W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt VLEPKA  
Podobne tematy
Szablony do sprejowania adresu forum Prawda2 40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 20885
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gerwazjana wszystko cacy, ale boję się że nas przypadkowi odbiorcy wezmą za gówniarzy którzy się na oglądali Matrixa i myślą że są wybrańcami Twisted Evil
Poza tym gro osób nie widziało filmu by kojażyć "o co kaman"

Ale na zakończenie że by było miło Wink "DAJE RADE" obrazek.
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok rozumiem Voymed- to twoja opinia, kazdy ma prawo do wlasnej.. ja to generalnie proponuje, zeby sposrod wszystkich wyslanych (prawie jak w audiotele Very Happy ) stworzyc sondaz i glosowac na te, powiedzmy 10 najlepszych i to one wlasnie beda widnialy na wlepkach. Co o tym myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

użycie jednej nie wyklucza drugiej: jak ktoś chce wlepiać to niech sobie wybierze. różne są gusta, potrzeby i różni odbiorcy.

niezależnie od tego można zrobić głosowanie... ale nie wiem czy jest sens, bo jeszcze ktoś kto przegra (a ktoś musi) się zniechęci, a nie o to chodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WhiteRaven




Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że warto najpierw wybrać grupy docelowe. Po wybraniu grup docelowych warto sprawdzić, która wlepka ma większą siłe przebicia i dopasować je do odpowieniej grupy. Przecierz wlepek może być kilka tak samo jak grup docelowych mamy więcej. Mniej więcej tak to wygląda w reklamie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sie wie - inne wlepki do szkoły, inne na stadion czy do parku, a jeszcze inne do kościoła... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Ok rozumiem Voymed- to twoja opinia, kazdy ma prawo do wlasnej.. ja to generalnie proponuje, zeby sposrod wszystkich wyslanych (prawie jak w audiotele Very Happy ) stworzyc sondaz i glosowac na te, powiedzmy 10 najlepszych i to one wlasnie beda widnialy na wlepkach. Co o tym myslicie?



Dobry pomysłSmile ale mimo to jeśli ktoś chce mogę udostępnić wszystkie vlepki które wykonałem w wyższej rozdzielczości tak a żeby nie było problemów przy druku.
Od razu pytam @Bimi czy nie masz nic przeciwko umieszczeniu adresu forum bo jak wiadomo może to ponieść za sobą konsekwencje Cool nie mówiąc już o fali nowych forumowiczów którzy będą napływać hurtowo Wink

A tak na poważnie w przyszłym tygodniu będę oddawał część vlepek do druku więc pytam żeby nie było później ciągania się po sądach za prawa autorskie hehe Laughing
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

istotnie, już od jakiegoś czasu myśl, że każdego miesiąca może mi się podwajać liczba odwiedzin strony nie napawa mnie zbytnią euforią. wręcz przeciwnie, od razu zaczynam się stykować negatywnymi konsekwencjami technicznymi i dodatkową pracą jaką może mi to przysporzyć.
ale luz - co ma być to będzie, jakoś to przeżyjemy.

w końcu jakiś adres na wlepce być musi, bo inaczej mija się to z celem. a nie każdy może dać adres własnej strony.
róbcie jak uważacie - ta strona jest m.in. po to żeby informować, a nawet otwierać oczy. nie mam nic przeciwko wykorzystaniu jej zgodnie z przeznaczeniem. czuję się wręcz wyróżniony, to miłe.

ośmielam się tylko dodać, że jak ktoś zaklei wlepkami z adresem prawda2.info nie wiem... tablice ogłoszeń na jakim komisariacie albo przy plebani, to ja nie ponoszę za to odpowiedzialności Laughing
szczególnie jak go potem zamkną Smile będzie miał natomiast pełne prawo opisać swoje przygody na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
istotnie, już od jakiegoś czasu myśl, że każdego miesiąca może mi się podwajać liczba odwiedzin strony nie napawa mnie zbytnią euforią. wręcz przeciwnie, od razu zaczynam się stykować negatywnymi konsekwencjami technicznymi i dodatkową pracą jaką może mi to przysporzyć.
ale luz - co ma być to będzie, jakoś to przeżyjemy.

w końcu jakiś adres na wlepce być musi, bo inaczej mija się to z celem. a nie każdy może dać adres własnej strony.
róbcie jak uważacie - ta strona jest m.in. po to żeby informować, a nawet otwierać oczy. nie mam nic przeciwko wykorzystaniu jej zgodnie z przeznaczeniem. czuję się wręcz wyróżniony, to miłe.

ośmielam się tylko dodać, że jak ktoś zaklei wlepkami z adresem prawda2.info nie wiem... tablice ogłoszeń na jakim komisariacie albo przy plebani, to ja nie ponoszę za to odpowiedzialności Laughing
szczególnie jak go potem zamkną Smile będzie miał natomiast pełne prawo opisać swoje przygody na tym forum.


O dobrze że o tym wspomniałeś , pozwolę sobie w związku z tym o mały apel do osób które planują drukować naklejki a następnie rozpowszechniać , aby rozsądnie "vlepkować" i nie naklejać gdzie popadnie bo z praktyki wiem że może to kosztować klika godzin społecznych Rolling Eyes .Nie będę pisał gdzie nie naklejać bo liczę na rozsądek....a co do komisariatu to śmiało wyklejajcie[spam] Laughing najlepiej radiowozy.
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zwiazku z tymi projektami to ja osobiscie bym polecil skonstruowanie na stronie glownej czegos w rodzaju "jestes tu po raz 1?" gdzie zebrane by byly jakies ogolniki (zeby to bylo odrazu widoczne po wklepaniu prawda2.info) tam taki ktos zaznajamialby sie z podstawami dzieki czemu nie zniechecil by sie odrazu iluminatami czy ladowaniem na ksiezycu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 29 Lis '08   Temat postu: Vlepka Odpowiedz z cytatem

"Prawda jest tylko jedna"

"Zrób coś zanim system zrobi coś Tobie"

"Świat jest dla ludzi normalnych a nie znormalizowanych"

"Człowiek świadomy nie da sobą manipulować"

"Bądź świadomy a nie manipulowany"

"Jesteś człowiekiem myślącym czy marionetką?"

"Udowodnij [ewent.](sobie i innym), że nie pochodzisz od małpy"

"Prawda często jest bolesna ale i tak nią pozostaje"

"Jeśli jeszcze nie zwariowałeś znaczy że jesteś niedoinformowany" Laughing

(to akurat mogłoby być odebrane jako antyreklama, ktoś pomyśli po co mi w tym wariatkowie jeszcze wiecęj do pieca dokładaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@rEvolution pozwoliłem sobie zapożyczyć cytat:) a pod spodem jeszcze jeden projekt. Vlepki z tego nie będzie ale przy okazji prześledzenia "ataków terrorystycznych" zrobiłem takie zestawienie matematyczne pewnych smutnych Crying or Very sad liczb i dat --> Rest In Peace People Just True!!!



_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak - dla mnie brzi super.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
voymed




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiak napisał:
w zwiazku z tymi projektami to ja osobiscie bym polecil skonstruowanie na stronie glownej czegos w rodzaju "jestes tu po raz 1?" gdzie zebrane by byly jakies ogolniki (zeby to bylo odrazu widoczne po wklepaniu prawda2.info) tam taki ktos zaznajamialby sie z podstawami dzieki czemu nie zniechecil by sie odrazu iluminatami czy ladowaniem na ksiezycu Smile


Jestem za ja bym proponował w/w wątku zamieścić krótki opis dlaczego powstało to forum z czyjej inicjatywy i w jakim celu. Po prostu napisać prawdę , bo inaczej może być tak że ktoś w pierwszej kolejności odpali sobie jakiś film który będzie zbyt trudny w odbiorze i się niepotrzebnie "oburzy". Takie wprowadzenie to świetny pomysł.

Teraz czekamy na reakcję @Bimi-ego Cool
_________________
SDG PROTECT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

voymed napisał:
Teraz czekamy na reakcję @Bimi-ego Cool

moja reakcja brzmi: nie mam czasu Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po primo - żadnej anarchi przemocy lewactwa, nie chodzi nam o zadymy tylko o zwykłych ludzi żeby przestawli wierzyć bezgranicznie mediom a sami poszukali informacji
po drugie primo -powinno być kolorowo i atrakcyjnie żeby przyciągnąc takich właśnie ludzi
po trzecie primo - bimi mógłby zmienić stronę frontową prawdy tak aby był jakiś odnośnik dla takich przypadkowych ludzi - jakieś wprowadzenie co i jak, kilka podstawowych filmów Cool

tutaj moja wesoła twórczość i wkład w temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kenboi
'30 lat minęło(...)'
obydwa, 10/10
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kenboi, a mi sie podoba ten z dziennikarzami, swietny jest Smile ja sie pytam wiec- kiedy w koncu przystapimy do dzialania, czy to wszystko bedzie indywidulanie czy jak w 'zmasowanym ataku' zorganizujemy sie w grupie, choc ja bylabym za opcja numer 2, bo wiadomo, ze w grupie bedziemy silniejsi Cool a poza tym poprzez taka biernosc doprowadzimy do tego, ze nikt sie nie wezmie do dzialania myslac "a co tam ja...i tak nic nie zdzialam, niech robia to inni.." i w rezultacie kazdy bedzie obojetny..acha, i jak najbardziej popieram to wprowadzenie dla nowych, bo jak trafia od razu na forum do ktorego prowadzi podawana na wlepkach strona, to nie beda wiedzieli za co sie zabrac i o co wogule tutaj chodzi..ewentualnie, radze by podawac strone prawda.php bo tam jako takie wyjasnienie i odnosniki do filmow sa podane.. tak wogule to uwazam, ze dobrym pomyslem byloby zrobic sondaz, w ktorym MY obecni juz uzytkownicy odpowiadalibysmy w jaki sposob znalezlismy sie na tym forum: w ten sposb bedziemy wiedzieli co jest najbardziej skuteczne!

update- wlasnie mialam to zrobic, ale skonczyl mi sie limit postow Evil or Very Mad wiec moze niech ktos inny zalozy ten watek z sondazem- jesli sprawdzimy co najlepiej przyciagnelo nas tutaj w pierwszej kolejnosci, to bedziemy miec jako takie pojecie, ktora strategia sami powinnismy podazac by przyciagnac innych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> voymed

Świetnie i fajnie, że się przydaje Smile

Od tego one są, (moje hasła, cytaty etc.)
od tego są one,
od tego są... Laughing

> kenboi
Ciekawie ujęte zestawienie 30 lat minęło i nadal g... wiemy.
Niestety to prawda.

> gerwazjana

prawda.php

Bardzo dobry wstęp, oryginalny bo pochodzi z www.prawda2.info Smile

zrobiłem skrócik, który jest niewiele krótszy Wink

http://skocz.pl/prawda2

(samo "prawda" - już zajęte)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi eleganckie to zdjecie =) Gratuluje pomyslu pzdr
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre dobre kenobi! Te 30 lat minęło mnie rozwala hehe! Fajne zestawienie. Za takimi vlepkami jestem jak najbardziej za.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadlem tez na taki pomysl zeby wykorzystac nasza klase jako reklamowanie tej wlepki autorstwa kenboi-a. Pytam poszczegolnych znajomych czy moge ich przypiac jako pinezki i w ten sposob to moje zdjecie jest w glownym profilu kazdej osoby =)
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> kenboi

jedna drobna literówka zakradła się do wlepki Twojego autorstwa, a mianowicie jest "bLIderberg" zamiast oczywiście bilderberg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze koledzy nie beda mi mieli za zle ze pakuje w swoim profilu zdjecia ich autorstwa... Jesliby bylo inaczej to od razu usune =) pzdr
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za komentarze, jeśli o mnie chodzi to można wklejać to dowoli,
tutaj poprawiona literówka http://img118.imageshack.us/img118/586/ulotka2hr4.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:
(...)
po trzecie primo - bimi mógłby zmienić stronę frontową prawdy tak aby był jakiś odnośnik dla takich przypadkowych ludzi - jakieś wprowadzenie co i jak, kilka podstawowych filmów Cool

Też o czymś takim pomyślałem, powinien być stworzony wstęp / prolog do tej strony, który by łagodnie wprowadzał w tematykę podparty publikacjami i video.

Jak na razie mam kilku faworytów we wlepkach min. biały królik, który jest świetnym pomysłem i myślę, że miałby szanse marketingowo wypalić. Działamy tutaj na ciekawość, pamiętacie jak sieć komórkowa Heyah weszła na nasz rynek, także najpierw wprowadzili reklamę w której niewidome było co ona reklamuje.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt VLEPKA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile