W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bill Hicks PL  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6750
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=cs5P_i6D7_Q&feature=player_embedded


w tym skeczu bill najpierw słusznie zjechał ,,pijaną szmate'' a później zaczołnawijać o tym że hitler miał racje a na samym końcu zaczoł boga prosić o exterminacje.

pomieszanie? poplątanie?

albo w jakimś stopniu brak wiedzy z jego strony w co wątpie.

Sądzisz że uważam że jest pomocnikem szatana dlatego że zrobił pojazd po bibli.
nigdy nie sądziłem że biblia została spisana przez boga, nawet co do jezusa nie jestem pewien.
lecz nie ważna forma a treść.

w tym skeczu przedstawił ludzi wierzących jako neandertali tylko na podstawie faktu ze biblia nie jest wiarygodnym źródłem paleontologicznym i historycznym.

Wcale bym nie poruszał tematu szatana,boga , ale w jego skeczach jest tego pełno, w dodatku wnioskować mozna że bill jest osobą wierzącą.

jego przypadek jest bardzo złożony.
gość napewno dokładnie wiedziałco robi i nic co powiedział nie było przypadkiem.

PIT sam niedokładnie słuchaleś co on mówił i o czym tam pierwszy raz słyszysz.
Co mam ci wycinać kawałki jego wypowiedzi ze skeczów zebyś zauważył.
obejżyj jeszcze raz wszystkie tylko z czystym umysłem.

jedyne komu można pomuc to człowiekowi a nie bogu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elitom i możnym wcale nie chodzi o to żeby wprowadzać nową religie na swiecie i żeby wszystko ułożyć pod szablon.
im podoba sie taki metlik i niełat bo jest najbardziej opłacalny. wogóle nie chodzi o dobro ludzi tylko o profity jakie miliardy pospólstwa im przynoszą.

specjalnie mieszają wszystko żeby wywołać bierność i niezdecydowanie. prawde z kłamstwem w perfekcyjny i przemyślany sposób przez rzesze ,,specjalistów od wielu dziedzin zycia''
to co jest serwowane nam do analizy i przemyśleń to już nie spontan.

pewnie zauważyłeś co dzieje sie na forum. całyczas tematy o bogu,czy on istnieje i zero wyciagania wniosków.
w polsce dzieje sie sajgon , sprzedają ziemie dobra państwowe , wyprzedali naszą suwerenność (Ue)
afery..
w tv moralność już nie istnieje wszystko jest serwowane ludziom.
a na forum.. tematy czy w 2012 bedzie koniec świata i czy bóg istnieje..

po naszym forum mozna zauważyć jak działa NWO.

tematy o świadomości i o tymże wszystko jest jednym sa prawdziwe i piekne , ale ludzie prędko tego nie pojmą nie zmienią sie z dnia na dzień a druga sprawa ze nawet sie nad tym nie zastanawiają (co innego uzytkownicy tego forum i nieliczny odsetek)
dlateg w filmach prawdy tego tak dużo bo porusza to w czlowieku wartościowe cechy dostają w filmnie prawie całą prawde o tym gdzie żyjemy i do tego tematy kim jestesmy.
np esoterica agenda, spójz na jego konstrukcje : najpirw szok..brutalne wstawki głodne zabiedzone dzieci, potem kilkadziesiąt minut ukazywania konszachtów i spisków a na koniec tematyka człowieczeństwa..kim jestesmy po co tu jesteśmy i wnioski ze najpierw trzeba sie zmienić samemu i pojąć i kiedy wszyscy pojmą wtedy zmieni sie świat.
jest to prawda ale SPISEK jest tak uknuty że mało prawdopodobne jest że ludzie zagrożą pożadkowi świata który trwa od wieków i nie myśli sie zmieniać.

ludziom stopniowo trzeba otwierać oczy..bo taki bum wszystkiego odpycha.
chciał bym żeby za mojego życia ludzkość prowadziła sie zgodnie z jej powołaniem.
nie bede pisła do cieie wszystkich argumentów które juz zawarłem na forum bo to nie ma sensu.
chciał bym jedynie żebyś wiedział że informacje dotyczace prawdy ludzkiej już zostały powiedziane i są one chętnie ukazywane bo OWO(stary pożadek świata) tak kieruje sprawą żeby ludzie byli nieufni. w nic nie wierzyli a ich jedynym bogiem była mamona.


tu o kase chodzi..o kase i władze.
dlatego zejgest został potępiony a to w nim właśnie była mowa o systemie bez pieniadza., przypadek?

siedze w tej tematyce już bardzo długo i wszystko co pochłaniam,wiedza która przyswajam sprowadza sie do tego że istnienie człowieka nie jest przypadkiem.
odnalazłem sacrum wiem poco to wszystko..mam zajebiste szczęście ale musze żyć w świecie który błądzi.

życze tobie wytrwałości i znalezienie sedna które suma sumarum jest błache i oczywiste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alez drogi Pr0meteuszu ludzie wierzacy SĄ "neandertalami" jak to ladnie ujales. to ze niewielu jest na tyle odwaznych aby im to powiedziec nie znaczy ze tak nie jest. widzisz to jest dosc skomplikowany problem - przedstawie to na swoim przykladzie. z jednej strony kocham wszystkich ludzi bezwarunkowo gdyz to nie jest ich wina ze w wiekszosci sa idiotami - po prostu sie tacy urodzili. natomiast z drugiej strony nienawidze ich dokladnie za to samo. cholernie schizofreniczne uczucie. wiec nie dziw sie billowi ze modlil sie o eksterminacje. wiekszosc ludzi jest tak glupich ze nawet nie zdaje sobie sprawy z tego ze cierpi. modlac sie o eksterminacje bill chcial ukrocic ich meki co bylo bardzo milosierne z jego strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pit




Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Pr0meteuszu, że wygrzebałeś jedną ze starszych taśm. Proponuję zwrócić uwagę na opis materiału YouTube i zaistniałą podczas występu sytuację.

Spójrz na to z tej strony: załóżmy, że jesteś lekko wstawionym komikiem chcącym przekazać publiczności coś wartościowego. Trafiasz na beton w postaci irytującej zalanej kobiety oraz gościa notorycznie powtarzającego głośno "Freebird". Nie wiem jak ty, ale ja reakcje Billa rozumiem. Są granice.

Czego nie rozumiem, to tego, że podpinasz mu etykietkę "Hitler fan" oraz "zwolennik eksterminacji". Nie puściły ci nigdy nerwy? Proponuję skonfrontować ten występ z jego pozostałymi jak Sane Man, One Night Stand, Relentless, Revelations. Z czystym sumieniem.

Cytat:
odnalazłem sacrum wiem poco to wszystko..mam zajebiste szczęście ale musze żyć w świecie który błądzi.


Mały offtopic, ale gratuluję. Osobiście uważam, że nikt z nas nigdy nie dowie się po co to wszystko, a Twoje przekonanie o poznaniu prawdy pokazuje tylko jak bardzo zabłądziłeś. Pomyśl o tym. Człowiek przekonany o swojej nieomylności, staje się - za przeproszeniem - tępy i zamknięty na zewnętrzne sygnały i informacje. Nie bądź zbyt pewny siebie. To się nikomu nie opłaca.
_________________
Remember remember the fifth of November
The gunpowder, treason and plot.
I see no reason why gunpowder and treason
Should ever be forgot...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałeś może film ,,wojna polsko-ruska'' http://zalukaj.pl/zalukaj-film/1093/_wojna_polsko_ruska_2009_.html

cały jego koncept i przesłanie jest mniej wiecej podobne do podejscia Billa.

prawie cała polska to oglądała w tym jeszcze dzieci. obejżyj ten film zobaczysz ile spraw tu na forum poruszanych jest w nim zawarte ale w jaki sposób przekazywanych i przez jakiego typu postaci.

jaki tego efekt w odbiorze tak ważnych spraw?

możesz odpowiedzieć ze swojej porspektywy ale również zastanowić sie jak odpowiedziało by 11 letnie dziecko.

można zadac pytanie chłopakom w dresach ( nie uogulniając oczywiście ziomów)

prawie wszystko co przyjmują za git to hip hop w duzej mierze niestety również sprzedany.
cały ich problem to policja
a przeciesz policja to nażedzie i ktoś nim operuje.
uważacie że ta grupa ludzi nie posiada takich cech jak wszyscy? że są szcześliwi z hiphopu i hwdp.

Hemp Gru jest wyjątkiem bo naprawde duzo ukazuje ale dostosowuje sie pod swoich odbiorców.
i wychodzi taka pół prawda na czele z hwdp.
ale co sie dziwić skoro to ta klasa społeczna zapełnia więzienia i robi przewały. można powiedzieć że przekręciki bo przeciesz kto inny robi wiekkie przekręty i cieszy sie z takiego obrotu sprawy że policja ma jechane. pzez ziomalików.

warto sie przyjżeć bliżej temu zjawisku które jest owocwem naszego systemu i podejścia do człowieczeństwa.

(sory ziomale że nazwałem wielką cześć waszego życia zjawiskiem ale do ,,naukowców'' z tego forum tak trzeba mówić, wielu z nich uważa że czlowiek jest przypadkową mutacją a wy skoro nie umiecie sie przystosować to wyginiecie. Ale sory nie wyginiecie bo ktoś musi zapierdalać na tą całą elite.)

pytanie mozesz zadać nowobogackiej pani po 30 która jest lalą ,,tatusia'' i troche sie zastanawia jak to jest z tym dziwnym światem, ale co ona wie? strach i niepewność z domieszką globalnego i wszech otaczającego syfu którego nie ogarnia wykreował instynkt( tak tak napisałem instynkt instynkt jak u traszki czy innego zwierza) który podpowiada jej że najlepiej będzie jak dobrze obsłuży męża a później pochodzi po złotych tarasach, wyskoczy na shoping.
przeciesz bywa tak że człowiek z rozsądku postępuje tak a nie inaczej zwłaszcza czująć strach niepewność,
w dodatku mama tłumaczyła że od uczucia ważniejsza jego sakwa.
ciekawe co by powiedziała..tylko ciekawe czy jest zadowolona z takiej postawy i co mówi jej sumienie.

(tylko że instynkt w przypadku zwierząt to wyuczona postawa danego gatunku dziedziczona w danym gatunku.
braki w mało rozwiniętym muzgu zwierzęcia np. kota , czy warana są zastępowane przez instynkt.
człowiek natomiast posiada..sumienie,charakter to człowiek pojoł sedno dhammy ito w dodatku w warunkach wcale nie idealnych i bezstresowych.
trzeba by tu zapytać jakto?człowiek efekt przypadkowej mutacji i rekombinacji w warunkach niesprzyjających wystapieniu danej cechy wykształcił takie zajawisko przyrodnicze?

odpowiedzieć naukowym językiem żeby sie dogadać trzeba w ten sposób: patrząc przez pryzmat rzeczywistości dochodze do konkluzji że ta forma życia posiada nieprzydatne funkcje które w niczym nie ułatwiają funkcjonowania w dzikiej naturze.)

TAK W OGÓLE TO JUŻ SKOŃCZYŁEM TEMAT O BILLU I TERAZ PORUSZAM INNE KWESTIE SIE ZAZĘBIAJĄCE.

i teraz pytanie sie nasuwa:
Ale to ludzie każdej rasy posiadają takie zdolności? -tak każdej.
więc zcym sie ludzie od siebie róźnią? -ano charakterem. i wyglądem.

jakiś forumowicz teraz sie śmieje:,, ale co ty gadasz przeciesz w boga wierzysz on stworzył adama i ewe i niemożliwe żeby taka różnorodność wyglądui charakteru gatunku ludzkiego wystepowała jeśli bóg istnieje.

Biblia jest swojego nadzwyczajnego rodzaju przenośnią METAFORĄ.
Ludzie którzy ją napisali byli geniuszami i pisali jąw wieku starczym
patrząć na człowiecze życie i człowieka oczami i duszą którą posiadamy panowie i panie.
przykazania, chrysrus( wiadome śa wam chociarz w jego nauki?) (chcecie walczyć ze złem nie wierząć w dobro apsolutne ) dhamma

ale nie ważne czy reptilianie czy szatan dążą do tego samego.

reptilianie- gady przeciwieństwo ludzi. bez miłości wspułczucia, empati. a my nie pozbawiajmy sie boskich cech tylko dlatego że trzeba sie dostosować i to do systermu którynam sie nie podoba.
uważacie że ICK jest głupi..ignorujecie go z powodu metafor.

Miłość jest odpowiedzią, BÓG jest miłością, my jesteśmy dowodem na to że on istnieje.naprawde uwierz w siebie.
my storzyliśmy Boga a wcześniej on stworzył nas.

Błogosławieni którzy uwierzyli a nie widzieli. nie widziałem jak Bóg dyktuje mędrcom treści biblijne.
ale moge potwierdzić na własnym i nie tylko przykładzie że życie i doświadczenie uczy wiary.
niema innych odpowiedzi MIŁOŚĆ jest odpowiedzią.
jakiej prawdy szukacie czego od niej oczekujecie?? nie badzcie ignorantami.

niejestem żadnym agentem, dezinformatorem czy pomocnikiem lucyfera.
szczere serce miłość mną kieruje. i jeśli wierzysz naprawde to nie jest wstydem sie do tego przyznać.

teraz pisząc to przypomiał mi sie wykład o tej zapałce pana Horowitza.

jak w matematyce Odpowiedz jest Rozwiązaniem.

klucz otrzymujemy od wieków.

Kościuł Rzymsko Katolicki nie jest rozwiązaniem przeciesz Konstantyn go założył,nie trzeba przytaczać histori.

MIŁOŚĆ jest rozwiązaniem. spójrzcie na świat tylko ona go ratuje.
spójż w oczy małemu Dziecku, nie pojmując zła na świecie jest absolutnie dobry.
wszyscy byliśmy dziećmi, wiekszość będzie miała swoje dzieci. Miłość jest odpowiedzią. rozumiecie czym jest głoszenie słowa bożego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętac trzeba że tak oczywiste rzeczy zostały naprawde dobrze pogmatwane.
sam pare razy pobładziłem mysląc ze OWO chce wprwoadzić jakąś nową religie.
teraz stwierdzam ze NIE nie chce żadnej religi.

same filmy prawdy jak esoterica agenda , zejtgejst, są dobrze pogmatwane.
wiele wartościowych wypowiedzi zostało tam powklejanych nie mówiących dosłownie o bogu tylko o naprawde szlachetnych rzeczach.
ale wcześniej pojazd po chrystusie i wydawało sie że nie istotne są jego nauczania bo tu kolesie teżdobrze prawią..

i jakie sa w tej chwili wnioski z tych filmów które padaja bardzo czesto? że nowa religia sie z nich wyłania new age
a wy przeciesz nie chcecie zadnej religi tosz to opium dla mas.. jesteście ateistami. mieliśmy przykład w histori co powodował kościuł katolicki.

tyle że sam kościół katolicki to już wypaczenie WIARY i przez Rzymian stworzony, nie chrześcijan. Nie chrystus załozył ten kościół. on został przez nich zamordowany. Chrystus nie jeździłby na krucjaty.

ale tego wiele osób już nie dostrzega.sam nie dostrzegałem.

Na około do tych wniosków doszedłem.

w późniejszym okresie kosciół rzymsko katolicki stracił swoją władze.
okres oświecenia zaraz po średniowieczu..

wiecie jakie maksymy były mottem oświecenia.zaraz potem ostateczna śmierć boga-darwinizm
i najgorszy syf w jakim przyszło Zyć ludziom całyczas to trwa i nie chce sie zmieniać.

Tylko zauważcie że nie daliśmy chrystusowi szansy.. a jak ze teraz negowana jest ta religia.

niewiem czy chrystus był samym Bogiem. Ale mówił że jest jego synem i ma Boga w sercu.
BÓG jest MIŁOŚCIĄ Smile

a waira mówi że my mamy chrystusa w sercach jakie z tego konkluzje? Smile takie jak napisałem w poście wyzej.

Icke mówi o gadzich władcach oni napewno niechą żebyśmy poznali prawde Bóg jest miłością, my jesteśmy dowodem na jego istnienie. jakie to oczywiste teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 20 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill Hicks - UFO



Bill Hicks - Religia



Bill Hicks - Wojna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill Hicks - Kto jest tchórzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 18 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 08 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill Hicks - Revelations Napisy pl 8 części ( obowiązkowo dla każdego )

Play Lista -> http://www.youtube.com/watch?v=HhBuH_9pJ.....playnext=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 13 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bill Hicks - buntownik lat 90.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 16 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skróci mi ktoś w paru zdaniach co to za koleś i czy warto zapoznać się z jego teórczością, bo nie bardzo mam teraz czas ale może kiedyś wrócę do typa jeśli warto?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 16:36, 16 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Skróci mi ktoś w paru zdaniach co to za koleś i czy warto zapoznać się z jego teórczością, bo nie bardzo mam teraz czas ale może kiedyś wrócę do typa jeśli warto?


Gościu był komikiem działającym pod koniec lat 80tych początek 90tych w USA ( Reagan - Bush Senior , rozumiesz jakie czasy Wink ) . Wytykał hipokryzje społeczeństw , rządzących , a dotykał takich tematów jak aborcja czy religia . Bezkompromisowy do końca . Warto obejrzeć , polecam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 16 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thx
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 16 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ten film wczoraj wyskoczył na yt i obejrzałem po czym chciałem tu wrzucić ale Ordel był szybszy i powiem szczerze też nigdy o gościu nie słyszałem. Polecam. To pokazuje jak mówienie prawdy w czasach powszechnego kłamstwa jest aktem rewolucyjnym. Niezły gość, szacun za sposób myślenia w tamtych czasach i to co powiedział na końcu zbiega się z moim postrzeganiem świata odnośnie zbrojeń, na temat których tu się ostatnio kłóciłem z kimś. Zobaczycie, za 100-150 lat nie będzie armii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:47, 17 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi sie jego podejście do marketingowców.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 17 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie sobie przypomniałem , ze grafika z podobizną Billa Hicksa pojawiła się na okładce płyty Tool'a




Cytat:
Maynard James Keenan announces the death of comedian Bill Hicks in 1994.

The first part of this video is Maynard James Keenan giving a shoutout to Bill Hicks in Detroit, MI, on 02.26.94. Bill Hicks would pass away on that same day. A couple days later, while on tour in England, Maynard James Keenan announces on 03.03.94 that Bill Hicks has died, which is the second part of this video.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 17 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Oglądanie telewizji jest jak nakładanie czarnej farby w sprayu na trzecie oko”.
- Bill Hicks


„99% ludzi w piekle to chrześcijanie”
- Bill Hicks
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 17 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, dobrze powiedziane, zwłaszcza z tym drugim xD
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bill Hicks PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile