W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
lockerz.com  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 1916
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avk




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 18 Paź '09   Temat postu: lockerz.com Odpowiedz z cytatem

http://www.lockerz.com/

Słyszał ktoś o tej ostatnio popularnej stronie? Co sądzicie o tej dosyć osobliwej koncepcji serwisu społecznościowego? Tutaj trochę info:
Cytat:

1. Co to jest Lockerz?: Lockerz jest zapraszającą ludzi stroną w celu połączenia użytkowników za pośrednictwem handlu, treści i społeczności. Obejrzyj wyborowe filmy, odkryj nową muzykę, gry, połącz się ze znajomymi, i bądź za to wynagrodzony. Im więcej często wpadasz, tym więcej masz szans zarobić punkty (lub “Pointz”), walute tutejszą. Lockerz został założony w marcu 2009 roku.

2. Jakiego rodzaju produkty można nabyć w Lockerz?: Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów z ubrań, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Członkowie będą również mogli kupować rzeczy związane z muzyką, filmem, sztuką i naklejki.

3. Czy Lockerz jest oszustwem?: Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.
lockerz.com.pl


Sam osobiście mam mieszane uczucia i puki co nie wiem w czym tkwi haczyk. Strona puki co jest w fazie rozwojowej więc wszystko jest na zachętę i ciekawi mnie jak się potoczy gdy serwis wejdzie w fazę komercyjną. Dodam, że sama rejestracja dostępna jest na zaproszenie więc gdyby ktoś potrzebował konta to zapraszam na pw z emailem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny gówniany portal na którym dostajesz punkty za aktywnośc i możesz dostać coś od sponsora. Za 1000 wpisów pewnie dostaniesz czapeczkę, a za 100 znajomych dostaniesz Mp3Playera 64Mb. Prosty sposób na szybkie zbudowanie 'contentu' i maskowanie nachalnej reklamy w formie zakupów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avk




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 18 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrody oscylują wokół konsol i ipodów po rzeczy bardziej wartościowe tak więc nie jest to jedynie "czapeczka i odtwarzacz". Tym bardziej interesuje mnie jaka będzie forma serwisu (puki co jest to uboga beta) oraz co będzie głównym źródłem dochodów. Jak narazie zainteresowanie czyli potencjalna grupa odbiorców jest ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


lockerz.com
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile