W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Projekt VLEPKA  
Podobne tematy
Szablony do sprejowania adresu forum Prawda2 40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 20937
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
dlatego uważam, że powinniśmy stworzyć osobną witrynę z prostym adresem, która przedstawiła by daną obecnie sytuacje na świcie i tylko linkowała tutejsze forum.
Niewielka strona, która wirtualnie działałaby podobnie jak płyty prawdy, na jednej planszy można by było umieścić teksty i przede wszystkim filmy ułożone w stopniach złożoności albo mogły by być tam też powstawiane linki do odpowiednich tematów na forum. Czyli taka bardziej przejrzysta forma informacji, które chcemy społeczeństwu przekazać.

Przecież ostatnio takich stron robi się coraz więcej - wystarczy poprzeglądać forum. Teraz chyba każdy chcę mieć swoją stronę "o prawdzie" Smile Z jednej strony dobrze bo informacje mają szansę docierać do większej liczby osób, a z drugiej źle bo stajemy się coraz bardziej rozproszeni.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sqrski




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 24 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:
dzięki za komentarze, jeśli o mnie chodzi to można wklejać to dowoli,
tutaj poprawiona literówka http://img118.imageshack.us/img118/586/ulotka2hr4.jpg


To tak w kwestii formalnej - jest jeszcze jeden błąd - "na szczęście" piszemy rozdzielnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 17 Lut '09   Temat postu: Projekt ostrej walki z NWO Odpowiedz z cytatem

nawet kolega (to ten co wyżej się ciekawie wypowiada) dawał kiedys niezłe propozycje wlepek ...

Kraken napisał:
Wydaje mi się, że hasła, o ile mają być skuteczne, muszą uderzać w najgłębsze struny człowieka.
"Czy rządzisz swoim życiem?"
"Kto cię kontroluje?"
"Kto wychowuje nasze dzieci?"
"Dlaczego wdychasz spaliny i pijesz martwą wodę?"
"Czy świat wokół ciebie jest spełnieniem twych marzeń?"
"Rozejrzyj się - ile uśmiechniętych twarzy widzisz wokół?"


no comment
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki, post powyżej powinien się znaleźć w innym temacie (Projekt ostrej walki z NWO) ... zabałaganiłem troszkę ale post Krakena w tamtym temacie mnie rozwalił ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie mogłeś nawet skasować post (12 min. różnicy między pierwszym a drugim) zaoszczędziłbyś też 2 posty a ja nie straciłbym jednego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może to czas aby projekt odświeżyć, co prawda uważam, że vlepy powinny kierować ludzi do jakiejś konkretnej strony, a nie do forum.
temat z projektem strony już ruszył więc zobaczymy co z tego wyniknie Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie rozklejać vlepki ?

Mam kilka pomysłów na rozklejanie ich w miejscach, gdzie sporo ludzi przebywa przez dłuższy czas i się nudzi.

Są to:

- przystanki PKS w średnich miejscowościach i miasteczkach - naklejam bezpośrednio na ściany z cegieł (po uprzednim przyklejeniu do vlepki kawałka taśmy dwustronnej, bo orginalny klej słabiutko trzyma),
- przystanki autobusowe i tramwajowe w miastach - bezpośrednio na ściany z pleksiglasu,
- pociągi podmiejskie i inne - dolne rogi szyb,
- tuż obok plakatów reklamujących ciekawe koncerty lub bezposredni na nich jeśli jest puste miejsce,
- gdy będzie kampania wyborcza to planuję też czoła polityków z plakatów.


Podajcie swoje propozycje najlepszych miejsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suspenser napisał:
Gdzie rozklejać vlepki ?

Mam kilka pomysłów na rozklejanie ich w miejscach, gdzie sporo ludzi przebywa przez dłuższy czas i się nudzi.

Są to:

- przystanki PKS w średnich miejscowościach i miasteczkach - naklejam bezpośrednio na ściany z cegieł (po uprzednim przyklejeniu do vlepki kawałka taśmy dwustronnej, bo orginalny klej słabiutko trzyma),
- przystanki autobusowe i tramwajowe w miastach - bezpośrednio na ściany z pleksiglasu,
- pociągi podmiejskie i inne - dolne rogi szyb,
- tuż obok plakatów reklamujących ciekawe koncerty lub bezposredni na nich jeśli jest puste miejsce,
- gdy będzie kampania wyborcza to planuję też czoła polityków z plakatów.


Podajcie swoje propozycje najlepszych miejsc.


Tylko lepiej uważaj bo na przystankach nie wolno naklejać, sam kiedyś widziałem jak straż miejska złapała chłopaka który jeździł na rowerze i rozklejał ulotki zwykłej firmy chyba sportowej, a raz ekipę młodych kibiców którzy czyścili przystanki z vlepek pod nadzorem policji Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 11 Mar '09   Temat postu: Projekt Vlepka Odpowiedz z cytatem

Najtańszy sposób w jaki udało mi się uzyskać vlepki prawdy to:

szablon z tematyką forum na arkuszu A4 (kilka, kilkanaście ulotek na A4), wydruk, ksero, przyciąć, rozkolportować czyli rozdać lub do skrzynek pocztowych

Jedna ulotka (na A4 można ich zmieścić kilka, kilkanaście) to koszt max. 2 gr. za szt.

Mam też inny pomysł o koszcie za 1 info = 1 gr. ! a jaka skuteczność ! (jak odnowi mi się limit to podam)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt odemnie do wykorzystania jesli ktos by chciał:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propozycja do użytkowników forum, grafików komputerowych na vlepkę o nast. treści:



dopisać jeszcze np. Titanic - 1912, Ziemia 2012 Wink
100 lat niczego nie zmieniło itp. etc.

link do oryginału:
http://www.artsklep.pl/plakaty/galerie/gora-lodowa-61x92_260.jpg

podobny:
http://www.niezwykle-zdjecia.info/galeria/albums/niezwykle/normal_3.jpg

Można by wklejać link do vlepki na forach, pod artami w komentach etc. np. na akcję informacyjną.


edit:
alle numer, właśnie to mój 666 post zapewne dot. 2/3 ukrytej góry lodowej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 12 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@rEvolution
Proszę:



Hmmm troche wyszło mi jak kinowy plakat heheheh Smile

Wersja bez efektu świetlnego i płutna:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 12 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Dzięki Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa - fajne to, tylko adres bez "www", bo to wprowadza w błąd co do składni adresu! Pisałem już o tym w temacie dotyczącym logo, że należałoby podawać cały, w końcu krótki adres http://prawda2.info, bo podanie samego tylko napisu prawda2.info na wlepce ani nie określa jednoznacznie pełnej składni adresu, ani tego, że w ogóle chodzi o stronę internetową, a nie o jakieś wydawnictwo prasowe lub książkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Easy_Rider Poprawione i powiększyłem jeszcze troche.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa - OK, tylko miałbym jeszcze następujące propozycje co do samej kompozycji:

Spróbuj dać ten czarny pas z napisem "WIDZISZ TYLKO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ" do samego górnego marginesu, aby było wyraźnie widoczne to przejście między nadwodną częścią góry a jej częścią podwodną, bo rozerwanie tego związku osłabia siłę wymowy obrazu.
Proponowałbym zmienić również kolorystykę tego napisu na bardziej przyciągającą wzrok - np. litery ciemnoczerwone na jakimś jaśniejszym tle, raczej nie białym lecz np. szarym lub jasnym pastelowym, dopasowanym do "morskiej" kolorystyki. Napis białymi literami na czarnym tle działa już na starcie jakoś tak odpychająco.

Natomiast co do tych napisów na części podwodnej góry lodowej (łacznie z adresem Prawdy) - wydaje mi się, że lepiej byłoby zastosować czcionkę bezszeryfową (Arial, Tahoma, Verdana itp.), chociaż nie byłbym w stanie uzasadnić tego racjonalnie, jest to sprawa bardziej intuicyjna. Do rozważenia jest też zastosowanie efektu czcionki w wersji konturowej (+ ewentualnie cień), który korespondowałby z mrocznym charakterem tej ukrytej rzeczywistości.

To tylko takie moje sugestie, ale ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie jako do autora dzieła.

Edit 1:
Uwagi dotyczące kolorystyki napisu "WIDZISZ TYLKO ..." dotyczą również napisu dolnego z adresem Prawdy.
Edit 2:
W przypadku czcionki konturowej, wskazane byłoby jej pogrubienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa

Jeszcze jedna uwaga do twojej ostatniej pracy.

Pierwszy rzut okiem spowodował u mnie złudzenie, że 11 września ma się wydarzyć jakieś spotkanie. Coś trzeba zrobić. Albo dodać rok, albo zmienić kolejność. Pierwsze skojarzenia są ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje np. rozkołysać na boki te teksty co są pod wodą, aby wyglądały na bardziej oddalone od siebie.
I jeszcze jedno: Podróże kosmiczne - ja co prawda wiem o co chodzi ale wtf????
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:
@Yamakusa

Jeszcze jedna uwaga do twojej ostatniej pracy.

Pierwszy rzut okiem spowodował u mnie złudzenie, że 11 września ma się wydarzyć jakieś spotkanie. Coś trzeba zrobić. Albo dodać rok, albo zmienić kolejność. Pierwsze skojarzenia są ważne.

Może po prostu zrobić wypunktowanie, aby kolejne wiersze nie kojarzyły się ze sobą?

Natomiast treść samych haseł to osobny wątek. Przy 11 września trzeba koniecznie dodać 2001, bo wlepka jest adresowana do osób niezaangażowanych w tę tematykę. Niektóre można by zmodyfikować - np. nie można do laików od razu wychodzić z hasłem NWO, bo nikt kompletnie nie skojarzy o co chodzi, tym bardziej, że potrzebna jest znajomość angielskiego. Jeżeli już - to w pełnym brzmieniu "New World Order". Zamiast "Spotkaniach Bilderbergów" - po prostu "Klubie Bilderberg". Zamiast "podróżach kosmicznych" - "Lądowaniu na Księżycu". "Światowy kryzys" może na początek wyrzucić, bo to jest to zbyt skomplikowana sprawa dla początkujących, natomiast zastanawiam się, czy nie wstawić w to miejsce "Holokaustu", ale to może na starcie odrzucić zbyt wiele osób, których drażni tzw. antisemitismus. Może więc lepiej wstawić "Codex Alimentarius" i "Chemtrails", bo to dotyczy wszystkich, bez względu na poglądy polityczne czy wyznanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 13 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa ja proponuje aby na Vlepce którą zrobiłeś zamiast poznaj prawdę dać coś innego.Dlaczego? Z perspektywy przeciętnego Kowalskiego słowo poznaj mówi mu podświadomie iż istnieją ludzie którzy wiedzą coś co nie podlega dyskusji a to jest błąd.Forum jest po to aby konfrontować poszczególne poglądy nawet jeżeli stają sie one dość świrnięte Smile
Osobiście proponuje szukaj prawdy,szukaj odpowiedzi,wypowiedz sie itp Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, że wybrzydam - vlepka jak najbardziej mi się podoba, o coś takiego właśnie mi chodziło; a wybrzydzam odnośnie szczegółów:

adres forum powinien być: www.prawda2.info bez http oraz nie bez www. Dlaczego? "www" większości kojarzy się z internetem a nie http, które to przęgladarka i tak dodaje z automatu (choćby ze względu na starszych ludzi korzystających z internetu, im bardziej "www" będzie się kojarzyć z netem niż skrót protokołu netowego http)

Odnośnie punktów to już Easy_Rider się wypowiedział podobnie do tego co miałem na myśli. Loga jak najbardziej OK, może jeszcze jakieś np. GE albo shell czy coś podobnego, może takim łukiem je osadzić - nad wierzchołkiem lodowca - jak tęczę albo pajęczynę oplatającą świat, może jakiś chemtrailsik Wink ok wystarczy tego marudzenia i tak fajnie wyszło po mojej myśli. Dzięki za realizację Smile

Co do hasła proponuję: "Poznaj to co ukryte"
drugie hasło jak najbardziej ok i powinno oczywiście zostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:36, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamysł jest ok, ale więcej logiki, ludzie...

McDonald's ukrywa przede mną prawdę o kosmosie? Co ma Pepsi do 11 września?...

Na górze powinny być same korporacje medialne. Największe w Polsce oraz najsłynniejsze międzynarodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:12, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moja propozycja Wink


arrow Oczywiste jest, że dla laika wielką niewiadomą będą "HAARP", "Codex", "RFID", "chemtrails", czy "Bilderberg". Naszym zadaniem jest poinformować, że to cholernie ważne, a nieznajomość tych pojęć i tajemnica, jaką są owiane, zachęci do poszukiwań.
arrow Wszystkie podpunkty wchodzą w skład NWO, więc ten termin nie może być razem z resztą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:20, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 14 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
adres forum powinien być: www.prawda2.info bez http oraz nie bez www. Dlaczego? "www" większości kojarzy się z internetem a nie http, które to przęgladarka i tak dodaje z automatu (choćby ze względu na starszych ludzi korzystających z internetu, im bardziej "www" będzie się kojarzyć z netem niż skrót protokołu netowego http).

Nie chodzi o to, że ludziom kojarzy się www = internet. Kiedyś tak było, że każdy adres w swojej treści zawierał to www, ale od kilku lat pojawiły się adresy, gdzie nie ma tego www i nie można ludzi wprowadzać w błąd co do treści adresu, mimo, że po wpisaniu takiego adresu wskakuje właściwa strona, przynajmniej w IE, ale nie wiem czy w każdej wyszukiwarce. Natomiast sam zapis prawda2.info jest kompletnie niekomunikatywny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Projekt VLEPKA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile