W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jesteśmy najlepsi- bravo Bimi :-)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1657
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 04 Maj '07   Temat postu: Jesteśmy najlepsi- bravo Bimi :-) Odpowiedz z cytatem

Twoje forum zostało uznane za najlepsze, najbardziej kompetentne w POLSCE. Tygodnik "Dzika trzcina" wzioł pod uwagę maile przysyłane w szczególności od Xtc-a88. Niestety "Dzika Trzcina" nie posiada swojej strony netowej, więc Bimi nie będziesz mógł sprawdzić tej satysfakcjonującej Cię wiadomości. Uwierz mi na słowo, jak boga koffam, to ogólnopolskie czasopismo o Polsce, Europie i Świecie. Gratuluje Bimi, Razz Razz Razz P.S. Fajny mi przysłałeś mail, a w szczególności 4 pierwsze zdania dają wiele do myślenia Mad Mad Mad Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing aahhhhaaaa..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antenka




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 04 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze XTc że matura chyba do przodu.. boś taki wesoły Very Happy

Miło wiedzieć że przeczytałes naszego maila choć mógłbyś nie być az tak tajemniczy żeby dawac nam do myslenia nasze własne 4 zdania Razz
ale spoks za to cie lubimy paulinka, przebiegła i tajemnicza..Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 05 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum się zwinnie i przyjaźnie rozrastało, ale niestety Bimi, od stycznia 2008r. powstaje nowy portal na temat zagadek współczesnego swiata, z fascynującym forum. Jak podaje czasopismo "Zaginiona nogawka" forum będzie konkurencja dla forum, które udało Ci się założyc. Jak boga koffam,żałuję tego co sie stanie, ale mam nadzieję, że pozostaniemy w tym samym składzie. Zresztą, jesli zobacze kogos z was na przyszłym forum ( mam wasze IP, WY TEŻ MOJE PEWNIE MACIE-ZYJEMY W XXI WIEKU, COM NIE? CHOC TAK NA ŻEŃSKI ROZUM TO MI WYSZŁO, ŻE ŻYJEMY WSKRAJNYM NACJONALIZMIE SREDNIOWIECZA....... Razz) TO BĘDZIE MI STRASZNIE PRZYKRO...Paulinka P.Z.D.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jesteśmy najlepsi- bravo Bimi :-)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile