W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znalezione w sieci   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2453
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 21 Lis '08   Temat postu: Znalezione w sieci Odpowiedz z cytatem

"Toalety i sex to w Polsce tabu.
W Polsce nie można rozmawiać normalnie o toaletach i seksie. Kościół Katolicki który sprawuje rząd dusz w Polsce, przez wiele lat spowodował że są to tematy tabu. Po prostu dla polityków, księży, samorządowców te tematy nie istnieją. W całym cywilizowanym świecie który jest nastawiony pozytywnie do człowieka, te problemy dawno już rozwiązano/czasami lepiej, czasami gorzej/. Toalety się buduje i udostępnia za darmo. A o seksie uczy się dzieci i młodzież w szkole. A Polska jako kraj jeszcze wiele lat nie będzie przyjazna dla swych obywateli." Smile Nic dodać, nic ująć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boze.. co za DEBILNY temat.. co to wogule ma wspolnego z trescia tego forum i z szerzeniem prawdy..? albo ten o 'sexi partii' no prosze cie... chyba pomylily ci sie miejsca.. BIMI do SMIETNIKA TO! a nastepnym razem pomysl troszke zanim cos napiszesz; na forum wyraznie jest napisane: Jakosc tresci nad iloscia.. strata czasu i miejsca w ktorym ktos mogl napisac cos wartosciowego..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"...najlepsza na świecie
jest miłość w klozecie..."
Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gerwazjana: Oj, podpadłaś. Wink Teraz polecą na Ciebie oskarżenia, że jesteś katolką, homofobką i Ligą Polskich Rodzin w jednej osobie. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
@gerwazjana: Oj, podpadłaś. Wink Teraz polecą na Ciebie oskarżenia, że jesteś katolką, homofobką i Ligą Polskich Rodzin w jednej osobie. Laughing


hehe wiem i tego oczekuje, ale co tam, mam to gdzies.. nie moge sie opanowac czytajac takie BZDURY.. Bimi kontroluj troche to towarzystwo, bo jak ktos nowy wpadnie przypadkiem na to forum i pierwsze co przeczyta to o 'sexi partii' to ucieknie stad w poplochu a chyba nie tego chcemy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Make love, not war" i trochę więcej poczucia humoru. Sex i śmiech to zdrowie. Exclamation Smile
Ps. Czyżby zawitały na to forum "moherowe berety" o. Rydzyka? Shocked Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no dziewczyny tylko nie powyrywajcie sobie włosów Wink Very Happy

Lepiej pomyślmy jaki temat wspólnie stworzyć na tym forum Wink wypełnionym po brzegi mężczyznami Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi widzę że popełniłam ciężki grzech, że ośmieliłam sie napisać o seksie na tym forum świętej najprawdziwszej prawdy. A jako pokuta moje posty zjechały z 18 na 8. Crying or Very sad Przyrzekam że już więcej nie bedę siać zgorszenia. Twisted Evil A 8 postów to i tak dla mnie za dużo. Chętnie oddam połowę komuś innemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry mówię, że wiem, że jestem debilem, impertynentem, mocherem i agentem, i nie obrażam się, będę to pisać za każdym razem, kiedy się będę do Ciebie zwracać. Chcę Ci zabrać przyjemność z wyzywania innych, bo niby po co mam być wyzywany -.-. Sama pisałaś, że przez to forum zaczęłaś przeklinać, więc na dobrą sprawę pomagam Ci w odwyku Razz.
Cytat:
W Polsce nie można rozmawiać normalnie o toaletach i seksie.

Gdzie?! W Polsce?! Ja tam mieszkam w Toruniu, mieście Rydzyka i wydaje mi się, że ludzie nie są jakimiś pruderyjnymi odludkami. W dodatku co się ludziom wciska ten autor w życie. Widocznie żyjemy w innych środowiskach, ale to nie zmienia faktu, że autor tego tekstu już na początku kłamie.
Cytat:
Toalety się buduje i udostępnia za darmo.

Jeśli to jest meritum problemu toalet, to współczuję autorce. Na prawdę sądzisz, że Polska nie ma nic innego do roboty tylko tych inżynierów, których jest i tak mało, zatrudniać do budowy kibli. W dodatku może widziałaś te pojemniki na ubrania? Przypuszczam, że hoolsi nie mieliby skrupułów niszcząc w ten sam sposób kible.
Cytat:
A o seksie uczy się dzieci i młodzież w szkole

W Polsce od 4 kl SP uczeń ma jakąś dawkę wiedzy o seksie. Niby niewcześnie, ale kto powiedział, że im wcześniej tym lepiej. Mnie się zdaje, że 4 kl. to akurat.
Cytat:
A Polska jako kraj jeszcze wiele lat nie będzie przyjazna dla swych obywateli.

Niby niegłupie, ale autorka wywnioskowało to z braku kibli w Polsce, więc ma raczej wąskie spojrzenie na świat. Ciekawe co sądzi o Somalii. Tam nawet w domach nie mają kibli. Powinno się zabić tego prezydent za brak kibli i śmietników w miastach i domach. -.-
Cytat:
Sex i śmiech to zdrowie. Exclamation Smile

Można się z Ciebie pośmiać, ale sexu to ja tu nie widzę.
Cytat:
Ps. Czyżby zawitały na to forum "moherowe berety" o. Rydzyka? Shocked Laughing

Ja tam bym mocherów o normalność jaką przedstawia większość użytkowników forum nie oskarżał, ale jak wolisz.
Cytat:
Lepiej pomyślmy jaki temat wspólnie stworzyć na tym forum Wink wypełnionym po brzegi mężczyznami Razz

Nie łatwiej by się żyło bez takich uprzedzeń. Domyślam się, że to na żarty, ale Lara może napisać kolejny temat o dyskryminacji czarnych kobiet, w którym to oskarży wszystkich ministrantów o noszenie białych(czyt. rasistowskich) sukienek -.-.
Cytat:
Przyrzekam że już więcej nie bedę siać zgorszenia. Twisted Evil

Może się nie zorientowałaś, ale to nie o to chodzi w tej całej niepotrzebnej dyskusji. Z tego co ja zrozumiałem, to zakładanie takiego tematu jest absolutnie bezcelowe i tylko zaniża poziom forum.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 30 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Cytat:
niestrawność› chce mi sie kupe
22:43:56 ‹~niestrawność› :/
22:43:56 ‹~przejedzenie› trzymaj dalej
22:44:11 ‹~niestrawność› dlaczego mnie to spotyka Sad
22:44:12 ‹~przejedzenie› ja raz czymałam chyba z 5 dni !
22:44:24 ‹~niestrawność› to niesprawiedliwe
22:44:36 ‹~przejedzenie› życie składa się m.in z kup
22:44:41 ‹~niestrawność› ~przejedzenie, o lol jak to przezylas?
22:44:48 ‹~niestrawność› niezly rekord

_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znalezione w sieci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile