W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jedyny polityk godny naszej uwagi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5617
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy zamierzasz glosowac w przyszlych wyborach na UPR?
Tak
73%
 73%  [ 45 ]
Nie
26%
 26%  [ 16 ]
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 21 Lis '08   Temat postu: Jedyny polityk godny naszej uwagi Odpowiedz z cytatem

Panie i Panowie!!!

Oto jedyny czlowiek obecny na polskiej arenie politycznej warty sluchania i zaglosowania; mimo, ze jego poglady sa czesto zbyt ekstremalne i czasem staroswieckie (np. o kobietach i rasizmie) to poglady nt. ekonomii, gospodarki, eurokolchozu i ogolnego zniewolenia ludzi powinny byc drogowskazem dla tego forum
Apeluje wiec do was: GLOSUJMY NA UPR!!!

(fanfary Applause )

http://pl.youtube.com/watch?v=yeaNWUwPzNE&fmt=18




P.S. do Bimi: dzieki juz niemam problemow z logowaniem i pisaniem postow, tylko musze otwierac go w przegladarce Internet Explorer.






Zapraszam wszystkich do komentowania i oddawania glosow w sondzie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@gerwazjana, w UPR jest wielu ludzi wartych wysłuchania. Jeden Korwin-Mikke to nie całe UPR. JKM to tak mniej więcej 1/500 UPRu. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie, ze tak dr02d2u, ale JKM jest tym najbardziej widocznym, tym ktorego kazdy w mniejszym czy wiekszym stopniu kojarzy; jest on w koncu zalozycielem mysli przewodniej- to on odpowiada za wizerunek partii i to on jest glownie zapraszany do mediow, to jego blog jest najczesciej czytany..cala polityka tej partii mi sie podoba tym bardziej, ze liderzy czesto odcinaja sie do tych wypowiedzi JKM, ktore mi osobiscie nie odpowiadaja, ale nawet z nimi jest on wciaz najbardziej wartosciowym politykiem glownego nurtu w Polsce. pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam od zawsze głosuję na UPR i nadal zamierzam kontynuować tę tradycję Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buhahaha

Jak można wierzyć dUPRowi i toż to folklor polityczny:) oscylujący w granicy błędu statystycznego:)
Zresztą tak się dzieje, bo wyborcy dUPRu to przeważnie 18-nastolatkowie, którym najszybciej można zamącić w głowach hasłami w stylu"benzyna po 2 złSmile)
Ludzie - dorośniecie, sami się będziecie śmiać z dUPRu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak goral_, nie ma to jak poważne partie, których poparcie przekracza 20%, i które przy kolejnych podwyżkach akcyzy na benzynę powtarzają nam, że benzyna musi drożeć. W dodatku o tych partiach (i podwyżkach) piszą poważnie we wszystkich poważnych gazetach. goral_, otworzyłeś mi oczy. I chyba już dorosłem. I nawet śmiać mi się chce. Laughing Zgadniesz goral_ z kogo? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Buhahaha

Jak można wierzyć dUPRowi i toż to folklor polityczny:) oscylujący w granicy błędu statystycznego:)
Zresztą tak się dzieje, bo wyborcy dUPRu to przeważnie 18-nastolatkowie, którym najszybciej można zamącić w głowach hasłami w stylu"benzyna po 2 złSmile)
Ludzie - dorośniecie, sami się będziecie śmiać z dUPRu:)


@ goral

Skoro wiec uwazasz sie (jak wnioskuje) za "dojrzalego intelektualnie" wskaz partie, ktora lepiej zadbalaby o interesy tego kraju i uwolnienie od niewolniczego systemu i narzucanych nam przez UE niekorzystnych legislacji
Czekam...

powiedz co tak bardzo nie podoba ci sie w postulatach UPR-u, bo wedlug mnie ich poglady ekonomiczne a takze wolnosc jednostki od organow panstwa najbardziej odpowiada tematyce oraz osobistym pogladom wielu uzytkownikow tego forum, -choc, nie twierdze, ze idealnym- to UPR jest w tym momencie najlepszym ugupowaniem na arenie politycznej.

Wysmiewasz sie z ludzi, ktorzy chca choc sprobowac zyc w innej rzeczywistosci niz ta serwowana nam na codzien przez rodzimych krwiopijcow i europejskich socjalistow pragnacych utworzyc jedno panstwo, w ktorym juz bardzo niedlugo, (patrz: traktat lizbonski) poszczegolne kraje nie beda mialy nic do powiedzenia, i -w tym Polska- zostana zepchniete na marginalny tor w podejmowaniu decyzji o naszej przyszlosci, w koncu po uchwaleniu traktatu UWAGA: prawa EU beda PONAD prawami panstwowymi..

oczywiscie, ze wyborcow UPRu jest malo, bo owieczki tylko leca za tymi ktorych pokazuja w mass mediach, ladnie sie usmiechaja i obiecuja 'druga Irlandie'. Media mainstream'owe nigdy nie popra JKM i UPR-u, bo byloby to dla nich zbyt niewygodne..ale na szczescie (malo, bo malo..ale takowych nigdy nie bylo zbyt wielu) sa jeszcze w tym kraju ludzie myslacy i to oni zaglosuja na UPR!
a Ty glosuj wiec w dalszym ciagu na PO i narzekaj ze jest ci nie dobrze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 18:29, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral zostanie zaraz rozerwany na strzępy . . .

Połowa z Was głosuje na UPR bo "poglądy Korwina Mikkego" mu odpowiadają. A przypomnę że ten pan (napisze z małej bo jest za głupi na Pana) miał pomysł a raczej chora wyobraźnie by dzieci chore psychicznie izolować od dzieci zdrowych! Sugerował to tym iż 'można się zarazić". I od razu widać tą że "ynteligencję" - "Czego nie znamy - wypierdolić!".
Ten sam "podludź" uważa że praca z USA powinna być JESZCZE ŚCIŚLEJ NAWIĄZANA!
Pomijając iż pluje na tamtejszy system polityczny i "śmierdzący socjalizm" najmniej przeszkadza mu chory kapitalizm . . .
Jego poglądy rasistowskie tez są znane od lat. Guru polskich chorych spiskowców uważa że "czarnuchy" są sprawcami większości przestępstw bo są . . .aspołeczni! Gratuluje! Wina nie leży po stronie braku "równych szans" oraz "równouprawnienia" a po prostu genów Laughing
Nie wspomnę o jego poglądach wewnątrz partyjnych . . . każda partia jest zła a szczególnie PiS, PO etc etc. zapominając że działał z tymi ludźmi w 'Sierpniu '80" oraz łaził i "gęgał" farmazony przy Lechu Wałęsie którego ponoć nie znosi!
Mało tego! Swoje "doświadczenie polityczne" zdobywał we Francji gdzie działają ci masoni których tak się obawiacie!

Inna sprawa to zaprzeczacie sami sobie. Nie chcecie "czystego socjalizmu" a chciecie by państwo było bardziej opiekuńcze co do przedsiębiorców a głosujecie na UPR które by wprowadziło krwiożerczy kapitalizm.
Cytat:

powiedz co tak bardzo nie podoba ci sie w postulatach UPR-u, bo wedlug mnie ich poglady ekonomiczne a takze wolnosc jednostki od organow panstwa najbardziej odpowiada tematyce oraz osobistym pogladom wielu uzytkownikow tego forum, -choc, nie twierdze, ze idealnym- to UPR jest w tym momencie najlepszym ugupowaniem na arenie politycznej.


Polska Partia Przyjaciół Piwa - Św. p. nazwa mylna



Nigdy na UPR nie głosowałem i głosować nie będę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez komentarza _goral

Wyniki Narodowego testu inteligencji 2004

Uczestnicy odpowiedzieli na 65 pytań, podzielonych na 5 bloków i 14 segmentów. Jak wypadły poszczególne grupy? Sprawdźmy. W tej interaktywnej zabawie badaliśmy umiejętność logicznego myślenia, spostrzegania, rozumowania, zapamiętywania, widzenia przestrzennego oraz pamięć wzrokową.
Test przeprowadzony został na grupie 172 450 osób.


http://iq.onet.pl/1196866,2277,artykul.html

Te wyniki powinny ci coś uzmysłowić. Tutaj masz odpowiedź dlaczego po części jest to margines statystyczny. Większość ludzi jest zwyczajnie za głupia jak na tę partię.

Pamiętam wyraz twarzy prowadzących ten test na TVN, gdy pokazano wyniki hahaha! Marginalizowana i ośmieszana partyjka pobiła grupę wyborców Unii Wolności, z którą środowiska inteligenckie były tak niby kojarzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Precz z POsranym PiSdniętym Eurosocjalizmem LiDowym!
Niektórzy twierdzą, że UPR to Utopia, ja mimo wszystko w nią wierzę!
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 18:43, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalkiewicz jest godny uwagi...
do UPRu mozna sie zapisac , jest sporo akcji w kazdym wojewodztwie...
mozna byc czlonkiem badz sympatykiem..

ja mam ten zaszczyt od ponad 2 lat:)
polecam, masa ciekawych ludzi...
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 18:44, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel wylacz TV
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 21 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wunderwaffel

A ty jesteś taki głupi, że łykasz propagandę niemieckiej gazety DER DZIENNIK, która za wszelką cenę szkaluje UPR gdyż jest zagrożeniem dla PRONIEMIECKIEJ polityki PO i całej PROUNIJNEJ poprawności politycznej, którą tak karmią w mediach ludzi. W dodatku całą akcję sprowokowały lewackie młodzieżówki SLD nachalnie nawołując i zaburzając wystąpienie JKM.

Korwin Mikke powiedział tylko, że każdy rodzic ma prawo decydować, czy jego dziecko ma chodzić z dziećmi niepełnosprawnymi czy nie. I on jako rodzic na to by się nie zgodził, gdyż nauczyciele musieliby poświęcać więcej czasu uczniom wymagającym tej dodatkowej uwagi i wymienił na ten przykład Wychowanie Fizyczne. Jako rodzic ma do tego prawo i żadne państwo nie powinno tworzyć w tym temacie przymusu. I tyle, a że jakaś feministyczna dziennikarka szukała byleczego aby się odkuć za szowinizm JKM to mu wyjechała z przekłamanym cytatem "można się zarazić", a teraz takie typki jak ty wunderwaffell to powtarzają jak papugi!

No chyba, że się tak przejąłeś tym wszystkim, bo odniosłeś to do siebie Laughing wtedy rozumiem twoje wzburzenie wynikłe z tępego przyswajania kłamstw masmediów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

People ain't ready for UPR.

Wyniki testu IQ zamieszczone powyzej mowia same za siebie.

Jedyna partia wolnosciowa. Czyli jedyna godna uwagi.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem od dołu


Rivera napisał:
People ain't ready for UPR.

Wyniki testu IQ zamieszczone powyzej mowia same za siebie.

Jedyna partia wolnosciowa. Czyli jedyna godna uwagi.


Powiem krótko - masz bardzo wąskie horyzonty! Mało, dajesz sobą manipulować jak przedszkolak...
Wystarczy by ktoś natłukł ci szumnych hasełek a ty już jak ćma do ognia.
Pokaż mi czym różni się dUPR od np PO czy PiS?
To tyle na razie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:14, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu warto wejśc w polemikęSmile

[quote="gerwazjana"]
goral_ napisał:
Buhahaha
@ goral

Skoro wiec uwazasz sie (jak wnioskuje) za "dojrzalego intelektualnie" wskaz partie, ktora lepiej zadbalaby o interesy tego kraju i uwolnienie od niewolniczego systemu i narzucanych nam przez UE niekorzystnych legislacji
Czekam...


Dziękuję bardzo za to pytanie!
Otóż nie ma takiej, nie ma w Polsce żadnej partii, której ja powierzył bym swój głos.
PO; PiS (AWS-UW) skompromitowane złodzieje, dUPR - wiesz, ja scenę polityczną w Polsce obserwuję z większą uwagą od połowy lat 80-siątych. Korwin i jego dUPR to folklor polityczny. Wypowiedzi Korwina w sprawie szpitali, szkół oraz całej otoczki socjalnej (tylko proszę nie mylić z socjalizmem, bo niektórym słowa zaczynające się na "soc" oznaczają wyłącznie komunę) świadczą do jakiego elektoratu ma to trafić. Nie myśl sobie, że ja nie znam programu dUPRu! Słuchałem nie raz jego wypowiedzi (Korwin) i choć czasem bywa, że się z nim zgodzę w konkretnych sprawach to nie zmienia faktu, że jest to człowiek który chyba sobie jaja robi z ludzi popierających dUPR.
Jeden z przykładów debilizmu tez Korwina już tu przytoczył wunderwaffel, znam ich więcej:) Ale co chciałem głównie napisać, to dUPR; PiS i PO mają to samo na uwadze! Działania które przynoszą konkretne korzyści materialne poprzez sprzedaż co tylko się da!
Wiesz, program Po czy PiS (tak naprawdę anie PO ani PiS programu nie mają) to jedno a ich działania to drugie, przy czym działaniami bardziej przypominają hasła dUPRu - więc dziwie się dlaczego wyborcy dUPRu tak narzekają na PiS i PO! Zwłaszcza, że lokalni i nie tylko lokalni działacze dUPR przechodzili do PO i PiS(!) Aha wiem... bo to nie Korwin tylko Kaczor & Donald.
Idąc dalej poprzez scenę polityczną: SLD - skompromitowana, otrzymali od narodu potężny mandat w 2001 roku bo ponad 40% przy frekwencji przekraczającej 60%! Taki zwrot ku lewicy nastąpił po rządach... PO i PiS (AWS-UW). Niestety SLD miast zmienić kierunek po schładzaniu gospodarki przez Balcerowicza - kontynuowała politykę AWS-UW, stąd w kolejnych wyborach masz frekwencję poniżej 50% - a to oznacza, że naród zbojkotował wybory bo tak jak ja nie miał na kogo głosować.
LPR - choć to wyda się mało popularne i pewnie znów mnie zaszczują to powiem, że działania Giertycha w Ministerstwie Oświaty szły w dobrym kierunku! Miał i ma negatywną prasę - być może za bardzo chciał przywrócić szkole szacunek. Ale to jedyna pozytywna sprawa o LPR... Na marginesie nadmienię, że Giertych był chyba pierwszym Ministrem Oświaty który zaczą odchodzić od modelu Stelmachowskiego (były Minister Oświaty z ZChN późniejsze AWS - PiS -PO) zwanego Lasecznikiem złośliwym, który to wypowiedział pamiętne zdanie: "Pospólstwo powinno chodzić do szkoły przez 6 klas, umieć się pomodlić, podpisać i liczyć do tysiąca" - to się cały czas realizuje i tak naprawdę Giertych przerwał to świadomie lub nieświadomie. Tak, więc LPR odpada.
Samoobrona - hmm, znów będę żywcem zjedzony;) tak, samoobrona jawiła się jako jedyne ugrupowanie które chcę coś zmienić. Co prawda nie głosowałem nigdy na samoobronę (zresztą moje ostatnie wybory w jakich brałem udział to słynne czerwcowe z 1989 roku) ale jeszcze parę lat temu był bym to skłonny uczynić. Niestety Lepper okazał się za "cienki" i poszedł w ślady innych co mnie zraziło jak i innych których znałem, głównie mam tu na myśli obsadzanie list wyborczych tak zwanymi spadochroniarzami oraz koneksjami rodzinnymi (tak jest w każdej partii, niestety w Samoobrona wyjątkiem nie była!).
W telegraficznym skrócie przytoczyłem Ci moją opinię o Polskiej scenie politycznej. Jak widzisz, nie ma na kogo głosować!
A ja nie chcę wybierać między jabłkami zgniłymi i robaczywymi.

Cytat:

powiedz co tak bardzo nie podoba ci sie w postulatach UPR-u, bo wedlug mnie ich poglady ekonomiczne a takze wolnosc jednostki od organow panstwa najbardziej odpowiada tematyce oraz osobistym pogladom wielu uzytkownikow tego forum, -choc, nie twierdze, ze idealnym- to UPR jest w tym momencie najlepszym ugupowaniem na arenie politycznej.


Co mi się nie podoba? Głupota. Idiotyczne hasła w stylu "benzyna po 2 zl"... likwidacja szpitali (w sensie sprzedaży, co właśnie uczyniła PO) separacja biedoty od bogaczy, zdrowych od chorych. Nota bene sam Korwin powinien się odseparować bo ma coś z głową skoro leje żonę - hehe
Powiedz kto będzie o tym decydować, kto jest chory psychicznie a kto nie? Aktyw dUPRu?
Korwin opowiada się za prywatyzacją wszystkiego... a Policja też prywatna? Więzienia? brrr. Dzięki, ale ja naprawdę nie chce się obudzić w kraju, gdzie by przejść na drugą stronę ulicy będę musiał zapłacić bo to prywatny chodnik...
Ja zapytam ciebie: co tobie się podoba w dUPRze?

Cytat:

Wysmiewasz sie z ludzi, ktorzy chca choc sprobowac zyc w innej rzeczywistosci niz ta serwowana nam na codzien przez rodzimych krwiopijcow i europejskich socjalistow pragnacych utworzyc jedno panstwo, w ktorym juz bardzo niedlugo, (patrz: traktat lizbonski) poszczegolne kraje nie beda mialy nic do powiedzenia, i -w tym Polska- zostana zepchniete na marginalny tor w podejmowaniu decyzji o naszej przyszlosci, w koncu po uchwaleniu traktatu UWAGA: prawa EU beda PONAD prawami panstwowymi..


Jak już wyżej nadmieniłem dUPR niczym poza głupimi hasłami rodem ze Stalinizmu od obecnych partii rządzących się nie różni.

Cytat:

oczywiscie, ze wyborcow UPRu jest malo, bo owieczki tylko leca za tymi ktorych pokazuja w mass mediach, ladnie sie usmiechaja i obiecuja 'druga Irlandie'. Media mainstream'owe nigdy nie popra JKM i UPR-u, bo byloby to dla nich zbyt niewygodne..ale na szczescie (malo, bo malo..ale takowych nigdy nie bylo zbyt wielu) sa jeszcze w tym kraju ludzie myslacy i to oni zaglosuja na UPR!


Ja nikomu nie bronię głosować nawet na krowę.
Bynajmniej, dUPR nie należy do ugrupowań które poprawią byt obywateli, jedynie wybranych obywateli. Na tym sztuka polega.

Cytat:

a Ty glosuj wiec w dalszym ciagu na PO i narzekaj ze jest ci nie dobrze..


Czy jeśli nie lubię dUPRu, PiS-u to znaczy, że kocham PO?
Piszesz o mediach i o tym, że ogłupiają (przynajmniej w takim kontekście) ale sam widzisz jak ciebie omotały! Wmówiły ci, że jak ktoś jest przeciw PiS to musi być za PO, jak przeciw PO to musi być za PiS, jak przeciw dUPR to musi być za PO lub PiS...
Zrozum, ja nie mam zamiaru wybierać negatywnie, bo kogoś nie lubię, ja lubię wybierać między dobrem a lepszym dobrem, na moje nieszczęście ja mam ta zwichrowaną psyche (Korwin pewnie by mnie odizolował), że czytam te programy i staram się je porównywać i zestawiać oraz wyciągać jakieś wnioski. Ty już mnie poszufladkowałeś do zwolenników PO... i kogo TV ogłupia sam sobie odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 22 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
goral zostanie zaraz rozerwany na strzępy . . .

Połowa z Was głosuje na UPR bo "poglądy Korwina Mikkego" mu odpowiadają. A przypomnę że ten pan (napisze z małej bo jest za głupi na Pana) miał pomysł a raczej chora wyobraźnie by dzieci chore psychicznie izolować od dzieci zdrowych! Sugerował to tym iż 'można się zarazić". I od razu widać tą że "ynteligencję" - "Czego nie znamy - wypierdolić!".

Jego poglądy rasistowskie tez są znane od lat. Guru polskich chorych spiskowców uważa że "czarnuchy" są sprawcami większości przestępstw bo są . . .aspołeczni! Gratuluje! Wina nie leży po stronie braku "równych szans" oraz "równouprawnienia" a po prostu genów Laughing


Po pierwsze: goral nie zostanie rozerwany na strzepy; prowadzimy tu dyskusje na poziomie, bez wyzwisk i obrazania; w koncu jestesmy doroslymi ludzmi o podobnych celach.. a to, ze roznimy sie pogladami to chyba w pewnym sensie wymog wdawania sie w polemike..i po to w sumie istnieje to forum, takze nie obawiaj sie, nic ci nie zrobie;]

Po drugie: przeciez napisalam wyraznie, ze nie znosze jego radykalizmu, bez wzgledu czy odnosi sie on do szykanowania zydow, ludzi o innym kolorze skory, niepelnosprawnych czy umniejszania inteligencji kobiet...zadziwia mnie to pewnym sensie i oburza, ze ktos mianujacy sie libertarianinem -czy jak ktos woli wolnosciowcem- chce dzielic ludzi na lepsze i gorsze kategorie. Korwin-Mikke rzekomo zaprzecza iz uwaza on kobiety, czarnoskorych czy niepelnosprawnych za gorszych, a poprostu za innych, jednakze jest to jedna z rzeczy ktora przez dlugi czas nastawiala mnie bardzo sceptycznie co do pogladow JKM, a sam UPR traci przez to wielu wyborcow.. mam przyjaciol o roznych kolorach skory i uwierzcie mi w kazdej z tych grup zdarzaja sie i idioci i inteligenci, wyksztalciuchy oraz prostacy..a takie generalizowanie nie ma sensu. Oczywiscie -ktos odpowie mi statystykami nt. IQ poszczegolnych grup; ze to czarny i kobieta maja nizszy iloraz od bialego mezczyzny a azjaci sa z kolei bardziej od niego inteligentni.. (sam JKM czesto te badania przywoluje..co moich oczach niezmiernie go dyskredytuje..) ale NIE MOZNA kazdego przedstawiciela danej grupy wrzucac do jednego wora; taka pierwsza z brzegu kobieta czy czarnoskory niekoniecznie beda mniej inteligentni (a wielu nawet bardziej) od pierwszego z brzegu Kowalskiego np. i najlepiej by przywolywala te badania osoba, ktora dobrze rozumie ich sens i meritum..jesli wezmiemy chociazby Hillary i Obame (pomijajac tu zupelnie wzgledy ideologiczne..) to JKM moze tylko aspirowac do ich dokonan..ale Polacy zakompleksionym narodem sa i niestety musza w taki sposob sobie ulzyc- to moje wlasne spostrzezenia.. tak wiec reasumujac.. STRASZNIE nie podoba mi sie zdanie JKM w tym wzgledzie i tylko to w sumie powstrzymywalo mnie nieraz w przeszlosci przed zaglosowaniem.. A tak na marginesie.. ja nie nawoluje do glosowania na Korwina Mikke- podalam go jako najbardziej znanego przedstawiciela partii, ja nawoluje do glosowania na UPR!! liderzy tej partii b. czesto odcinaja sie od jego radykalizmu, co sprawia, ze patrze na nich bardziej przychylnym okiem..i na koniec: zgadzam sie z toba- wina lezy po stronie braku rownych szans; przez stulecia kobiety, ludzie z biednych rodzin oraz kolorowi nie mieli najmniejszych szans nawet na zblizenie sie do bibliotek i uczelni- a potem wielkie zdziwienie, ze w przeszlosci wielcy naukowcy to sami tzw. white middle class men..(a i nie jestem feministka:)..)

ALE..


to wlasnie jego postawy wobec gospodarki, ekonomii, mowienie prawdy o zniewoleniu spoleczenstwa, rozrastajacym sie socjalizmie, pogladach nt. odsuniecia roli panstwa jako straznika, tzw.secret organisations- czesto wypowiadal sie np. na temat masonow, sprzeciwia sie procedurom odbierania dzieci rodzicom, indoktrynacji w szkolach, czy wlasnie o podsluchach jak widzimy w filmiku powyzej, prawdzie nt. Traktatu Lizbonskiego i tyranii Unii Europejskiej- a takze mnostwo innych (wymienilam pierwsze z brzegu, ktore przyszly mi na mysl..), zapraszam na jego blog po wiecej, bo latwo jest oczerniac i dyskredytowac gdy nie zna sie tresci..





Cytat:
Nie wspomnę o jego poglądach wewnątrz partyjnych . . . każda partia jest zła a szczególnie PiS, PO etc etc. zapominając że działał z tymi ludźmi w 'Sierpniu '80" oraz łaził i "gęgał" farmazony przy Lechu Wałęsie którego ponoć nie znosi!
Mało tego! Swoje "doświadczenie polityczne" zdobywał we Francji gdzie działają ci masoni których tak się obawiacie!



Co do masonow- to co jw. nie chce mi sie pisac na ten temat, na blogu czesto o tym pisal, wiec radze uprzednio poczytac.. a tak na marginesie- jak najbardziej prawdziwym jest powiedzenie; trzymaj swoich przyjaciol blisko, a wrogow jeszcze blizej;) Jest on czlowiekiem starej daty i czesc swoich pogladow napewno wyniosl z konserwatywnego wychowania oraz tradycjonalizmu czasu w ktorym sie wychowywal..takze jest mu daleko do idealu, ale najwazniejszym w jego osobie jest fakt, ze w pewnym sensie -zasial on ziarno; jesli moge sie tak wyrazic.. ja jedynie moge miec na dzieje ze mlode pokolenie takie jak ja czy ty wezmie pod uwage jego 'dziedzictwo' i pojdzie wskazana przez niego droga, ulepszajac te jego doktryny, ktore nie byly dobre na miare naszych czasow..

Cytat:
Ten sam "podludź" uważa że praca z USA powinna być JESZCZE ŚCIŚLEJ NAWIĄZANA!
Pomijając iż pluje na tamtejszy system polityczny i "śmierdzący socjalizm" najmniej przeszkadza mu chory kapitalizm . . .



z tego co wiem to pluje on na USA XXI wieku, a zafascynowany wrecz jest systemem tego kraju z XIX w. Oczywiscie, bardzo bym nie chciala, aby Polska czy Europa wygladala jak Stany dwa wieki temu.. co jest rzecz jasna uwstecznieniem.. ale zgadzam sie z JKM pod wzgledem piekna prostoty uwczesnego systemu.. dla przypomnienia Konstytucja powolana do zycia przez Founding Fathers zamieszczona byla na 1(!) stronie, a jak wiemy im bardziej poplatany i skomplikowany ustroj prawny danego panstwa tym wiecej socjalizmu i ukrocenia praw jednostki.. wystarczy spojrzec na ilosc stron Traktatu Reformujacego.. z tego o ile dobrze pamietam to znajduje sie on na niemalze 700(sic!) stronicach..
ale wracajac do tego co napisales.. Socjalizm jest chory i nalezy robic wszystko co mozliwe by do niego nie dopuscic.. czy kapitalizm jest chory? z pewnoscia nie jest on idelanym ustrojem, ale jezeli mam wybierac do zdecydowanie lepszym niz socjalizm..






Cytat:
Inna sprawa to zaprzeczacie sami sobie. Nie chcecie "czystego socjalizmu" a chciecie by państwo było bardziej opiekuńcze co do przedsiębiorców a głosujecie na UPR które by wprowadziło krwiożerczy kapitalizm.



Ja napisalam:
Cytat:
powiedz co tak bardzo nie podoba ci sie w postulatach UPR-u, bo wedlug mnie ich poglady ekonomiczne a takze wolnosc jednostki od organow panstwa najbardziej odpowiada tematyce oraz osobistym pogladom wielu uzytkownikow tego forum, -choc, nie twierdze, ze idealnym- to UPR jest w tym momencie najlepszym ugupowaniem na arenie politycznej.


Tu to juz wogule ci sie poplatalo i zupelnie nie zrozumiales.. napisalam przeciez wyraznie: "...a takze WOLNOSC jednostki od organow panstwa..[mi sie podoba]" jest chyba ZUPELNYM zaprzeczeniem tego co ty napisales: "chcecie by panstwo bylo bardziej opiekuncze" Nie mam pojecia skad ty to wytrzasnales? to ty zupelnie zaprzeczasz temu co napisalam...! przeczytaj jeszcze raz i sie zastanow..a podobno to kobiety nie umieja czytac ze zrozumieniem :/



Cytat:
Nigdy na UPR nie głosowałem i głosować nie będę!


Dobrze nie glosuj.. dlatego mamy wolne wybory aby obywatel sam decydowal na kogo chce oddac swoj glos i czy wogle chce w nich wziac udzial.. ale MOGE SIE ZALOZYC.. ze jestes jednym z tych, co zawsze narzekaja na system, grupe rzadzaca i tzw. rozkradaczy panstwa! a jesli przychodzi do wyborow to siedzisz w domu i.. dalej narzekasz! (niech sie domysle.. zapewne na to, ze nie wazne na kogo zaglosujesz to i tak nic sie nie zmieni..albo ze twoj glos nie bedzie sie liczyl bo wybory sa oszustwem..) taka juz twoja natura i tobie podobnych.. Ja natomiast APELUJE: ludzie glosujcie.. mozecie mowic, ze politycy sa bandytami i zlodziejami, ze jest wam zle, wyklinac bezrobocie, ekonomie i tak dalej..ale GLO-SUJ-CIE! moze to niewiele, ale napewno jest to ta namiastka, ktora mozemy zrobic aby cos sie zmienilo...

Od samego poczatku nie twierdzilam, ze UPR jest partia z mojej bajki, bo nie jest i dlugo nie bedzie.. ale obecnie naprawde nie ma lepszej alternatywy, a jesli ktos jest w stanie mi ja przedstawic to zapraszam!


Jesli wiec ktos zalozy partie o spojrzeniu na gospodarke i ekonomie podobnym do UPR, a inna pod wzgledem spraw, ktore wczesniej wymienilam to bede bardzo takiej osobie bardzo wdzieczna, dostanie moje wielkie poparcie i wspolprace.

W tym momencie nie ma zadnej partii typowo liberalnej lub nawet sklaniajacej sie ku liberalizmowi poza UPR (no chyba ze ktos bierze pod uwage PO, ale to bylby juz zart..)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 00:57, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ zmien inercje ukladu.......... bo czytac sie nie da tego ..
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:08, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ ni chuja nie wiesz nic o upr.. pierdolisz pierdolisz pierdolisz.....

zamierzalem na to wszystko odpisac, ale sensu nie ma..

ktos Ci placi za te brednie czy serio wierzysz w to co pleciesz?
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:11, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cofnij sie do hayek'a albo Friedman'a to moze przestaniesz pierdolic glupoty.... mysle ze zupelnie po drodze Ci z samaobrona
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chokebore napisał:
goral_ ni chuja nie wiesz nic o upr.. pierdolisz pierdolisz pierdolisz.....

zamierzalem na to wszystko odpisac, ale sensu nie ma..

ktos Ci placi za te brednie czy serio wierzysz w to co pleciesz?


Wiesz, dUPRowcy zawsze tak się bronią w stylu:
Cytat:
ni chuja nie wiesz nic o upr.. pierdolisz pierdolisz pierdolisz.....


Powiedz mi więc mój sympatyku dUPRu dlaczego warto na dUPR głosować?
Daj jakieś przykłady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:15, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podatek dochodowy kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miales kiedys firme?????????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:25, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierodlisz czlowieku jak potluczony...... nie wiem moze pracujesz na etacie


realia sa takie..
daj my na to usluge bo i uslugowa firme prowadz.... przy 40 tys zarobku odprowadzic musze podatek 7 600, za ta kase mmiesiecznie mam 2 niezlych grafikow... i progres w zleceniach razy 1,5-2 w ciagu roku szybko mozesz sobie policzyc...
place pierdolony vat i wszelkie akcyzy..........

co Ty kurwa ludziom kartofle sadzisz ze swoja imaginacaj jak nie masz pojecia jka wyglada rynek, nie wspomne o konkurencji i rozbijaniu na drobne......

miales kiedys odpowiedzialnosc finansowa za 20 -30 osob???
za ich ciezka oddana prace, za rodziny etc???

pierodlisze ze glowa puchnie, wiec lepiej zamilcz...........
KURWA......!!!!
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie chlopcy.. bez nerwow.. rozumiem; podzialy zdan itd. ale nalezy zachowac przywoitosc i przyjete normy kultury osobistej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:38, 23 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stram sie:)
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jedyny polityk godny naszej uwagi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile