W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt VLEPKA  
Podobne tematy
Szablony do sprejowania adresu forum Prawda2 40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 20942
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz rację Bimi,
Bimi napisał:
moim zdaniem wlepki powinny zainteresować ludzi szukaniem prawdy
ale moim zdaniem tylko częściowo. Co zwykły przechodzeń zapamięta z wlepki, gdy dotrze do domu?
Większość nawet nie powtórzy poprawnie nazwy "Bildendberg" czy "Codex Alimentarius", widząc wlepkę powinien starać się przynajmniej zapamiętać podany na niej adres strony internetowej, na której ma prawo spodziewać się dowiedzieć czegoś więcej na dane tematy, i tutaj spotka go niespodzianka jeżeli zakładasz, że
Bimi napisał:
taka strona nie istnieje i zapewne nigdy nie powstanie.

Jeżeli tutaj takiej strony nie znajdzie to może warto wskazać inne, na których nasz zaspany obywatel będzie mógł znaleźć materiały pozwalające przejrzeć na oczy. W przeciwnym razie dalej będzie szukał informacji błądząc pomiędzy TVN24 a TVPinfo, "Wydarzeniami" a "Panoramą", co bardziej światowi uznają za jedyne słuszne źródło prawdy CNN czy BBC. Masz też rację, że na Twoim portalu takiej strony nie ma, ale to nie znaczy, że nie istnieje. Możemy przecież polecić strony naszych kolegów z forum np. www.stopnwo.org www.czasotworzycoczy.republika.pl/ http://otworz-oczy.org/blox.php lub stopcodex.pl. Mam wrażenie, że zdecydowana większość z nas, sprowadza portal prawda2.info wyłącznie do forum dyskusyjnego, a to przecież tylko jeden z działów i nie widzę przeszkód aby zaistniały w przyszłości inne zakładki, podobne do tych stron, które przytoczyłem z uporządkowanymi materiałami dokumentalnymi i artykułami.
W słusznej sprawie należy łączyć siły, więc i polecanie innych portali nie jest konkurencją a jedynie współdziałaniem.

Moim zdaniem wlepka to wizytówka, zaproszenie, aby przekazać treści, które zainteresują ludzi poszukiwaniem prawdy potrzebny jest plakat, ...a najlepiej bilbord! uzbierało się tych kłamstw i tematów, a wszystkie są ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patu




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:39, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i taki pomysł już ktoś miał, jeśli nie to wg mnie takie banknoty rozrzucone po mieście - mam nadzieję - dadzą do myślenia. Projekt robiony na szybko. Chodzi tylko o pomysł.
Oczywiście zainspirowany jestem "They Live"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patu napisał:
Może i taki pomysł już ktoś miał, jeśli nie to wg mnie takie banknoty rozrzucone po mieście - mam nadzieję - dadzą do myślenia. Projekt robiony na szybko. Chodzi tylko o pomysł.
Oczywiście zainspirowany jestem "They Live"



Miałem pomysł ale wręcz przeciwny, tzn chciałem puścić w obieg parę wysokich nominałów z napisem "TO NIE JEST TWÓJ BÓG" ale kiedy zapoznałem się czym grozi grzebanie przy banknotach to sobie odpuściłem tą akcje, pieniądz zapisany jest praktycznie nieważny, wiec pani przy kasie pół biedy jak nie przyjmie zapłaty takim banknotem, może też dzielnicowego nasłać. Wink
Jednak nie miałem problemów w płaceniu informacyjnymi banknotami, komunikat musi być mały żeby przeszedł przy płaceniu ale wyraźny żeby target znalazł wiadomość. Najlepiej unikać pisania ręcznego żeby zawsze można było powiedzieć "to nie ja, juz taki był" - jeśli to cokolwiek da w razie wpadki heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniejszymi nominałami można próbować płacić w automatach do biletów. Wtedy żadna "pani" nie naśle dzielnicowego...
Chociaż hasło "To nie jest Twój bóg" uważam za lepsze. A najlepsze "To jest Twój WRÓG".
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patu




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku nie myślałem o prawdziwych banknotach. Myślałem żeby drukować ulotki, które bardzo przypominają banknoty i zostawiać je na ulicy ( zaśmiecać ) . Myślę, że ludzie rzucali by się na takie coś... a tu fail - ulotka Smile Myślałem o zostawianiu 10-20 takich druków na tydzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patu napisał:
Na początku nie myślałem o prawdziwych banknotach. Myślałem żeby drukować ulotki, które bardzo przypominają banknoty i zostawiać je na ulicy ( zaśmiecać ) . Myślę, że ludzie rzucali by się na takie coś... a tu fail - ulotka Smile Myślałem o zostawianiu 10-20 takich druków na tydzień.

pomysł z drukowanymi banknotami jest świetny.
proponowałbym jednak użyć wyższego nominału.

i w żadnym wypadku nie pisać "To jest Twój WRÓG" - to każdy odbierze jako kpinę.
natomiast "TO JEST TWÓJ BÓG" - super hasło; lekko prowokuje religijnie, zmusza do refleksji, idealne na polaków. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,To jest Twój Bóg ,, jest to bardzo dobre hasło pod względem marketingowym Exclamation

Jest to wyraźne przesłanie.

dlaczego daje do myślenia?


Ano dlatego ,że każdy człowiek świadomie uważa ,że pieniądz nie jest jego Bogiem, a gdy faktycznie podświadomie większość ludzi pieniądz ''traktuje jak Boga'' - kult pieniądza.

Czyli czytajac na banknocie To jest Twój Bóg w umyśle powstaje dysonans poznawczy u takiego człowieka i wprowadza go w asocjacje.

Hasła typu: ''To nie jest Twój bóg'' czy ''to jest Twój wróg'' nie wprowadzają umysłu człowieka w taką asocjacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo padnę z tych wywodów Smile

A poza tym i tak nic z tego nie będzie. Każdy lubi się tylko wymądrzać siedząc przed kompem. Dupy się nikomu do niczego nie chce ruszyć. A mnie najbardziej.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski, najwyraźniej nie znasz się na marketingu ani propagandzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prawdziwych pieniądzach to ma większy sens, bo kogo obchodzą jakieś ulotki? Leży tego badziewia pełno wszędzie, na klatce schodowej, pod skrzynkami pocztowymi i nikt już nie zwraca na to uwagi, choćby tam były gołe baby.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patu




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie schyliłbyś się po banknot na ulicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby był z gołą babą, to może Smile

Ok, wiem o co ci chodzi. Jakby je tak trochę pognieść, żeby wyglądały na używane to mogłoby się udać.
Tylko, że w ten sposób dotrzesz do niewielkiej garstki ludzi.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patu




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie banknociki to nie cała działalność! Ale jeśli podniesie je 20 osób a jednej z nich otworzy to oczy to i tak będzie sukces.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zobaczyć minę kogoś kto to podniósł Wink
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patu




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zrób taki jeden, podrzuć i czekaj. To najlepszy sposób, żeby zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej z tym uważać, bo znajdzie banknot jakiś "mądry inaczej" i pójdzie nim zapłacić np. w markecie a tam go zatrzymają i wsadzą za wprowadzanie do obiegu ... a producenta będa szukać Exclamation

Trzebaby jeszcze na dole mniejszym drukiem dopisać: FALSYFIKAT (trzeba sprawdzić w odp. przepisach jak ma wyglądać taki napis, żeby nikogo nie ścigano za produkcję lewej kasy).

Podsumowując: bardzo ciekawy pomysł, ale trzeba zrobić to porządnie np. z banknotem 100 zł

Może ktoś z Was ma wtyki w drukarni i może zrobić tego większą ilość (jak było w przypadku akcji vlepka) - na pewno byłoby bardziej chodliwe od vlepek i narobiłoby zamieszania Twisted Evil

Najlepiej gdyby na 1 stronie był napis np. TO JEST TWÓJ BÓG, a na drugiej adres strony (trzebaby taka stworzyć) np. twojbog.pl na której byłoby rowinięcie o co chodzi w tej akcji i link do forum prawdy.

Co Wy na to ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser napisał:
Lepiej z tym uważać, bo znajdzie banknot jakiś "mądry inaczej" i pójdzie nim zapłacić np. w markecie a tam go zatrzymają i wsadzą za wprowadzanie do obiegu ... a producenta będa szukać Exclamation

Trzebaby jeszcze na dole mniejszym drukiem dopisać: FALSYFIKAT (trzeba sprawdzić w odp. przepisach jak ma wyglądać taki napis, żeby nikogo nie ścigano za produkcję lewej kasy).

Podsumowując: bardzo ciekawy pomysł, ale trzeba zrobić to porządnie np. z banknotem 100 zł

Może ktoś z Was ma wtyki w drukarni i może zrobić tego większą ilość (jak było w przypadku akcji vlepka) - na pewno byłoby bardziej chodliwe od vlepek i narobiłoby zamieszania Twisted Evil

Najlepiej gdyby na 1 stronie był napis np. TO JEST TWÓJ BÓG, a na drugiej adres strony (trzebaby taka stworzyć) np. twojbog.pl na której byłoby rowinięcie o co chodzi w tej akcji i link do forum prawdy.

Co Wy na to ?


http://aukcjewp.wp.pl/search.php?string=.....gory=11818

Taka paczka ma sporo banknotów Wink W sklepach z zabawkami są te falsyfikaty.
Z jednaj strony jest zadrukowane a druga czysta , można napisać markerem , zadrukować .
Koszt pewnie identyczny jak z drukowaniem "na życzenie"

Super pomysł !!!
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
,,To jest Twój Bóg ,, jest to bardzo dobre hasło pod względem marketingowym Exclamation

Jest to wyraźne przesłanie.

dlaczego daje do myślenia?


Ano dlatego ,że każdy człowiek świadomie uważa ,że pieniądz nie jest jego Bogiem, a gdy faktycznie podświadomie większość ludzi pieniądz ''traktuje jak Boga'' - kult pieniądza.

Czyli czytajac na banknocie To jest Twój Bóg w umyśle powstaje dysonans poznawczy u takiego człowieka i wprowadza go w asocjacje.

Hasła typu: ''To nie jest Twój bóg'' czy ''to jest Twój wróg'' nie wprowadzają umysłu człowieka w taką asocjacje.


Widzę że czerpiesz pomysł ze starego, ale znanego filmu "Oni żyją". Fakt, fragment tego filmu reklamujący nasze forum daje wiele do myślenia. Myślę że w kraju katolickim (za jaki powszechnie uchodzimy) jest to dobra metoda. Również na zastanowienie się nad celem naszej codziennej gonitwy za... No właśnie. Za czym?

http://www.youtube.com/v/NDWp0e4G9BQ&hl=pl

Ps. Mam takie okulary. Wink
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech
Cytat:


Widzę że czerpiesz pomysł ze starego, ale znanego filmu "Oni żyją".


chyba Ci umknęły posty spisane wyżej Wink

To nie ja---> to użytkownik Patu
Patu
Cytat:

Może i taki pomysł już ktoś miał, jeśli nie to wg mnie takie banknoty rozrzucone po mieście - mam nadzieję - dadzą do myślenia. Projekt robiony na szybko. Chodzi tylko o pomysł.
Oczywiście zainspirowany jestem "They Live"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Patu - zwracam honor (moja culpa). Tak to czasem bywa podczas użytkowania przeglądarek tekstowych... Zero obrazków, zero avatarków, tylko literki i literki. Ale przynajmniej nie skrytykowałaś pomysłu. Wink
Dzięki za czujność. Pozdrawiam. thumright

Ps. Pomysł bardzo mi się podoba. Nie jest kosztowny w wykonaniu i jednocześnie bardzo pobudzający myślenie znalazcy. Taki banknot może być przecież po obydwu stronach jednakowy, więc odpadają paragrafy związane z fałszerstwem.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale przynajmniej nie skrytykowałaś pomysłu. Wink


wydaję się być ,aż taką krytykantką w Twoich oczach? Very Happy

heh nie taki diabeł straszny jak może się wydawać... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zupełnie to miałem na myśli. To miał być raczej komplement pod Twoim adresem. Biorąc pod uwagę podejście sporej części uczestników dyskusji, dochodzę do wniosku że powinni położyć się i czekać na efekty swojego leżenia. Zwróć uwagę na proporcje komentarzy "za" oraz "przeciw" jakiemukolwiek pomysłowi. Wink
Rzeczowość Twoich analiz jest godna naśladowania.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

this phone is tapped

http://images.google.pl/imgres?imgurl=ht.....microsoft:*%26sa%3DN%26um%3D1

http://viewmorepics.myspace.com/index.cf.....D=62348871

http://www.crimethinc.com/tools/downloads/preview_big/police_big.gif

http://images.google.pl/imgres?imgurl=ht.....microsoft:*%26sa%3DN%26um%3D1
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa mać. tchnięty nie wiem czym chciałem wydrukować kilkaset sztuk fajnej ulotki na koncert Sabaton i porozdawać ludziom po koncercie. To co jest to (mam pewien nadmiar mocy) no słabe.

Sry, więcej nie będę się uzewnętrzniał kurwa mać. Albo robimy ulotkę, albo nie robimy. Bo trochę się zaczynam wkurwiać, co pewnie widać po mojej aktywności na forum. Możemy zrobić ulotkę z jaszczurką(wybaczcie zoofile) z wielkimi oczami, albo napisać coś konkretnego. Dziś mi tego brakło.

edit: kurwa mać, taka okazja. wiem że zjebałem, ale gdzie ulotka?? po trzykroć kurwa!
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierdolisz głupoty, sam jesteś słaby.
zajebiste mamy vlepki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt VLEPKA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile