W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Grzyby Candida  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 133624
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, poczekam.
dobrze by było jakby ktoś w końcu raz na zawsze wyjaśnił czy fluor jest trujący. w końcu co jak co, ale to da się zbadać, choćby na myszach, choć wiem że to okrutne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Leczenie :
- miejscowe : nystatyna i azole
-głębokie: amfoterycyna B często w skojarzeniu z 5-fluorocytozyną
- w ciężkiej kandydozie j. ustnej, gardła, przełyku: echinokandydyny


Czesto sie okazuje, ze po odstawieniu tego typu lekow candida ma sie dobrze i znowu sie rozrasta. Problem w tym, ze takie leczenie nie wzmacnia organizmu, tylko - tak jak to zwykle - zalatwia sprawe dla organizmu chwilowo.
Jesli chodzi o problem Candidy, to polecam ksiazke A. Janusa 'Nie daj sie zjesc grzybom Candida'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FallenAngel




Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 119
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yyyy.... candida jest częścią naszej naturalnej flory więc normalne że się rozrasta potem....
_________________
Ta piosenka powinna być myślą przewodnią tego forum Razz http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FallenAngel napisał:
Yyyy.... candida jest częścią naszej naturalnej flory więc normalne że się rozrasta potem....


... i dlatego mowi sie o problemie 'przerostu Candidy', wiemy przeciez. I wcale nie jest to normalne, gdy sie rozrasta bez umiaru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annihilator




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz jak medycyna proponuje diagnozować grzyba. Z tego co wiem, to badanie kału na rozrost candida jest mało wiarygodne, szczególnie, że drożdżaki występują naturalnie w jelicie, natomiast ostatnio w tv Exclamation nawet pokazywali jakiegoś doktorka co mówił o wykrywaniu strzępków grzybni w krwi. Czy medycyna podaje w jakim środowisku (kwaśnym czy zasadowym) lepiej rozwijają się grzyby candida? W niektórych kręgach zaleca się odkwaszanie organizmu podczas grzybicy. Cieszy mnie, że uczą o grzybach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FallenAngel




Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 119
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cechy charakterystyczne Candida

1. Wytwarzanie tzw. "germ tubes" plemnikopodobne grzybnie w teście filamentacji
Jest to test kiełkowania (TF) - hodowla w surowicy krwi króliczej lub ludzkiej. Po 24h w 37 C obserwuje się te struktury pod mikroskopem (powiększenie 40x)
TF +/- może być Candida tropicalis
Germ tubes - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/12/C_albicans_germ_tubes.jpg

2. Hodowla (2-3 dni)
- na podłożu Sabourauda - 4% glukozy i antybiotyki (eliminacja bakterii) - http://www.ourhealth.com.au/uploaded_images/candida-albicans-743687.jpg
-podłoże kukurydziane (CMA - corn meal agar)
-podłoże ziemiaczano - marchwiowe
-podłoże Neckersona
-podłoże chromogenne

3. Reakcje biochemiczne
- test API 20 C (taki pasek z kroplami odczynników i się sprawdza jak zmieniają się mętności bądź zabarwienia)

4. Sondy molekularne
Szybkie wykrywanie antygenów Candida(mannany, glikoproteiny ścian komórkowych), antygeny białkowe, enolaza, białka szoku termicznego. materiał : plyn mózgowo rdzeniowy, inne płyny
Testy lateksowe (Pastorex Candida)
Testy immunoenzymatyczne.

Candida woli środowisko kwaśne, oraz miejsca wilgotne i ciepłe.

PS. Zauważyłem że duża część informacji z moich notatek jest na wikipedii.
_________________
Ta piosenka powinna być myślą przewodnią tego forum Razz http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fallen Angel, a masz tam coś w notatkach o wpływie stanu błon śluzowych na zdolności ponadmiarowego rozrostu candidy?
Wydaje się logiczne, że zryta, np. przez kwasy owocowe (zwłaszcza z cytrusów), śluzówka, to dobry grunt pod rozwój nie tylko candidy.
Słyszałem, że jeśli "gryzie" w przełyku po pomarańczy, cytrynie, to nie oznacza miejscowego podrażnienia (ono jest inne niż to po pieprzu, bo nie mija po kilkunastu sekundach), a objawia reakcję całej śluzówki - tej jelitowej również. Z oczywistych powodów, synchroniczne objawy nie mogą być namierzalne w tym przypadku przez wstępny odcinek przewodu pokarmowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z Candidą można u siebie zdiagnozować przy pomocy soku z buraka. Jeśli Candida jest przerośnięta to powoduje w jelitach powstawanie nadżerek, przez które treść jelitowa dostaje się do organizmu. Wypijając sok z buraka można to sprawdzić - jeśli mocz będzie zabarwiony na różowo/fioletowo to znaczy, że jelita są "podziurawione" przez nadmiernie rozrośnięte grzyby.
Więcej na ten temat w książce, którą bardzo polecam.



do ściągnięcia stąd
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FallenAngel




Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 119
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@davidowski
Raczej bzdura ;P przepraszam Smile Od picia soku z buraków nawet zdrowa osoba może mieć podbarwiony mocz. A już zdanie że treść jelitowa dostanie się do krwioobiegu to zdanie tak ekwilibrystyczne że aż mnie zatkało - prawda jest taka że treść pokarmowa dociera do krwioobiegu ale nie bezpośrednio więc to półprawda, a nadżerka to nie jest to co myślisz Smile. Nadżerka to tradycyjne określenie metaplazji.
Metaplazja jest to proces w którym jeden w pełni dojżały nabłonek przekształca się w inny (np. nabłonek wielowarstwowy płaski nierogowaciejący w przełyku zmienia się w nabłonek walcowaty żołądka w wyniku choroby refluksowej (zarzucania kwaśnej treści żołądkowej do przełyku) i jest to proces obronny) co ważne nie zmienia to w istotny sposób przepuszczalności jelit ale może być ogniskiem nowotworzenia.

@Tomkiewicz
wiem że fascynuje cię dieta bez warzyw i owoców ale zawiode cię kwasy zawarte w owocach są słabymi kwasami i mają niewielki bądź żaden wpływ na śluzówki a już w szczególności żołądka i jelit, oprócz tego występuje w zbyt małych ilościach
_________________
Ta piosenka powinna być myślą przewodnią tego forum Razz http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
Problem z Candidą można u siebie zdiagnozować przy pomocy soku z buraka. Jeśli Candida jest przerośnięta to powoduje w jelitach powstawanie nadżerek, przez które treść jelitowa dostaje się do organizmu. Wypijając sok z buraka można to sprawdzić - jeśli mocz będzie zabarwiony na różowo/fioletowo to znaczy, że jelita są "podziurawione" przez nadmiernie rozrośnięte grzyby.
Więcej na ten temat w książce, którą bardzo polecam.

do ściągnięcia stąd


Wielkie dzięki za książkę. Tak w ogóle to słyszałem bardzo dużo dobrego o Panu Andrzeju Janusie. Wyleczył wiele osób z chorób z którymi przez wiele lat "zwykli" lekarze nie potrafili nic zrobić, bo tak na prawdę ich nie leczyli tylko łagodzili ich objawy. Moich przyjaciół również wyleczył, z dość ciekawych przypadłości, które okazały się być tylko objawami innego problemu. Otóż Pan Janus pozbył się tego problemu (którego przez kilka lat żaden lekarz nie odkrył) i w ten sposób zniknęły wszystkie objawy, które według lekarzy były same w sobie chorobą. Szczegółów wolałem nie opisywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Fallen, za mną jest doświadczenie.
Podam prosty przykład zjedzenia na pusty żołądek pełnowartościowego pokarmu i badziewia dla goryli, jakim są owoce. Dla ścisłości - warzyw nie przekreślam. Zatopione w tłuszczu są zajebiście smaczne i nie drażnią żołądka.

- zjedzenie jajecznicy na maśle bez chleba i bez znaczących dodatków warzywnych. Efekt: długotrwałe uczucie sytości, ukojenie dla ścian żołądka, zero zgagi, minimalne wytwarzanie gazów, lekkość w przewodzie pokarmowym, uczucie obecności balsamu w krtani i dalszych cześciach ukł. pokarmowego.

- zjedzenie cytrusa lub jabłka. Natychmiastowe podrażnienie gardła, żołądka. Uczucie "napychania" w jelitach i "poszerzania się" żołądka. Ostatecznie wystąpienie uczucia ssania aż do wystąpienia "heart burn". Oczywiście te same objawy występują między "normalnymi" posiłkami, jednak w nieco zmniejszonym natężeniu.

Od pierwszej opcji lepsze jest zjedzenie jajecznicy na skwarkach (, bo to daje jeszcze większy błogostan.

Fallen Angel, zanim - za przeproszeniem - wypiorą Ci mózg na uczelni oficjalnymi zaleceniami zdrowotnymi wraz z tą nieszczęsną NWO-wską piramidą żywieniową z owockami i warzywkami na szczycie, spróbuj poczytać Wolfganga Lutza. I staraj się nie czytać Jana Kwaśniewskiego. Nie trzeba. I jeszcze Ci polecam - z całą szczerością, bo lepiej to zweryfikujesz niż ja - Gary Taubesa - "Good Calories, Bad Calories". Rzetelne jak cholera. Lutz i Taubes - wystarczy. Postaraj się dobrze korzystać z wykształcenia i możliwości, jakie daje Ci legalizacja zamiłowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 13 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FallenAngel napisał:
@davidowski
Raczej bzdura ;P przepraszam Smile Od picia soku z buraków nawet zdrowa osoba może mieć podbarwiony mocz.


Oj, oj..coś nie tak Fallen. Ja na low carbie często zjadam buraki. Nigdy nie mam przebarwień. Istotne, że dawniej na wysokowęglowodanówce było zgoła inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:36, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam jeszcze tę krótką książeczkę, w której jest więcej wartościowych informacji o ludzkim zdrowiu niż w całej medycynie współczesnej, nastawionej na zmuszanie chorych ludzi do kupowania leków od koncernów farmaceutycznych. Współczesna medycyna to marketing farmaceutyki służący firmom produkującym leki, a nie pacjentom.

http://chomikuj.pl/chomik.gumppka?fid=42693494
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annihilator




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam tę książkę Janusa, moja krótka recenzja: można z niej wyczytać to co radzi Tomkiewicz, czyli unikanie słodyczy, (różne listy tego co unikać w zależności od etapu leczenia, ale zawsze unikac słodyczy!)itp jako środków drażniących śluzówkę żołądka, ogólnie autor nienawidzi słodyczy jako takich, kawy, nie mówiąc o białym pieczywie i o mleku krowim , choć zamiast zalecać właśnie low-carb, zaleca on dietę opartą na indeksach glikemicznych, doktorek potępia jedzenie WSZELKICH owoców, wyjątkiem są tylko cytryny i kwaśne grejpfruty, które jego zdaniem pełnią rolę w odkwaszaniu organizmu. I tu wtrące dwa zdania praktyki. O ile to co pisze Tomkiewicz o owocach i rozdrażnionej śluzówce to moim zdaniem prawda, gdyż sam z praktyki wiem co się dzieje, gdyby na czczo zjeść pomarańcze, jabłka itp. Z drugiej strony jednak, od niecałego roku robię eksperymenty z piciem codziennie kwaśnego grejpfruta, a rano tak zwanej mikstury oczyszczającej słoneckiego (której zadanie to regeneracja śluzówek) i co stwierdzam -śluzówki są w świetnym stanie jak nigdy, oczywiście chleb z diety wyeliminowany. Mocną stroną książki są gotowe recepty ziołowe wraz ze szczegółowym dawkowaniem. Można je wykorzystać w zasadzie w wielu chorobach nie tylko candidzie. Autor bez skrupułow podaje konkretne nazwy firm, których preparaty jego zdaniem są najlepsze. Np. zdaniem autora na grzybicę żoładka i ogólnie górnych partii przewodu pokarmowego może przydac się http://www.e-vita.istore.pl/sklep,1841,,,03,,pl-pln,328798,0.html co daje nam zaraz do myślenia czy nie skoczyć sobie do lasu i za darmo urwać jaskółczego ziela...

No dobra, teraz na odmianę co zalecają, a co zabraniają do jedzenia podczas grzybicy amerykańscy uczeni;) http://www.wholeapproach.com/diet/foodlist.php
(lista w PDF)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FallenAngel




Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 119
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i co stwierdzam -śluzówki są w świetnym stanie jak nigdy
Z ciekawości. To znaczy że...? Po czym wnioskujesz?

I jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób grapefruit i cytryna odkwaszają?

I trzecie a co z innymi grzybami? Co z Cryptococcusem, Aspergillusem, Trichosporon, Rhodotorula, Geotrichum? One nie szkodzą?

PS. Jeszcze jedno Smile
Cytat:
całej medycynie współczesnej, nastawionej na zmuszanie chorych ludzi do kupowania leków od koncernów farmaceutycznych

http://www.e-vita.istore.pl/sklep,1841,,,03,,pl-pln,328798,0.html
Nie mówiąc już że uogólnianie to zła droga. Nie możesz powiedzieć o całej medycynie nie znając calej medycyny. Brzmisz jak fanatyk. Najlepiej obejrzyj sobie klip z mojego opisu to zrozumiesz o co mi chodzi.
_________________
Ta piosenka powinna być myślą przewodnią tego forum Razz http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annihilator




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na odkwaszaniu cytryną, wolę herbatę z ziela poziomki, jednak zacytuję:
"W owocach i niektórych warzywach składniki mineralne występują w postaci soli takich kwasów organicznych, jak kwas cytrynowy (cytryny, ananasy, pomidory), kwas jabłkowy (jabłka, śliwki, pomidory), winowy (winogrona), szczawiowy (niedojrzałe pomidory, truskawki, rabarbar, szpinak, szczaw) czy kwas benzoesowy (żurawiny, borówki) Wszystkie te kwasy nadają produktom smak kwaśny, jednak ich wpływ na równowagę kwasowo-zasadową jest różny. Z soli kwasów, które mogą łatwo się utleniać w organizmie, np. kwasu jabłkowego czy cytrynowego pozostają kationy działające alkalizująco." źródło: http://kn.am.gdynia.pl/nkzc/kz/kz_kwas.html Jeśli ktoś zdoła obalic "mit odkwaszania cytryną" to nawet się ucieszę. Mnie nie interesuje czy odkwasza czy zakwasza - piję cytryne bo to ciekawy owoc nie zawierający tyle cukru co inne.

Szczerze mówiąc nie wiem czy inne grzyby szkodzą czy nie. Candida to ponoć najpopularniejszy grzyb wywołujący różne choroby. Zauważmy jednak, że podane przeze mnie przeciwgrzybicze zioła itp, a także podane przez innych forumowiczów, raczej nie wybierają i zabijają wszystkie grzyby, nie tylko Candida.

Skąd wnioskuję o świetnym stanie śluzówek? Nie robię testu buraczkowego, o nie. Wystarczy najeść się cytrusów czy słodyczy dla testu a nawet wszystkiego naraz. Przed kuracją natychmiastowa zgaga itp. Po rocznej regeneracji śluzówek, nic nie czuję. Wcześniej paliło mnie w żołądku po łyżeczce cytryny. Teraz codziennie piję na czczo MO (pół cytryny) a w dzień sok z grejpfruta kwaśnego, mogę nawet przed spaniem, nie czuję w ogóle zgagi. Moje wnioski mogą być mylne bo nie znam się na tym Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FallenAngel




Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 119
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może twoje śluzówki przyzwycziały się do dzialania cytryny?
_________________
Ta piosenka powinna być myślą przewodnią tego forum Razz http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariel




Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 44
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może są w lesie? słuchaj jeśli na portalach medycznych jest opis objawów drożdżycy, jeśli ktoś je u siebie rozpoznaje, jeśli stosuje dowolną metodę ku temu żeby się z tego wyleczyć i nie ma objawów, to co? kłamie? jest durniem? czy uparł się żeby cię do czegoś przekonać?
cierpiałam przez lata na drożdżycę, 4 lata, zanim zajęłam się naturalnymi terapiami, leczyli mnie na depresję a ja nie miałam depresji, zniszczyli mi organizm- lekarze, sama doszłam do tego dlaczego czuję sie jak się czuję, szukając informacji i doświadczeń innych w tym względzie...
lekarze którzy prowadzą w tym względzie badania donoszą że 70 % ludzi skarżących się na chroniczne dolegliwości cierpi na drożdżycę, czego się nie diagnozuje i leczy objawowo doprowadzając niejednokrotnie do pogorszenia się stanu zdrowia
kuracja zalecana przez lekarzy jeśli chodzi o drożdżycę układu pokarmowego polega na podawaniu preparatów priobiotycznych i ścisłej bezwęglowodanowej diecie minimum przez dwa tygodnie
skuteczne
nadal jednak pozostaje fakt że właściwie stawianych diagnoz jest maleńko, bo kto ma czas na przydługie wywiady lekarskie w przychodni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FallenAngel napisał:
I jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób grapefruit i cytryna odkwaszają?

mają odczyn zasadowy więc neutralizują (alkaizują) zakwaszony układ pokarmowy.
to że są "kwaśne" w smaku niema nic wspólnego z ich odczynem.
Cytrusy wspomagają przeganianie candidy i innych "pasażerów na gapę"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annihilator




Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu akurat Kenboi obawiam się, że nie masz racji, cytryna ma odczyn kwaśny, sprawdź papierkiem lakmusowym, albo sokiem z czerwonej kapusty. Chodzi o to, ze taka cytryna po "spaleniu" podobno silnie alkalizuje organizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja, wyszło poniżej 5.0 , jak będe miał okazję sprawdze grejpfruta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha smiac mi sie chce z was.. wierze w candide, ale nie-jedzenie owocow i warzyw to kompletna glupota! Zazerajcie sie tlustym miesem martwych zwierzat i narzekajcie na jedzenie ktore TAK NAPRAWDE jest przeznaczone dla naszego organizmu roslinozercow- czyli owoce i warzywa.. Wiekszosc chorob powstaje z jedzenia miesa- Cud Terapii Gersona ogladaliscie???? a pozniej placz- ze mam raka czy nadcisnienie przez zapchane od tluszczu aorty. Skad wy bedziecie witaminy i skladniki odzywcze brac??! Z zeberek martwego swiniaka w sosie barbecue??? boze.. widzisz i nie grzmisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FallenAngel




Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 119
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze tylko nie Gerson znowu!
_________________
Ta piosenka powinna być myślą przewodnią tego forum Razz http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjana, od kiedy rak korzysta z tłuszczu? Shocked
Nie unoś się tak niepotrzebnie. Zerknij na tabele ze składem minerałów i witamin w produktach odzwierzęcych. Przy lekkich dodatkach warzywno-owocowych wychodzi super żywienie. Trzeba się tylko pozbyć przesądów, zabobonów odchrześcijańskich i dalekowschodnich. Fallen Angel ma narzędzia, by to zweryfikować, jak sądzę. Może na razie bije się z myślami? Wink

Fallen, czy rak mógłby w przypadku deficytu węglowodanów, pozyskiwać je mimo wszystko z procesu scukrzania białek? Czy taki skurwiel z niego dokumentny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:43, 15 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby medycyna korporacyjna wiedziała cokolwiek o raku to nie byłby on chorobą nieuleczalną, więc te rozważania o nim przypominają rozprawianie mrówki o konstrukcji wieżowca.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Grzyby Candida
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile