W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
XTC o zamachach z 11 września  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1623
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy wszyscy Laughing Laughing Laughing jesteście daremni, zaurzcie nowy wątek, kurva, mineło 6 lat a ci nadal nie wiedza jaki cel ma rząd swiatowy (czytaj masonski)... kurva, juz nie moge sie doczekac, kiedy znowu w cos wykurvioł, abyscie zrozumieli, ze wasz czas dobiega konca, kurva, kurva, kurva, JAKIE WAPNIAKI Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc wiemy wiem jest spisek i wszyscy zginiemy,rozumiemy twoja frustracje ale nie musisz tak emocjonalnie podchodzic do tej sprawy.bez podniety i po kłopocie
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, jeżeli nudzi cię to forum, może powinnaś przejść na bardziej gówniarskie czy bardziej nawiedzone. To co wyprawiasz to jest po prostu trolling, kwalifikujący się do zabanowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KURVA, KURVA, KURVA, TAK ARKU JEST SPISEK, NIEDŁUGO, TO ZNACZY PO TWOICH 29 URODZINACH , KIEDY ZOBACZYSZ NA SWOJE CZARNE OCZY ARMIE SZATANA PRZY TWOJEJ KOMNACIE, TO WSPOMNISZ MOJE "KURVA, KURVA, KURVA" A WTEDY NIE BĘDZIE JUŻ ODWROTU, P.S JESTEM TOLERANCYJNA, ALE CZY MOGLIBYSCIE NIE ROZMAWIAC O 11 WRZENIA, BO KURVA, KURVA, KURVA, POMIMO DOJRZAŁEGO WIEKU NIE WIECIE, O CO TAK NAPRAWDE IM ( RZĄDOWI SWIATOWEMU) CHODZI, CO IM KIERUJE, AAAA I NIE SEGURUJCIE NO JUŻ TYCH WASZYCH SPOSTRZEŻEŃ " TY A MOŻE TEN ATAK TO MANIPULACJA LUDZI"? "TY NIEWIEM, MYSLE, ZE, NO NIEWIEM, MUSZE SIE ZASTANOWIC". P.S POGADAJCIE O KSIĘŻYCU, DOPATRZYŁAM SIE TAM, ZE ZNACIE SIE NA TEMACIE, ALE WATEK MASONOW, ILUMINATOW, CHOC I TAK NIE MACIE POJECIA KIM ONI SA, I KIEDY ZNOWU WYKURVIOM, A WŁĄCZCIE SIE DO WATKU O "KTO PIERWSZY WYLDOWAŁ NA KSIĘZYCU"? jA TO WIEM, ALE WY NIE MUSICIE TEGO WIEDZIEC, DLATEGO MUSICIE SIE WŁĄCZYC W TZN" PRĄD" DYSKUSJI. P.S UWAZAM WAS ZA LUDZI Z IQ POWYZEJ 85 , TAGRZE POWINNISCIE ZROZUMIEC MOJE SLOWA, A JAK NIE, TO LIPA... Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xtc, mysle ze wyczerpales juz limit swoich kurw w tym temacie
kolejne posty bede usuwal.
zapraszam do smietnika Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale to i tak mało, u mnie na osce co 2 to [...] Ja bynajmniej, nie jestem, choć wiele lasek, dosyć dzikich i powwabnych mi zazdrości urody. Laughing Laughing Razz ZRÓBMY HALO 7 CZERWCA, NIECH KTOŚ RZUCI ANCHTUNGA W SAMOLOT USA AIR, NIE CHCEMY BUSHA NA POLSKIEJ ZIEMI.... Razz Razz TO POMOTMEK LUCYFERA, ZWIERZCHNIK HITLERA... ON WIE, KIM JEST ANTYCHRYST...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sciemniaj xtc
przeciez kazdy kto odwiedza to forum juz sie zorientowal, ze to ty pracujesz dla antychrysta Smile
skad inad znalbys wszystkie jego sekrety? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 08 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak xtc po moich 29 urodzinach zobacze antychrysta i zgine w mrocznej otchłani wiecznego potępienia razem z 90% ludności.A tak na powaznie to juz wszyscy doskonale znamy ten ów SPISEK MASONÓW którzy chcą zniszczyć świat.Dlaczego denerwuje cie wątek lądowania na księżycu.To forum nie jest tylko o MASONACH ale takze jest do ogólnej dyskusji wiec czemu robić takie problemy.Może spróbujesz założyc swoja stronke o MASONACH i tam na forum zacząć uświadamiać ciemny lud Polski jaka jest okrótna prawda.NIE WPAJAJ LUDZIOM NIC NA SIłe a staraj sie przekonać ludzi rzeczowymi sprawami anie słowami typu"kurva,kurva kurva" bo jak ktoś kto nie wgłębiał sie w temat masonów zobaczy takie posty to siła rzeczy cięzko mu bedzie zaufać twoim zapewnieniu o wszechobecnym spisku.Troche samokontroli w postach i bedzie dobrze
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, XTC to - jak można wywnioskować z jej wypowiedzi - świrnięta dziewczyna w wieku 19 lat, po przejściach narkotykowo-sekciarskich. Próby przemówienia do jej rozumu są bezowocne. W tej chwili nie ulega chyba watpliwości, że dezorganizuje ona i zaśmieca forum, co wyczerpuje znamiona trollingu. Trzeba podjąć męską decyzję, nie zważając na płeć tej osoby. W takiej sytuacji nia masz powodów obawiać się o posądzenie o tzw. "seksizm".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahehahahehihehahi - www.polonica.net - najlepszy polski, nie żydowski portal o "prawdzie". Tam poznacie całą prawdę, dopuki nie poznacie "prawdy" pozostaniecie w kropce, boshe, ale bydło. Razz Razz Razz Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam tą strone i dużo na niej czytałem. Ciekawa,niekonwencjonalna.Dopóki nie nauczysz sie xtc szacunku do innych nie oczekuj tego samego od nich.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:51, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo, bardzo fajnie, że znasz ten link, ale mam do ciebie prośbe, nie wypowiadaj się na temat 11wrzesnia, bo wkurviają mnie pytanie: czy 11wrzesnia to sprawka terrorystów, czy rządu usa?! p.z.d.r paulinka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze xtc88 odstresowujesz sie Smile)).....he he.........wiesz najlepiej odstresowac sie na treningach...polecam TEAKWONDO albo MUAY THAI..tu mozesz znalesc najbliza sekcje kolo ciebie.http://www.muaythai.pl/index.php?pzmt=zrzeszenie_czlonkowie
albo Teakwondo..http://www.pztkd.lublin.pl/...masz gwarantowane ze po treningach bedzie poprawa.....poza tym systematyczny trening uczy pokory co jest ci bardzo potrzebne Smile))..pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dziewczyną, lordzie. Mój brat trenuję krav-maga, czy jakoś tak.. Ma rużowy pas aligatora, czy jakoś tak. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to co ze dziewczyna.....zapewniam cie ze niejedna dziewczyna ktora systematycznie trenuje potrafi sie skutecznie obronic........a tak w ogole idac w slady brata nabierzesz szacunku i pokory do drugiego czlowieka......... TAK czy inaczej mozesz a niemusisz to na poczatek........ale umiejetnosci walki i sprawnosc fizyczna to bardzo wazna sprawa w zyciu.... ...Smile))...a Masoni jak przyjda to im wtedy dokopiesz Razz za wszystkich i za wszystko Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tournament: Lekceważysz masonów? Dlaczego sie smiales, pisząc post? WNP-wielka loża narodowa Polski rządzi polską wraz z SS. A teraz sie zasmiejesz,? A zasmiejesz sie, jesli Ci powiem , ze "w okrągłym stole" brali udział agenci CIA, I KGB? A zasmiejesz sie, jesli Ci powiem, że jesienią tego roku USA zaatakują Iran? A zasmiejesz sie, jesli Ci powiem, że w polskim sejmie jest 7 agentów KGB I MI6? CZY TY WOGULE PRZYSTOJNIAKU ROZUMIESZ POWAGE SYTUACJI, CZY TY ROZUMIESZ NAD CZYM TY GNIJESZ? GNIJESZ NAD CZYMS, CO BEDZIE TOBĄ RZĄDZIŁO PRZYSTOJNIAKU, !!! OGARNIJ SIE, I NIE CICHOSZA. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się zaśmieję - czemu nie? Smile

xtc, wczesniej pisales, ze usa nie zaatakuje iranu
a teraz, ze jesienią...
to jak w końcu?
KGB ma 7 agentów i MI6 też 7, czy w sumie mają 7?
a CIA ile ma? całą resztę? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

777 agentów Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie świruj
zadałem precyzyjne pytania, więc może odpowiesz? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 09 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie swiruje, w polskim sejmie są agenci CIA, KGB, I MI6, OCZYWISCIE, ZE TO NIE SĄ POSLOWIE, ALE ZNAJA WSZYSTKICH NA OPAK,PO ZA TYM OKRĄGŁY STÓŁ TRYUMF ŻYDOMASONERII SIE NIESTETY DO TEGO PSZYCZYNIŁ, TRZEBA CZYTAC POLONICA.NET KURVA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


XTC o zamachach z 11 września
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile