W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zielonoświątkowcy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 2127
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 09 Maj '07   Temat postu: Zielonoświątkowcy Odpowiedz z cytatem

Czytałam wczoraj wywiad z zielonoświątkowcem, którzy stwierdził, że przyjście naszego Pana Jezusa cHRYSTUSA JESY BLISKIE, OBY,... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, na boga ateistów, zrób coś z tą niezrównoważoną panienką, bo za chwilę ona rozpiepszy całe to forum, przekształcając go w religijno-sekciarsko-nawiedzone. A może za tą panienką stoi ktoś, komu to forum jest niewygodne? Tematyka forum jest taka, że wrogów nie trzeba specjalnie szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 10 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja moge zrobić? Smile

Chyba nie myślisz, ze zablokowanie konta XTC, czy nawet jego białostockiego IP, powstrzyma kogoś, komu to forum jest niewygodne?

Jedyne co moge zrobić to sprzątać te śmieci - nic lepszego mi do głowy nie przychodzi.

Każdy czytający to forum sam musi sobie oddzielać posty wartościowe od smieci. Te pierwsze zawsze będa małym procentem drugich, bez względu na to, czy uwzględnisz posty XTC, czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 10 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Papież w Brazylii

Papież Benedykt XVI rozpoczyna jutro pielgrzymkę do Brazylii. "Rzeczpospolita" pisze z tej okazji o stanie tamtejszego Kościoła.

Jego głównym problemem jest odchodzenie wiernych do kościołów protestanckich i sekt. W 1980 roku za katolików uważało się 89 procent mieszkańców Brazylii, a obecnie tylko 64. Cytowany przez gazetę polski ksiądz pracujący w Kurytybie na południu kraju, Zbigniew Minta, uważa jednak, że informacje o odejściach wiernych nie są wiarygodne. "Była taka tendencja, ale teraz następuje powrót tych, którzy odeszli" - powiedział ksiądz Minta podkreślając, że pielgrzymki Jana Pawła Drugiego zawsze przyczyniały się do ożywienia wiary w Brazylii.

O tym, że sprawę odchodzenia wiernych od Kościoła poruszy Benedykt XVI, powiedział "Rzeczpospolitej" papieski fotograf, Arturo Mari. Problem ten zostanie zapewne uwzględniony w orędziu, jakie papież wygłosi, otwierając konferencję generalną brazylijskiego episkopatu. Inne problemy brazylijskiego Kościoła to brak księży, a także problemy społeczne: nędza, głód i bezrobocie. Wspominając 3 pielgrzymki Jana Pawła Drugiego do Brazylii, Arturo Mari powiedział, że najbardziej utkwiła mu w pamięci niespodziewana wizyta papieża w dzielnicy nędzy. Zapytany, czy do takich nieoczekiwanych wydarzeń może dojść podczas pielgrzymki Benedykta XVI, Arturo Mari odpowiedział "Wszystko może się zdarzyć".

"Rzeczpospolita" 08 05/Siekaj/dyd

Czytając tytuł ,myślałem że XT napisze coś w temacie,apostazji.

Cytat:
Czytałam wczoraj wywiad z zielonoświątkowcem, którzy stwierdził,

Macho,nie jestem zielonoświątkowcem ale w powrót Pana mocno ufam.

Panowie,przepraszam jeżeli czasem dodam coś z tematów religijnych , najzwyczajniej są mi bliskie.Są fora o tematyce czysto religijnej ,to forum traktuje o zagadnieniach informacji wszelkiej oraz jej przepływie. Więc dotyczy to także informacji z pogranicza wiary. Piszę , bo poczułem się wywołany do tablicy. Nie jest moim zamiarem , przesada w jakąkolwiek ze stron,dzięki za cenne uwagi .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zielonoświątkowcy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile