W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czego to psiarnia nie wymyśli   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2152
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:11, 10 Mar '10   Temat postu: Czego to psiarnia nie wymyśli Odpowiedz z cytatem

W moim miejscu zameldowania pojawil sie dzielnicowy z 2 mundurowymi poszukujac mnie. Lokatorzy mnie powiadomili i skontaktowalam sie telefonicznie z dzielnicowym. Okazalo sie ze jestem poszukiwana przez policje z innej dzielnicy. Wszystko ladnie pieknie jak sie szuka przestepcy. Powodem poszukiwan mojej osoby jest 300zl mandatu za blokowanie wjazdu (w grudniu ochrona nie chciala mnie wpuscic na moje zamkniete osiedle i moj parking, wiec wezwalam policje aby zareagowali i umozliwili mi korzystanie z moich praw wlasnosci - policja zdzialala tyle ze za blokowanie wjazdu dali mi 300zl mandatu, ktorego nie przyjelam + kilka punktow karnych). Poniewaz nie odebralam korespondencji w miejscu zameldowania poszukuja mnie. Zastanawiam sie czy wystawili juz list gonczy i czy moge podrozowac. Faszyzm pelna geba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:05, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ochorna i zamkniete osiedle?
japierdziele, gdzie ty mieszkasz, w RPA? Smile

w holandii jest nie do pomyślenia, żeby istniały "zamknięte osiedla".
niektóre partie to wręcz wymuszają by domy dla biednych budować między domami dla bogatych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ochorna i zamkniete osiedle?
japierdziele, gdzie ty mieszkasz, w RPA? Smile


w zimbabwe, w wiosce obok twojej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no jasne.
w pełni rozumiem że jako przedstawicie sfer wyższych - mieszkaniec zamkniętego osiedla nie chcesz się bratać z plebsem udzielając im odpowiedzi.
i wzajemnie.

ale żeby celowo nie odbierać wezwania do sądu z powodu marnych 300zł to już byś się wstydziła.
szczegolnie ze jak rozumiem twierdzisz, ze jesteś niewinna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie no jasne.
w pełni rozumiem że jako przedstawicie sfer wyższych - mieszkaniec zamkniętego osiedla nie chcesz się bratać z plebsem udzielając im odpowiedzi.
i wzajemnie.

ale żeby celowo nie odbierać wezwania do sądu z powodu marnych 300zł to już byś się wstydziła.
szczegolnie ze jak rozumiem twierdzisz, ze jesteś niewinna


tradycyjnie nic nie zrozumiales i nie wiesz o co chodzi hahahaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tradycyjnie odpowiedziałaś to samo co zawsze: że nic nie zrozumiałem i nie wiem o co chodzi... Smile

naprawdę łudzisz się ze ktokolwiek zrozumiał to inaczej niż ja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w Polsce status obywatela , mierzy się - między inymi - wysokością płotu , oddzielającego "go" od reszty społeczeństwa .
Bimi to nie w porządku że porównujesz Polskę do Holandii . To tak jakby pierwszoligowy zespół piłkarski z Europy Zach porównac do czwartoligowej drużyny z Polski Laughing
Na zamknietych osiedlach , żyją ci których tak naprawdę przeraża życie w społeczeństwie otwartym. Okazuje się że łatwiej wznieś mur niż go rozebrac , tego uczy akurat nas historia. Stworzyli sobie oazę spokoju , w której w przyszłości zostaną pochowani. Polska klasa średnia Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja nie porównuje - zdziwiłem się bo jedyne "zamknięte osiedla" jakie kojarzę z czasów gdy mieszkałem w polsce to ruskie koszary. ale potem je otworzyli i wpuścili polaków...
teraz wychodzi o to że powstają na nowo, z tym że ochroniarze nie mają już gwiazdy na czapkach Smile
to się porobiło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bou, jak nie odbierasz korespondencji z sądu to sama sobie odbierasz prawo obrony, i masz jeszcze pretensje ze jakąś karę dostałaś? Po drugie, nie bardzo rozumiem, czemu akurat policja cię szuka - w sumie nie powinna, jak już powinny być listowne wezwania do zapłaty a potem komornik chyba że policja z jakiegoś powodu jest tobie życzliwa i chce załatwić sprawę tak, żebyś nie płaciła opłat sądowych, nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tych zamknietych osiedli jest teraz pelno, zauwazylem, ze nawet mieszkancy starych blokow czy kamienic potrafia sie ogrodzic
oczywiscie nadal przewazaja otwarte osiedla, jednak tendencji do zamykania nie da sie nie zauwazyc
troche to wszystko pojebane, bo jak kiedys czlowiek chodzil skrótem meidzy blokami to teraz momentami trzeba naokolo niezle nakladac Confused


Bou: swoja droga to czemu cie nie chcieli wpuscic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z mandatem to nie wiem. Ale nie rozumiem nagonki na zamknięte osiedla Wink Każdy mieszka tam gdzie chce lub też gdzie go stać i buli za takie rarytasy z własnego wyboru. Może jest to spowodowane przeżyciami z przeszłości? Może boją się obcych na podwórku pod oknem, a co dopiero w klatce schodowej?
Ja osobiście mam wyjebane kilka przęseł i otwartą bramę do tego zjebane drzwi od budynku na dole Razz nie mam się czego bać bo okolica spokojna, czasami wejściowe są otwarte cała noc jak zapomnę zamknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
Ale nie rozumiem nagonki na zamknięte osiedla Wink Każdy mieszka tam gdzie chce lub też gdzie go stać i buli za takie rarytasy z własnego wyboru. Może jest to spowodowane przeżyciami z przeszłości? Może boją się obcych na podwórku pod oknem, a co dopiero w klatce schodowej?

no tak - gorzej jak musisz wyjść na zewnątrz.
ale zgaduję że raczej nie wychodzisz, bo się boisz.

nie no stary, jaka nagonka?
przecież i nam i wam zależy na tym samym: żebyście całe życie spędzili w bunkrze otoczeni osobami ze swej śmietanki towarzyskiej. plus jeszcze ochroną i drutem kolczastym...
swoja drogą nie myśleliście o tym żeby podłączyć płot do wysokiego napięcia? wtedy będziecie jeszcze bardziej bezpieczni...
aaaa, no i oczywiście spuszczać psy na noc Laughing

trzeba brać przykład z dobrych rozwiązań - sprawdzonych w afryce jeszcze w czasach apartheidu Smile


dla mnie "zamknięte osiedla" to symbol upadku naszego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prekursorem takich zamkniętych osiedli był chyba wujaszek Adolf H. Widać niektórzy tęsknią za takimi rozwiązaniami. Very Happy
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 10 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, za mandat Cię ścigają ? No to wybacz

Bou napisał:
no coz ...Smile my nie pomozemy:)
Laughing

Jak dowiesz sie wszystkiego napisz. Poszukaj też na forach jak sie bronić . Choćby tu:

http://forum.prawnikow.pl/forums.html
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby tak jak mówicie ale..

Przed minutą próbowała mi wbić do mieszkania osoba zbierająca na coś... Cichutko zapukała, chwyciła za klamkę. Powiem szczerze - trochę wkurwiające, zwłaszcza, że lubię sobie przyciąć komarka w ciągu dnia.

Dlatego zamykam drzwi, czy to też paranoja?

Jeśli ktoś chce mieszkać na zamkniętym osiedlu, jego sprawa.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no jasne - czy ja mówię że to nie jego sprawa? Oczywiście że jego.
Co nie odbiera mi prawa do skomentowania tego.

W ogóle to uważam, że w Polsce powinny powstać nie tylko zamknięte osiedla, ale wręcz całe zamknięte miasta. Żeby się człowiek nie bał wyjść na miasto; do kina czy do sklepu...
Zamknąć miasto, otoczyć murem i drutem drutem kolczastym i wynająć ochronę pilnującą by nikt niepowołany się nie przedostał. A jak w mieście ktoś się będzie awanturował czy zakłócał spokój to wywieźć chuja do lasu i więcej nie wpuszczać do środka.
Normalni ludzie zasługują na spokój i bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosciak




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nuda by była Bimi wtedy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:56, 14 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest genialny pomysł!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamkniete miasta byly od zawsze do powiedzmy sredniowiecza. Mieszczenie zyli w srodku, a reszta motlochu poza murami. Szlachta w swoich rezydencjach lub w miescie w centralnym palacu/zamku.

Zamkniete osiedle sprawdza sie w otoczeniu niebezpiecznym. W spokojnej okolicy wyglada groteskowo. Oczywiscie wyglada takze niesmacznie, tak jakby ludzie sie odgradzali od tredowatych. Niestety na swoim trenie maja prawo robic co chca. W zamknietym osiedlu nie trzeba zamykac wszystkiego na klucz, mozna postawic drogi rower obok lawki na cala noc, otwarte auto, otwarte okno na parterze. Znam troche realia Francji i tam odgradzanie sie jest na porzadku dziennym. Jednak w taki sposob, aby nikt nie widzial co mam na posesji. Ogromne zywoploty, mury, specjalne ploty. U nas raczej odwrotnie. Willa, na podjezdzie auto za 300.000 - a co niech pospolstwo patrzy i zazdrosci.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to czego nikt nie zauwazyl a z jakim zamiarem pisalam post to skala.
co robi policja? poszukuje "przestepcow" winnych np. zlego parkowania, a w tym czasie akta powaznych spraw kolegow krolika obrastaja kurzem. moze tak ma wlasnie byc.
skradziony napis w oswiecimiu znalezli w ciagu 5 dni, zabojca papaly od lat pozostaje niewykryty takich kwiatkow mozna znalezc na peczki a co z tego wynika niech madrzy sie zastanowia, a inni niech dalej dywaguja o plotach i ogrodzeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:56, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bou
Masz jeszcze jakieś wątpliwośći ? Dla tych z jeszcze lepszych osiedli to Ty jesteś plebsem więc nie zawracaj władzy dupy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i chłpoaki musieli mieć niezły polew. Tyle gośćiu zapłacił za chate na strzeżonym osiedlu , a teraz nawet nie może do niej dojechać Very Happy Myślisz ze jak się odgrodzisz płotem to już nie mieszkasz w Polsce ? Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caramba napisał:
No i chłpoaki musieli mieć niezły polew. Tyle gośćiu zapłacił za chate na strzeżonym osiedlu , a teraz nawet nie może do niej dojechać Very Happy Myślisz ze jak się odgrodzisz płotem to już nie mieszkasz w Polsce ? Mr. Green


szczerze watpie ze ty wogole myslisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 19 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w końcu ktoś szczery Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czego to psiarnia nie wymyśli
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile