W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zabili Polaka bo był biały  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2061
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz czy nazwałam Cię kiedyś idotą? No to spadaj. Szkoda że wy mężczyźni nie jesteście takimi dżentelmenami wobec kobiet jak wobec siebie. A może niektórzy z was nie są mężczyznami. Wink Jak mnie tutaj wyzywano od różnych, to nikt się za mną nie wstawił. Ale jeśli ja coś powiem komuś w mojej obronie, to jest niedopuszczalne. Bo co? Bo ja jestem kimś gorszym a wy kimś lepszym? Nie jesteście ani lepsi, ani bardziej inteligentni. A jeśli chodzi o kulturę, to wystarczy popatrzeć na słownictwo forumowiczów. Wszędzie pełno wyrazów na "k". Jeśli czegokolwiek mogę się nauczyć od was to tylko chamstwa. Jeśli zchamiałam, to jest normalna kolej rzeczy. Jak się wejdzie między wrony to trzeba tak samo krakać. Dla porównania Tomkiewicz, poczytaj sobie moje wcześniejsze posty. Zobaczysz ile razy ja nazwałam kogoś idiotą, a ile razy mnie wyzywano. I okaże się że jestem jeszcze zbyt kulturalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 14 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Wiesz kto mnie uczył Fanalityk? Życie mnie uczyło. Przebywanie w kraju gdzie żyje dużo afrykańczyków. Miałam dość częsty kontakt z afrykankami i je znam dość dobrze. Za granicą za kulturalne, uważa się mówienie ciemnoskóry lub kolorowy. Czarny też nie obraża. Nie mylić z pogardliwym czarnuch w języku polskim. We Włoszech w mediach na sławne kobiety typu Naomi Cambell, często mówi się pantera nera czyli czarna. I bynajmniej nie obraża. Wręcz przeciwnie. Słowo murzyn kojarzy mi się z niewolnictwem.

są to zupełnie sztuczne i nieprzydatne stereotypy.
w urzędowej mowie tak się nie mówi, ale nie widzę przeciwwskazań by powiedzieć murzyn, czy nawet czarnych, w nieobraźliwym kontekście.
samo słowo murzyn czy czarnuch jest moim zdaniem nieobraźliwe, to sposób w jaki jest używane nadał mu stereotypowego znaczenia. tzn. ja nie miałbym nic przeciwko temu aby czarny (lub inny) kumpel nazywał mnie białasem, a to przecież to samo co czarnuch tylko w drugą stronę Smile
nie chodzi o to jakich słów używamy ale co się za nimi kryje.
istotnie, jak słyszę niektórych pseudoaryjskich rodaków to czasem mi się gorąco robi. jedyne co mi przychodzi wtedy do głowy to "a żeby cię kurwa dorwała banda takich czarnuchów, buraku zajebany i pokazała na czym polega patriotyzm rasowy!" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A się kłócicie o pierdoły.
Jedynie Fanalityk wypowiedział się do tematu i z sensem:)
Mogę dodać do tego tylko tyle, że w UK tez murzynów jak psów.
I są najbardziej rasistowską grupą na wyspach.
Kiedyś doszło do ciekawego zdarzenia, był jakiś mecz Chelsea z francuską drużyną - już nawet nie pamiętam ale w LM. Po meczy (Chelsea przegrało) nie wyłączono mikrofonu a komentator, bardzo znany sportowy dziennikarz, nie wytrzymał i coś powiedział o jednym czarnoskórym zawodniku Chelsea w stylu "bo ten leniwy czarnuch". Halo się o to zrobiło jak w piekle, a każdemu się może wyrwać, zwłaszcza pod wpływem emocji np. takie stwierdzenie "No kurwa znowu przez tego popierdolonego Rasiaka przegraliśmy mecz"Smile
Zrobiono z tego potężną aferę, do tego stopnia, że na BBC powstał program, którego głównym sponsorem był sam oskarżony:)) Program resocjalizacji, w którym jeździł po różnych organizacjach murzyńskich w UK i USA. Jeden z murzynów, taki trochę już leciwy powiedział spokojnie "ja go absolutnie nie obwiniam bo on faktycznie grał jak leniwy czarnuch...", inny stwierdził bardzo ważne spostrzeżenie: "panie (do komentatora), ten kraj (UK) to już nie jest ten sam co w latach 50-siąych. Wy (odnośnie białych) już nie macie tyle tu do powiedzenia co kiedyś".
A swoją drogą to w UK mają wyjątkowego bzika na punkcie rasizmu... czy wiecie, że w szkołach nie ma czarnej tablicy i białej kredy!Wink Autentycznie - właśnie ze względu na rasizm... Dochodzi do paranoi.
A co do słowa "murzyn" ja się uczyłem w szkole, że murzyni są z Afryki i było to stwierdzenie na równi z Indianami, Arabami, Chińczykami, Japończykami...
Teraz Lara W Polsce kreuje się na siłę amerykanizmy, stąd niektórzy mówią, że "kolorowy" to poprawie bo tak mówi się w USA. Niestety, ktoś kto to na siłę wciska ma blade pojęcie o całej Polskiej kulturze i chce na siłę i sztucznie zmieniać by było jak w USA.
W moich oczach, powiedzenie o kimś "kolorowy" jest obraźliwe, natomiast "murzyn" całkowicie poprawne.
Za dużo i na siłę tych amerykanizmów, mamy walentynki a co z Polskim świętem zakochanych na Jana w czerwcu? Mamy Halloween - kompletnie obce zwyczaje. Takich można by mnożyć. A potem zamieszanie, bo powiedzieć murzyn czy kolorowy a może czarny? Broncie ludzie swojego języka i zwyczajów.
Lara bez urazy, ale też świętością nie grzeszysz i nie pisz, że tu schamiałaś, bo ja pamiętam i moja z Tobą sprzeczkę dawno temu:) ja też nie lubię używać do adwersarza stwierdzeń: idiota, debil. I chyba w bezpośredni sposób nie użyłem nigdy.
A sprzeczki i ataki są jak najbardziej pożądane na forum, no chyba, że zakładamy kółko różańcowe..Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście trochę takim kółkiem różańcowym. Trzymacie się pewnych stereotypów, a jak ktoś od nich odchodzi to jest atakowany. Taki Veritatis już od dawna mnie atakuje i wyśmiewa moje wypowiedzi. Znosiłam to jakiś czas, ale w końcu zasłużył sobie na to, żeby to podsumować odpowiednim słowem jak idiota. Ja mam inną mentalność, niż większość na tym forum i nie każdy musi się ze mną zgadzać. Oczywiście moje wypowiedzi mogą budzić polemikę, bo ja nie żyję tym czym żyje większość Polaków. To co dla niektórych jest poważne, dla mnie to jest śmieszne i groteskowe, lub po prostu żalosne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie zacytować słowa Lary ...

Lara napisał:
Posłuchaj Astan, niech Cię to nie dziwi ale zamierzam rozmawiać z każdym w jego języku. Jeśli ktoś mnie nazywa idiotką, to ja go nazwę debilem. Oko za oko. )


A co jeśli ktoś nazwie cię idiotką i będzie miał racje ?
Odpowiesz mu, że jest debilem ?
Czy może zastanowisz się dlaczego nazwał cię idiotką ?
Czy byłoby trudne przyznać się do błędu, z pokorą
przyjąć do wiadomości, że nie ma się racji ?
Nie lepiej bronić swoich poglądów argumentami ?


Jak ludzie łatwo wpadają w złość kiedy ich się obrazi.
Mówią ze odrobina krytyki nikomu nie szkodzi ...

Ja np chciałbym żeby przyszedł do mnie ktoś mądry, powiedział że jestem idiotą po czym
zaargumentował swoją opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trzymacie się pewnych stereotypów, a jak ktoś od nich odchodzi to jest atakowany.

Nieee no, za to Ty w ogóle nie trzymasz się żadnych stereotypów. Smile No, może kilku ale za to popartych "faktami autentycznymi" Laughing :
-Polak - cham
-Polak - pijak
-Polak - rasista
-Europejczyk - człowiek światły
-Murzyni, kobiety, homosie - ludzie prześladowani przez białych hetero facetów Laughing
-Murzyn nie może być rasistą!
-każdy kto się nie zgadza ze zdaniem Lary to oczywiście pijak, cham, rasista, katol, szowinista i ciemnogrodzianin i w pełni zasługuje na obrzucanie wyzwiskami

Cytat:
Taki Veritatis już od dawna mnie atakuje i wyśmiewa moje wypowiedzi.

Wybacz, ale ja po prostu nie mogę inaczej. Taki już jestem - jak ktoś powie zabawny dowcip, to nie mogę powstrzymać śmiechu. Laughing I radzę się zastanowić kto tu kogo atakuje. Wink

Cytat:

Oczywiście moje wypowiedzi mogą budzić polemikę, bo ja nie żyję tym czym żyje większość Polaków.

Niby jaką polemikę mogą budzić wyzwiska?

Heh, wyzywasz każdego od idiotów i buców, ale jak gnosis nazwał Cię pożyteczną idiotką to od razu się oburzyłaś, że jak to, Ty jesteś Europejką i żaden cham z Warszawki nie będzie Ci ubliżał. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara
Jestem troche na tym forum i niewiele postow czytalem ale Ty sie wyrozniasz negatywnie.
Tak jakbys chciala na siebie zwrocic uwage (moze podswiadomie).
Nie mow ze schamialas na forum bo to jest nie mozliwe.
Chamstwo, jad wychodzi Ci bokami.
Ojcowie kosciola chrzescijanskiego i Zydzi uwazaja ze kobieta nie powinna uczestniczyc w dyskusjach politycznych, religijnych ale zajmowac sie domem.
W tym temacie w Twoim przypadku mysle ze maja racje. Niestety jestes panna i pewnie x
stad Twoje zachowanie. Polecam Ci artykuly Dr. Makova Makov.com - on pisze o tym jak wspolczesne kobiety zostaly wrobione i unieszczesliwione i jakie jest rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Ojcowie kosciola chrzescijanskiego i Zydzi uwazaja ze kobieta nie powinna uczestniczyc w dyskusjach politycznych, religijnych ale zajmowac sie domem..


Lara, cholera - nie wiedziałem, że uruchomię tylu mizoginów. A nie o to mi chodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to masz Ci babo placek:D
Cytat:
Ojcowie kosciola chrzescijanskiego i Zydzi uwazaja ze kobieta nie powinna uczestniczyc w dyskusjach politycznych, religijnych ale zajmowac sie domem.
W tym temacie w Twoim przypadku mysle ze maja racje. Niestety jestes panna i pewnie x
stad Twoje zachowanie.


Widzisz Lara nie możemy się odzywać Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Tańcząca, nie jesteśmy tytaj mile widziane. Ja to już wyczułam wcześniej i próbowałam nawet dać do zrozumienia. Nie wiem co powiedzieć. Nie wiem jak to nazwać, rasizm? To znaczy że mentalność polskiego mężczyzny, można porównać do mentalności Arabów. Shocked Bogu dzięki że nigdy nie chciałam wychodzić za mąż za Polaka. Pray
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja za Polkę Wink Co za klin, he ?

ps: Wciąż masz rację, że Polacy nie ten tego z mentalnością. Wszyscy ? Nie. Kto ? Autorytarni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 15 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest Bogu dzieki.
Amen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 16 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie Lara, jak ktoś nie popiera Twoich lewackich wynurzeń to NA PEWNO jest mizoginem, no bo jakże by inaczej. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zabili Polaka bo był biały
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile