W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jedyny polityk godny naszej uwagi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5625
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy zamierzasz glosowac w przyszlych wyborach na UPR?
Tak
73%
 73%  [ 45 ]
Nie
26%
 26%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Yyy, mam takie pytanie do zwolenników UPR: ograniczenie praw wyborczych dla kobiet, jak to sie ma?


Jak to się ma do czego??

A tendencji nie ma. Chociaż moim zdaniem, gdy UPR zyska większe poparcie niż zwykle to korwin postawi ograniczenie praw do głosowania kobiet na piedestale Laughing .

Rozszerz sobie horyzont tym tekstem:
http://libertas.pardon.pl/dyskusja/1149682/npu_najwiekszy_polski_ubek
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Yyy, mam takie pytanie do zwolenników UPR: ograniczenie praw wyborczych dla kobiet, jak to sie ma? I czy w UPR jest tendencja do podtrzymywania tego wymysłu JKM. Mozliwie krótko i zwięźle prosze;)

Wierzysz w takie rzeczy ? JKM to sobie obecnie w UPRze może bloga popisać. Nie on sprawuje władzę w partii ... po za tym JKM bynajmniej nie jest za odebraniem kobietom praw wyborczych. Nigdzie tego wprost nie powiedział. To że preferuje aby kobieta była jak dama, pachniała i zajmowała się sztuką jak to kiedyś powiedział nie jest równoznaczne z odebraniem kobiecie praw wyborczych. Poza tym ten cały szowinizm JKM jest też za bardzo przejaskrawiony i to częstokroć celowo w mediach. Polecam obejrzeć odcinek "Mamy Cię" z JKM gdzie w praniu wyszło, że facet jak przyszło co do czego zachował się jak prawdziwy Gentelman i wielu profeministycznych pantoflarzy wypadłoby dużo gorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 03 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="goldbug"][quote="Aya Sophia"] Poza tym ten cały szowinizm JKM jest też za bardzo przejaskrawiony i to częstokroć celowo w mediach. [quote]

Moim zdaniem to media tonują szowinizm korwina. Gdyby się na niego uparły to by go "wystrzeliły w kosmos" na tej płaszczyźnie.

Na własne uszy słyszałem jak korwin mówi w superstacji, że: "feministki to idiotki", niestety nie mogłem znaleźć linka do tego. Daleko nie szukałem, żeby potwierdzić te słowa, wystarczy przeczytać to:

http://nczas.com/numer-biezacy/korwin-mikke-feministki-wrzeszcza-dalej/
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana. Juz dawno zauwazylem ze jestes konkretna babka.
Podobnie jak szybko sie poznalem na Larze i sie starlem z nia choc unikalem "bezposredniego" stracia bo z niektorymi osobami to nie ma sensu.

Od pierwszych wyborow glosowalem zawsze na UPR.
Pragnienie wolnosci mam chyba we krwi.

Niestety z czasem zrozumialem ze mamy fasadowa demokracje.
Pan Mikke jest swietnym zrodlem rozrywki intelektualnej ale jako wizerunek UPR niszczy dzielo. Podejrzewam ze robi to swiadomie.

To czego potrzeba to podzial UPR i odsuniecie JKM (chyba ze nie bedzie wystepowal w mediach).

Potrzeba utworzyc partie celowa skoncentrowana wokol ogolnej idei wolnosci oraz kilku punktow programowych i nic ponadto. Im prostszy program i konkretne cele tym latwiej ludziom zrozumiec i przylaczyc sie.

Jest cala masa Polakow co by chcialo zmian i wolnosci gospodarczej ale niestety sa odpychani przez mieszanie we wszystkim i chamstwo JKM.
Partia powinna byc wolnosciowa i nie wtracac sie dyskusje i tematy dzielace i odsuwajace od celow - typu religia, monarchia, feminizm.

O ile nie wierze w wybory/ przebieg i wyniki to widze sens zmieniania swiadomosci Narodu.
Im
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Gerwazjana. Juz dawno zauwazylem ze jestes konkretna babka.


Milo mi Smile

Cytat:
Niestety z czasem zrozumialem ze mamy fasadowa demokracje.
Pan Mikke jest swietnym zrodlem rozrywki intelektualnej ale jako wizerunek UPR niszczy dzielo. Podejrzewam ze robi to swiadomie.


tez ostatnio dochodze do takich wnioskow.. w mediach zwykle pokazuje sie na debatach odnosnie feminizmu lub innych mniej istotnych pierdol, ktore tylko niszcza reputacje partii jako rasistow, ksenofobow, szowinistow, nienawidzacych niepelnosprawnych czy nawet pedofilow ("lekka pedofilia nie jest szkodliwa"-co takiego...?!) co samo w sobie jest zaprzeczniem tego czym ta partia jest naprawde.. w koncu to wolnosciowcy.. wiec jak Mikke wyskakuje z tym "ograniczmy kobietom prawa do glosowania" to wywoluje to wylacznie gorzki usmiech politowania..

Cytat:
To czego potrzeba to podzial UPR i odsuniecie JKM (chyba ze nie bedzie wystepowal w mediach).


wydaje mi sie, ze szkoda juz zostala wyrzadzona i raz zniszczonej reputacji chyba sie juz nie poprawi.. jedynym wyjsciem jest chyba to co napisales:

Cytat:
Potrzeba utworzyc partie celowa skoncentrowana wokol ogolnej idei wolnosci oraz kilku punktow programowych i nic ponadto. Im prostszy program i konkretne cele tym latwiej ludziom zrozumiec i przylaczyc sie.

Jest cala masa Polakow co by chcialo zmian i wolnosci gospodarczej ale niestety sa odpychani przez mieszanie we wszystkim i chamstwo JKM.
Partia powinna byc wolnosciowa i nie wtracac sie dyskusje i tematy dzielace i odsuwajace od celow - typu religia, monarchia, feminizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 08 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
W przeciwieństwie od księdza, ja jestem katolikiem


Powiedział JKM
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jedyny polityk godny naszej uwagi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile