W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Fakt, czy kit?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1562
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 30 Kwi '07   Temat postu: Fakt, czy kit? Odpowiedz z cytatem

Według anonimowych źródeł watykańskich Jezus Chrytus żyję pod inną postacią. Sam o tym nie wie, ale wiadomo, że mieszka w ... Polsce. Jak myslicie, to fakt, czy kit? ( Podobno Polska to naród wybrany, Maryja jest nasza matką, więc chyba to fakt)... Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 30 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stawiam na ciebie xtc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 30 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mówimy o kolejnej inkarnacji Jezusa, to wszystko możliwe. Czyżby chodziło o jakiegoś jegomościa z PiS-u lub LPR-u?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 30 Kwi '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda ze JESTESMY WSPANIALYM NARODEM......lecz niestety musze cie zmartwic nie ma narodu wybranego......jezus o tym uczyl mowiac o tym nieraz........a wszystko co nas otacza to tylko uluda.....wiec wypowiadam swoje mysli na glos....urodzilem sie z milosci .... zyje dla milosci... i umre dla milosci..........a moje serce to moj kosciol a wiec ...WLASNIE POWSTAL NOWY REFORMATOR Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 01 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xtc czy możesz dać jakies linki do tego tematu ?
Zaciekawiłaś mnie. W biblji jest napisane że "zabiliście Eliasza lecz nie poznaliście go" A tu chodziło o Jana chrzciciela który miał być reinkarnacją.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 01 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing boshe, toż napisałam "według anonimowych źródeł watykanu" !!!!!!!!!!!!!!!!! Więc skąd mam kuźwa znać linkaaa, com Exclamation Laughing Laughing Wiesz, gdybym miała emaila Benedykta XVI, albo kurii rzymskiej, to może bym Cię zadowoliła, a tak.. nie będzie orgazmu. Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 01 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to w takim razie moze choc powiedz gdzie o tym uslyszalas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 01 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Jezusiu, Bimi, toż napisałam "Według anonimowych źródeł Watykanu", więc skąd mam wiedzieć kto to powiedział Question Exclamation Question skoro to anonim..... Exclamation Exclamation Exclamation ( Na 100% upewniam Cię, że to nie ten Gall o którym myślisz). Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Evil or Very Mad P.S a usłyszałam to w radiu vatykan od jednego z radiosłuchaczy ( Włocha) Exclamation, który powoływam się na enceklike Św. Mateusza. Ustęp XV, gdzie podobna rozszyfrował tekst, z którego to wynikło.. Confused Confused Confused Shocked Shocked Twisted Evil Razz Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 01 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no japierdziele xtc
wiesz, ze to forum o prawdzie a cytujesz nam tu jakichs nawiedzonych radiosluchaczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 02 Maj '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc mam rozumieć Xtc że wysyłają z Watykanu anonimy bezpośrednio do ciebie tak ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Fakt, czy kit?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile