 2 o Jackowskim ...nie wiem ile razy trzeba to powtarzać pale

Wyszukiwarka jest po to, aby z niej korzystać Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.naturalnews.com/024947.html

Cytat:
Once tests found melamine in U.S.-made formula products, however, the FDA changed its story. As of today, the FDA has now officially declared melamine to be safe in infant formula as long as the contamination level is less than one part per million (1 ppm).

Astonishingly: The FDA has no new science to justify its abrupt decision declaring melamine to be safe!


Tez ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 06 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze przewidywania powoli zaczynają "wchodzić w życie". Sad
Na podst. GIS (po nowym roku PIS) http://www.gis.gov.pl/index.php?option=c.....;Itemid=50

Cytat:

10 października 2008 r. niemieckie służby weterynaryjne przekazały informację dotyczącą wystąpienia wirusa grypy ptaków H5N1 na fermie drobiu w rejonie Goerlitz (Niemcy wschodnie, tuż przy granicy z Polską). Ne fermie wdrożono wszystkie środki, zgodnie z weterynaryjnym prawem Unii Europejskiej, w tym m.in. ubito 1500 sztuk ptactwa hodowanego. Obecnie niemieckie służby weterynaryjne prowadzą dalsze dochodzenie epizootyczne, mające na celu określenie źródła zakażenia.

Wirus H5N1 nadal jest wirusem zakażającym głównie ptaki i tylko w wyjątkowych warunkach zakaża ludzi. Ryzyko zakażenia człowieka tym wirusem nadal jest bardzo niskie.

W związku z zaistniałą sytuacją pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej niezwłocznie skontaktowali się z Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Zgorzelcu, w celu podjęcia natychmiastowych działań, zmierzających do zminimalizowania zagrożenia w rejonie powiatu zgorzeleckiego.

Przedstawiciele PIS, w ramach kompetencji ustawowych, niezwłocznie podjęli działania mające na celu m.in. określenie, czy na ww. fermie pracowali obywatele Polski oraz ocenę ryzyka w związku z zaistniałą sytuacją.

Poprzez lokalne media prowadzona jest również akcja informacyjna dla społeczeństwa na terenie województwa dolnośląskiego.

W dniu 10.10.2008 r. (piątek) odbyło się posiedzenie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Zgorzelcu, podczas którego podsumowano dotychczasowe działania.

_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 14 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne przypominacie sobie polskie przypadki wystąpienia tzw. "Ptasiej Grypy", było to w grudniu zeszłego roku (2007)!?

Zdenerwowany tym kryminalnym działaniem zacząłem działać:

4 Grudnia 2007 roku napisałem pismo do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z prośba o udostępnienie informacji publicznej:
Tutaj:




Kilka dni później (błyskawicznie) otrzymałem pismo / odpowiedz datowana na 06 grudnia 2007. od Dyrektora Departamentu MRiRW Pana Wojciech Wojtyra

Tutaj:


Ponieważ w piśmie tym nie udzielono mnie odpowiedzi na moje zapytanie o informacje publiczna, 14 Grudnia 2007 roku napisałem skargę.
Parę miesięcy wcześniej napisałem do MRiRW inne pismo z prośba o udzielenie informacji publicznej. W piśmie tym zapytywałem dlaczego w Polsce psy muszą być zaszczepiane przeciwko tzw. wściekliźnie co rok a w całej Europie zaszczepia się psy co trzy lata!

Na obydwa pisma (prosby o udzielenie informacji publicznej) nie otrzymałem odpowiedzi! Droga do Sadu jest otwarta!

Tutaj moja skarga z 14 grudnia 2007 r. (cztery strony):








W następnym poście:
Moje pismo do Prokuratury Krajowej - Biuro Przestępczości Zorganizowanej W-wa.
Zawiadomienie - podejrzenie o popełnieniu przestępstwa przez
Państwowy Intytut Weterynaryjny Panstwowy Instytut Badawczy w Puławach.

Instytut ten diagnozował H5N1.

Na podstawie diagnozy, tego w/w instytutu, wybito w Polsce ogromne ilości drobiu. Nie wypłacając, za zagazowane ptactwo odszkodowania. Zrujnowano życiowe egzystencje, wielkiej ilości hodowców drobiu.

Kopie tego zawiadomienia otrzymali:

- Prezydent RP - Lech Kaczyński
- CBA
- Sekretariat Kola Poselskiego PiS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc tak ...teraz możecie sami sobie stworzyć epidemie jaką chcecie
Cool

http://www.crazymonkeygames.com/Pandemic-2.html
nowy link: https://www.crazygames.com/game/pandemic-2

twórca tej gry chyba szuka odpowiedniego schematu co i jak zrobić żeby było jak najszybciej i globalnie... bo oczywiście przebieg gry jest zapisywany w wynikach Cool
a nie ma to jak sprawdzić na milionach osób w postaci gry... gdzieś na pewno czai się szaleńczy geniusz... prostota działania .
może się mylę??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:07, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wspomniałem w moim powyższym poście, tutaj ciąg dalszy sprawy wyimaginowanej tzw epidemii "Ptasiej Grypy" w Polsce w grudniu zeszłego roku(2007).

Moje zawiadomienie do
Prokuratury Krajowej - Biuro Przestępczości Zorganizowanej w W-wie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa przez:

Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy w Puławach.

Instytut ten diagnozował nieistniejącego wirusa tzw Ptasiej Grypy - H5N1.

Chcesz powiększyć - kliknij na obrazek.


Chcesz powiększyć - kliknij na obrazek.


Chcesz powiększyć - kliknij na obrazek.


Chcesz powiększyć - kliknij na obrazek.


Kopie tego zawiadomienia otrzymali:
- Prezydent RP - Lech Kaczyński
- CBA
- Sekretariat Kola Poselskiego PiS
- inni

Od Prokuratury Krajowej nie otrzymałem żadnej informacji o podjęciu czy tez o nie podjęciu odpowiednich czynności w sprawie!
Od tych innych, których także zawiadomiłem nie oczekiwałem odpowiedzi. Miałem jednak nadzieje, ze podczas prac nad nowa ustawą, która to właśnie jest już w senacie RP - druk nr. 324
nowelizacja ustawy o Zapobieganiu oraz Zwalczaniu Zakażeń i Chorób Zakaźnych u Ludzi (patrz moje wcześniejsze posty w tym wątku) odpowiedzialni ludzie nie dopuszcza to takiej tragicznej jej konstrukcji. Widać, ze są "siły wyższe" przygotowujące nam piekło.

"Kartofel", który podesłałem Prokuraturze Krajowej jest bardzo gorący, zdaje sobie z tego sprawę! Jak by nie było - minął już rok od czasu mego zawiadomienia, wiec czas (skąd go brać?) pisać skargę na bezczynność prokuratury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariel




Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 17 Gru '08   Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Ja także popieram działania samouczka Exclamation

Może więcej z nas powinno skopiować te pisma i powysyłać pod wskazane adresy Question

Im więcej ich przyjdzie od różnych osób tym trudniej będzie ich nie zauważyć Exclamation

Czy to wg Was dobry pomysł ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wiseupjournal.com/?p=736

oraz

Wiemy już, dlaczego w 1918 roku grypa zdziesiątkowała ludzkość. Winne są trzy geny, które otworzyły wirusowi drogę do płuc. " - PA, PB1 i PB2. Specjaliści zgadzają się co do tego, że kolejna pandemia grypy to tylko kwestia czasu.

http://rp.pl/artykul/9138,242370.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikrobiolog dzwoni do Alexa Jonesa

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:21, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

killuminati napisał:
http://www.wiseupjournal.com/?p=736


Cytat:
Horror Emergency Laws Set To Kill *

Wise Up Journal
02.01.2009
By Gabriel O’Hara


These specific emergency measures can legally be carried out without the so called emergency every happening in your country, all that is required is a simple alert from the unelected people at the WHO - (Swiatowa Organizacja Zdrowia). As we will see, these psychotic Government actions to a so called “imminent” emergency will actually do more damage than if the emergency hit.

czytaj dalej tutaj: www.wiseupjournal.com/?p=736


Ten artykuł musi przeczytać każdy, sam pisałem o tym (Pentagon -> CDC -> EIS -> WHO) w rożnych innych watkach na tym forum. Szczególnie polecam zapoznać się z moimi wywodami na forum biotechnolog.pl
Tytuł watka "Czy nauka zwariowała?"
http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1292.htm

Biologiczni żołnierze Morderczej Medycyny z ich Swiatową Organizacja Zdrowia (WHO) stworzą nam niewyobrażalne PIEKŁO jak nie będziemy wspólnie działać aby urzeczywistnić państwo prawa i przez nasz marazm przyzwolimy bandytom w rządzie i parlamencie na wprowadzanie takich ustaw jak ustawy o

Zapobieganiu oraz Zwalczaniu Zakażeń i Chorób Zakaźnych u Ludzi

http://orka.sejm.gov.pl/opinie6.nsf/nazwa/324_u/$file/324_u.pdf

Każdy powinien zapoznać się z ta ustawa!!!

I dzialac, rozpowszechniac moje pisma gdzie sie tylko da. Pisać samemu i pytać co jest z ta sprawa (moje zawiadomienie do Prokuratury Krajowej) Dlaczego do dzisiaj nie ma odpowiedzi na to zawiadomienia, czy podjęte zostały jakieś działania w sprawie? itd. itd.
Tylko wspolnie - masa - mozna cos osiagnac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samouczek napisał:
"Kartofel", który podesłałem Prokuraturze Krajowej jest bardzo gorący, zdaje sobie z tego sprawę! Jak by nie było - minął już rok od czasu mego zawiadomienia, wiec czas (skąd go brać?) pisać skargę na bezczynność prokuratury.

Możemy Ci jakoś pomóc w tej akcji?
Może faktycznie więcej osób powinno wysłać te pisma?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 04 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To skandal prokuratura ma obowiązek odpisać jakie zajęła stanowisko w danej sprawie tymczasem ma to głęboko wd*pie maja nas za oszołomów,którzy nic nie zdziałają!
Na pewnym forum prawniczym e-prawnik pl przeczytałem,że"Przepisy nie regulują w jakim terminie prokurator ma obowiązek odpowiedzieć na pismo strony należy jednak stwierdzić że powinien uczynić to niezwłocznie. Istniej możliwość złożenia skargi na czynności lub zachowanie prokuratora lub innego pracownika prokuratury. Skargę taką rozpatruje przełożony prokuratora, którego skarga dotyczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Senatorowie z Komisji Zdrowia rozpatrywali ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw.......


Cytat:
Informację przedstawił główny inspektor sanitarny Andrzej Wojtyła. Przypomniał, że organizację szczepień ochronnych w Polsce reguluje ustawa z 6 września 2001 r. o chorobach zakaźnych i zakażeniach oraz rozporządzenie ministra zdrowia. Realizacja, opracowanego w Głównym Inspektoracie Sanitarnym, Programu Szczepień Ochronnych jest jednym z najważniejszych zadań mających wpływ na zdrowie społeczeństwa. Zgodnie z kalendarzem szczepień ochronnych, zakup szczepionek (w zakresie szczepień obowiązkowych) odbywa się na podstawie, zatwierdzonego przez Ministerstwo Zdrowia, Programu Szczepień Ochronnych, przedłożonego uprzednio przez głównego inspektora sanitarnego.....


Cytat:
Jak wyjaśnił, w 2007 r. przeznaczono 1,5 mln zł na szczepienia przeciwko meningokokom w wybranych grupach ryzyka. W ubiegłym roku dochodziło bowiem do wzmożonych zakażeń tymi bakteriami, m.in. w województwach opolskim i śląskim, i tam właśnie zastosowano szczepienia. Zdaniem wiceministra zdrowia, efekt był widoczny w szybkim czasie, w br. takich zakażeń właściwie nie było. "Zobaczymy, czy jest to stały trend, czy zmniejszenie zakażeń wystąpi tylko w tym roku" - podkreślił wiceminister......


Patrz moje pisemne powiadomienia do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez tego pana i innych. Patrz moje zawiadomienia oraz zawiadomienie do CBA o korupcje

Przedstawiam podobiznę tego Pana, żeby każdy zapoznał się z tym tajnym agentem (prawdopodobnie Pentagon Epidemic Intelligens Service - EIS) i zarazem głównym koordynatorem tzw. PLAN'u "Wojny z Ludzkością" WHO (Swiatowej Organizacji Zdrowia) oraz pierwszym promotorem szczepień w Polsce!
"Krajowy Plan Działań dla Polski na Wypadek Wystąpienia Kolejnej Pandemii Grypy"
http://polserv.org/pdf/Plan_GIS.pdf

Andrzej Wojtyła - główny inspektor sanitarny (Polska)


Cytat:
Dodał, że ( on Andrzej Wojtyła ) Główny Inspektorat Sanitarny musi walczyć z ruchami antyszczepionkowymi, które w Polsce są coraz bardziej aktywne. Zaapelował do senatorów, jako lokalnych polityków, o podejmowanie działań służących informowaniu społeczeństwa o udowodnionych naukowo pozytywnych aspektach szczepień.
http://www.senat.gov.pl/k7/dok/diar/24/3a.htm


Andrzej Wojtyła skarży się na ruch antyszczepionkowy w Polsce!
Moze moje zawiadomienie (podejrzenie korupcji przez urzędnika państwowego) do CBA jest tego powodem? Bylo by dobrze!
Moje zawiadmienia notabene pozostalo bez odpowiedzi!!
Patrz tutaj:
http://polserv.org/pdf/Faks_CBA_29.11.2007.pdf

Waldek napisał:
Możemy Ci jakoś pomóc w tej akcji?
Może faktycznie więcej osób powinno wysłać te pisma?


Jestem święcie przekonany ze tak. I to nie mnie pomoc ale nam wszystkim a zwłaszcza tym nowo narodzonym dzieciom (przyszłość narodu), którym to, od poczęcia wstrzykuje się przymusowo trucizny układu nerwowego (tlenki rtęci, tlenki aluminium), degradujące ich poziom inteligencji oraz niszczące mitochondria. Te uszkodzone mitochondria, dziedziczone są na następne pokolenia! To jest LUDOBÓJSTWO!

Proszę działać! Macie teraz kopie moich listów z sygnaturami akt.

Pozdrawiam
Ryszard Dziengo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj jeszcze jedna ciekawostka.

Kilkakrotnie wymieniana przeze mnie "tajne - Medyczne CIA"
Epidemic Intelligence Service (EIS)
działa już oficjalnie, także w Polsce szuka się agentów!!!
Gdzie? W Polskim Wojsku!!!!


Cytat:
WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY

9 września 2008 roku w Wojskowym Instytutcie Medycznym gościł na zaproszenie Dyrektora gen. bryg. dr. hab.n.med. Grzegorza Gieleraka profesor Norman J. Pieniążek, genetyk molekularny z Centers for Disease Control and Prevention w Atlancie, USA

W wykładzie „Referencyjna diagnostyka chorób pasożytniczych w CDC" profesor Norman J. Pieniążek przedstawił historię, zadania i znaczenie Centers for Disease Control and Prevention (CDC) w profilaktyce, rozpoznawaniu i zwalczaniu chorób (ze szczególnym uwzględnieniem chorób zakaźnych) i nowo pojawiających się zagrożeń zdrowotnych (np. bioterroryzm, AIDS, gorączki krowotoczne). Omówił także program szkoleniowy Epidemic Intelligence Service (EIS) powołany w CDC, dla kandydatów z całego świata, którzy uzyskali stopnie naukowe w medycynie lub dziedzinie zdrowia publicznego.
http://www.wim.mil.pl/index.php?option=c.....p;Itemid=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larkow




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 13 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.kurier.szczecin.pl/Art.aspx?a=15698
Cytat:
Czy wirus się przedstawi?
W ciągu minionych trzech miesięcy niemal 3,5 tysiąca osób w Zachodniopomorskiem dopadł wirus, którego objawy wskazują na grypę. Na razie mróz go nieco przyhamował. Ale w przychodniach wciąż tłoczno. Najgorsze prawdopodobnie przed nami. Szczyt zachorowań przypada zwykle na przełom lutego i marca. Czy to na pewno grypa? Lekarze nie mają czasu na potwierdzanie!
...

H5N1 zaczyna mutować ?? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 14 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś rano w telewizorni mówili ze na podkarpaciu panuje pandemia grypy. trochę z ta pandemią chyba przesadzili ale planowane jest zamykanie szkół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndyPSV napisał:
Avian Flu
viewtopic.php?p=70036#70036


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pare informacji w temacie

Czechy: Testy szczepionek zanieczyszczonych wirusem ptasiej grypy

Cytat:
Czeskie ministerstwo przemysłu i handlu potwierdziło sensacyjną informację dziennika Mlada Fronta Dnes, który ujawnił, że w czeskim laboratorium testowano niebezpieczne szczepionki zanieczyszczone wirusem ptasiej grypy H5N1. Szczepionki zostały przywiezione z Austrii za zgodą ministerstwa.

http://www.polskieradio.pl/trojka/wiadomosci/artykul88242.html


Zanieczyszczone szczepionki zostaly wyslane do 18 krajow!

http://www.naturalnews.com/025760.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samouczek
Wszelkie twoje linki na polserv.org wygasły.
Jak możesz to zamieść te materiały gdzie indziej.


A ja tak do tematu szczepionek wtrącę swoje trzy grosze.
Nie jestem w żadnym wypadku związany ze środowiskiem medycznym, nawet nie mam bladego pojęcia o wirusach, szczepionkach;)
Ale pierwsze co mi się ciśnie na myśl to chęć zarobienia niezłej kasy.
Szczepionki obowiązkowe będą refundowane przez państwo, czyli firma produkująca szczepionkę ma jakby abonament na czas nieokreślony opłacony przez np. Polski Rząd...
Oczywiście lekarze maja nakaz odgórny by dopilnować w egzekucji tego "podatku". Być może pod groźbą kary... Zresztą jak już napisałem cholera wie.
Inna sprawa jaka mi się kojarzy to kompletny świr w Polsce na temat leków!
Widzę to po reklamach czy nawet kontaktach z rodakami którzy w UK są od niedawna.
Reklamy w TV to 90% lekki. Na wszystko! Na sraczkę, na ból małego palca u prawej nogi...
Czopki na pisiora i na dziurę. Maść na twarz i na łechtaczkę. No dosłownie wszystko. Aptek panie w Polsce jak supermarketówSmile I co druga czynna cała dobęSmile A w aptekach jak w supermarkecie. Można brać wózek i jazda między półki po lekki.
Co się stało z polskim społeczeństwem?
kiedyś wystarczało, że w mieście była jedna dyżurna apteka całodobowa. Na miasto ok 100 000 przypadało ze 6 aptek. Ludzie nie potrzebowali czopków na pisiory czy leku na ból małego palca u nogi. A dziś bez tego w Polsce się nie obejdziesz...
Porównam to do UK.
W UK (przynajmniej dwa lata temu) była jedna apteka całodobowa! Na całą Anglię!!!
Mieściła się na Chelsea w Londynie bardzo blisko stacji Earls Court. Pamiętam, że był tam napis na drzwiach "Jedyna 24h apteka w Anglii" i wierzcie lub nie, ale to się zgadzało, bo ani w Birmingham nie znalazłem ani w Manchester.
(jeśli ktoś potrzebuje to jest na skrzyżowaniu: Earls Court Rd i Old Brompton Rd - nie sposób jej nie zauważyć przy tym placyku)
Owszem, w sprawach nagłych apteki są w szpitalach:) gdzie dostaje się leki za darmo, ale tam najpierw trzeba odstać swoje a potem zbadać się u lekarza. Dopiero po badaniu lekarz daje receptę.
I co niedawno mnie uderzyło!
Idę do lokalnej apteki z pytaniem o cenę pewnego leku który ktoś potrzebuje w Polsce i być może tu był by tańszy.
Podaję nazwę (miałem napisaną) po ok 5 minutach pada stwierdzenie, że nie ma takiego leku (po wertowaniu jakieś encyklopedii) za chwilę przychodzi miła pani z jeszcze większą encyklopediąSmile i mi mówi tak:
specyfik ten jest patentowany w USA ale można go dostać wyłącznie w: Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina, Węgry....
No i kicha. Nie kupie a chciałem bo mi zależałoSmile
Z drugiej strony, czy przypadkiem Polska i reszta wschodniej europy (pamiętajmy, że "zachód" nie rozróżnia Polski czy Ukrainy - dla zachodu Polska, Ukraina, Słowacja, Węgry to Europa środkowo wschodnia traktowana jak jedno państwo) nie jest obiektem testów genetyków amerykańskich?
Te reklamy leków, ilość aptek (dostępność na każdej ulicy), dostępność tylko w europie środkowo wschodniej.....
Nie wiem, może to teorie spiskowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samouczek napisał:
Zapewne przypominacie sobie polskie przypadki wystąpienia tzw. "Ptasiej Grypy", było to w grudniu zeszłego roku (2007)!?


Było też głośno o tym:

Cytat:
Wstrząsająca praktyka w jednej z grudziądzkich przychodni. Na nieświadomych niczego bezdomnych testowano szczepionkę przeciwko ptasiej grypie, mówiąc im, że to szczepienie przeciw "zwyczajnej" grypie. Kilkanaście osób niedługo potem zmarło, pokrzywdzonych może być nawet 350. Czy ich śmierć miała związek z testami? Do bulwersujących faktów w tej sprawie dotarł reporter "Faktów" TVN. Zachowanie lekarzy w programie "Fakty po Faktach" potępiła minister zdrowia Ewa Kopacz.


Niestety głośno tylko jeden dzień...

http://www.tvn24.pl/12690,1555773,0,1,zr.....omosc.html
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samouczek




Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 294
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Samouczek
Wszelkie twoje linki na polserv.org wygasły.
Jak możesz to zamieść te materiały gdzie indziej.


Mój serwer (polserv.org) w dalszym ciągu jest zablokowany.
Administrator od jakiegoś czasu nie odpowiada na moje maile.

Wygląda na to, ze przyczyna blokady serwera nie były pliki Plyt Prawdy (jakoby copyrights problemy), lecz właśnie
upublicznienie moich korespondencji
(zapytań do urzędów administracji państwowej, zawiadomień do prokuratury i sądów, odpowiedzi z urzędów itd) przedstawione na tutejszym forum.

Wygląda na to, ze ktoś (prawdopodobnie jakaś Polska państwowa agencja) musiał interweniować u ISP, który jest w USA.
Na razie tyle w tej sprawie z mojej strony, będę informował na bieżąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 76, 77, 78   » 
Strona 2 z 78

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pandemia grypy - flu apocalypse
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile