W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt VLEPKA  
Podobne tematy
Szablony do sprejowania adresu forum Prawda2 40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 20938
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pierdol Bimi.

Która? Drukuj 2 na a4. poza tym chuj z takich ulotek. kurwa mać - te które są nie nadają się do niczego.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na koncert sabaton wydrukował bym podążaj za białym królikiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 30 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jedenras




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 30 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że temat odżył to i moja propozycja :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 01 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźcie kurs tworzenia plakatów i ogłoszeń, bo to co teraz robicie razi w oczy.

Po pierwsze jakie tło? Jasne czy ciemne? Vlepka musi być negatywem tła. Kolory, czcionka i układ musi przyciągać wzrok jak jebany magnes. Kto w zaciemnionym autobusie zwróci uwagę na coś co wygląda jak kolejna reklama PROVIDENTu?

Po drugie, przekaz: prosty, KRÓTKI (podkreślam), ale zmuszający (wręcz mordujący ciekawością) do zajrzenia na to biedne forum. Warunek jest taki że temat musi być chociaż trochę znany tym ludziom. A niektórzy ludzie mają naprawdę wąskie horyzonty, więc mówienie im o takim MK-ultra nie ma sensu.

Po trzecie: sprecyzujcie grupę odbiorców. Inne vlepki będziecie naklejać na lodówki w akademikach (grupa docelowa: studenci), inne na przystankach (średnia klasa pracująca), inne w przychodniach (emeryci, chociaż ci nie będą w stanie obsługiwać komputera..).
Im bardziej sprecyzujecie tym większy sukces - coś co jest do wszystkiego, jest do niczego.

Przykłady?
Studenci to młodzi ludzie wbijający w życie, zaczynają zmagać się z systemem, brakiem gotówki i możliwości. Chcą zakładać rodziny, ale trudno w tym kraju za początkowe pensje kupić dom (albo psie mieszkanie), jakiegoś 10 letniego niemieckiego opla, zapewnić sobie pożywienie, móc zapłacić podatki i jeszcze mieć coś dla swojej ukochanej połówki. I weź tutaj staraj się o potomka. Te tematy będą trafiać do studentów.

Klasa średnia? Wzrost podatków, porównania cen benzyny w USA i Polsce (z szczególną uwagą na to że większość ceny paliwa stanowią podatki), niszczenie polskich przedsiębiorców, złodziejstwo polityków itd.

Ludzie na ogół zwracają uwagę na to co najbardziej ich boli, a więc na forsę (takie są realia). Wystarczy pokazać im że system który budują, jest oszukańczą maszynką do wyciskania krwi zdolnych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 01 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PanDante
Dobra to jak już tak dużo wiesz o grupach docelowych i ich potrzebach to może zamiast pisać o tym elaboraty rzucisz jakieś hasła? (konretne)
I nie chodzi mi tutaj, że zrobię coś o podatkach czy o skorumpowanym rządzie - to wszyscy dobrze wiedzą, ale chodzi o to by uruchomić mózgi do dalszego odkrywania prawdy.





tło na negatywie:

_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 01 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jedenras




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 01 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PanDante jakimi ty autobusami jeździsz ja już dawno nie jechałem zaciemnionym miejskim . Poza tym pisząc że vlepa ma się rzucać w oczy bo nie będzie widać w ciemnym miejscu to bez sens , bo jasna vlepa nie będzie widoczna na jasnym tle więc zależy jak się leży .

Poza tym Vlepy raczej mają inny charakter niż plakaty reklamowe, i my tworząc je robimy to w ten sposób ( co mnie by przekonało do wejścia na stronę ) i takie one są .

Tak dedukowałeś co z tymi wlepami jest nie tak a nie zauważyłeś błędu ortograficznego, Czuję że pisałeś to tylko dla hejtu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 04 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę dopiero teraz, bo naspamiłem i limit nie pozwolił więcej.. A dopiero teraz znów mam dostęp do swojego komputera.

--------------------------------------

Yamakusa, okej. Nie zrobię tych vlepek ale podsunę pomysł jak mogą być zrobione.

Pomyślmy... najbardziej znaczącą grupą w tym kraju są młodzi ludzie. Jest ich dużo, są w trudnej sytuacji, mają (jeszcze) otwarte umysły i łatwo chłoną nowe idee. Miejsca rozlepiania: akademiki (już wspomniane), uniwersytety i akademie, wydziały (a tych jest często w pizdu porozrzucanych po całym mieście), licea, technika (tak to się odmienia?), nawet gimnazja (ważne żeby młodzi natknęli się na idee stosunkowo wcześnie). Najróżniejsze placówki edukacyjne to że tak się wyrażę "naturalne siedlisko młodych".

No dobra, wchodzimy w temat. Czym się zajmujemy? Teoriami spiskowymi? Teorie to za słabo, trzeba nam solidnej podstawy. Prawda? Okej, ale pic or didn't happen. Jak mamy umieścić jakiekolwiek dowody na małej karteczce?


Podzieliłbym vlepki mojego pomysłu na dwie kategorie:
I. Twarda rzeczywistość

1. Czy polski rząd naprawdę jest polski? (widok jakiegoś znanego polityka obmacującego innego) - mają się nasunąć wątpliwości, osoba która to przeczyta powinna wpaść mimowolnie w autorefleksję.

2. Gdzie te pieniądze? (wysoko pretensjonalny ton)(tu jakaś statystyka ile forsy idzie do skarbu państwa, a ile jest faktycznie wydawanych)

3. Czy ty też wyjeżdżasz szukać lepszych warunków życiowych? (na zdjęciu cokolwiek co kojarzy się z trudnymi warunkami życiowymi, albo rzesze młodych spakowanych z torbami i walizkami)

4. Masz zamiar zbudować dom, znaleźć pracę, założyć rodzinę? Teraz jest świetna okazja: polski rząd obniżył podatki na bilety lotnicze! (posiliłem się na dowcip, ale raczej nie mam do tego talentu Very Happy )

Ogólnie zasada jest taka, że pytania prowokują do refleksji. Sentencje stwierdzające zamykają temat (a my nie chcemy żeby ktoś przeczytał, podumał i zapomniał).

II. Odległa utopia. Czyli wszystkie te finezyjne i fikuśne wizje jak mogła by wyglądać rzeczywistość gdybyśmy ją wzięli w łapy.

1. Dlaczego płacisz podatki, na planecie na której się urodziłeś? (w miarę duża czytelna czcionka, podcieniowania tak aby można ja było odczytać na tle naszej pięknej Ziemi) - vlepka na jasnym tle (bo sama jest ciemna).

2. Marzenia w zasięgu ręki, obudź potencjał swojego umysłu (jakaś futurystyczna grafika) (zdaję sobie sprawę, że trochę zalatuje tym tym, niu ejdżem czy inną sektą, ale tu chodzi tylko o to aby siać ziarno)

3. Człowiek osiągnął tak wiele na przestrzeni technologii i wiedzy. Dlaczego jednak ciągle pozwalamy na wojny? (obraz ofiar wojennych)

4. Dlaczego władza decyduje o twoim życiu? (wymowna byłaby grafika człowieka skutego kajdanami i mającego nad sobą jakiegoś nadzorcę)





A inne grupy? Zapracowana klasa średnia, robole dla których polityka to abstrakcja, emeryci którzy chcą tylko na leki? Zauważcie że ci ludzie z trudem budują/zbudowali spokój który chcą zachować. Mają może pracę, zasiłek, doświadczyli w życiu tyle trudów, że są styrani jak szmata, chcą tylko spokoju i będą grzeczni. Oni nie dokonają przemiany. I nie mam tu na myśli krwawą rewolucję, ale mówienie stanowczego "nie" dla współpracy w zbrodniczym systemie. Oni nie mieliby na to jaj, za dużo mogą stracić.

------------

Ogólnie muszę ci przyznać rację że nie jest to taka prosta sprawa. A może to dlatego że próbuję zrobić coś perfekcyjnego, co będzie jak uderzenie młotem kowalskim w łeb? No cóż, powodzenia.

p.s. widziałem niedawno plakat "Głosuj na kogo chcesz. I tak my będziemy rządzić" - na obrazku jakieś bankstery z wymownym $ na piersi Very Happy Bo trzeba siać, siać, siać..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 04 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 05 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mnie olśniło.

Popatrzcie na demotywatory.pl, na samej stronie pisze:
Ludzi online: 14787, w tym 302 zalogowanych użytkowników i 14485 gości.
Demotywatorów dodanych do poczekalni: Dziś 75, wczoraj 1705, przedwczoraj: 1635

Natomiast wolframalpha pokazuje (nie można skopiować, więc sami sobie zobaczcie):
http://www.wolframalpha.com/input/?i=dem.....lashPrefs_*Internet.demotywatory%21.pl.InternetProperty.AlexaSiteViews-

http://www.wolframalpha.com/input/?i=dem.....lashPrefs_*Internet.demotywatory%21.pl.InternetProperty.AlexaSiteVisitors-

To są ogromne liczby. Co wy na to, żeby porobić pare vlepek w "demotywatorowym" stylu? Mam na myśli czarną ramkę i jakaś tam "złota" sentencja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt VLEPKA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile