W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kasowanie zbędnych tematów  
Podobne tematy
Podwójne tematy - prośba bez ocen
powielony temat2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 24 Lis '08   Temat postu: Kasowanie zbędnych tematów Odpowiedz z cytatem

Wprowadziłbym małą innowację.
Denerwujące na tym forum jest to, że często zdarzają się duble tematów. Wyrzucałbym te duble do śmietnika albo kasował (admin daje posta - temat juz jest - ten idzie do kasacji. Temat znika po paru godzinach).
Kwestia porządku ale też pewnego prestiżu forum.
Bez tego robi się bałagan.
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:28, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda Imran tyle, ze:

-w takim powielonym watku ktos moze wniesc cos nowego co byloby wartosciowe, wiec nie oplaca sie tego wyrzucac; zwlaszcza jesli ktos wlozyl w to wysilek, napewno byloby to dosc dolujace gdyby nagle znalazlo sie w koszu:/

-moim zdaniem jest lepsze rozwiazanie, tak aby nic ciekawego nam nie umknelo; poprostu wystarczy tak jak do tej pory umiescic na gorze odnosniki do podobnych tematow, tyle ze powinno byc to robione bardziej dokladnie i skrupulatniej, najlepiej by admin lub osoba od tego wyznaczona to robila; zwlaszcza, ze nowi uzytkownicy forum nie beda wiedzieli czy dany temat juz byl czy go nie bylo, a szukanie nie ma sensu, wydaje mi sie ze administratorzy wiedza o wiele lepiej gdzie co by sie znajdywalo..- w ten sposob bedzie wiecej porzadku a takze nic interesujacego nie umnknie naszym oczom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
-w takim powielonym watku ktos moze wniesc cos nowego co byloby wartosciowe, wiec nie oplaca sie tego wyrzucac; zwlaszcza jesli ktos wlozyl w to wysilek, napewno byloby to dosc dolujace gdyby nagle znalazlo sie w koszu:/


dlatego 'niosący nowinę' powinien dwa razy sie upewnić, czy podobnego tematu już nie, w innym przypadku jedynym jego usprawiedliwieniem będzie lenistwo

Cytat:
... najlepiej by admin lub osoba od tego wyznaczona to robila...


to przysporzy więcej obowiązków moderatorom i adminom...a może by tak w czynie społecznym @gerwazjana, sama byś się tym zajęła, oczywiście po uprzednim zweryfikowaniu czy nie bedziesz nadużywać nadanych praw Wink
ps. to tylko sugestia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prędzej urodzę małego wielbłąda niż cokolwiek zacznie być kasowane

mam inną propozycję, tak jak mamy opcję ignoruj daną osobę tak samo moglibyśmy zignorować/ukryć denerwujące nas wątki

takie wątki nie byłyby widoczne ani nie pojawiałyby się na liście nowych postów

odblokowywanie wątków następowałoby na specjalnej stronce z zestawieniem zablokowanych tematów, gdzie byłby też szybli "podgląd" - oho - temat zmienił kierunek, włączamy go z powrotem

można też wprowadzić skrypty w stylu "ukrywaj wszystkie nowe tematy zakładane przez X" gdzie wybieramy użytkownika...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konstytucja Forum napisał:
Prawa użytkowników Forum
1) Wolność wypowiedzi i brak cenzury. Jakakolwiek opinia zostanie napisana pozostanie na Forum, może jedynie zostać przeniesiona do innego działu/wątku.

Typowa mentalność polskiego postkomuszego niewolnika. Powinniście się cieszyć, że nie mogę kasować waszych wątków, zamiast marudzić, że tego nie robię. Smile

Chcecie żeby na forum był porządek to pomóżcie go utrzymać, zamiast domagać się cenzury.
Np. już dawno temu apelowałem aby przysyłać do mnie linki do tematów które się dublują. I co? Gówno - liczbę osób która mi cokolwiek przysłała mogę policzyć na palcach jednej ręki. W 99% duble muszę wyszukiwać sam. Nie mam najmniejszego problemy z zamknięciem tematu i równoczesnym powiązaniem go z innym, więc po cholerę od razu kasować???
Od kasowania są inne fora - moje jest od zostawiania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1861
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 24 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
już dawno temu apelowałem aby przysyłać do mnie linki do tematów które się dublują. I co? Gówno


heheh Laughing

pozatym zgadzam sie, nie ma kasowania Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kasowanie zbędnych tematów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile