W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Qlimax   
Podobne tematy
Monarch, MKUltra, Sekty, Eksperymenty, Britney Spears36
Z serii Tribute to Lucifer 750
Illuminati-Przemysł muzyczny54
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 13162
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacper Flak




Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 15 Lis '08   Temat postu: Qlimax Odpowiedz z cytatem

Qlimax 2008 Official Trailer:


jeśli ktos nie wie czym jest QLIMAX:

Cytat:
To jedno z największych wydarzeń na tle muzyki elektronicznej, a dokładniej jej mocniejszych gatunków jak właśnie Hardstyle. Coroczna impreza Qlimax jest największą tego typu w Europie. Słynie z bardzo nowoczesnych efektów świetlnych, pokazów laserów oraz efektów pirotechnicznych. Na masywnych ścianach i filarach Gelredome organizatorzy rozmieszczają mnóstwo konstrukcji ze świateł (dalekich – punktowych lub rozszczepionych) oraz laserów. Na scenie natomiast rozmieszczone są telebimy oraz twarz, która ma być uosobieniem Qlimaksu. Jak na większości tego typu wydarzeń używany jest również tzw. "suchy lód", potocznie nazywany też "dymem". Qlimax odbywa się w sobotnią noc listopada, co roku, od 1994 do chwili obecnej (2008).


http://pl.wikipedia.org/wiki/Qlimax

Relacja z imprezy:



Cytat:
do you think it was you who decided to come here ?
do you think it is you who makes the choises in your life ?
do you really think it matters what you think ?
it was destiny's path which brought you here...
without knowing it you have been chosen to witness this gathering of 25 thousands infected souls...
tonight you will learn about the ways of destiny's path...
after this your life will never be the same...


To część jakiegoś planu czy po prostu firma użyła tego "imażu" do celów komercyjnych?

Qlimax zdobywa ostatnio w krótkim czasie zdumiewające ilości fanów ciężkiej muzyki dance, ludzie szaleją na jego punkcie nawet w najmniejszych wsiach Europy, na stałe już zagościł w historie kultury muzyki elektronicznej, dziś mocniejsza muzyka dance coraz częściej lub nawet tylko kojarzy się z nazwą "QLIMAX" a co niektórzy traktują to już jak kult, religie aby pewnej listopadowej sobotniej nocy przybyć w święte miejsce i dokonać obrzędów. A tak swoją drogą, 22 listopada lub gdzieś w tej okolicy nie przypada jakieś pogańskie święto? Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam nigdy o Qlimaxie ...natomiast dawno już zauważyłam ,że muzyka elektroniczna i tego rodzaju eventy spełniają zadanie wspólnego śnienia...masowej hipnozy...wspólnego odlotu ...ze ''wspomagaczami'' lub bez jak kto woli Wink

Co do daty nie wiem czy jest takie święto pogańskie 22 listopada ...choć przypuszczam ,że gdyby dobrze pogrzebać coś by się znalazło. Natomiast wiem ,że 22 to wg. numerologii kabalistycznej jest liczbą mistrzowską i listopad jako jedenasty miesiąc czyli 11 także jest liczbą mistrzowską co daję:
22.11 - podwojona ogromna energia Razz

Jeśli chodzi o kilp z tej imprezy w minucie 9:03 ciekawe logo wisi na ścianie , a także ciekawe loga mają Panowie dj-eje na swoich koszulkach...znowu pojawia się wszechobecny symbolizm...dalej minuta 5:08
widzę co na telebimie ? OKO w jedenastoramiennej gwieździe:]

W tym roku sama byłam na naszym polskim trzydniowym evnecie sunrise i tak doszło do mnie Nomen omen ,że po polsku to :wschód słońca
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O psiakrew Tańcząca, czyli Tangerine Dream, Vangelis, Klaus Schulze, Brian Eno itp, mają niby powodować gremialne śnienie ? Very Happy
Czego to się nie dowiem. Kordowiczowi zad by odpadł ze zdumienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem do momentu ja koleś w garderobie malował sobie ………….tatuaż Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Śmiesznie się to ogląda.. nie wyobrażam sobie siebie w stroju kosmity za konsoletą w wielkiej piramidzie illuminati Smile Ale każdy ma swój "fetysz".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Słowo śnienie zapożyczyłam sobie od Arnolda Mindella ...może jednak skupmy uwagę ,że eventy mają powodować wspólny odlot-(takie jest moje zdanie) ...bo zaraz padną różnego rodzaju definicje hipnozy i śnienia...co oddali dyskusję od meritum tego wątku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem do momentu ja koleś w garderobie malował sobie ………….tatuaż Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper Flak




Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to wygląda na małe kroczki ku nowej religii, lepszej niż pseudochrzescijaństwo, wykreowane przez byłą egipską elitę która także będzie stała za nową religią i tym samym odrzucenia prawdziwego chrześcijaństwa, jako idei, przeciwko niewoli, na którą wpadł pewien człowiek gdzieś na bliskim wschodzie (niektórzy mówią na niego Chrystus), którego później zabili, dla wygody zrobili Bogiem i wypaczyli jego zajebiste pomysły.

Teraz gdy pseudochrześcijaństwo już nie działa tak na ludzi jak wtedy, gdy ludzie zaczynają dostrzegać w nim haczyk, przybysze z nad Nilu stwarzają nową wspaniała religie której nigdy nie nazwiemy religią mimo to będziemy się zachowywać jak jej wyznawcy.

Elita, zaciekawiając, uchyla nam rąbka tajemnicy o Naszym prawdziwym magicznym Świecie w taki sposób by człowiek ostatecznie powiedział.
"Chrześcijaństwo jest do bani, staroświeckie i zacofane.... no to jest dopiero nowoczesna, doskonała, oświecona, tajemnicza, zajebista idea, taka cool trendy no i w ogóle taka , która da mi dużo radości" stając się z niewolnika jeszcze większym niewolnikiem...

Niebo czy piekło, są to możliwości pomiędzy buntem przeciwko niwoli czyli Niebem a tym do czego dąży Elita, zniewoleniem każdego człowieka w każdy możliwy sposób tak by on sam tego chciał czyli PIEKŁO.

Ex-Faraonowie dążą do niczego innego jak do stworzenia piekła na Ziemi.

Możliwe że ktoś lub coś tak niesamowicie zainspirowało pewnych wybranych ludzi, tak ich oświeciło że do dziś Ci ludzie-strażnicy poświęcają całe życie na zniewalaniu ludzi - przygotowaniach na coś konkretnego w zamian za uczucie posiadania niezwykłej władzy i wiedzy. Nasuwa się pewna myśl że mógłby przyjść nowy mesjasz który ostatecznie okazałby się pomysłodawcą całego misternego planu. Który zasiadł by na tronie a ludzie krzyczeli by z radości "zakuwając sie w kajdany": "Jesteśmy szczęśliwi, oddajemy Ci swoje dusze."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm
Saturday November 22 2008
Gelredome w Arnhem
W bliskim sąsiedztwie Oosterbeek i Hotelu De Bilderberg
Ciekawy zbieg okoliczności Smile
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Qlimax'ie słyszałem już dawno, swego czasu furorę robiły filmy z tej imprezy. Mówiono że to największa impreza na świecie. Miało się tam bawić grubo ponad 100 000 osób.

Bliskość do hotelu Bilderberg raczej przypadkowa, w Holandii takich imprez jest od zatrzęsienia, stamtąd pochodzą najlepsi dj'e z tej branży.

Mi też to wali na odległość jakimś okultyzmem itp. Sama symbolika, obecność narkotyków (wizje), sama muzyka. Wszystko jest jakieś nie-takie. Od pierwszego spojrzenia wydaje się dziwne i trochę inne niż reszta eventów.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie zaryzykuje stwierdzeniem iz sama impreza to jedno, ale muzyka, to z czego sie wywodzi to drugie.

Od kiedy uslyszalem pierwsze kawalki techno-podobne cos mi nie pasowalo.

Jak wiadomo dzwieki, takze wszelka muzyka ma ogromny wplyw na rozwoj czlowieka, takze, a moze przedewszystkim duchowy.
Wszystko co istnieje w jakis sposob na nas oddzialywuje, zmienia. Trzeba sie pozadnie nameczyc zeby odnaleziesc jakikolwiek pozytywny aspekt sztucznej/martwej do granic mozliwosci muzyki. Malutki szczegol, ktory wiele osob przez przypadek niedostrzega to fakt, iz wiekszosc 'kompozytorow' tego gatunku to zazwyczaj osoby, ktorym nie obce sa twarde dragi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:47, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam jestem fanem muzyki elektronicznej, lecz ten caly climax to zbiorowa hedonistyczna pozbawiona wartości istotnych dla indywidualnego rozwoju człowieka, ubydlająca impreza Wink
muzyka bardzo prymitywna Razz
dla porównania to czego ja słucham Wink
www.hbr1.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:42, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muzyka jest super, impreza jest ultra super
chetnie bym to zobaczyl na zywo, niestety nie mam mozliwosci.
a wy sobie dalej szukajcie spisków, nie wazne jaki ta muzyka i efekty ma wplyw na wasza psychike. jesli jest ona slaba, to nie powinniscie nawet byc na tym forum..
mnie nie ruszają żadne wiadomosci podprogowe ani hipnoza, nic nie moze mnie zmienic jesli ja nie zechce, wiec po co ta cała histeria i nazywanie ludzi bydłem
TROCHE TOLERANCJI K***A! zycie nie tylko polega na rozwijaniu sie, ale takze cieszeniu sie zyciem..
osobiscie preferuje metal, ale jesli chodzi o eventy (j.w. lub rave) to techno rzadzi.

najwazniejsze to dobrze sie bawic i nie dac sie zwariowac LOL
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzyka muzyką, impreza imprezą ,zabawa to też świetna sprawa thumleft tylko dlaczego to wszystko ma występować pod patronatem satanistycznych wjazdów.
Dobrze to wyjaśnia i ukazuję seria the Arrivals , którą zapodał na forum R4S
viewtopic.php?t=4537... akurat na przykładzie muzyki pop
(satanic pop culture)

A tu nie ma się czego doszukiwać ...zdjęcia mówią same za siebie jak ma to oddziaływać na masy:
Sunrise2008


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój drugi tlen:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu inna ciekawa impreza.
Bardziej dla zwolenników Madmax’a Very Happy

Video Burning Man Festival z 2002 roku


Burning Man 06

_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumpel jakiś czas temu wrócił z Anglii. Opowiadał, że jak był na jakimś festiwalu techno to po kilku godzinach imprezy, ze świateł wyświetlała się wizualizacja "takiego znaczka który widział kiedyś w jakiejs mojej książce". Po sprawdzeniu okazało się że to kabalistyczne Drzewo Życia co mnie bardzo zaintrygowało, bo co robią takie symbole na imprezie techno.
Ciekawe jest to co mowil, że kule na tym drzewie były w różnych kolorach wyświetlane i tak jakby przepływ światła w jakiejś kombinacji z jednego miejsca w drugie.

Nie znam sie na kabale poza podstawowymi informacjami, ale wiem ze niektóre praktyki wykonuje sie w taki sposób ze wizualizuje sie to wlasnie drzewo zycia, i jakos sie nim manipuluje. I wpadła mi do głowy taka myśl, że to wygląda jakby ktoś chciał żeby ludzie wykonywali takie coś nieświadomie podczas zabawy tylko piernik wie w jakim celu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zauwazył w pierwszym filmiku: Trailerze, że przewija się tam cały czas symbolika masońska, a nawet potem na samym końcu do monitora przykleja się:


O własnie ten symbol Very Happy. Na samym początku imprezy w drugim filmiku na ścianie widać 5 ramienną gwiazdę odwróconą do góry nogami tzw. pentagram zły. Jej rogi są zaznaczone kołami zaś krawędzi nie widać. Ciekawa impreza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poniek




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dj'ów to może najzwyczajniej w świecie mają wyjebane na symbole?
A jeśli nie to i tak nie obchodzi mnie to bo robią zajebistą muzykę - przepadam za klimatami hardstyle, dubstep, drum&bass, tak samo jak za g-funkiem ,rapem wiec od muzyki moglibyście sie lekko mówiąc odjebać i zająć się czymś poważniejszym bo tu raczej na dj-ce spisków nie tworzą Wink Qbase, Qlimax, Sunrise, Sensation Black/White i inne imprezy są dla ludzi .. trzeba to przeżyć , nie śmierdzi tam żadnym spiskiem
(apropo b4l'a - drum&bass to muzyka propagująca zabawę bez żadnych używek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym drugim filmiku tak w ogóle impreza zaczyna się od słów: "czy Ty myślisz, że to Ty podjąłeś decyzję by tu przyjść? Czy myślisz, że to co myślisz ma jakieś znaczenie? Czy myślisz, że to Ty podejmujesz decyzje?" Zagadkowe Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcecie szukać spisków w qlimaxie i gatunku hardstyle to nie macie po co. Ja dawno już rozkminiłem że to wszystko jest przeciw temu co wy szukacie. Wsytarczy posłuchać kilka utwórów i zrozumieć teksty wymmawiane przez producentów. Oni wiedzą co jest 5.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qlimax, ibiza, nawet manieczki, etc to syf i wiocha dla nażelowanych kolesi i panienek w silikonach . Byłem na love parade w Berlinie ( rok 2003 ) - prawdziwe techno, wszystkie gatunki od house po trance po progresiv hardcore , etc. żadnych treści " illuminatów " nie zauważyłem , a przecież love parade to największa impreza techno na świecie zrzeszająca corocznie nawet do 2 mln osób w samym Berlinie , więc takie treści powinny być pokazywane ,... hmmmm.. przestańcie ... kurwa zobaczyliście odwrócony pentagram i odrazu oskarżacie dj-ów że są po stronie iluminatów... Laughing żaaaal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie zauwazyles na love parade muzke hardstyle? To posuchal sobie troche to moze skminisz ze oni wiedzą o co chodzi


Kod:
http://devastator3.wrzuta.pl/audio/0uy9utYZ0V4/noisecontrollers_-_ctrl_alt_delete_official_in_qontrol_2009_anthem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 24 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam... ja tylko mówię co wyłapałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizatorzy Qlimaxa niewątpliwie mają jakieś powiązania z Wielkim Wschodem. Symbolika używana podczas tej imprezy rok do roku to potwierdza. ALE polecam posłuchać fragmentów pomiędzy występami kolejnych artystów.

http://www.megadownload.pl/plik/rs/20204......part1.rar

Tutaj wejście Tatanki , włoskiego Dja w Qlimaxie w 2006r. 4 początkowe minuty tego seta mówią wszystko o tym, co organizatorzy próbują zakodować w umysłach bawiących się ludzi.
Wszak wiadomo, że ludzie będący w euforii łatwo ulegają sugestii. Propaganda której nie powstydziłby się sam Goebbels...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Qlimax
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile