W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zabili Polaka bo był biały  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2050
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 12 Lis '08   Temat postu: Zabili Polaka bo był biały Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ta wstrząsająca historia każe nam się zastanowić, czy amerykańskie społeczeństwo nie przekroczyło już wszelkich granic poprawności politycznej.
Jan Paweł Pietrzak urodził się w dolnośląskim Kłodzku. Przyjechał do USA jako dziecko. Kilka lat temu wstąpił do amerykańskiej armii, a dokładniej – do słynnego i elitarnego korpusu Marines, wraz z którym udał się do Iraku. Po powrocie Pietrzak ożenił się i zamieszkał wraz ze swą wybranką w eleganckim domu. Niestety, ich szczęście trwało bardzo krótko.

15 października do domu państwa Pietrzaków wdarło się czterech czarnych żołnierzy – podwładnych Polaka. Drastyczny przebieg zbrodni relacjonuje "Dziennik Wschodni":

Nie wiadomo, jak banda dostała się do domu Pietrzaków. Posiadał bardzo dobre zabezpieczania alarmowe, a Quiana wręcz pedantycznie dbała o bezpieczeństwo. (…) Janek stoczył z napastnikami zaciekłą walkę. Całe wnętrze salonu było zdemolowane. Ciężkie meble poprzewracane. Oboje zostali związani i zakneblowani. Następnie dziewczynę w okrutny sposób gwałcono "tępym niezidentyfikowanym narzędziem”. Bandyci robili to kolejno. Najprawdopodobniej na oczach męża. Męczyli ich godzinami.
Następnie odbyła się egzekucja strzałem w głowę.

Okoliczności zbrodni są wstrząsające. Jej motywy również. Jak ocenia jeden z prowadzących śledztwo policjantów:

W praktyce przestępstw rabunkowych bardzo rzadkie są sytuacje, gdy towarzyszy im długotrwałe i bestialskie torturowanie. Jeżeli sprawcy bywają zaskoczeni, starają się jak najszybciej unieszkodliwić gospodarza i oddalić się z łupem, a nie pastwić się nad nim w miejscu kradzieży i narażać na ujęcie.

Czarni żołnierze brutalnie zamordowali swego dowódcę i jego żonę prawdopodobnie tylko dlatego, iż Jan Paweł Pietrzak był biały. Taką tezę otwarcie postawili niektórzy amerykańscy komentatorzy – ale dopiero wówczas, gdy w ogóle dowiedzieli się o zabójstwie. Tu dochodzimy bowiem do kolejnego wstrząsającego faktu.

Zwykle media w Stanach Zjednoczonych pragną jak najszybciej poinformować o każdej szokującej zbrodni. Tymczasem w sprawie Pietrzaków zapadła cisza. Policja aresztowała sprawców 30 października, lecz gazety opisały zbrodnię dopiero 5 listopada. Dzień po wyborach prezydenckich w USA.

Jak powiedział "Dziennikowi Wschodniemu" polski ksiądz ze Stanów:

Gdyby sprawa upubliczniła się z tymi wszystkim bestialskimi detalami oraz informacją o murzyńskim pochodzeniu mordedrców, jeszcze w czasie kampanii, rezonans byłby ogromny...

Wyszukiwaliśmy polskich wątków w amerykańskiej kampanii wyborczej. Oto kolejny, wyjątkowo tragiczny. W ramach poprawności politycznej media zastosowały autocenzurę i nie poinformowały o szokującej zbrodni dokonanej na tle rasowym. Bo zabijali nie ci, co powinni?

http://www.pardon.pl/artykul/6820

_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to USA idzie drogą którą przetarły RPA i Zimbabwe.
Gratulujemy panom budowy pierwszego czarnego supermocarstwa
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może 'ziomal' był rasistą? i 'zasłużył' sobie na taki koniec
dla mnie ten 'news' to bicie piany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd wiadomo że to z powodu tego że był biały? Smile A moze to jakaś zemsta, porachunki, nie widzieliście na amerykańskich filmach jak oficerowie w USA lubią znęcać się nad niższymi rangą? Jacy wy jesteście glupi i podatni na manipulację. Nadajecie sie tylko na forum onetu. Poza tym to zdarzyło się prawie miesiąc temu, a dlaczego to teraz wyciągają? Ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby do domu jakiegoś murzyna wpadło 4 białych i na jego oczach gwałciliby mu żonę jakimś niezidentyfikowanym narzędziem, po czym zabiliby oboje - zapewne nie miałabyś wątpliwości, że to zbrodnia na tle rasowym. Smutne. Confused

A wiadomo może, czy strzały oddano w tył głowy? Jak tak, to możliwe jest jeszcze tło polityczne - przecież wszyscy wiemy, jaka opcja polityczna uwielbia takie egzekucje, prawda, Lara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś idiotą Veritatis, to już zapewne wiesz.
Jeśli chodzi o tę sprawę, to mogę zrozumieć nienawiść czarnych do białego mężczyzny, ale żeby czarni mordowali czarną dziewczynę to już mnie to nie przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie widzieliście na amerykańskich filmach jak oficerowie w USA lubią znęcać się nad niższymi rangą? Jacy wy jesteście glupi i podatni na manipulację.

Skoro sypiesz takimi tekstami, to na pewno też wiesz, że jesteś idiotką. Jeszcze nie doszło do tego, żebym wierzył amerykańskim filmom.

@Topic
Tyle niewiadomych, a ludzie już mają swoje chore teorie. Zwróćcie uwagę, kto mówi o ogromnym rezonansie.... ksiądz.
Swoją drogą, że nikt nie ma dowodów na to, żeby sądzić, jakie mordercy mieli motywy. Artykuł podaje ,,wiele" argumentów, które świadczą za tą teorią.
Cytat:
Czarni żołnierze brutalnie zamordowali swego dowódcę i jego żonę prawdopodobnie tylko dlatego, iż Jan Paweł Pietrzak był biały. Taką tezę otwarcie postawili niektórzy amerykańscy komentatorzy

Nawet nie powiedzieli jacy to komentatorzy.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem, sposób w jaki media przedstawiają te okoliczności zbrodni, mają wzbudzać nienawiśc na tle rasowym, a co za tym idzie, robienie zamieszek i ewentualne pacyfikowanie tłumów
divide and conquer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan, dureń z Ciebie. gdybyś był sprytny zauważyłbyś że wiele holywoodskich filmów to zakamuflowane przekazy różnych wiadomości. A ludzie i tak myślą że to fikcja. Jak w latach 70 tych pokazali "Płonący wieżowiec", ludzie nawet przez sen nie sądzili ze coś takiego może się zdarzyć. W filmie "Psy wojny" idealnie pokazują jak się obala rząd za pomocą miliona dolarów w biednym kraju afrykańskim. Fikcja? A taki "Matrix", czy "Piękny umysł"? A choćby ten film katastroficzny, gdzie Morgan Freeman grał czarnego prezydenta "The day after" jeśli się nie mylę.Nie bagatelizowałabym również filmów o alienach, bo i pod tym może coś siedzieć. Czytałam kiedyś że pod płaszczykiem filmów pokazują rzeczy które istnieją. Na przyklad, jest już od dawna kontakt z alienami i to czego się od nich dowiedziano pokazywane jest w filmach. A i tak ludzie w to nie wierzą. Bo przecież nie można wierzyć filmom. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja na miejscu Administratora bym cos zrobil tyle jadu i wyzwisk na forum...i to od jednej osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę niczego zarzucić twojemu logicznemu tokowi rozumowania, ale nie jest on poparty żadnymi dowodami. Chyba że jest, a ja się ośmieszam. Na słowo Ci nie uwierzę tak, jak nie wierzę filmom.
P.S. Może i jestem durniem, ale na szczęście nic to nie zmienia.
edit
@Rep
Gorzej by było, gdyby wszyscy, którym ubliży, ją zaczęli wyzywać albo, co gorsza, uwierzyli by jej na słowo.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już sobie przypomniałam, ten film z Morganem Freemanem to "Dzień zagłady", kiedy na świat miała spaść kometa. Freeman grał prezydenta. Film nakręcono równo 10 lat temu, w 1998r. I kto by pomyślał wtedy, że za 10 lat będzie taki czarny prezydent. I co najgorsze że z tą prezydenturą zaczyna się wróżyć nieszczęścia.
Dowody są niepotrzebne. Wystarczy umieć patrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Jesteś idiotą Veritatis, to już zapewne wiesz.
Jeśli chodzi o tę sprawę, to mogę zrozumieć nienawiść czarnych do białego mężczyzny, ale żeby czarni mordowali czarną dziewczynę to już mnie to nie przekonuje.

Ah, towarzyszko, jaka powalająca argumentacja. Najpierw próbujesz zamydlić mi oczy, że niby nagle wzrósł u Ciebie poziom kultury, dlatego ograniczasz się jedynie do "idioty". Następnie przekonujesz, że czarni rasiści nie zabiliby "zdrajcy rasy". A redwatcha nie widziałaś? Skoro biali rasiści nienawidzą kogoś za to, że trzyma z murzynami, to niby dlaczego czarni rasiści mieliby nie myśleć w podobny sposób?

A tak swoją drogą:

Czyli jednak w tył głowy. Oj, musisz ich bronić towarzyszko, oj musisz. Smile

Jeszcze coś - daruj sobie odpowiedź na ten post, jeżeli ma to być kolejny "dureńzciebie" albo "jesteśidiotąitogupimidiotą". Po co marnować posty na zbędne powtarzanie się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam sie z toba Lara... Patrzac w ten sposob wszedzie mozna sie doszukac ukrytego przekazu nawet w Klanie na upartego =] Fobia ? Nie znamy motywu, wiec mozemy tylko przypuszczac co moglo byc powodem a i tak bedzie to dalekie od prawdy.
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozliwe ze ci zolnierze od jakiegos czasu byli wlaczeni do programu na wzor MK-ULTRA itd. Pranie mozgu, manipulacja, szantaz + albo to zrobicie albo wasze rodziny ucierpia. Wybierajcie.

Juz w latach 50-60 CIA pracowalo nad MK-ULTRA, wczesniej robili to w duzej mierze ci sami panowie ale w III Rzeszy. Moze ci zolnierze to tacy Manchurian Candidates.

A efektem ich czynu jest kolejne podgrzanie atmosfery na tle rasowym w USA. Jakies dwa tygodnie temu banda neofaszystow "rzekomo" planowala zamach na Obame i zabicie 88 osob tuz przed. Nieorzeczne prawda? Moge sie zalozyc ze za obiema sytuacjami staly i stoja sluzby. Grzeja atmosfere bo chca osiagnac cel w postaci Civil War na tle rasowym, predzej czy pozniej. A media ochoczo przyujmuja zelecenie i show must go on.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 12 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co gorsze: dureń czy idiota?? Bo nie wiem czy mam się poczuć wyróżniony. Może dla niej to są komplementy... Oby nie, bo od niej to akurat żadnego komplementu nie chcę dostać.
@Veritatis
Usiłujesz zabrać Larze radochę z wyzywania innych. Oj nieładnie, nieładnie! Nie pomyślałeś o tym, że Ona sobie w ten sposób łechcze ego. Różni ludzi chodzą na tym świecie. Jedni leczą kompleksy na Big brotherze, a inni na wyzywaniu.
Laro zastąpie Ci te niepotrzebne trudy i napiszę za Ciebie:
,,Astan ale z Ciebie Debil, widać że nie myślisz i masz chełbie(?-dobrze piszę?) we łbie.
Można też założyć, że wyzywasz ludzi z innych przyczyn, ale jestem niepoprawnym optymistą i założyłem najłagodniejszą opcje.
@Topic
Nie można zapominać o tym, że Ci szanowni, wybitni i łaskawi (bo w końcu mogli poodcinać im pierw ręce), afro-amerykanie(lol), to byli jacyś prości debile, którym wystarczyło dać w łapę trochę grosza i po sprawie. Nie musieli wiedzieć, że to większa sprawa, którą mógł ukartować McCain. Szkoda że to tylko niewarte uwagi spekulacje.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj Astan, niech Cię to nie dziwi ale zamierzam rozmawiać z każdym w jego języku. Jeśli ktoś mnie nazywa idiotką, to ja go nazwę debilem. Oko za oko. Są tu osoby które mnie często prowokują i atakują, więc takie osoby trzeba nazywać po imieniu. Mam zamiar być grzeczna tylko dla grzecznych. Naprawdę nie muszę tutaj nikogo znosić. Jesteśmy wszyscy anonimowi. Dziś tu jestem, a jutro może mnie nie być. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
I kto by pomyślał wtedy, że za 10 lat będzie taki czarny prezydent.


k**** niech bedzie nawet zielony, co ci tak ten kolor przeszkadza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo "czarny" nie jest obrażliwe. Murzyn - jest obraźliwe. A niektórzy mówią murzyn. Przyjemniaczku. Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Murzyn - jest obraźliwe.


Shocked

Możesz uzasadnić dlaczego Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawnie powinno się mówić kolorowy. Czarny jako określenie koloru skóry nie jest obraźliwe. Ale murzyn podobno obraża. Tak mi wytłumaczono.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:39, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie uczono dokladnie inaczej, czyli murzyn = poprawnie..
kolorowy, czarny, zoltek, bialas to so niepoprawne wyrazenia..
nie wiem kto cie uczyl, ale widac byl dobry w tym co robil..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:07, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz kto mnie uczył Fanalityk? Życie mnie uczyło. Przebywanie w kraju gdzie żyje dużo afrykańczyków. Miałam dość częsty kontakt z afrykankami i je znam dość dobrze. Za granicą za kulturalne, uważa się mówienie ciemnoskóry lub kolorowy. Czarny też nie obraża. Nie mylić z pogardliwym czarnuch w języku polskim. We Włoszech w mediach na sławne kobiety typu Naomi Cambell, często mówi się pantera nera czyli czarna. I bynajmniej nie obraża. Wręcz przeciwnie. Słowo murzyn kojarzy mi się z niewolnictwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:51, 13 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarna pantera, a czarna suka to roznica, czyz nie?

ja mieszkam w usa gdzie murzynow jest tyle ze ci sie w pale nie miesci..
tych paru czarnych co widzialas we wloszech czy gdzie tam bylas nie mozna porywnywac
to sa malutkie mniejszosci i to oni sie dostosowywuja do bialych..
w usa jest inaczej, po za tym nikt nie mowi juz 'kolorowy'..

owszem termin 'czarny' jest uzywany - wsrod bialych lub murzynow, ale nie wtedy kiedy obie rasy sa razem..
jesli powiesz do czarnego 'NIGGA' to sie wkur..
jesli to powie jego czarny kolega to jest cool i spoko..
afrykanie to itak pewnie gleboko maja, nie zalezy im..
ale "cywilizowani" czarni to inna historia

pare lat temu chodzilem z czarna dziewczyna i uwierz mi.. schodzilem innym czarnym z drogi zanim ich zauwazylem.. to jest wciaz tabu. i to byl jeden z powodow dlaczego z nia nie jestem..

choc z drugiej strony czarny chlopak z biala dziewczyna jest odbierany bardziej pozytywnie.. to fakt..


wracajac do tematu..
nie bede wchodzil w szczegoly, ale ostatnio w usa bylo goraco jak przedstawiono dowody na to ze w armi usa dokonuje sie okolo 4000 gwaltow rocznie, glownie na kolorowych kobietach.. moze kolesie po prostu sie zemscili za kolezanke..

a "dowodca" z niego taki ze smiech.. mial bardzo niski stopien..
jednakze pisza w artykule ze to byli jego podwladni - zolnierze jak on..
zgwalcili jego zone a potem zabili oboje? odegrali sie
w armi stosunki sa bardzo scisle pomiedzy zolnierzami, a szczegolnie w marines, gdzie druzyna musi byc zgrana pzede wszystkim psychicznie...
strzal w tyl glowy to nic nowego w usa i nie trzeba sie doszukiwac spisku..

proponowalbym najpierw rozszerzyc wiedze na ten temat i dopiero potem sie produkowac Lara...

wg owe zabojstwo nie ma zupelni nic wspolnego z rasizmem, z ktorejkolwiek strony
i nie wierzyc mediom, bo oni podaja tylko czesc informacji, i to jeszcze zmodyfikowanej..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara, daleko mi od moralizowania, ale dostrzegam sprzeczność. Ciągle piszesz o tym, jacy Polacy buracy - i ogólnie rzecz biorąc, masz rację. Ale jak czytam Twoje posty - co rusz widzę zwroty typu "idioto", "jesteś dureń" itp. Sporo tego i dziwne to jest, zważywszy, że istnieją bardziej odpowiednie formy zachowania ostrego, kąśliwego "pióra". W odróżnieniu od zwykłego chamstwa, rzecz jasna. Gdybym od tylu lat nie siedział w temacie świadomość-nieświadomość, mógłbym powiedzieć "co za cham w spódnicy !". A tak, zawsze można zaproponować zanurkowanie w sobie po odpowiedzi na ważne pytania. Tylko, że to boli, bo jeśli dotyczy prawdy, to prawie zawsze - rodziców.

ps: Piszę to z troski, bo takie zachowania na forach zwykle ignoruję, ale tu pisze barrdzo mało kobiet. Nie szkoda zaniżać poziomu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zabili Polaka bo był biały
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile